@Kameleon021: jak sobie wyobrażasz transfer środków z/do czegoś co jest u nas nielegalne? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak zrobisz przelew bankowy do banku to bank zablokouje srodki z powodu podejrzenia prania brudnych pieniędzy i zaraz otrzymasz wezwanie do skarbowki XD
Na tym tagu tylko legalne ruchy wykonujemy a nie jakieś wałki.
  • Odpowiedz
W żyłach wykresu nie płynie logika, tylko chaos, który wycenił waszą pewność siebie jako stratę. Ja nie potrzebuję waszych kierunków, ja jestem samym wykresem, który dusi się własną nieprzewidywalnością. Jestem niedźwiedziem zerkającym w górę i bykiem patrzącym w dół. Spróbujcie zrozumieć, że na tym rynku wygrywa nie ten, kto ma rację, ale ten, kto potrafi patrzeć w dwie strony naraz i nie dostać przy tym skrętu kiszek.
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja z tym Oraklem i Microsoftem to już mam chyba jakiś syndrom sztokholmski. Logika nakazywałaby pogonić jak tylko wyjdę na plus, ale po tylu wspólnych przejściach jakoś szkoda by było.

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jacas ciężko pozbyć sie kompana, z którym razem przechodziło się przez najgorsze chwile

(i przez którego defakto się przez nie przechodziło, ale mniejsza z tym)

W pełni rozumiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
no to reszta portfela w Micron po 474, smieciuchy musza poczekac do wyplaty xD
#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@forfiterex: ja jeszcze na SentinelOne zerkam zalotnie, ale tylko po 13-12 podczas dipów. O rubriku tu na wypoku przeczytałem i wygląda fajnie, zwłaszcza przy tej cenie. Wiadomo, że time>timing, ale na sentinelu już zrobiłem kilka plusowych transakcji, a spółka spada, więc mimo wszystko, plynac pod prąd, poluję na dipy i sprzedaję jak mi się zachce, gdy jest zielone xd

Przy krótkim terminie taka strategia jest efektywniejsza. W długim omijają rajdy
  • Odpowiedz
RAPORT 24H: BLISKI WSCHÓD
Data: 23 kwietnia 2026

I. Pigulka 24h

Sytuacja pozostaje skrajnie napieta mimo przedluzenia zawieszenia broni przez USA. Iran zlamal wzgledny spokoj, atakujac trzy jednostki handlowe w Ciesninie Ormuz. Sily USA kontynuuja blokade morska. W Waszyngtonie pod egida Sekretarza Stanu USA Marco Rubio trwaja bezposrednie, historyczne rozmowy miedzy Izraelem a Libanem, majace na celu unikniecie pelnoskalowej inwazji IDF po ewentualnym wygasnieciu rozejmu w niedziele.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oficjalnie oświadczam, że uodporniłem się na manipulacje starego trumpiska i moim obecnym hymnem jest: -> 1:04
#gielda
ww00 - Oficjalnie oświadczam, że uodporniłem się na manipulacje starego trumpiska i m...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z tym zaginieciem, obejrzalem co ten kral gada, pokazywal ze ta siostra niby szalona itp
Potem, ze niby ma z nim kontakt, ale nie powie czy ma, bo suszek nie zyczy sobie, ale potem apeluje do niego ze moze to oglada, to nie ma kontaktu, ale moze ma, ale nie ma.
Ale zastanawia mnie cos innego
Typ przyjezdza porsche taycan, po spotkaniu znika. Kamery tego dnia nie dzialaja, okej.
Ale potem sie dowiadujemy, ze na
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jimmyF: Dzięki za szybką odpowiedź, utwierdzam się w przekonaniu że krypto to narzędzie do leszczenia młodych chłopaków i facetów przez najbardziej obrzydliwych i podłych ludzi jacy chodzą po świecie XD
  • Odpowiedz