#gielda a co to tak runęło? Stało sie cos?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

daretti877
- 1

ChineseMobilePhones
via Wykop- 1
@daretti877: kupuj nie pytaj
Rudz1elec
via Wykop- 1
@daretti877: u mnie zielono
W końcu jakiś krach szury spadziowe miały rację xD #gielda
@Uncontrollable24: Czuje dobrze być peroniarzem
- 1
@ChineseMobilePhones: jeśli wznowią ataki to może coś więcej poleci
- 16
-1500$ dzisiaj, a przecież mam dobre biznesy w portfolio ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Buffet mnie w c---a zrobił
#gielda
Buffet mnie w c---a zrobił
#gielda
- 1
@ww00 też bym chętnie złapał, ale wyplatka dopiero we wtorek i leci w całości w TSMC
@breakdown1: Ja do wieczora jeszcze poobserwuję RDDT i jak będzie poniżej 150 to wjeżdżam za resztę usd.
- 9
#gielda Ja i mój portfel składający się głównie z okniorza, wiedzminiorza i ttwo

- 0
Szorciarze ropy wybierają cmentarz #gielda
#gielda ale ta apka mobilna bossa jest brzydka czuje się jak w '98 za każdym razem jak ją odpalam, ciągle korci, żeby jednak xtb zainstalować i się przenieść, ale bossa zawsze działa, a xtb nie
@naMontBlanc: lepsze to niż apka xtb, która ma upośledzone IKE i IKZE. Dla mnie apka bossy jest wystarczająca, nie przeładowana socialami czy AI.
@naMontBlanc: ja miałem identyczne odczucia. Dziwię się, że piszesz że zawsze działa - u mnie właśnie na odwrót, ile razy mi się zdarzyło że otwieram zakładkę papiery w Bossa a tam nie ma nic xD albo ta sprzedaż akcji... wisi czasem zlecenie kilka-kilkanascie minut, a na przelew z banku trzeba czekać w chuu
- 2
- 8
źródło: 1000009242
Pobierz@sebinko: Beka trochę, ale muszę przyznać szczerze, że przez p------e wpisy starego trumpiska na truth i tomka gnortsa tutaj, nie zarobiłem jakichś 15k usd, bo się wydygałem. Teraz yolo, parafrazując klasyka "wsiąść do pociągu, byle jakiego" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sebinko: dobra grafika, taki właśnie obraz tych co zaraz się zlecą o będą krzyczeć
#gielda euforia i dopamina powoli mija na giełdzie, dla niektórych którzy mieli 2tyg cały czas zieleń nie do pomyślenia, że może być czerwień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PepeHandss: Jeszcze musi z 20% spaść, żeby ci, co od 2 tygodni mieli zieleń zobaczyli inny kolor. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PepeHandss: no i właśnie cały myk polega na tym by zawsze mieć czerwień ! Gdy Twoje aktywa świecą się obrzydliwą zielenią, to po prostu znaczy, że Twoje aktywa są przewartościowane. Ludzie, traćcie pieniądze z minimalną godnością....
@sebastian-rogalski: przesunięcie raportu finansowego
- 1
@Nybbax: jeszcze jak, na spokojnie
- 1
@Boloo2000: no pewnie maszyna mocniej ruszy kiedy 1) wjedzie wideo z gameplayem w4 2) wjedzie trailer nowego cyberpunka. Zawsze to korci (tak trochu) wysiąść z pociągu i próbować złapać niżej, ale tym razem coś czuję, że nie opłaci mi się to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@gottagetagrip2020: ludziska, nawet dzień nie minął i już..
Dajcie spokój i trochę relaksu
Dajcie spokój i trochę relaksu
#gielda uslugiteraz czy ty masz jakąś godność?
#gielda coraz bardziej przypomina krypto. 7% w gore, dzien pozniej -10% w dól i nie tyczy sie to juz sieciowych spolek ale asml,broadcomu,mety,google czy Microsoftu.
Rynek powariował
Rynek powariował
@DoktorMorela: bez przesady giełda przez ostatnie 3dni rosła pod zakończenie/ dogadanie się USA z Iranem ( mimo że Iran pisał że odpuszcza drugie rozmowy z USA)
W końcu normalna reakcja giełdy... Nic więcej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
W końcu normalna reakcja giełdy... Nic więcej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gielda a dwie minuty temu to co się niby wydarzyło?
@Filipterka25: standard market volatility
@Filipterka25 mając na uwadze, ze trwa wojna, pół procenta to jest pierdniecie






















