#gielda ale ta apka mobilna bossa jest brzydka czuje się jak w '98 za każdym razem jak ją odpalam, ciągle korci, żeby jednak xtb zainstalować i się przenieść, ale bossa zawsze działa, a xtb nie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@naMontBlanc: ja miałem identyczne odczucia. Dziwię się, że piszesz że zawsze działa - u mnie właśnie na odwrót, ile razy mi się zdarzyło że otwieram zakładkę papiery w Bossa a tam nie ma nic xD albo ta sprzedaż akcji... wisi czasem zlecenie kilka-kilkanascie minut, a na przelew z banku trzeba czekać w chuu
  • Odpowiedz
@sebinko: Beka trochę, ale muszę przyznać szczerze, że przez p------e wpisy starego trumpiska na truth i tomka gnortsa tutaj, nie zarobiłem jakichś 15k usd, bo się wydygałem. Teraz yolo, parafrazując klasyka "wsiąść do pociągu, byle jakiego" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#gielda euforia i dopamina powoli mija na giełdzie, dla niektórych którzy mieli 2tyg cały czas zieleń nie do pomyślenia, że może być czerwień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PepeHandss: no i właśnie cały myk polega na tym by zawsze mieć czerwień ! Gdy Twoje aktywa świecą się obrzydliwą zielenią, to po prostu znaczy, że Twoje aktywa są przewartościowane. Ludzie, traćcie pieniądze z minimalną godnością....
  • Odpowiedz
  • 1
@Boloo2000: no pewnie maszyna mocniej ruszy kiedy 1) wjedzie wideo z gameplayem w4 2) wjedzie trailer nowego cyberpunka. Zawsze to korci (tak trochu) wysiąść z pociągu i próbować złapać niżej, ale tym razem coś czuję, że nie opłaci mi się to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#gielda coraz bardziej przypomina krypto. 7% w gore, dzien pozniej -10% w dól i nie tyczy sie to juz sieciowych spolek ale asml,broadcomu,mety,google czy Microsoftu.
Rynek powariował
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DoktorMorela: bez przesady giełda przez ostatnie 3dni rosła pod zakończenie/ dogadanie się USA z Iranem ( mimo że Iran pisał że odpuszcza drugie rozmowy z USA)
W końcu normalna reakcja giełdy... Nic więcej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz