Nadal na szczurze mogę wymienić PLN na USD w revolut i przelać paypalem na konto szczurowskie USD bez prowizji? #gielda
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda Najgorszy sort to bitcoiniarze narzekający na spekulacje na półprzewodnikach. Cała historia tego żetona oparta jest na spekulacji i wymyślaniu historyjek że to taka technologia, która zrewolucjonizuje świat.
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

🇪🇺 Otwarcie Europy [Półprzewodniki] — czas Warsaw 09:15

📈 Wzrosty:
📈 TPRO.MI +5.41% | Technoprobe | P/E: 231.2
📈 IQE.L +1.45% | IQE plc | P/E: -124.2

📉
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

🇪🇺 Otwarcie Europy [Data Center] — czas Warsaw 09:15

📈 Wzrosty:
📈 PRY.MI +3.58% | Prysmian S.p.A. | P/E: 32.9
📈 ABBN.SW +3.21% | ABB Ltd. | P/E: 41.4

📊
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda nie znam się na tych tokenach, itd. ale możecie podpowiedzieć, czy myślę logicznie.

Jeśli AI potrzebuje ogromne zasoby energii i krypto również ich potrzebują, to nie jest trochę tak, że rozwój AI będzie siłą rzeczy wypierać kryptowaluty, bo bardziej się opłaca monetyzowac energię pod centra danych, niż pod kopanie?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nie_umiem_inwestowac: już idzie. Wiele firm zajmujących się kopaniem zmienia działalność na centra danych.
Przyszłość to c--j wie, jakbym wiedział to bym zarobił miliony xD równie dobrze ai może okazać się za drogie
  • Odpowiedz