Nadal na szczurze mogę wymienić PLN na USD w revolut i przelać paypalem na konto szczurowskie USD bez prowizji? #gielda
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Frwrd05
- 0

Wujek_McKwacz
via Wykop- 0
@Frwrd05: Chyba Paypal jest już spalony
Frwrd05
- 0
@Wujek_McKwacz: Do p---y do xtb takim razie
#gielda Kruk ty śmieciu dla emerytów. przebij tylko 500 zł i wywalam Cię z portfela
ETF na spokojnie robi 3-5% w tydzień. Po co kopać się z koniem na akcjach i zarobić to samo?
#gielda
#gielda
@Fookingalien: nie każdy jest gejem
- 511
#gielda Najgorszy sort to bitcoiniarze narzekający na spekulacje na półprzewodnikach. Cała historia tego żetona oparta jest na spekulacji i wymyślaniu historyjek że to taka technologia, która zrewolucjonizuje świat.
#gielda sprzedałem dino nie mam już siły do tego śmiecia
@coldsurgeon25: powiedzialbym że dzieki za poświecenie i teraz urosnie. Ale dino nie urośnie akurat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
#gielda szukam smieciucha ale takiego wiecie z możliwością-99% na kursie
@PodniebnyMurzyn: XDWT fajnie żre
@PodniebnyMurzyn: Jezu jak mnie d--a boli
@ja_tu_tylko_na_moment: Podrzucisz jakies info?
- 1
Ale buja szczurem
#gielda
#gielda
- 9
Kolejny dzień kibla na GPW, ile można xD
#gielda
#gielda
- 10
@HAMSKLOSS89: boczniak = kibel. My potrzebujemy tutaj dopaminy wzrostowej, a nie stagnacji.
- 4
- 15
@mimik739:
źródło: b3019d03c4a319343c83547d17569d9f
Pobierz@mimik739: o każdym śmieciu można to napisac
- 35
Dzień dobry, czy ma pan kilka minut aby porozmawiać o dywersyfikacji? #gielda
źródło: d91192c30216bdbb8c6306e56d3054d4
Pobierz- 29
- 5
@Zgagarast: Za 30 dni (03/07/2026, 10:15:45 CEST) napiszę do Ciebie, żeby Ci przypomnieć o tym komentarzu
Aby ograniczyć spam, zawołam każdego, kto zaplusuje ten komentarz
Więcej info | Feedback
Aby ograniczyć spam, zawołam każdego, kto zaplusuje ten komentarz
Więcej info | Feedback
- 5
#gielda a pamiętacie nagonke na gejow etfiarzy? Kiedyś to kurła było
🇪🇺 Otwarcie Europy [Półprzewodniki] — czas Warsaw 09:15
📈 Wzrosty:
• 📈 TPRO.MI +5.41% | Technoprobe | P/E: 231.2
• 📈 IQE.L +1.45% | IQE plc | P/E: -124.2
📉
📈 Wzrosty:
• 📈 TPRO.MI +5.41% | Technoprobe | P/E: 231.2
• 📈 IQE.L +1.45% | IQE plc | P/E: -124.2
📉
🇪🇺 Otwarcie Europy [Data Center] — czas Warsaw 09:15
📈 Wzrosty:
• 📈 PRY.MI +3.58% | Prysmian S.p.A. | P/E: 32.9
• 📈 ABBN.SW +3.21% | ABB Ltd. | P/E: 41.4
📊
📈 Wzrosty:
• 📈 PRY.MI +3.58% | Prysmian S.p.A. | P/E: 32.9
• 📈 ABBN.SW +3.21% | ABB Ltd. | P/E: 41.4
📊
- 262
#gielda nie znam się na tych tokenach, itd. ale możecie podpowiedzieć, czy myślę logicznie.
Jeśli AI potrzebuje ogromne zasoby energii i krypto również ich potrzebują, to nie jest trochę tak, że rozwój AI będzie siłą rzeczy wypierać kryptowaluty, bo bardziej się opłaca monetyzowac energię pod centra danych, niż pod kopanie?
Jeśli AI potrzebuje ogromne zasoby energii i krypto również ich potrzebują, to nie jest trochę tak, że rozwój AI będzie siłą rzeczy wypierać kryptowaluty, bo bardziej się opłaca monetyzowac energię pod centra danych, niż pod kopanie?
@nie_umiem_inwestowac: no przecież dokladnie to sie dzieje w tym momencie
@nie_umiem_inwestowac: już idzie. Wiele firm zajmujących się kopaniem zmienia działalność na centra danych.
Przyszłość to c--j wie, jakbym wiedział to bym zarobił miliony xD równie dobrze ai może okazać się za drogie
Przyszłość to c--j wie, jakbym wiedział to bym zarobił miliony xD równie dobrze ai może okazać się za drogie

























