Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko133
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Peptalk
Peptalk

Peptalk

Dołączył 4 lata i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 546
  • Znaleziska 14
  • Mikroblog 532
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 6
Peptalk
Peptalk
Peptalk przed chwilą
  • 0
#gielda Ok, czyli cieśnina będzie otwarta w piątek, bo prezydent Trump tak mówi. Nie ma powodu wątpić w slowa Pana prezydenta. Ależ to się zupełnie fantastycznie zbiegło z jego urodzinami.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zebrzysta_Zebra
Zebrzysta_Zebra
11.06.2026, 20:22:18
  • 11
#gielda W sumie 135$ to niska cena za kolonizacje marsa
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Peptalk
Peptalk
Peptalk 11.06.2026, 20:47:01 via Wykop
  • 1
@Zebrzysta_Zebra: a czym ma się roznic zycie na Marsie od zycia na Ziemi poza tym ze warunki do zycia będą tam gorsze niz na Antarktydzie?
  • Odpowiedz

19

Claude Fable 5 oraz Claude Mythos 5

Claude Fable 5 oraz Claude Mythos 5

Dwa nowe modele od Anthropic już dostępne.

FLAC
z
anthropic.com
dodany: 09.06.2026, 17:18:17
  • 23
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    ai
  • #
    technologia
  • #
    nauka
  • #
    ciekawostki
  • #
    eacc
Peptalk
Peptalk
Peptalk 11.06.2026, 13:14:17 via Wykop
  • 0
@zmarnowany_czas: wymyslenie koncepcji ok. Ale sama implementacja tez jest pewnie trudna, to musi się liczyc w rozproszeniu, na wielu klastrach kart graficznych. Zakladam ze to nie jest napisane w pytorchu tylko bardzo niskopoziomowo z efektywnym landowaniem danych o wielkim rozmiarze
curiousboi
curiousboi
11.06.2026, 13:05:26
  • 0
#gielda kupowac szczura dla dywidendy? (dzis ostatnia sesja)

jak wyzej

  • bierz, i tak odbije a bedziesz mial dywidende 60.8% (31)
  • nie bierz, nie oplaca sie 39.2% (20)

Oddanych głosów: 51

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Peptalk
Peptalk
Peptalk 11.06.2026, 13:09:37 via Wykop
  • 0
@curiousboi: szkoda prądu
  • Odpowiedz
Peptalk
Peptalk
Peptalk 11.06.2026, 13:02:57
  • 17
#gielda inflation is a good thing. I love inflation
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mk321
mk321
11.06.2026, 13:52:56 via Wypiek
  • 0
@Peptalk to największa inflacja jaką widziałem, jest najwspanialsza i największa
  • Odpowiedz
Peptalk
Peptalk
Peptalk 10.06.2026, 20:30:21
  • 20
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Peptalk
Peptalk
Peptalk
Autor
11.06.2026, 07:28:26 via Wykop
  • 0
@januzaj: zaraz po IPO Skibidi Dynamics (TICKER: SKBD)
  • Odpowiedz
ossprime
ossprime
10.06.2026, 08:56:44
  • 8
Żona zaczęła wykręcać lepszy % wynik ode mnie. Już nie jestem najlepszym inwestorem w swoim domu (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Jej portfel: https://wykop.pl/wpis/86211761/a-tak-sprawowal-sie-od-01-01-25-szczurzy-portfel-z

#gielda #portfelgrubasa <- triggeruje? daj na czarno
@ossprime +11
A tak sprawował się od 01.01.25 szczurzy portfel żony @ossprime
Skład portfela: po ok. 1/3 ETFSP500 / LYPS, ETFBW20LV, szczur
Ostatnia transakcja na rachunku wykonana została w kwietniu 2025 (kupno ostatniej transzy SP500)

#gielda #portfelgrubasa <- triggeruje? daj na czarno
więcej
ossprime - Żona zaczęła wykręcać lepszy % wynik ode mnie. Już nie jestem najlepszym i...

źródło: Wykres_wyniku_(Standard)

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Peptalk
Peptalk
Peptalk 10.06.2026, 09:09:36 via Wykop
  • 1
@ossprime: jest źle, a pewnie nie doliczyles strat mentalnych zwiazanych z czytaniem wpisow na tagu (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
damer135
damer135
08.06.2026, 09:13:24
  • 2
#gielda
widzę ze mirkoszmata się kręci w miejscu znowu ale uda się sprzedać z zyskiem - w co byś cie władowali 7k w tym krachu pokoleniowym
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Peptalk
Peptalk
Peptalk 08.06.2026, 10:01:50 via Wykop
  • 0
@damer135: RDDT
  • Odpowiedz
JanLaguna
JanLaguna
06.06.2026, 14:43:16
  • 5
To już wiadomo z jakiego powodu te spadki, po prostu Trump chce się obkupić na przecenach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
JanLaguna - To już wiadomo z jakiego powodu te spadki, po prostu Trump chce się obkup...

źródło: obraz

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Peptalk
Peptalk
Peptalk 06.06.2026, 15:37:19 via Wykop
  • 1
@JanLaguna: nie jest to niemożliwe, a powiem nawet więcej - to się może wydarzyć. Jeśli rewolucja AI się wydarzy a my będziemy sprowadzeni do roli konsumenta to Basic Income i rozdawanie akcji spółek AI obywatelom są już pomysłami szeroko dyskutowanymi za granicą.
  • Odpowiedz
BrotatyChleb
BrotatyChleb
06.06.2026, 15:21:07
  • 1
Zastanawiam sie czy mie opchnac amazonu i mikrosoftu i all in w szczura ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Peptalk
Peptalk
Peptalk 06.06.2026, 15:33:53 via Wykop
  • 15
@BrotatyChleb: tak, zrób to ale koniecznie na cfd
  • Odpowiedz
ethize
ethize
05.06.2026, 21:10:25
  • 3
#gielda jutro -10% na alfabeciorzu
ethize - #gielda jutro -10% na alfabeciorzu

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Peptalk
Peptalk
Peptalk 05.06.2026, 21:17:48 via Wykop
  • 4
@ethize: Ale to normalne, że Alphabet kupuje tokeny, poza tym oni mają udziały w space x
  • Odpowiedz
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela
05.06.2026, 21:09:25
  • 6
#gielda Ale sobie ekipę zakupiłem, ekipie totalnych p-----w
DoktorMorela - #gielda Ale sobie ekipę zakupiłem, ekipie totalnych p-----w

źródło: Screenshot 2026-06-05 at 23-02-49 Notowania – Inwestycje - mBank serwis transakcyjny

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Peptalk
Peptalk
Peptalk 05.06.2026, 21:15:29 via Wykop
  • 3
@DoktorMorela: nie na alphabet, nie na amazon tylko CoreWeave k---a popierodlencow
  • Odpowiedz
dzony77
dzony77
05.06.2026, 18:14:45
  • 0
Jako akcjomariusz atlassian dowiedziałem się dzisiaj, że oni zatrudniają 15k osób. Na c--j komu tyle ludzi do cruda z listą todo?

#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Peptalk
Peptalk
Peptalk 05.06.2026, 18:16:37 via Wykop
  • 0
@dzony77: a nie było tam dużego layoffu ostatnio?
  • Odpowiedz
sebinko
sebinko
05.06.2026, 15:44:46
  • 2
#gielda Fitch Ratings: Na rynku ropy naftowej ponownie pojawi się nadpodaż, gdy tylko Ormuz zostanie ponownie otwarty. Czyli przyszłościowo ropa kibel za 40$( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Peptalk
Peptalk
Peptalk 05.06.2026, 15:49:29 via Wykop
  • 3
@sebinko: nie będzie ropy po $40. Będzie już stałe premium na ropie przez to co się wydarzyło, już zawsze nad ormuzem będzie ryzyko że ktoś komuś zaatakuje rafinerię.
  • Odpowiedz
Peptalk
Peptalk
Peptalk 05.06.2026, 18:14:21 via Wykop
  • 0
@Bredko: Ale to jest zupełny rodzaj ryzyka niż tamto ryzyko. Teraz, doszło do pewnego precedensu, bo Stany jako strażnik nie były w stanie ochronić rafinerii i transportu. Teraz to ryzyko jest już systemowe i będzie na stałe wkalkulowane, że Iran może strzelać do sąsiadów bo tą granicą już pękła i to widmo zerka na cały region. Oczywiście, w tym scenariuszu, Stany jako największy eksporter zyskują najwięcej netto. I oczywiście, nie
  • Odpowiedz
Peptalk
Peptalk
Peptalk 05.06.2026, 14:56:52
  • 2
#gielda pedaly z etfami wystąp ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eSports24
eSports24
05.06.2026, 14:59:34 via Wykop
  • 0
@Peptalk: ja mam sp500
  • Odpowiedz
Dobrze_tu_byc
Dobrze_tu_byc
05.06.2026, 15:05:34 via Android
  • 0
@Peptalk: wiadomo, to nie wstyd
  • Odpowiedz
perfumowyswir
perfumowyswir
05.06.2026, 14:39:32
  • 7
#gielda

jesteśmy uratowani jednym tweetem Trumpa XD
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Peptalk
Peptalk
Peptalk 05.06.2026, 14:56:18 via Wykop
  • 5
@perfumowyswir: to są jaja że prezydent poważnego kraju po jednodniowym spadku na giełdzie pisze tweeta „ej nie róbcie spadków”
  • Odpowiedz
Dalegor_
Dalegor_
05.06.2026, 11:09:31
  • 45
Oto słowo boże #gielda #gieldowegownowpisy
Dalegor_ - Oto słowo boże #gielda #gieldowegownowpisy

źródło: d228e22966213e1c8bd44702e5b32683a01365771e25a9d5e9f591c0f65af2fe

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Peptalk
Peptalk
Peptalk 05.06.2026, 11:32:58 via Wykop
  • 6
@Dalegor_: Boże błogosław mi depo
  • Odpowiedz
bolsonn
bolsonn
03.06.2026, 13:38:24
  • 719
Ja mam włączony komentarz Pana Karola a wy? #tenis
bolsonn - Ja mam włączony komentarz Pana Karola a wy? #tenis
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Peptalk
Peptalk
Peptalk 05.06.2026, 11:03:48 via Wykop
  • 0
@bolsonn: ma ktoś to pobrane?
  • Odpowiedz
kamilox4
kamilox4
kamilox4
05.06.2026, 10:30:35
  • 5
#gielda
Za 10 lat będzie milion
kamilox4 - #gielda 
Za 10 lat będzie milion

źródło: 6f1c00ac-38be-4f9a-94c8-b28a0c0b135b-1_all_554

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Peptalk
Peptalk
Peptalk 05.06.2026, 10:59:01 via Wykop
  • 0
@kamilox4: podręcznikowy przykład efektu Scully
  • Odpowiedz
202492
202492
05.06.2026, 10:35:01
  • 0
#gielda

Micron:

  • kupuje 15.9% (14)
  • trzymam 60.2% (53)
  • sprzedaje 23.9% (21)

Oddanych głosów: 88

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Peptalk
Peptalk
Peptalk 05.06.2026, 10:58:17 via Wykop
  • 0
@Alpej: kto go tam wie co jest w cenie teraz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 02.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 01.12.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 08.07.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking