Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
seb-mlotkow
seb-mlotkow

seb-mlotkow

Dołączył 1 rok temu
  • Obserwuj
  • Akcje 730
  • Znaleziska 2
  • Mikroblog 728
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 0
seb-mlotkow
seb-mlotkow
seb-mlotkow 15 godz. i 32 min temu
  • 0
#gielda nie wiem jak wy ale ja z okazji spacex skorzystam z promocji na innych space stockach
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HAMSKLOSS89
HAMSKLOSS89
15 godz. i 28 min temu via Wykop
  • 0
@Kelachim89: po wzroście minimum 100% jak nie lepiej ytd,
  • Odpowiedz
Kelachim89
Kelachim89
15 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 0
@HAMSKLOSS89: zgadza się. Ale był potencjał na mocniejszą korektę i dalsze wzrosty a teraz ciężko wyrokować skoro spacex zasysa taką część rynku.
  • Odpowiedz
ParadygmatYT
ParadygmatYT
11.06.2026, 20:25:31
  • 0
#gielda patrząc na ostatnie zjawisko beat beat kibel jaka duża spółka ogłasza wyniki niedługo?
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

seb-mlotkow
seb-mlotkow
seb-mlotkow 11.06.2026, 21:05:12 via Wykop
  • 1
@ProfesorP1ZDAN: wydaje mi się że na Micronie są już tak duże oczekiwania, że nawet jak dowiezie to co zakładają to będzie kibel xd
  • Odpowiedz
seb-mlotkow
seb-mlotkow
seb-mlotkow 11.06.2026, 13:57:33
  • 0
#gielda ktoś wie czemu otlk tak sobie zrobiło 26 % i przybiło dolara ? Myślałem że będzie boczniak co najmniej do lipca. Bo ma być wtedy głosowanie zarządu.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cotamguwniaki
cotamguwniaki
11.06.2026, 14:00:41 via Wykop
  • 3
@seb-mlotkow: bo sprzedałem wczoraj, nmzc
  • Odpowiedz
sebinko
sebinko
07.06.2026, 19:56:23
  • 74
#gielda Trump do Fox News w sprawie Iranu: Zbliżamy się do porozumienia umowa ma zostać podpisana w poniedziałek, wtorek lub środę w miarę postępu rozmów
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

seb-mlotkow
seb-mlotkow
seb-mlotkow 07.06.2026, 20:07:41 via Wykop
  • 13
@sebinko: Trump: porozumienie z Iranem jest blisko.
seb-mlotkow - @sebinko: Trump: porozumienie z Iranem jest blisko.

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
jacas
jacas
07.06.2026, 19:48:20
  • 2
Oracle wraca na 200 i wjeżdżam po same kukle pod wyniki

#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

seb-mlotkow
seb-mlotkow
seb-mlotkow 07.06.2026, 19:57:07 via Wykop
  • 1
@jacas: ostatnio po każdych wynikach były mocne spadki, bo wszystko napompowane i oczekiwania wysokie, ale kto wie co będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
07.06.2026, 06:14:21
  • 5
24 czerwca wyniki Microniarza, kupujeta pod wyniki?
#gielda
PodniebnyMurzyn - 24 czerwca wyniki Microniarza, kupujeta pod wyniki?
#gielda

źródło: IMG_9529

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

seb-mlotkow
seb-mlotkow
seb-mlotkow 07.06.2026, 08:14:36 via Wykop
  • 1
@PodniebnyMurzyn: patrząc na to co się działo do tej pory to po wynikach każdej z tych firm pewnie będzie kolejny dip żeby doładować xd
  • Odpowiedz
seb-mlotkow
seb-mlotkow
seb-mlotkow 05.06.2026, 17:07:32
  • 4
Ale to odbije na wieczór, prawda ?
#gielda
seb-mlotkow - Ale to odbije na wieczór, prawda ? 
#gielda

źródło: IMG_8356

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

seb-mlotkow
seb-mlotkow
seb-mlotkow 04.06.2026, 11:01:34
  • 32
Jak przestać kupować na górce szukaj
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

seb-mlotkow
seb-mlotkow
seb-mlotkow
Autor
04.06.2026, 11:06:13 via Wykop
  • 2
seb-mlotkow

źródło: IMG_8319

Pobierz
  • Odpowiedz
seb-mlotkow
seb-mlotkow
seb-mlotkow 04.06.2026, 07:32:36
  • 1
Nie mogło wiecznie żreć patrząc na to co się dzieje w Iranie.
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Guezeman
Guezeman
04.06.2026, 07:39:25 via Wykop
  • 11
@seb-mlotkow: przecież od miesiąca cokolwiek sie dzieje na techu nie ma juz nic wspólnego z iranem, tam dalej kibel a tu codziennie ath
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
04.06.2026, 08:08:55 via Wykop
  • 1
@seb-mlotkow: yhy, wszystkie firmy ai oparte są na ropie, to musi jebnac
  • Odpowiedz
ethize
ethize
03.06.2026, 19:02:22
  • 22
Spędziłem trochę czasu analizując EU Chips Act 2.0 (COM(2026) 504) i raport Industry Advisory Group z marca 2026. Oto 5 spółek, które moim zdaniem mają najlepsze dopasowanie do tego, co program chce zbudować w Europie.

Nie jest to rekomendacja inwestycyjna — to moja prywatna analiza oparta na dokumentach źródłowych.

━━━
🔵 3 TYPY Z
ethize - Spędziłem trochę czasu analizując EU Chips Act 2.0 (COM(2026) 504) i raport ...

źródło: image

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

seb-mlotkow
seb-mlotkow
seb-mlotkow 03.06.2026, 20:51:00 via Wykop
  • 0
@ethize: wiadomo wgl kiedy to ostatecznie wejdzie w życie ? Jaki jest timeline tego?
  • Odpowiedz
ethize
ethize
03.06.2026, 13:27:50
  • 6
🚨 EU Chips Act 2.0 OFICJALNIE ODPALONY! Bruksela właśnie potwierdziła to, o czym pisałem wczoraj! 🚨

Mamy potężny przełom. Komisja Europejska zaprezentowała dziś Europejski Pakiet Suwerenności Technologicznej, którego absolutnym fundamentem jest Chips Act 2.0. To już nie są spekulacje analityków – to oficjalna strategia geopolityczna i gospodarcza Starego Kontynentu.

Jeśli wczoraj zastanawialiście się, czy moja lista europejskich spółek (Tier 1/2/3) ma mocne fundamenty, to dzisiejszy komunikat KE rozwiewa wszelkie wątpliwości. Unia wykłada
ethize - 🚨 EU Chips Act 2.0 OFICJALNIE ODPALONY! Bruksela właśnie potwierdziła to, o...

źródło: 1000017413

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

seb-mlotkow
seb-mlotkow
seb-mlotkow 03.06.2026, 13:38:43 via Wykop
  • 1
@ethize: czyli ogólnie czekać aż hype opadnie, kupić w lekkim dołku i czekać na informacje o kontraktach ? Tak samo jak było z SAFE?
  • Odpowiedz
seb-mlotkow
seb-mlotkow
seb-mlotkow 03.06.2026, 07:41:42
  • 1
Co myślicie o nokii NOKIASEK ? Mam ją dodana do obserwowanych od miesiąca bo coś gdzie przeczytałem, ale potem albo nie miałem wolnych środków albo był inny śmieciuch i tak zapomniałem o niej. A ona 27% zrobiła w ten miesiąc. Duży jest ciągle potencjał ? Bo nie śledziłem.
#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HAMSKLOSS89
HAMSKLOSS89
03.06.2026, 07:44:34 via Wykop
  • 6
@seb-mlotkow: insiderzy kupują, mirki kupują, chyba będzie git? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Eigerstand
Eigerstand
03.06.2026, 07:51:08 via Wykop
  • 4
@seb-mlotkow: Trzymam od 5.5 EUR (pod innym tickerem NOKIA.FI) i chyba czas powoli wyskakiwać z pociągu skoro już na wypoku i reddicie naganiają, a załadowani na górce w 2000 roku zaczynają wychodzić na zero ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
03.06.2026, 07:28:00
  • 0
Kusi żeby sprzedać wszystko i wejść all in w broadcom. Ma pokazać znakomite wyniki.

#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

seb-mlotkow
seb-mlotkow
seb-mlotkow 03.06.2026, 07:36:18 via Wykop
  • 2
@ja_tu_tylko_na_moment: to już w sumie 15% urosło pod te wyniki od 27 maja.
  • Odpowiedz
seb-mlotkow
seb-mlotkow
seb-mlotkow 03.06.2026, 07:04:10
  • 1
Na sive widzę rakieta ciąg dalszy.
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

seb-mlotkow
seb-mlotkow
seb-mlotkow
Autor
03.06.2026, 07:08:47 via Wykop
  • 3
@seb-mlotkow: tylko chwilowo strony pomyliła xd
  • Odpowiedz
BArtAS94
BArtAS94
02.06.2026, 22:06:10
  • 2
Kusi mnie sprzedać jutro ServiceNow z 30% zyskiem i wjechać na pełnej w Marvel pod jutrzejsze wyniki Broadcom. Ktoś myśli podobnie? #gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

seb-mlotkow
seb-mlotkow
seb-mlotkow 02.06.2026, 22:45:57 via Wykop
  • 1
@BArtAS94: a jak stawiasz do ilu marvel może iść ? Na afterze już 12%
  • Odpowiedz
ethize
ethize
02.06.2026, 20:38:27
  • 3
a @202492 i tak powie, że nikt nie naganiał

a pisaliśmy z kolegami, że przecież ktoś gdzieś ten cały kod wypluty przez AI będzie reviewował i trzymał

#gielda
ethize - a @202492 i tak powie, że nikt nie naganiał

a pisaliśmy z kolegami, że prze...

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

seb-mlotkow
seb-mlotkow
seb-mlotkow 02.06.2026, 21:01:28 via Wykop
  • 0
@ethize: jutro pompa na gitlabie ? Po dzisiejszych wynikach?
  • Odpowiedz
seb-mlotkow
seb-mlotkow
seb-mlotkow 02.06.2026, 15:03:47
  • 0
Myślicie że jest sens się jeszcze ładować w SIVE przed jutrem ? Czy ten chip act II jest w cenie ?
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111
02.06.2026, 16:42:51 via Wykop
  • 0
@seb-mlotkow: watpie że sive dostanie cokolwiek z chip act 2
  • Odpowiedz
lisek_cytrusek
lisek_cytrusek
02.06.2026, 18:53:36 via Wykop
  • 0
@seb-mlotkow: siva urosła dzisiaj 70% ..jutro musi być zjazd nima bata
  • Odpowiedz
siodemkaxx
siodemkaxx
01.06.2026, 18:06:49
  • 2
#gielda ktoś naganiał na OTLK i ładnie poszło, mogłem kupic wiecej xD
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

seb-mlotkow
seb-mlotkow
seb-mlotkow 01.06.2026, 18:45:00 via Wykop
  • 0
@Maydan: jak ktoś jest załadowany to reverse split dużo nie zmieni. Inna sprawa z ewentualnym reverse splitem który mam.nadzieje nie będzie konieczny o ile wejdą powyżej dolara.
  • Odpowiedz
seb-mlotkow
seb-mlotkow
seb-mlotkow 01.06.2026, 07:39:48
  • 0
Ale pompka na spółkach pod SAFE. Lubawa 20% dzisiaj
#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bialy_Budda
Bialy_Budda
01.06.2026, 07:54:02 via Android
  • 2
@seb-mlotkow: gdybym trzymał od jesieni to wyszedłbym właśnie na 0 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
VampirEdward
VampirEdward
01.06.2026, 10:52:05 via Wykop
  • 0
@bonzo_fugazi: no i jak zwykle zabrakło mi efektu skali, a człowiek czuł że urośnie :(
  • Odpowiedz
seb-mlotkow
seb-mlotkow
seb-mlotkow 29.05.2026, 21:29:07
  • 0
Coś się szykuje, ciekawe czy pompa w następnym tygodniu

https://x.com/codebypoonam/status/2060421518870634950?s=46

#gielda
seb-mlotkow - Coś się szykuje, ciekawe czy pompa w następnym tygodniu

https://x.com/...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thepjoter
thepjoter
thepjoter
29.05.2026, 21:32:43 via Wykop
  • 3
@seb-mlotkow: oby nie. Za duzo tego. Juz nie wiadomo co kupować xD
  • Odpowiedz
makolem
makolem
30.05.2026, 05:44:59 via Wypiek
  • 2
Pompa na nvidii jest tak samo nieuchronna jak sraczka po baraninie na ekstra ostrym. Ja już zapakowany w CoreWeave czekam aż nvda odpali
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Sebastian Młotkowski

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 02.06.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking