#gielda czy wy też macie tak na szczurze, że notowania niektórych pozycji zaczynają się pojawiać około pół godziny po teoretycznym uruchomieniu giełdy? Przykładowo ETF ANAV - ciągle nie pokazuje aktualnych notowań, albo mój fajny kolega Sivers
Uszanowanie Panowie, prosba o radę, dziecko ma 30k oszczednosci i co miesiąc dokladam 1k. Do tej pory umieszczalem wszystko w obligacje, ktore co chwila maja slabsze warunki. W co lokować kolejne pieniążki? Podzielić 50/50 na obligacje i jakis etf? Który? #gielda
@wenszu87: Obligacje ROD, jeżeli z nich korzystasz, to ewenement na skalę globalną, nie do końca rozumiem dlaczego powiedziałeś, że obligacje mają słabsze warunki. Przy 50/50 nie kombinuj, tylko wybierz popularny etf globalny
#gielda ...urwa mać, i jak tu nie wchodzić codziennie w tę aplikację? Człowiek robi sobie dayoff i właśnie wtedy najlepsze promki wchodzą. wuj mi w dupę i na imię...(╯︵╰,)
✨️ Inwestycje w ETFy: Co musisz wiedzieć o V9N.DEⒾ Jak który to eteefiorz z krwi i kości albo który z zerwanym gwintem po orgiach na śmieciuchach, to polecam do kolekcji leganckiego ETFa: V9N.DE (Global X Data Center REITS & Digital Infrastructure UCITS ETF Euro Acc) Czym się zajmuje: ETF kupuje akcje globalnych spółek (REIT-ów), które posiadają i budują fizyczne, wielkopowierzchniowe centra danych oraz maszty telekomunikacyjne. Skąd zyski: Z wieloletnich (5–15 lat)
#gielda opyla się kupić ETF na nasdaq100 od bety? Czy jednak blackrock tak czy siak lepszy nawet biorąc pod uwagę koszty przecwelenia na eur na szczurze?
Poleci ktos jakies ETFy (nigdy ich nie kupwoalem i sie nimi nie interesowalem): 1. Ogolnego pod hosse ai 2. Cos agresywniejszego od all-worlda z wyzsza stopa zwrotu ale bez przesady
źródło: image
Pobierz