Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
kojiro_hyuga

kojiro_hyuga

Dołączył 6 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 249
  • Znaleziska 23
  • Mikroblog 226
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 7
ParadygmatYT
ParadygmatYT
2 godz. i 17 min temu
  • 5
#gielda PANIE @hellb0y ostrzegam, że Samsung może mieć niedługo problemy
ParadygmatYT - #gielda PANIE @hellb0y ostrzegam, że Samsung może mieć niedługo proble...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kojiro_hyuga
kojiro_hyuga 2 godz. i 13 min temu via Wykop
  • 1
@ParadygmatYT: pomyślałem dokładnie to samo, a taka fajna spółka :/
  • Odpowiedz
SuperGosc11
SuperGosc11
SuperGosc11
przedwczoraj, 16:55:14
  • 2
#gielda jaki etf polecacie na półprzewodniki? Mam teraz skromna pozycję w micronie, ale myślę nad etf(ja nie gej)
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kojiro_hyuga
kojiro_hyuga przedwczoraj, 17:20:15 via Wykop
  • 1
@SuperGosc11: C8PX albo od HSBC nasdaq global semi :)
  • Odpowiedz
kojiro_hyuga
kojiro_hyuga 12.06.2026, 14:57:48
  • 2
#gielda SanDisk wzrósł około 6666% od kwietniowego dołka w 2025. ( ͡€ ͜ʖ ͡€)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pisiontgroszy
pisiontgroszy
12.06.2026, 15:04:02 via Android
  • 5
@kojiro_hyuga:
pisiontgroszy - @kojiro_hyuga:

źródło: 1000020835

Pobierz
  • Odpowiedz
hapidoggo
hapidoggo
11.06.2026, 10:17:49
  • 0
jaki najlepszy ticker na złoto?
ETFPZUGOLD, 4GLD, IGLN? Chyba, że coś pominąłem.

#gielda
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kojiro_hyuga
kojiro_hyuga 11.06.2026, 10:43:26 via Wykop
  • 6
@hapidoggo: Złoto tylko fizyczne - monety, sztabki. Tak samo uran - pastylki albo pręty. Najlepiej trzymać w sypialni.
  • Odpowiedz
Leithain
Leithain
10.06.2026, 17:07:27
  • 9
#gielda niektóre smieciuchy sobie dobrze radzą
Leithain - #gielda niektóre smieciuchy sobie dobrze radzą

źródło: IMG_0761

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kojiro_hyuga
kojiro_hyuga 10.06.2026, 18:16:07 via Wykop
  • 0
@Glupiii: jedni inwestują bo fajne logo, drudzy bo fajnie brzmi spółka i się rymuje :)
  • Odpowiedz
prarzenie__rondem
prarzenie__rondem
10.06.2026, 11:53:02
  • 5
kurnia jesteście cali? #gielda
prarzenie__rondem - kurnia jesteście cali? #gielda

źródło: IMG_1828

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kojiro_hyuga
kojiro_hyuga 10.06.2026, 11:59:26 via Wykop
  • 1
@vinmcqueen: wydaje mi się że kolega nie wsadził 2,5 bańki na początku po prostu xD
  • Odpowiedz
pytanie1
pytanie1
pytanie1
08.06.2026, 16:59:12
  • 1
#gielda
Patrzę sobie na dzisiejsze kursy i mnie taka myśl naszła.
Proszę o szczere odpowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co pierwsze osiągnie poziom 500?

  • KRUK 47.7% (42)
  • Microsoft 52.3% (46)

Oddanych głosów: 88

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kojiro_hyuga
kojiro_hyuga 08.06.2026, 17:01:27 via Wykop
  • 1
@pytanie1: trudno się wylosowało, żeby nie powiedzieć niemożliwe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
skubany1992
skubany1992
skubany1992
08.06.2026, 12:11:09
  • 0
EM IMI pięknie się dziś odbiło od dna. Myślicie że tylko na chwilę i znów kibel, czy raczej będzie pompa?
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kojiro_hyuga
kojiro_hyuga 08.06.2026, 12:22:54 via Wykop
  • 0
@skubany1992: raczej spółki tech azjatyckie ;P
  • Odpowiedz
kojiro_hyuga
kojiro_hyuga 08.06.2026, 07:13:26
  • 1
#gielda czy wy też macie tak na szczurze, że notowania niektórych pozycji zaczynają się pojawiać około pół godziny po teoretycznym uruchomieniu giełdy? Przykładowo ETF ANAV - ciągle nie pokazuje aktualnych notowań, albo mój fajny kolega Sivers
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

davidero69
davidero69
davidero69
08.06.2026, 07:16:01 via Wykop
  • 1
@kojiro_hyuga: nie mam tak
  • Odpowiedz
Dervorin
Dervorin
08.06.2026, 08:46:30 via Wykop
  • 0
@jestem_klasa_srednia: a to ja zrozumiałem, że nie otworzyło handlu. Luz
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
07.06.2026, 13:52:38
  • 16
Czy ten Pan logował się do maklera w piątek?

#gielda
breakdown1 - Czy ten Pan logował się do maklera w piątek? 

#gielda

źródło: image_picker_1EB0504C-D9F2-42D6-BAC4-EA44253F691D-16807-00000651B7532812

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kojiro_hyuga
kojiro_hyuga 07.06.2026, 15:56:11 via Wykop
  • 0
@ParadygmatYT: mój pies by pewnie lepsze spółki wytypował xD
  • Odpowiedz
wenszu87
wenszu87
05.06.2026, 07:26:19
  • 0
Uszanowanie Panowie, prosba o radę, dziecko ma 30k oszczednosci i co miesiąc dokladam 1k. Do tej pory umieszczalem wszystko w obligacje, ktore co chwila maja slabsze warunki.
W co lokować kolejne pieniążki?
Podzielić 50/50 na obligacje i jakis etf? Który?
#gielda
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kojiro_hyuga
kojiro_hyuga 05.06.2026, 07:31:03 via Wykop
  • 7
@wenszu87: Obligacje ROD, jeżeli z nich korzystasz, to ewenement na skalę globalną, nie do końca rozumiem dlaczego powiedziałeś, że obligacje mają słabsze warunki. Przy 50/50 nie kombinuj, tylko wybierz popularny etf globalny
  • Odpowiedz
kojiro_hyuga
kojiro_hyuga 04.06.2026, 17:27:44
  • 5
#gielda ...urwa mać, i jak tu nie wchodzić codziennie w tę aplikację? Człowiek robi sobie dayoff i właśnie wtedy najlepsze promki wchodzą. wuj mi w dupę i na imię...(╯︵╰,)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andrzejpodloga
andrzejpodloga
04.06.2026, 17:32:33 via Android
  • 1
@kojiro_hyuga: ustawiać zlecenia automatyczne
  • Odpowiedz
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
04.06.2026, 17:36:01 via Wykop
  • 2
@kojiro_hyuga: ale wiesz że możesz sobie powiadomienia ustawić?
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
03.06.2026, 08:01:53
  • 7
✨️ Inwestycje w ETFy: Co musisz wiedzieć o V9N.DE Ⓘ
Jak który to eteefiorz z krwi i kości albo który z zerwanym gwintem po orgiach na śmieciuchach, to polecam do kolekcji leganckiego ETFa:
V9N.DE (Global X Data Center REITS & Digital Infrastructure UCITS ETF Euro Acc)
Czym się zajmuje: ETF kupuje akcje globalnych spółek (REIT-ów), które posiadają i budują fizyczne, wielkopowierzchniowe centra danych oraz maszty telekomunikacyjne.
Skąd zyski: Z wieloletnich (5–15 lat)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kojiro_hyuga
kojiro_hyuga 03.06.2026, 08:18:18 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: equnix ciągnie cały etf, top 4 pozycji +/-50%, dla mnie słaby etf
  • Odpowiedz
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
03.06.2026, 08:07:09
  • 0
#gielda opyla się kupić ETF na nasdaq100 od bety? Czy jednak blackrock tak czy siak lepszy nawet biorąc pod uwagę koszty przecwelenia na eur na szczurze?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kojiro_hyuga
kojiro_hyuga 03.06.2026, 08:14:52 via Wykop
  • 3
@ProfesorP1ZDAN: dolar słaby, przecwelenie imo lepsze pod long term, a propos etf to sprawdź sobie ANAV
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
03.06.2026, 07:30:35
  • 19
Ależ to żre, a mówili, że ETF = gej


#gielda
PodniebnyMurzyn - Ależ to żre, a mówili, że ETF = gej
SPOILER
#gielda

źródło: IMG_9487

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kojiro_hyuga
kojiro_hyuga 03.06.2026, 07:31:47 via Wykop
  • 1
@PodniebnyMurzyn: C8PX nie gorzej (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
ParadygmatYT
ParadygmatYT
02.06.2026, 07:31:15
  • 12
#gielda Analiza spółki MU. Resztę zostawiam wam
ParadygmatYT - #gielda Analiza spółki MU. Resztę zostawiam wam

źródło: image

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kojiro_hyuga
kojiro_hyuga 02.06.2026, 07:56:22 via Wykop
  • 0
@ParadygmatYT: jako że jestem jaroszem w czytaniu pisma kreskowego, mógłbyś w skrócie powiedzieć co to ma znaczyć ?
  • Odpowiedz
kojiro_hyuga
kojiro_hyuga 02.06.2026, 07:12:40
  • 0
#gielda Sivers 76 wysiadam, niech jedzie dalej
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kojiro_hyuga
kojiro_hyuga
Autor
02.06.2026, 07:16:01 via Wykop
  • 1
Czekam na 50-60 pierwszy pakiet kontrolny :D
  • Odpowiedz
kojiro_hyuga
kojiro_hyuga 02.06.2026, 07:04:20
  • 2
#gielda Sivers <3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kojiro_hyuga
kojiro_hyuga 02.06.2026, 06:43:44
  • 4
#gielda XTB wgrało nowe ikonki ᕦ(òóˇ)ᕤ
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
02.06.2026, 06:45:08 via iOS
  • 4
@kojiro_hyuga: Ale to już ze 2 tyg temu chyba
  • Odpowiedz
Bialy_Budda
Bialy_Budda
02.06.2026, 06:49:56 via Android
  • 1
@kojiro_hyuga: I nawet nie ma juz FIFO
  • Odpowiedz
kreeker
kreeker
30.05.2026, 05:16:39
  • 27
Poleci ktos jakies ETFy (nigdy ich nie kupwoalem i sie nimi nie interesowalem):
1. Ogolnego pod hosse ai
2. Cos agresywniejszego od all-worlda z wyzsza stopa zwrotu ale bez przesady

#gielda
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kojiro_hyuga
kojiro_hyuga 30.05.2026, 06:46:47 via Wykop
  • 1
@kreeker: C8PX poczytaj
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 9
  • Strona 1 z 9
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 23.07.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia