Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko102
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ciupaplik
ciupaplik

ciupaplik

Dołączył 6 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 261
  • Znaleziska 13
  • Mikroblog 248
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 3
ciupaplik
ciupaplik
ciupaplik przedwczoraj, 19:12:26
  • 6
#gielda Zdrowie i rodzina jest najważniejsze( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

damer135
damer135
09.06.2026, 16:28:33
  • 2
#gielda
1k usd w co wrzucać zanim gruby wyciągnie fast
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ciupaplik
ciupaplik
ciupaplik 09.06.2026, 16:38:20 via Wykop
  • 0
@damer135: POET, RocketLab, Corewave, bo sam w tym siedzę. Śmieiuch kolejny fajny taki to OPEN, chociaż 100$ dobry kawalerze ( ͡º ͜ʖ͡º)
ciupaplik - @damer135: POET, RocketLab, Corewave, bo sam w tym siedzę. Śmieiuch kolej...

źródło: IMG_0995

Pobierz
  • Odpowiedz
NykipVaous
NykipVaous
09.06.2026, 02:13:02
  • 3
OpenAI dosłownie parę godzin temu złożyło wniosek do SEC o swoje IPO.
Czyżby pompa na $OPEN się szykowała? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

https://finance.yahoo.com/markets/article/openai-confidentially-files-ipo-paperwork-212841298.html

#gielda #open
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ciupaplik
ciupaplik
ciupaplik 09.06.2026, 04:47:20 via Wykop
  • 2
@yet_another_user: Fajny taki, śmieciuchowaty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ciupaplik - @yetanotheruser: Fajny taki, śmieciuchowaty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: IMG_0992

Pobierz
  • Odpowiedz
ciupaplik
ciupaplik
ciupaplik 05.06.2026, 19:14:58
  • 8
#gielda Ej korekty też są potrzebne, bez korekty sie nie najesz…
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sstep95741
sstep95741
sstep95741
05.06.2026, 19:22:30 via Wykop
  • 1
@Hazzy90: w takim razie margin call będzie ciosem śmiertelnym
  • Odpowiedz
Hazzy90
Hazzy90
Hazzy90
05.06.2026, 19:25:17 via Wykop
  • 0
@sstep95741: do bociana trzeba zadzwonić
  • Odpowiedz
ciupaplik
ciupaplik
ciupaplik 05.06.2026, 14:59:57
  • 15
#gielda Dawajta machajacego papoeża, …
ciupaplik - #gielda Dawajta machajacego papoeża, …

źródło: IMG_0987

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pepu323
Pepu323
05.06.2026, 16:25:36 via Android
  • 0
@ciupaplik: nie ma tragedii
  • Odpowiedz
ciupaplik
ciupaplik
ciupaplik 04.06.2026, 18:41:58
  • 1
#gielda dawajta śmiećucha fajnego amerykańskiego mam całe 55$ Wszystko prócz space i pamięciarzy i qantum i uranum
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ciupaplik
ciupaplik
ciupaplik
Autor
04.06.2026, 18:49:10 via Wykop
  • 0
@ProfesorP1ZDAN: dziena, akurat w budżecie , CRWV akurat już siedzi :D
ciupaplik - @ProfesorP1ZDAN: dziena, akurat w budżecie , CRWV akurat już siedzi :D

źródło: IMG_0986

Pobierz
  • Odpowiedz
takupatamta
takupatamta
takupatamta
03.06.2026, 07:50:07
  • 0
Jaki macie plan inwestowania na waszych kontach IKE?
Spółki, etfy?
Korzystacie z braku opodatkowania i robicie dużo transakcji?
Rybek Polski, czy zagraniczny?
Jestem ciekaw jak korzystają inni z tego produktu.
#gielda
#ike
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ciupaplik
ciupaplik
ciupaplik 03.06.2026, 07:52:41 via Wykop
  • 2
@takupatamta: Głownie polskie spółki dywidendowe dobierane na górce, badź w dołku. Rówież kilka polskich śmieciuchów (dino, modivo)
  • Odpowiedz
sprynek
sprynek
30.05.2026, 19:38:22
  • 10
Ale będzie kwik mireczkow jak spce j e b n i e -50% w tym tygodniu xd #gielda
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ciupaplik
ciupaplik
ciupaplik 30.05.2026, 19:45:03 via Wykop
  • 1
@sprynek:
ciupaplik - @sprynek:

źródło: IMG_0980

Pobierz
  • Odpowiedz
card_man
card_man
card_man
29.05.2026, 20:14:10
  • 0
Co jest nie tak z Palantirem że nie jest jeszcze po 200$?
#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ciupaplik
ciupaplik
ciupaplik 29.05.2026, 20:20:49 via Wykop
  • 0
@card_man: No też przez miesiąc się dziwiłem że leci boczniakiem w okolicach 130$ góra..dół…góra.Po dzisiejszej ladze o----------m z 15% profitem( z -3%) i ładuje w space… to the moon
  • Odpowiedz
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
29.05.2026, 16:09:06
  • 1
#gielda virgin galactic dopiero odpala rakietę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ciupaplik
ciupaplik
ciupaplik 29.05.2026, 16:18:14 via Wykop
  • 1
@bonzo_fugazi: Ja p------e człowiek wszedł za drobne:D
ciupaplik - @bonzo_fugazi: Ja p------e człowiek wszedł za drobne:D

źródło: IMG_0980

Pobierz
  • Odpowiedz
ciupaplik
ciupaplik
ciupaplik 29.05.2026, 14:10:17
  • 1
#gielda Ej co ten Plantir?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bonzo_fugazi
bonzo_fugazi
29.05.2026, 14:12:14 via Wykop
  • 1
@ciupaplik:
bonzo_fugazi - @ciupaplik:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
ciupaplik
ciupaplik
ciupaplik 29.05.2026, 10:10:53
  • 2
#gielda Jeżeli chodzi o space polecam przeczytać to:

https://florydziak.pl/uncategorized/new-glenn-eksplodowal/

Coś czuje Rocket Lab 200 do wakacji;D
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ciupaplik
ciupaplik
ciupaplik
Autor
29.05.2026, 10:18:26 via Wykop
  • 0
@Talarsson: Kto interesuje się w PL tematyką space ten wie o co i o kogo chodzi:D
  • Odpowiedz
ciupaplik
ciupaplik
ciupaplik
Autor
29.05.2026, 10:26:50 via Wykop
  • 0
W skrócie:

Test statyczny rakiety New Glenn od Blue Orgin (Amazon) zakończyła się finalnie eksplozją na platformie, cyt: „ Jednocześnie to wielka szansa dla RocketLab, Stoke Space czy Relativity Space. No i oczywiście ULA. Zapotrzebowanie na loty rakiet jest olbrzymie a właśnie jeden konkurent zwolnił spory kawałek rynku. Gdyby mieć teraz działającą rakietę to można by zarobić majątek”
  • Odpowiedz
ciupaplik
ciupaplik
ciupaplik
Autor
29.05.2026, 12:47:30 via Wykop
  • 1
@dobrodziejstwo_inwentarza: ok, nie ma rakiety takiego kalibru, ale ma rakietę
  • Odpowiedz
Ivanaran
Ivanaran
Ivanaran
28.05.2026, 22:15:35
  • 0
#meczennicyrainbow #gielda konsensusy niby przebite jak to widzicie jutro na otwarciu ? Zjazd 5%?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ciupaplik
ciupaplik
ciupaplik 29.05.2026, 02:34:05 via Wykop
  • 0
@Ivanaran: mam nadzieje, coś by człowiek dobrał:D
  • Odpowiedz
lifapek
lifapek
28.05.2026, 15:01:30
  • 0
Dostałem zaproszenie na komunie na przyszły tydzien i tak sie zastanawiam czy nie kupic jakiegos ETF dla młodego. Złota moneta to zdecydowanie za dużo dla mnie ale może jakis ETF global albo na złoto? Mozna cos takiego zrobic ale żeby małey tego nie tykał przez lata tylko zobaczył jak rosnie(nauczył sie inwestowania) i wzial jak bedzie mial 18 lat?

#gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ciupaplik
ciupaplik
ciupaplik 28.05.2026, 15:13:09 via Wykop
  • 0
@lifapek:Uncjowa srebrna moneta bulionowa
  • Odpowiedz
squanchySquanch
squanchySquanch
28.05.2026, 13:27:24
  • 17
#gielda
squanchySquanch - #gielda

źródło: gpw

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ciupaplik
ciupaplik
ciupaplik 28.05.2026, 13:29:15 via Wykop
  • 2
@squanchySquanch: Mam 3 z 4 i myślę nad pełną kolekcją:D
  • Odpowiedz
Glupiii
Glupiii
28.05.2026, 12:37:11
  • 3
w ogole uswiadomilem sobie, ze sivers z obecna kapitalizacja moglby na spokojnie wejsc do wig20 zamiast smrodivo xDDDDDDDDDDDD

#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ciupaplik
ciupaplik
ciupaplik 28.05.2026, 12:43:42 via Wykop
  • 0
@Glupiii: a czasem smrodivo nie jest poza wig20 w zamian za asseco?
  • Odpowiedz
sforce
sforce
20.05.2026, 15:23:28
  • 0
#gielda szczur za 2q 400mln i gole j---a na 0
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ciupaplik
ciupaplik
ciupaplik 20.05.2026, 15:27:38 via Wykop
  • 0
@sforce: przecież Ci wołosy nie wyrastają kolego;)
  • Odpowiedz
grubas666
grubas666
grubas666
03.05.2026, 06:40:21
  • 1
Niby wszystko drogie, a w samym WIG20 jest 5 dobrych spółek w promocji: Allegro, Budimex, Dino, Kruk, Modivo #gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ciupaplik
ciupaplik
ciupaplik 03.05.2026, 09:22:15 via Wykop
  • 0
@RunningMan:
ciupaplik - @RunningMan:

źródło: IMG_0952

Pobierz
  • Odpowiedz
ciupaplik
ciupaplik
ciupaplik 01.05.2026, 18:59:56
  • 4
#gielda Niby człowiek wiedział a dalej się łudził
ciupaplik - #gielda Niby człowiek wiedział a dalej się łudził

źródło: IMG_0946

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

miji1000
miji1000
miji1000
01.05.2026, 19:46:07 via Wykop
  • 0
@ciupaplik: też popełniłem błąd ale walic
miji1000 - @ciupaplik: też popełniłem błąd ale walic

źródło: 1000004800

Pobierz
  • Odpowiedz
ciupaplik
ciupaplik
ciupaplik 30.04.2026, 11:08:16
  • 5
#gielda Pytanie, uśredniać to co mam na IKE ( prócz śmiecia Modivo )? Lub wasze sugestie na coś polskiego co nurkuje ( w sumie wiekszość:)) , najlepiej z dywidendą, do wydania mam 2k.
ciupaplik - #gielda Pytanie, uśredniać to co mam na IKE ( prócz śmiecia Modivo )? Lub...

źródło: IMG_0942

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ciupaplik
ciupaplik
ciupaplik
Autor
30.04.2026, 12:53:57 via Wykop
  • 1
@let_it_be: no raczej taki średni jak widać:D
  • Odpowiedz
ciupaplik
ciupaplik
ciupaplik
Autor
30.04.2026, 13:09:09 via Wykop
  • 1
@siodemkaxx: pierwszy zakup za 180, potem uśrednione:P
  • Odpowiedz
ciupaplik
ciupaplik
ciupaplik
Autor
30.04.2026, 16:07:00 via Wykop
  • 0
Uśrednione
ciupaplik - Uśrednione

źródło: IMG_0943

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 24.07.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia