UWAGA zamieszczam tutaj ostrzeżenie przed bardzo toksyczną postacią jaką niewątpliwie jest @mlodyhuop01 znany wcześniej pod nickami takimi jak @dam2k01 czy @przegryw_wykopu. Facet bez przerwy ściąga ludzi w dół pisząc im, że są oskarkami "a tak poza tym to i tak jest over i po c--j cokolwiek robicie". Jak wygląda rzeczywistość? Otóż on sam wychodzi z domu na studia, dorabiał u niemca, na własną rękę dokształca się z programowania
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@Chuopochuop: Mylisz się.
konto usunięte via Wykop
- 1
@niemalala7: Jak od Ciebie to reklama
Należy się małe sprostowanie bo ktoś mi wytknął w wiadomości prywatnej, że jestem bajkopisarz bo "nikt nie zarabia w pierwszej pracy (nawet jako programista) 10 000 zł". Jest to absolutna prawda, ja jednak nigdy tego nie sugerowałem! Obecne zarobki Malali7 TO JEGO DRUGA PRACA i pisałem to nie raz! Do pierwszej dostał się dzięki statusowi studenta elitarnego wiet AGH pokonując 1 000 innych CV, przesiedział w tej pracy rok osiągając szczyt zarobkowy
@niemalala7: że tobie się chce to pisać o tej godzinie
- 0
@Krul_Sarenek: wiesz stary człowiek wchodzi od czasu do czasu na ten wykop i dostaje jakieś bzdury w wiadomości prywatnej no to należy się sprostowanie
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
tl;dr problem samotności
Cześć,
czuję, że mam głębszy problem ze sobą, którym muszę się podzielić.
Mam ogromne poczucie samotności, ale jako ekstrawertyk mam dużo znajomych. Zdarza mi się regularnie wychodzić w grupie na jakieś spotkania, świetnie się bawić i non-stop uśmiechać (i to szczerze, bez poczucia tzw samotności w grupie), ale każdy moment, kiedy jestem sam to absolutna zapaść. Każdy weekend, w którym spędzam choć dzień/wieczór sam to nieustające przygnębienie,
tl;dr problem samotności
Cześć,
czuję, że mam głębszy problem ze sobą, którym muszę się podzielić.
Mam ogromne poczucie samotności, ale jako ekstrawertyk mam dużo znajomych. Zdarza mi się regularnie wychodzić w grupie na jakieś spotkania, świetnie się bawić i non-stop uśmiechać (i to szczerze, bez poczucia tzw samotności w grupie), ale każdy moment, kiedy jestem sam to absolutna zapaść. Każdy weekend, w którym spędzam choć dzień/wieczór sam to nieustające przygnębienie,
Mam ogromne poczucie samotności, ale jako ekstrawertyk mam dużo znajomych.
@mirko_anonim: zazdro, nie czuj się wyjątkowy, a w/g tych kryteriów inni mają gorzej, ale to i tak jest względne( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiem, że taką ścianę tekstu przeczytały maks dwie osoby,
@mirko_anonim: tylko tak piszesz...( ͡° ͜ʖ ͡°)
@typeczek ale to jest biologia - człowiek potrzebuje innych osób żeby prawidłowo funkcjonować
Szczerze to od zawsze fascynowali mnie ludzie potrafiący wstać z kolan i obrócić życie na nogi z niewyobrażalnie ciężkiej sytuacji. Jak ktoś ma ułożonych rodziców, bardzo dobre wychowanie i przechodzi kolejno przez wszystkie etapy życia na akceptowalnym społecznie poziomie kończąc z ciekawą pracą będącą jednocześnie hobby i wszystkim co w życiu trzeba do godnego bytu, to też należą się oczywiście gratulacje za trwanie w dobrych nawykach.
Wielu daje radę ułożyć sobie życie
Wielu daje radę ułożyć sobie życie
@niemalala7: bo to ogólnie robi większe wrażenie, jak ktoś się wygrzebuje z problemów, niż jak ktoś tych problemów nie ma. Na takiej samej zasadzie funkcjonuje chwalenie ludzi za to, że podjęli się rzucenia palenia albo picia. Wszyscy im dobrze życzą i motywują, a ludzi co nigdy nie palili albo nie pili wszyscy olewają.
- 1
@eaxata: Prawda. Do wyjścia z nałogu trzeba mega silnej psychiki. Przecież tacy trzeźwi heroiniści co potrafią do końca życia nie ćpać to jest garstka ludzi na całym świecie.
Ehh, każdej nocy, każdego wieczoru, każdego snu, marzę o przeszłości, spoglądam na sceny, jak na stary dobry film. Wtedy to jeszcze było dobrze, było wszystko dobrze. Było tak, jak miało być, tak jak powinno. Potem wszystko zaczęło się sypać, aż do upadku ostatecznego w grudniu zeszłego roku, gdy zostałem prawie sam z właściwej rodziny. Osiągnięte zostało wówczas dno. Jednak jeszcze kilka lat temu liczyłem, łudziłem się, że da radę wszystko zbudować od
źródło: tegojuzniema
Pobierz@Van-der-Ledre: gratuluję że dla Ciebie starsze czasy i przeszłość to bardzo pozytywna rzecz, ale dla niektórych tutaj przeszłość to piekło i dramat od któych chcą się odciąć. Dla Ciebie przeszłość to magia. Dla wielu z nas najgorszy dramat i tragedia. Niemniej w Twoich wpisach widać jakąś nadzieję, mimo że czasami brzmisz jak kolega z okolic Lublina który raczył nas poetyckimi postami i skończył pod kołami pociągu...
- 12
Mija jakoś 1.5 roku od kiedy uświadomiłem sobie że jestem na dnie, są okresy w których pojawia mi się w glo i nadzieja że jakoś to będzie. Niestety są to tylko krótkie przebłyski.
Ostatnimi dniami ogarnęło mnie mocne przygnębienie i nie wiem co z tym zrobić (╯︵╰,)
Chciałbym mieć jakie powód/motywację do dalszej egzystencji i walki z trudnościami
#przegryw #samotnosc #depresja #
Ostatnimi dniami ogarnęło mnie mocne przygnębienie i nie wiem co z tym zrobić (╯︵╰,)
Chciałbym mieć jakie powód/motywację do dalszej egzystencji i walki z trudnościami
#przegryw #samotnosc #depresja #
źródło: temp_file7810895353121419096
PobierzDość mam już swojego z------a, depresji i braku chęci i motywacji do robienia czegokolwiek
Kupuję growboxa z grzybami i jak wyrosną to zaczynam mikro dawkowanie (jak nie zadziała to makro).
I tak pewnie żyjemy w symulacji więc już w------e na wszystko
#narkotykizawszespoko #depresja
Kupuję growboxa z grzybami i jak wyrosną to zaczynam mikro dawkowanie (jak nie zadziała to makro).
I tak pewnie żyjemy w symulacji więc już w------e na wszystko
#narkotykizawszespoko #depresja
@przegrywam_przez_miasto: dobre podejście
@przegrywam_przez_miasto No i dobrze w końcu, bo przerwy trzeba robić.
#bezdomnosc #depresja Postanowiłem coś napisać o swojej sytuacji i podzielić się z wami ,może kogoś to zainteresuje. Od razu mówię ,że nie mam smykałki do pisania¯\(ツ)/¯ od 2 lat jestem osobą bezdomna, zaczęło się niewinnie gdy rozstałem się z dziewczyną ,wyjechałem szukać lepszego miejsca za granicą gdyż w Polsce nie posiadam żadnej rodziny a Angela była jedyną osobą ,która mnie tam trzymała. Wychowywałem się w rodzinach zastępczych ,moi
źródło: IMG_20240511_210440
Pobierz@kornel-mir: wszystko będzie dobrze miras
@kornel-mir: wszystko zaczęło się od fałszywego różowego paska
źródło: IMG_20240511_191959
Pobierz@meltdown: jeszcze jest Rockwell i Ursa, masz alternatywe.
K------a chyba ze mną jednak c-----o, a tak naprawdę myślami jestem gdzieś indziej marzę sobie o karierze ytbera skromnym życiu kochaniu się z troskliwą, opiekuńczą, ładną w okularach z krótkimi włosami, thicc, uroczą żoną, chodzenie na siłke wiecie życie z pasją i inne ale k---a jestem tak ograniczony przez genetyke i z-----y autystyczny umysł, że nie daję sobie rady, a mówię że jest ok i sam siebie próbuję oszukać ehhh jestem śmieciem
@Squarex88822: nie jesteś śmieciem, po prostu staraj się żyć maksymalnie na ile ci zdrowie pozwala. Nie na wszystko mamy wpływ i za bardzo się obwiniasz. PS. O tej siłowni to tak na serio? Ja się starałem chodzić, ale za dużo ludzi i mi siadało na banię. Ćwiczę w domu
@Squarex88822: co do genów, to nie masz na to wpływu. Ale ciężką pracą coś zawsze można zdziałać.
Mam Aspergera stwierdzonego, jako dzieciak byłem grubawy i zero sportu czy w ogóle wysiłku fizycznego. Jakoś 25-30 r.ż. przyłożyłem się do ćwiczeń siłowych w domu. Wyglądam dalej ujowo, ale dużo lepiej niż kiedyś. Najciekawsze jest to, że wysiłek fizyczny u facetów zmienia też twarz - na plus. Porównanie zdjęć przed i po niesamowite.
Mam Aspergera stwierdzonego, jako dzieciak byłem grubawy i zero sportu czy w ogóle wysiłku fizycznego. Jakoś 25-30 r.ż. przyłożyłem się do ćwiczeń siłowych w domu. Wyglądam dalej ujowo, ale dużo lepiej niż kiedyś. Najciekawsze jest to, że wysiłek fizyczny u facetów zmienia też twarz - na plus. Porównanie zdjęć przed i po niesamowite.
konto usunięte via Wypiek
- 4
@Hugmii hug me - rzekł Hugmii
Fuuuuuuuj - odrzekła p0lka po czym wyleciała przez okno do chada
Fuuuuuuuj - odrzekła p0lka po czym wyleciała przez okno do chada
- 2
@WirtuozPrzegrywu tak właśnie było
- 0
#pregabalina dobrze mi wchodzi z kofeiną. 150-300 plus dwie kawy i można poczuć się dobrze. Też tak macie?
#depresja
#depresja
konto usunięte via Wykop
- 2
@Turkotka: jasne, że tak. Tylko zamiast kawy eneegetyki. I biegam nakręcony jak nie wiem co. A i przespać się tak można, na predze sen długi i przyjemny ahhh. Dobra na pobudzenie, dobra do spania. I do tego Polski wynalazek.
@Turkotka: 1500mg to dopiero odlot
- 3
Jest szansa żebym wyszedł z przgrywu czy isover?
- wieloletnia depresja
- dosyć poważne problemy ze zdrowiem o podłożu autoimmuno, więc średnio jest co z tym robić
- brak dziewczyny (obecnie mój jedyny kontakt z kobietą z poza rodziny to znajoma roksanka)
- praca w korpo w toksycznym środowisku pracoholików więc często siedzimy i klepiemy po 12h dziennie
- wieloletnia depresja
- dosyć poważne problemy ze zdrowiem o podłożu autoimmuno, więc średnio jest co z tym robić
- brak dziewczyny (obecnie mój jedyny kontakt z kobietą z poza rodziny to znajoma roksanka)
- praca w korpo w toksycznym środowisku pracoholików więc często siedzimy i klepiemy po 12h dziennie
@przegrywam_przez_miasto praca w korpo = oski
@przegrywam_przez_miasto
- już Ci kiedyś pisałam, ze próbowałeś tylko ssri, więc depresję możesz łatwo wyleczyć
- zdrowie jest ważne, ale wielu ludzi żyje z chorobami autoimmunologicznymi na co dzień i nic tym kompletnie nie robi, od tego ciężko umrzeć
- xD
- praca w korpo =
- już Ci kiedyś pisałam, ze próbowałeś tylko ssri, więc depresję możesz łatwo wyleczyć
- zdrowie jest ważne, ale wielu ludzi żyje z chorobami autoimmunologicznymi na co dzień i nic tym kompletnie nie robi, od tego ciężko umrzeć
- xD
- praca w korpo =
Ja już nie wiem co mam robić. W tym roku stuknie mi ćwierć wieku a ja nigdy nie miałem żadnej styczności z płcią przeciwną i nigdy nie byłem w stanie nawiązać relacji koleżeńskich z innymi ludźmi.
#depresja #samotnosc #fobiaspoleczna
#depresja #samotnosc #fobiaspoleczna
Komentarz usunięty przez moderatora
@Glock17 też tak miałem a teraz już jestem 3 lata po ślubie w szczęśliwym związku. Mamy własne mieszkanie i kota. A miałem już myśli że do 27 roku życia tak pociągnę a potem walne magika.
Relacji koleżeńskich z innymi ludźmi nie mam, ale nauczyłem się z tym żyć.
Relacji koleżeńskich z innymi ludźmi nie mam, ale nauczyłem się z tym żyć.
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Eh dlaczego nie urodziłem się takim Niemcem albo Francuzem? Mam pretensje do siebie, że nic nie robie i marnuje czas, a mimo wszystko nadal to robię. Dlaczego tak ciągnie mnie żeby w wolnym czasie marnować czas na głupoty i pić a-----l? Żadnego genu zdobywcy, przedsiębiorcy, odkrywcy. Zwykłe geny parobka chłopa pańszczyźnianego, który skazany jest na biede. Niektórzy to wykorzystują każdą wolną chwilę żeby się dokształcać, podszkolić, rozwijać a
Eh dlaczego nie urodziłem się takim Niemcem albo Francuzem? Mam pretensje do siebie, że nic nie robie i marnuje czas, a mimo wszystko nadal to robię. Dlaczego tak ciągnie mnie żeby w wolnym czasie marnować czas na głupoty i pić a-----l? Żadnego genu zdobywcy, przedsiębiorcy, odkrywcy. Zwykłe geny parobka chłopa pańszczyźnianego, który skazany jest na biede. Niektórzy to wykorzystują każdą wolną chwilę żeby się dokształcać, podszkolić, rozwijać a
źródło: pyt-8-Copy
Pobierz@mirko_anonim: Za to urodziłeś się kiepskim bajkopisarzem z anonima i masz na tyle szczęścia, że akceptujący mikrobaity mają tyle chromosomów ile moderacja tego lichego portalu.
@mirko_anonim Oczywiście najłatwiej zwalić swoje lenistwo na narodowość - postawa godna 13 latka XD
Jeżeli istnieje reinkarnacja, to życzę Ci byś w następnym wcieleniu urodzisz się w Bangladeszu
Jeżeli istnieje reinkarnacja, to życzę Ci byś w następnym wcieleniu urodzisz się w Bangladeszu
- 2
@what-up: to co polecasz spróbować, jeśli już przerobiłem pół apteki?
Leczenie farmakologiczne (grupami):
Leki przeciwdepresyjne:
MAOI: moklobemid 600 mg, fenelzyna 60 mg
SSRI: paroksetyna 40 mg, sertralina 100 mg, citalopram
Leczenie farmakologiczne (grupami):
Leki przeciwdepresyjne:
MAOI: moklobemid 600 mg, fenelzyna 60 mg
SSRI: paroksetyna 40 mg, sertralina 100 mg, citalopram
@ziomus0812: sprubuj inne leki, ruzne som
Czy jest tu ktoś kto brał PREGABALINĘ i ją odstawił?
Bo mam drugie podejście do tego - za pierwszym razem psychiatra mi powiedziała, żebym po prostu przestał brać (dawka 50 mg). Było fatalnie, miałem ogromny zjazd, poszedłem do rodzinnego i mi powiedział, że tak nie można, więc zacząłem ją znowu brać - po jakimś czasie się uspokoiło, poszedłem znowu do psychiatry i wszystko jej powiedziałem. No to teraz dała inną instrukcję -
Bo mam drugie podejście do tego - za pierwszym razem psychiatra mi powiedziała, żebym po prostu przestał brać (dawka 50 mg). Było fatalnie, miałem ogromny zjazd, poszedłem do rodzinnego i mi powiedział, że tak nie można, więc zacząłem ją znowu brać - po jakimś czasie się uspokoiło, poszedłem znowu do psychiatry i wszystko jej powiedziałem. No to teraz dała inną instrukcję -
konto usunięte via Android
- 2
@JEST-SUPER nie pomyliłeś dawek? 50mg pręgi to tyle co nic.
Ja biorę wyrywkowo np. przez 2 tyg. Potem odstawiam. Teraz jestem właśnie na taki m zjeździe. To jest dramat. Po 1-2 dniach cpania 4 dni zjazdu. Jak brałeś 3 lata to pewnie dłużej ale im szybciej odstawiam tym bardziej zaboli ale krócej.
Ja biorę wyrywkowo np. przez 2 tyg. Potem odstawiam. Teraz jestem właśnie na taki m zjeździe. To jest dramat. Po 1-2 dniach cpania 4 dni zjazdu. Jak brałeś 3 lata to pewnie dłużej ale im szybciej odstawiam tym bardziej zaboli ale krócej.
@JEST-SUPER: Odstawanie każdego leku na depresję (akurat pregabaliny nie odstawiałam, w ogóle na mnie nie działała, a przejście z jednego leku na inny to tak naprawdę żadnymi skutkami ubocznymi nie grozi) wyglądało u mnie tak samo - silne zawroty głowy, z pierwszym odstawieniem to w ogóle było tak, że musiałam się czasem wręcz trzymać ściany jak szłam, bo serio mega się kręciło w głowie, dolegliwości od strony układu pokarmowego, humor





























#depresja #przegryw #damskiprzegryw #blackpill #neet #samotnosc #incelios #wychodzimyzprzegrywu #nerwica #frenpill
Komentarz usunięty przez moderatora