Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
amperrowwer

amperrowwer

Dołączył 7 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 11117
  • Znaleziska 4494
  • Mikroblog 6623
  • Obserwujący 22
  • Obserwowane 65

689

Radny KO Konrad Wcisło kłamał. Nie ma i nigdy nie miał karty inwalidzkiej

Radny KO Konrad Wcisło kłamał. Nie ma i nigdy nie miał karty inwalidzkiej

Nowe fakty ws. radnego KO z Lublina, który zajął niebieską kopertę. Konrad Wcisło twierdził, że posłużył się kartą ojca przez pomyłkę, bo ma własną. Śledztwo Jawnego Lublina wykazało, że polityk kłamał. Nie posiada takiego dokumentu, a wniosek o niego złożył dopiero... 10 dni po wybuchu afery.

jawnylublin
z
jawnylublin.pl
dodany: 6 godz. i 13 min temu
  • 58
  • #
    lublin
  • #
    polityka
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    afera
  • #
    samochody
  • #
    polska
amperrowwer
amperrowwer 5 godz. i 3 min temu via Android
  • 38
@cepheus: Brandzlowali się takim gadaniem od początku afery, kiedy jeszcze ich politycy nie zdążyli się dostatecznie pogrążyć. W chwili obecnej to już tylko najgorsza sekciarnia tak gada XD

1150

Mer Lwowa oszukał polską firmę.Miał czelność zjawić się w Gdańsku na konferencji

Mer Lwowa oszukał polską firmę.Miał czelność zjawić się w Gdańsku na konferencji

Mer Lwowa Andrij Sadowy oszukał polską firmę Control Process na 40 mln euro. 95 proc. inwestycji było gotowe i mimo wyroków sądów arbitrażowych firma została zablokowana. Teraz przybył do Polski na zaproszenie Donalda Tuska i ma czelność po tym wszystkim pokazywać się w Gdańsku.

Makavlani
z
dorzeczy.pl
dodany: 6 godz. temu
  • 90
  • #
    ukraincy
  • #
    4konserwy
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    gdansk
  • #
    informacje
amperrowwer
amperrowwer 5 godz. i 7 min temu via Android
  • 32
Miał czelność? Zaprosili go to przyjechał. Skandalem jest to, że państwo polskie go nie aresztowało od razu jak stanął na polskiej ziemi.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

amperrowwer
amperrowwer 22 godz. i 20 min temu
  • 2
Truskawka 180°
#gotujzwykopem
amperrowwer - Truskawka 180°
#gotujzwykopem

źródło: 7668

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przyjacielklienta
przyjacielklienta
przedwczoraj, 19:48:41
  • 18
#kanalzero jako, że usuwa ona komarze swoje i innych napisze krótko. Osoba ta jest na głodzie i pisze bzdury poprzez brak leków. Nie warto wchodzić w dyskusje z osobą uzależnioną.
przyjacielklienta - #kanalzero jako, że usuwa ona komarze swoje i innych napisze krót...

źródło: IMG_1179

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

amperrowwer
amperrowwer przedwczoraj, 20:32:51 via Wykop
  • 2
@przyjacielklienta: Może ma związek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
amperrowwer - @przyjacielklienta: Może ma związek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Napartnica
Napartnica
przedwczoraj, 20:05:17
  • 4
#kanalzero Najlepsze jest, że podczas tej rozmowy PRZYPADKIEM wyszło, że KANAŁ ZERO kłamał twierdząc, że Trzaskowski odczytał wiadomość, bo sam Stano powiedział że DWA SZARE PTASZKI TO NIE ZNACZY ZE ODCZYTANE XD
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

amperrowwer
amperrowwer przedwczoraj, 20:30:20 via Wykop
  • 0
@Desmosedici: Z twittera Elon ich pogonił to muszą się czymś zająć.
  • Odpowiedz
bastek66
bastek66
22.06.2026, 21:36:42
  • 42
Ojejku prawie całe wakacje bez wykopu dla niego #stobanowdlalewakow #tangodown #bekazlewactwa
bastek66 - Ojejku prawie całe wakacje bez wykopu dla niego #stobanowdlalewakow #tango...

źródło: Screenshot 2026-06-22 at 23-36-02 Profil @Jariii Wykop.pl

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

amperrowwer
amperrowwer 22.06.2026, 22:29:31 via Wykop
  • 27
@bastek66: Bez wykopu pójdzie w kaftan.
  • Odpowiedz
kombajnbizon
kombajnbizon
22.06.2026, 14:02:57
  • 0
#zegarki #pytanie Kupić?
kombajnbizon - #zegarki #pytanie Kupić?

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-22 160141

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

amperrowwer
amperrowwer 22.06.2026, 14:20:16 via Wykop
  • 0
@kombajnbizon: nie wiem
  • Odpowiedz
krauli1999
krauli1999
krauli1999
16.06.2026, 10:59:30
  • 0
Cześć posiadam na zbyciu bilety na Antidotum airshow w Lesznie na sobotę, ze względów rodzinnych nie damy rady pojechac. Dwa normalne i jeden ulgowy oraz parking P2. Gdyby ktoś był chętny na wszystko to sprzedam po cenie nabycia. #leszno #antidotumleszno #pokazylotnicze #airshow
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

amperrowwer
amperrowwer 19.06.2026, 14:26:52 via Wykop
  • 0
@krauli1999: Parking aktualny?
  • Odpowiedz

1887

Cały zarząd warszawskiego Szpitala Południowego został odwołany.

Cały zarząd warszawskiego Szpitala Południowego został odwołany.

Cały zarząd warszawskiego Szpitala Południowego został odwołany - przekazał w czwartek prezydent stolicy Rafał Trzaskowski. Decyzja zapadła na wniosek włodarza miasta.

ocynkowanyodpornynahejt
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 18.06.2026, 14:38:42
  • 269
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
  • #
    lekarz
  • #
    szpital
amperrowwer
amperrowwer 18.06.2026, 16:37:54 via Wykop
  • 23
A jaki był powód wywalenia zarządu? Wały na kasę czy może jednak przeciek informacji o wale do dziennikarza Kanału Zero? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

445

Nowa CAPTCHA wymaga machania ręką przed kamerą. Google już przesadza

Nowa CAPTCHA wymaga machania ręką przed kamerą. Google już przesadza

Google testuje nową funkcję reCAPTCHA, która wymaga zezwolenia na dostęp do kamery i wykonywania prostych gestów dłonią. Ma to na celu lepsze wykrywanie użytkowników i blokowanie zaawansowanych botów. Eksperci od prywatności alarmują...

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 17.06.2026, 18:48:29
  • 124
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    komputery
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
  • #
    google
amperrowwer
amperrowwer 18.06.2026, 11:15:05 via Wykop
  • -3
Co z linuxem gdzie żadna kamerka nie działa?


@redou: *Co z linuxem gdzie nic nie działa?
archubuntu
archubuntu
17.06.2026, 13:21:21
  • 7
Wiecie dlaczego w lipcu wchodzi ta ustawa? Tylko dlatego, że to zdanie było zaszyte w zupełnie innej ustawie. A prezydent się nie zorientował.


Czyli Tusk właśnie przyznał, że ich prawodawstwo polega na wpierdzielalniu w treść ustaw zapisów kompletnie nie związanych z ich tematem przewodnim, a potem #neuropa ma czelność zarzucać Nawrockiemu, że tych gniotów nie podpisuje. I jeszcze chłop wydaje się być z tego dumny xD

#bekazlewactwa #
archubuntu - >Wiecie dlaczego w lipcu wchodzi ta ustawa? Tylko dlatego, że to zdanie ...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

amperrowwer
amperrowwer 17.06.2026, 13:40:27 via Wykop
  • 1
że ich prawodawstwo polega na wpierdzielalniu w treść ustaw zapisów kompletnie nie związanych z ich tematem przewodnim, a potem #neuropa ma czelność zarzucać Nawrockiemu, że tych gniotów nie podpisuje.


@archubuntu: I dokładnie tak będzie teraz. Zrobią na kolanie ustawę o zarobkach lekarzy z jakąś wrzutką dyskwalifikującą ją od podpisania przez prezydenta i będą mogli znowu być ofiarami wetomatu tak jak z kryptowalutami XD Wolne media już zadbają o
  • Odpowiedz
Afrobiker
Afrobiker
16.06.2026, 10:32:57
  • 97
#heheszki #poznan
Afrobiker - #heheszki #poznan

źródło: 1000006903

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

amperrowwer
amperrowwer 16.06.2026, 12:27:15 via Wykop
  • 9
@Afrobiker: W Białymstoku też mieli
amperrowwer - @Afrobiker: W Białymstoku też mieli

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
amperrowwer
amperrowwer 16.06.2026, 21:02:22 via Wykop
  • 0
@Hole_to_another_universe: Tak.
  • Odpowiedz

862

Bajońskie zarobki 28-letniego lekarza

Bajońskie zarobki 28-letniego lekarza

Wychodzi na to, że ten lekarz właściwie w ogóle nie śpi - uznała Joanna Wicha z Nowej Lewicy. Mowa o 28-letnim Dawidzie Kacprzyku z Warszawy, który w rok zarobił 1,6 mln zł.

starnak
z
polsatnews.pl
dodany: 14.06.2026, 09:50:38
  • 93
  • #
    polska
  • #
    lekarz
  • #
    sor
  • #
    zarobki
  • #
    praca
  • #
    polityka
amperrowwer
amperrowwer 14.06.2026, 16:16:40 via Wykop
  • 12
hehe
amperrowwer - hehe

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

amperrowwer
amperrowwer 14.06.2026, 14:01:59
  • 0
Do wzięcia dekanty z kolekcji. Pojemność oceniana za pomocą japońskiej metody "naoko". Wysyłka dowolna, do dogadania.
Acqua di Parma - Sandalo EDP - 5ml - 22zł
Afnan - Mirsaal Of Trust - 5ml - 11zł
Arabiyat Prestige - Ramad Oriental - 10ml - 23zł
Bentley for Men Absolute - 5ml - 8zł
Comme des Garçons - 2 EDP - 5ml - 22zł
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RandomNetUser
RandomNetUser
13.06.2026, 09:59:51
  • 366
#musk #usa #londyn #bekazlewactwa #ekonomia

Oni serio myślą że dzieci w Afryce głodują bo koleś z RPA ma trylion jakby był jakimś Sknerusem Mckwaczem i wszystko miał w gotówce w skarbcu, a nie w formie cyferek na ekranie, które mogą w każdej chwili zniknąć tak szybko jak się pojawiły.
RandomNetUser - #musk #usa #londyn #bekazlewactwa #ekonomia

Oni serio myślą że dziec...

źródło: image

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

amperrowwer
amperrowwer 13.06.2026, 11:15:13 via Wykop
  • 16
@RandomNetUser: Ktoś próbuje się wypowiadać na temat wydawania cudzych pieniędzy jednocześnie finansując o tym kampanię reklamową zamiast wspierać szczytne cele? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
markaron
markaron
12.06.2026, 22:23:57
  • 0
Perfumeria legit? https://perfumowyzwierzaczek.pl/ Na PH linki do grup fb co mnie nie przekonuje
#perfumy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

amperrowwer
amperrowwer 12.06.2026, 23:09:43 via Wykop
  • 1
@markaron: Wygląda jak typowy sklep dla dzieciaków z tiktoka. Ceny x2 ale cieszą się, że nie przepłacają za cały flakon xd
  • Odpowiedz

554

X-KOM nie wysyła gry zamówionej niemal 2 lata temu nawet tydzień po premierze

X-KOM nie wysyła gry zamówionej niemal 2 lata temu nawet tydzień po premierze

Gra zamówiona prawie dwa lata temu, żeby tydzień po premierze nadal jej nie mieć. Taki preorder to tylko w XKOM!

schreder
z
wykop.pl
dodany: 12.06.2026, 05:45:27
  • 153
  • #
    xkom
  • #
    xbox
  • #
    gry
  • #
    zakupy
amperrowwer
amperrowwer 12.06.2026, 12:14:35 via Wykop
  • 27
Zamówiłem prawie 2 lata temu pudełkowy preoder


Można skończyć czytanie XD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Vezz
Vezz
10.06.2026, 13:44:49
  • 0
#gothic
Z tym, ze w potencjalnym remaku Gothica 3 trzeba bedzie napisac cala fabule od nowa to sie raczej wszyscy zgadzaja. A co uwazacie w sprawie G2? Chodzi mi glownie o smoki ktore byly pozniej j----e nawet przez PB.

Czy w potencjalnym remaku Gothic 2 chcesz cos innego zamiast smokow?

  • Wyjebac je i stworzyć coś innego w ich miejsce 16.5% (15)
  • Zostawić ale usprawnić i ulepszyć wszystko 83.5% (76)

Oddanych głosów: 91

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

amperrowwer
amperrowwer 10.06.2026, 15:11:31 via Wykop
  • 9
@Vezz: Smoki to kanon. Nie ma opcji aby ich nie było.
  • Odpowiedz

1496

Kuchnia Vikinga prowadzi współprace z Cezarym Pazurą który pomawia o pedofilstwo

Kuchnia Vikinga prowadzi współprace z Cezarym Pazurą który pomawia o pedofilstwo

Kuchnia Vikinga deklaruje, że jest gotowa na utratę klientów z powodu współpracy z Cezarym Pazurą. Wielu osobom przeszkadza jego publiczne wsparcie dla żony po jeździe samochodem po chodniku przy przedszkolu, podczas której naraziła dzieci na realne niebezpieczeństwo. Po trupach do celu...

Vraagno
z
facebook.com
dodany: 05.06.2026, 20:44:40
  • 234
  • #
    konfitura
  • #
    afera
  • #
    catering
  • #
    kuchniavikinga
  • #
    polska
  • #
    stopcham
amperrowwer
amperrowwer 06.06.2026, 20:59:39 via Wykop
  • 0
1000 wykopów XD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Larsberg
Larsberg
06.06.2026, 15:21:43
  • 4
Frame Generation jest w pytę!

Mam RTX 3070 8GB która z racji małej ilość VRAM już powinna być trupem. Oficjalnie nie wspiera generowanie klatek. Na szczęście istnieje taki program jak Optiscaler który pozwala odpalić tą zakazaną przez producenta karty technologię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i mam ponad 100 fps w Gothic Remake na ustawieniać Bardzo Wysokich i skalowaniu DLSS Performacne (obraz nadal jest wystarczająco
Larsberg - Frame Generation jest w pytę!

Mam RTX 3070 8GB która z racji małej ilość ...

źródło: Zrzut ekranu (6317)

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

amperrowwer
amperrowwer 06.06.2026, 15:36:33 via Wykop
  • 0
RTX 3070 8GB


@Larsberg: Dobrze wiedzieć. Sam mam to GPU i się zastanawiałem jak by to działało.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 29
  • Strona 1 z 29
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 10.08.2021

    Komentator
  • Złotousty
    od 30.06.2020

    Złotousty
  • Rocznica
    od 27.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 25.08.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 29.04.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking