Czy ktos w #dataengineering szukal ostatnio pracy? Zmienilo sie cos w rekrutacjach od ostatniego roku? Potrzebuje sobie odswiezyc swoje skillsy w Pythonie (w obecnej robo prawie w ogole nie programuje xD), jest sens sie uczyc Leetcode'a czy zlac temat i przypominac sobie typowo DE rzeczy?
#programista15k #pracait #programowanie #datascience #python
#programista15k #pracait #programowanie #datascience #python



















Mam wykształcenie ścisłe (ekonomiczne) i doświadczenia w analizach ilościowych (Stata, R) związane z pracą naukową (mam punktowane publikacje). Mam background matematyczny (statystyka, algebra liniowa, rach. prawdopodobieństwa). Szybko uczę się nowych rzeczy w IT, więc nie miałbym problemu z załapaniem tego - Stata i R wymagają programowania, a już od czasów gimnazjalnych jakośtam przy IT jestem (jako nastolatek zaczynałem
źródło: images
Pobierz