Wpis z mikrobloga

Szukam osoby, która zaczyna uczyć się programowania i chciałaby się wzajemnie motywować. Myślałam o czymś takim jak zdawanie codziennie raportu co się udało dziś zrobić, co sprawia nam trudność, czego planujemy uczyć się jutro.

Szczególnie interesuje mnie #python #dataengineering #businessintelligence #datascience #dataanalyst.

Ja uczę się aktualnie Pythona + SQL, chcę też liznąć PowerBI do wizualizacji i robić projekty do portfolio.

#programowanie #naukaprogramowania #programista15k
  • 11
  • Odpowiedz
@Chwilowo: jeśli potrzebujesz innych osób, żeby się zmotywować to nie wróżę owocnej kariery. IT to nie tylko kod. Bardzo ważna jest organizacja, samorozwój w tym motywacja. Im szybciej to zrozumiesz tym lepiej.
  • Odpowiedz
  • 8
@mtq11: Właśnie, IT to nie tylko kod, więc nie widzę w tym nic złego, żeby znaleźć osobę co jest w tej samej sytuacji co ja - dopiero zaczyna i średnio kuma. I miło jest zgadać się z kimś kto ma te same rozterki bo coś mu nie działa, coś mu nie klika, czegoś nie rozumie. Ale Ty od razu mnie oceniłeś, że nic ze mnie nie będzie :)

@bojackHorsemanPatataj w sumie
  • Odpowiedz
  • 0
@Chwilowo z ciekawości czego się uczysz z SQL? Administracja czy tsql? Czy ogarniasz podstawy teoretyczne baz danych i teorie np. co to są klucze i normalizacja?
  • Odpowiedz