Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ch1nczyk

ch1nczyk

Dołączył 14 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3334
  • Znaleziska 1214
  • Mikroblog 2120
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 6

784

Modelki biorą za koncert nawet ponad 89 tysięcy złotych

Modelki biorą za koncert nawet ponad 89 tysięcy złotych

Z naszych podatków. Takie pieniądze za możliwość zobaczenia jak trzy skąpo ubrane dziewuchy kręcą tyłkami oraz usłyszenia jak wyją do autotune

dickkick
z
x.com
dodany: 24.06.2026, 17:43:28
  • 342
  • #
    modelki
ch1nczyk
ch1nczyk przedwczoraj, 11:57:07 via Wykop
  • 2
@dickkick: A podaj te niektore fajne, posluchalbym
ch1nczyk
ch1nczyk 14 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 3
@kocimietka_BB: Tutaj w pelni sie z toba zgadzam niestety... NIe da sie tej "muzyki" sluchac, choc niektorzy oczywiscie nazwa to boomerskim p----------m. To taka inna wersja disco-polo dla GenZ, podszyta soft-p---o.

@dickkick - ustalmy wiec zatem ze o gustach sie nie dyskutuje.

430

Chcielibyście pół miliona odprawy emerytalnej?

Chcielibyście pół miliona odprawy emerytalnej?

Odchodząc z wojska na emeryturę przysługuje 6cio miesięczna odprawa finansowa oraz odprawa mieszkaniowa. Wyliczyłem, że na dziś dla żołnierza po 25 latach służby z żoną i 2 dzieci odprawa mieszkaniowa to jest 487 tys. zł + jeszcze normalna odprawa w wysokości 6 pensji, a więc ponad pół miliona.

alibaski
z
amw.com.pl
dodany: 20 godz. i 27 min temu
  • 89
  • #
    wojsko
  • #
    militaria
  • #
    armia
  • #
    polska
ch1nczyk
ch1nczyk 14 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 10
@Mrcyr4x: Ale wiesz ze normalni ludzie nie dostaja odpraw przy przejsciu na emeryture? A ich sprawami mieszkaniowymi zarowno w czasie zatrudnienia jak i na emeryyturze, nikt sie nie przejmuje?

38

Kontrowersyjna "renowacja" w Częstochowie! Figury wprawiły w osłupienie

Kontrowersyjna "renowacja" w Częstochowie! Figury wprawiły w osłupienie

Miały odzyskać dawny wygląd, tymczasem wywołały konsternację i lawinę pytań. Odnowienie figur stojących przed Sanktuarium św. Antoniego z Padwy w Częstochowie stało się tematem gorącej dyskusji wśród mieszkańców i internautów.

Trzebieslawice
z
czestochowa.naszemiasto.pl
dodany: 17.06.2026, 12:08:30
  • 18
  • #
    polska
  • #
    czestochowa
  • #
    ciekawostki
  • #
    kosciol
  • #
    architektura
  • #
    sztuka
ch1nczyk
ch1nczyk 18.06.2026, 09:25:21 via Wykop
  • 1
@Ociec2: Ej widać po mnie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1044

Rosyjski bombowiec strategiczny rozbił się w trakcie ćwiczeń xD

Rosyjski bombowiec strategiczny rozbił się w trakcie ćwiczeń xD

W okolicach Irkucka rozbił się rosyjski bombowiec strategiczny Tupolew Tu-22M3 - poinformowała agencja Reuters, powołując się na ministerstwo obrony Rosji. Rosyjskie ministerstwo obrony przekazało, że bombowiec odbywał lot ćwiczebny niedaleko miasta Irkuck na Syberii. Według informacji podanych

zawisza
z
tvn24.pl
dodany: 15.06.2026, 13:58:06
  • 120
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
ch1nczyk
ch1nczyk 15.06.2026, 14:19:55 via Wykop
  • 12
Taki nowoczesny bombowiec i się rozbił? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ch1nczyk
ch1nczyk 05.06.2026, 18:21:32
  • 0
Na pierwszą drukarkę 3d - drukowanie pierdół z Internetu, nauka tworzenia własnych rzeczy.

#drukarki3d #druk3d #drukarka3d

Jaka drukarka 3d do 2k cbl?

  • Elegoo Centauri Carbon 17.9% (5)
  • Anycubic Kobra S1 combo 42.9% (12)
  • Inna (napisz jaka) 39.3% (11)

Oddanych głosów: 28

  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ch1nczyk
ch1nczyk
Autor
05.06.2026, 18:24:36 via Android
  • 0
@TomSz: Dzięki, dodałem
  • Odpowiedz
ch1nczyk
ch1nczyk
Autor
05.06.2026, 18:29:42 via Android
  • 0
@Chrystus: Sam jeszcze do końca nie wiem - chce kupić coś dla syna na prezent i żebyśmy razem uczyli się trochę jak to działa. Fajna byłaby możliwość drukowania także większych modeli, jakichś figurek itd. Nie jestem pewien czy drukarki wielokolorowe to bardziej hit czy kit na codzień.
  • Odpowiedz
ch1nczyk
ch1nczyk
Autor
05.06.2026, 19:22:12 via Android
  • 0
@TomSz: Przykładowo wydruk takiej lampki - nie ma to być do'niczego' konkretnego, znajduje ciekawa rzecz, gadżet i drukuje. Zależy mi żeby wydruk był bardzo dobrej jakości - bez poszarpanych krawędzi, gładki, przyjemny materiał. Z tym kolorem to jak pisałem wyżej - nie wiem czy się to opłaca czynię, doradzisz?

https://makerworld.com/en/models/2571932-design-lamp-the-wave?from=recommend#profileId-2835385
  • Odpowiedz
fuji
fuji
04.06.2026, 13:22:25
  • 7
4 czerwca nie wydarzyło się w Chinach absolutnie nic ( ͡º ͜ʖ͡º)


#chiny #komunizm #cenzura #deepseek
fuji - 4 czerwca nie wydarzyło się w Chinach absolutnie nic ( ͡º ͜ʖ͡º)

SPOILER

#chi...

źródło: IMG_9856

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ch1nczyk
ch1nczyk 04.06.2026, 13:28:34 via Wykop
  • 1
@fuji: Mi normalnie opisuje caly rys historyczny
  • Odpowiedz

990

Uniwersytet Sukcesu tylko dla kobiet

Uniwersytet Sukcesu tylko dla kobiet

Uniwersytet Sukcesu Największy bezpłatny program stypendialny dla młodych kobiet w Polsce. Bo młodzi mężczyźni w trudniej sytuacji poradzą sobie sami

abcgggggggggggggggggggggggggggggggg
z
uniwersytetsukcesu.com
dodany: 19.05.2026, 09:00:26
  • 133
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    dyskryminacja
  • #
    polska
ch1nczyk
ch1nczyk 19.05.2026, 16:36:28 via Android
  • -1
@f9JXBEArQ2H4TKl: Już na bank odpiszą xD
ch1nczyk
ch1nczyk 03.06.2026, 14:37:32 via Wykop
  • 0
@f9JXBEArQ2H4TKl: Odpisali????
iErdo
iErdo
03.06.2026, 09:41:47
  • 16
Wyjaśniono czemu Henryk zachwyca się tym skąd bierze się woda w fontannie xD
To był bug, Henryk miał to powiedzieć tylko raz i zapomnieć, ale Warhorse stwierdziło, że stało się to memiczne i nie fixują tego
Btw fajny film skąd serio bierze się woda w fontannie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kingdomcomedeliverance #gry #kcd2
iErdo - Wyjaśniono czemu Henryk zachwyca się tym skąd bierze się woda w fontannie xD ...

źródło: image

Pobierz
iErdo - Wyjaśniono czemu Henryk zachwyca się tym skąd bierze się woda w fontannie xD ...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ch1nczyk
ch1nczyk 03.06.2026, 09:46:24 via Wykop
  • 4
@iErdo: Fajny content gosc wrzuca, sam czesto ogladam
  • Odpowiedz

1

Python 2026 Czy warto?

Python 2026 Czy warto?

Czy warto uczyć się Pythona w roku 2026 w celach zarobkowych?

serotoninybrak
z
youtube.com
dodany: 28.05.2026, 13:44:59
  • 7
  • #
    python
  • #
    programowanie
ch1nczyk
ch1nczyk 28.05.2026, 17:33:31 via Android
  • 5
@LadySandra: lewacki język programowania xD co wy wykopki w tych łbach macie

3188

Drogowy szeryf w Porsche.

Drogowy szeryf w Porsche.

Wracałem z rodziną po świętach, spokojna trasa. Nagle, w trakcie wyprzedzania, na zderzaku usiadło mi jakieś porsche, nerwowo waląc długimi. Widocznie manewr trwał dla kierowcy zbyt długo, bo zaraz potem zaczął mnie złośliwie wyhamowywać. Na samym wjeździe na autostradę po prostu stanął w miejscu.

dashcambandit
z
youtube.com
dodany: 07.05.2026, 07:30:21
  • 524
  • #
    prawojazdy
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
  • #
    dolnoslaskie
ch1nczyk
ch1nczyk 07.05.2026, 09:22:54 via Wykop
  • 0
@Sikor12: Watpie - analiza wydarzen jasno wskazuje zagrozenie jakie kierujacy Porsche stwarza dla nagrywajacego i i probe jego ucieczki / obrony.
sikpi
sikpi
04.05.2026, 15:52:49
  • 819
Powiem wam ciekawostkę xD

Znajoma prowadzi pizzerię i akurat ich kierowca na majówkę zachlał pałę to zapytała mnie czy może zechcę dziś powozić i niej pizzę xD no i to jest kurła złota robota, szczególnie w powiatowym

Pracuję dziś od 13 do 23, 30zł na godzinę czyli wyjdzie 300 dniówki, jakby miał jeździć 15 godzin tak jak na międzynarodówce to bym zarobił tutaj 450zł czyli wychodzi w zasadzie tyle samo xD a nawet
sikpi - Powiem wam ciekawostkę xD

Znajoma prowadzi pizzerię i akurat ich kierowca na...

źródło: 1000020137

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ch1nczyk
ch1nczyk 05.05.2026, 08:46:51 via Wykop
  • 1
@sikpi: Legitnie, 25zl za dowoz kazdej z tych 6 pizz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
red7000
red7000
04.05.2026, 14:46:46
  • 111
Lody Solo nic się nie zmieniły od roku 2000. Ta sama "chemiczna" pomarańcza, ten sam rozmiękły papier włażący do ust.

#lody #koral
red7000 - Lody Solo nic się nie zmieniły od roku 2000. Ta sama "chemiczna" pomarańcza...

źródło: temp_file911474999746785994

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ch1nczyk
ch1nczyk 04.05.2026, 14:50:08 via Wykop
  • 58
@red7000: I niech tak zostanie ;)
  • Odpowiedz
Wodowy11
Wodowy11
29.04.2026, 11:14:16
  • 466
Co mogło pójść nie tak?
#p0lka #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow
Wodowy11 - Co mogło pójść nie tak?
#p0lka #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow

źródło: 1000318578

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ch1nczyk
ch1nczyk 29.04.2026, 11:25:00 via Wykop
  • 574
@Wodowy11: Jeszcze ta grupa - samotni w holandii xd
  • Odpowiedz

57

Skazany na dożywocie za zabójstwo wpadł w szał w sądzie

Pokaż treści 18+

Skazany na dożywocie za zabójstwo wpadł w szał w sądzie

Takich wydarzeń w ostrołęckim sądzie nie pamiętają nawet najbardziej doświadczeni prawnicy. Patryk R., który usłyszał wyrok za zabójstwo, wulgarnie obrażał i opluł skład orzekający.

the-16bruder
z
eostroleka.pl
dodany: 20.04.2026, 16:37:59
  • 28
  • #
    sad
  • #
    wyrok
  • #
    kryminalne
  • #
    przestepczosc
  • #
    policja
  • #
    prawo
ch1nczyk
ch1nczyk 21.04.2026, 09:09:44 via Wykop
  • 6
Jaki szał - chłop spokojnie sobie wyzywa sąd, jak na patusa przystało.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1264

Domański: Nie podniesiemy drugiego progu podatkowego.

Domański: Nie podniesiemy drugiego progu podatkowego.

Aby wpaść w II próg podatkowy (32% podatku PIT) wystarczy zarabiać 2,08x minimalne wynagrodzenie. "Rząd w tej chwili nie pracuje nad podwyższeniem drugiego progu podatkowego" - poinformował w radiu TOK FM minister finansów i gospodarki Andrzej Domański.

Zbychu222
z
bankier.pl
dodany: 20.04.2026, 07:42:44
  • 301
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    polska
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
  • #
    polityka
ch1nczyk
ch1nczyk 20.04.2026, 11:55:37 via Wykop
  • 9
@Mauro666: Ok nie damy ¯\(ツ)/¯
JackVifon
JackVifon
17.04.2026, 08:53:49
  • 0
Witam mirki,
Czy ktoś kojarzy żeby zabroniony był wykup auta na osobę prywatną przy JDG gdzie leasing trwa 3 lata i zostały 4 miesiące? Mam leasing w Santander i wrzucili mi właśnie estymację a w niej informacja że wcześniejsze zakończenie umowy skutkuje brakiem możliwości wykupu pojazdu na osobę fizyczną.
Pierwszy raz o tym słyszę, wiem że się przepisy pozmieniały odnośnie sprzedaży ale to niby skąd? 3 lata temu wykupiłem tak samo auto
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ch1nczyk
ch1nczyk 17.04.2026, 08:58:15 via Wykop
  • 1
@JackVifon: NIe slyszalem o niczym takim, zazadaj od Santander podstawy prawnej tego.

Poza tym jak oni to widza? Dostajesz fakture koncowa wykupu rowniez na firme z NIP i pozniej robisz to samo co z poprzednim samochodem.
  • Odpowiedz

22

Nie rzuciłem pracy w korpo. Po godzinach zbudowałem nudny system dla pilatesu

Nie rzuciłem pracy w korpo. Po godzinach zbudowałem nudny system dla pilatesu
krisswoj
z
wykop.pl
dodany: 14.04.2026, 13:02:48
  • 40
  • #
    programista15k
  • #
    programowanie
  • #
    silownia
ch1nczyk
ch1nczyk 14.04.2026, 13:22:40 via Wykop
  • 4
Czemu zawezacie sie tylko do pilatesu? Apka mysle z powodzeniem moze sluzyc do prowadzenia silowni, spinningu czy crossfitu - mala sugestia :)
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

383

KPRM zwolniła kobietę na urlopie macierzyńskim. Feministki milczą

(Feminizm*xD)^2

konto usunięte
z
dorzeczy.pl
dodany: 08.04.2026, 20:17:26
  • 50
  • #
    feminizm
  • #
    bekazfeministek
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    lewackalogika
  • #
    heheszki
  • #
    polityka
ch1nczyk
ch1nczyk 09.04.2026, 06:21:34 via Wykop
  • 2
@DziendobryMireczku: Czy jestes moze oryginalnym autorem tego postu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ch1nczyk - @DziendobryMireczku: Czy jestes moze oryginalnym autorem tego postu? ( ͡° ...

źródło: comment_Oydn1oGFP74jOQqXEORprnXvnsIX7EY5

Pobierz
NiezlyJestes
NiezlyJestes
02.04.2026, 11:40:42
  • 9
Skąd te ch000je mają tyle kasy na auta ..
Jestem w prowincjonalnym Mielcu i jeżdżą tu same grubasy za 200k+
A niby podkarpackie biedne
Porsche,BMW,Audi Rs,Merole... ludzie

#przegryw #mielec #pytaniedoeksperta #biznes #motoryzacja #samochody #rzeszow
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ch1nczyk
ch1nczyk 02.04.2026, 11:42:01 via Wykop
  • 9
@NiezlyJestes: Wszystko w leasingu, 3k miesiecznie i bzikasz fura za 250k
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 21
  • Strona 1 z 21
  • >
  • Amsterdam

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 20.08.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 05.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.06.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 25.11.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking