Wpis z mikrobloga

Czy jako junior z 16 miesiącami doświadczenia w Data Science / AI mogę wołać 15.000 na miesiąc? Obecnie zarabiam 10.000 (ale mam 3/4 etatu, więc w praktyce 7.500). Za 2 tygodnie będę miał rozmowę o podwyżkę i chciałbym celować w pełen etat połączony z podwyżką stawki godzinowej. Czy warto celować w te 50% więcej?

Jeśli chodzi o całokształt to mam 24lvl; pracuję w obszarze Wizji Komputerowej, przede wszystkim sieciami neuronowymi w Pytorch-u; tworzę architekturę AI 'from the scratch'; mam na koncie 1 publikację naukową; projekt, nad którym pracuję, jest dużym projektem(połączenie embedded + oprogramowania + architektury AI), z którego korzystać ma docelowo kilkanaście (kilkadziesiąt?) ośrodków badawczych w Ameryce Północnej.

#praca #pracbaza #pracait #programowanie #programista15k #datascience #pytanie #zarobki
  • 12
  • Odpowiedz
@D00msday: Za bardzo to rozkminiasz. Powiedz tyle ile chcesz a w najgorszym wypadku dostaniesz odpowiedz że nie da rady i jakas nizsza propozycja. Dlatego z twojego punktu widzenia zawsze warto zawyżyć bo to jest win win.
  • Odpowiedz
@D00msday: Wołaj więcej niż chcesz, tak jak @modzelem napisał. W najgorszym wypadku dostaniesz mniej. Wołaj jak ci się uda coś wynegocjować.

Polecam też przeprowadzić dyskusje z przełożonym na spokojnie, uzasadnić podwyżkę osiągnięciami oraz dalszymi planami rozwoju kariery.

Negocjowałem w życiu już wiele razy podwyżki i w najgorszym wypadku dowiadywałem się że pora zmienić pracę, bo aktualna firma nie spełnia moich oczekiwań finansowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

18K
  • Odpowiedz