Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
stannis

stannis

Dołączył 12 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 22426
  • Znaleziska 3821
  • Mikroblog 18605
  • Obserwujący 12
  • Obserwowane 3

1029

Wiceszefowa MON - nie wyklucza powrotu powszechnej służby wojskowej

"Ja bym tego nie wykluczała. To jest też czas mojej młodości, kiedy ta powszechna służba była." - pytana o przywrócenie służby wojskowej dla mężczyzn. Co ciekawe, jednocześnie w przypadku pytania o kobiety odpowiada - "Jestem daleka od takich rozwiązań siłowych." Materiał od min. 18:12 wywiadu.

wieczniezlaksiegowa
z
youtube.com
dodany: 15 godz. i 17 min temu
  • 227
  • #
    obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    blackpill
  • #
    niedlakwalifikacjiwojskowej
  • #
    polityka
stannis
stannis 12 godz. i 44 min temu via Android
  • -2
więc ci wyuczyli, że masz reagować jak piesek pawłowa


@pioter_ciemiezca: mocne slowa jak na kogos wyszkolonego zeby pisac o lemingach xD
stannis
stannis 11 godz. i 45 min temu via Android
  • -1
@wieczniezlaksiegowa: dzieki, za zacytowanie wywiadu.

Wychodzi na to, ze w koalicji 15X sa ludzie nie wykluczajacy przywroceniu poboru, nadal brakuje jednak jasnej deklaracji, ze pobor nalezy przywrocic. Sa za to deklaracje, ze pobor nie bedzie przywrocony co jest zgodne z tym, ze obecna koalicja rzadzi juz prawie 3 lata i tak naprawde nie widac prob przywrocenia poboru .

Jak to wyglada w porównaniu do innych opcji politycznych? Calkiem
PierwszyPuchacz
PierwszyPuchacz
22 godz. i 4 min temu
  • 524
Większość eleity politycznej zdefekowala się w gacie xD #lekarz100k
Czyżby to był gwóźdź do politycznej trumny tuska i trzaska specjale z małej? #polityka
PierwszyPuchacz - Większość eleity politycznej zdefekowala się w gacie xD #lekarz100k...

źródło: 2635

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stannis
stannis 19 godz. i 41 min temu via Android
  • 2
odkąd udało się rozwalić Hołownię


@solejukowski: holownia to sie sam rozwalil chodzac na nocne schadzki z kaczynskim u bielana.
  • Odpowiedz
stannis
stannis 19 godz. i 39 min temu via Android
  • 11
@tadeusz-rozwadowski: daremny Twoj trud - prawakom mozna wiecej, Trzaskowski jest "niewybieralny" bo jest "gogusiem" , a tymczasem alfons bioracy udzial w ustawkach i kradnacy mieszkania jest strzałem w dziesiatke xD
  • Odpowiedz
stannis
stannis 19 godz. i 32 min temu via Android
  • 4
@tadeusz-rozwadowski: raczej holownia ma zbyt miekki mozg - wszedl do sejmu, bo ludzie mieli dosc pisu u wladzy, a nastepnie wymyslil sobie, ze potajemnie dogada sie z pisem.
W ten sposob w-----l wiekszosc wyborcow swojej partii, a teraz wielkie zdziwienie, ze ludzie wola glosowac na pewniaka, czyli KO zamiast na kogos kto zmienia zdanie.
  • Odpowiedz

428

Referendum przeciwko Rafałowi Trzaskowskiemu? Rusza SOR

Referendum przeciwko Rafałowi Trzaskowskiemu? Rusza SOR

W Warszawie ruszyła obywatelska inicjatywa mająca na celu odwołanie prezydenta stolicy Rafała Trzaskowskiego w drodze referendum. Akcję nazwano Stołeczną Operacją Referendalną (SOR).

digital-nexus
z
digitalnexus.pl
dodany: przedwczoraj, 10:50:31
  • 160
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
  • #
    referendum
  • #
    warszawa
  • #
    trzaskowski
  • #
    polityka
stannis
stannis przedwczoraj, 15:51:24 via Wykop
  • -7
@Korda: na mirko widać kto plusuje, łatwo farmę trolli zdekonspirować, a tymczasem na głównej nie widać kto daje plusy/minusy i tutaj propisowska narracja ma większe poparcie, jakieś wnioski?
stannis
stannis przedwczoraj, 15:52:43 via Wykop
  • -4
Gdybyście zagwarantowali jakiegoś Hołownię, Zandberga lub Korwina czy Bosaka to spoko


@SCAInet: bosaka, czyli kolesia, który bardziej popiera pis niż konfederacje? xDDDD hołownie, który po nocach spotyka się z kaczyńskim? xDDDD albo zanberga, który bardziej krytykuje obecny rząd niż pisowskie twory xDDD

Ty jesteś normalny? xD
stannis
stannis przedwczoraj, 15:56:39 via Wykop
  • -3
@velmar: nie zapominaj o kładce, którą lubią i z której korzystają mieszkańcy Warszawy jednak mieszkańcom podkarpacia przeszkadza, więc Trzaskowski powinien odejść, a na jego miejsce powinien przyjść jakiś porządny patriota z pisu.
stannis
stannis przedwczoraj, 15:57:59 via Wykop
  • -3
@kanis-sapiens: rozwiniesz myśl kto brzydzi się "polactwem"? Jedyny kto mi przychodzi do głowy to np jakiś batyr, czyli koleś, który wprost powiedział, że ma w------e na prawie pół Polski i będzie prezydentem tylko swoich wyborców.
stannis
stannis przedwczoraj, 16:00:00 via Wykop
  • -3
@jegertilbake: bo minusy są od botów, a żeby napisać komentarz trzeba się ujawnić...
stannis
stannis przedwczoraj, 16:07:04 via Android
  • -1
@velmar: no wiem, ze nie jestes z Warszawy, od razu to widac.
stannis
stannis przedwczoraj, 16:12:06 via Android
  • -2
@velmar: tak sobie wmawiaj wsiurze z podkarpacia xD
stannis
stannis przedwczoraj, 16:22:36 via Android
  • -1
@velmar: a gdzie napisalem nieprawde wsiurze? xD wchodzisz na wykop i krytykujesz warszawe - od razu widac wsiurze, ze jestes pisowskim wsiurem z podkarpacia xD
stannis
stannis przedwczoraj, 16:42:37 via Android
  • -5
@winsxspl: w dupie mam minusy od botow szmateckiego xD napisz cos na mirko i zbierz tyle plusow od userow z nickami bocie szmateckiego xD
stannis
stannis przedwczoraj, 16:55:43 via Wykop
  • -2
po 1 "niewsiurze", skrytykowałem Trzaskowskiego, a nie Warszawę, bo to nie to samo

po 2 "niewsiurze" pisowcami gardzę tak samo, jak i tuskowcami

po 3 "niewsiurze" coś ty głupio pierd...isz od rzeczy. Od posta płacą?


@velmar: napisz jeszcze wsiurze, że jesteś przeciwko pisowskim spinom w stylu tego referendum xD
stannis
stannis przedwczoraj, 16:57:04 via Wykop
  • -2
albo mogę sobie poczytać na wykopie, jak to stolYca się pięknie rozwija, z takim rycerzem na tronie, jak obecnie.

Tobie też polecam takie informacje,


@velmar: pozyskiwanie informacji o stolicy od innych wsiurów z podkarpacia xD ty bierzesz informacje od nich, oni biorą od ciebie i tak to się kręci xD
stannis
stannis przedwczoraj, 17:04:32 via Wykop
  • -2
@velmar: czyli jednak popierasz pisowskie referendum xD można cię wypędzić ze wsi, ale wsi z ciebie nie można wypędzić wsiurze xD
stannis
stannis przedwczoraj, 17:53:49 via Wykop
  • -2
@velmar: wsiur z podkarpacia ma ból d--y, że mieszkańcy Warszawy wybrali kogo wybrali i chciałby żeby ktoś z opcji politycznej którą on popiera rządził stolicą, bo ci głupi warszawiacy się nie znają xD

Boki zrywać po prostu xD
stannis
stannis przedwczoraj, 17:55:13 via Wykop
  • -2
która odrywa od koryta bandę czworga.


@velmar: w wyborach prezydenckich nie głosowałeś prawda? xD jesteś wsiurku za hipotetycznym referendum żeby odwołać batyra czy pisowców nie ruszamy? xD
stannis
stannis przedwczoraj, 18:15:30 via Wykop
  • -2
@velmar: spytałem o referendum w sprawie odwołania alfonsa a ty zacząłeś pisać o serniku, czyli mamy bingo - jesteś wsiurem z podkarpacia głosującym na pis i narzekającym na inwestycje w Warszawie, wow
stannis
stannis przedwczoraj, 18:40:37 via Wykop
  • -2
@velmar: oki pisiorku z podkarpacia :)
stannis
stannis przedwczoraj, 20:57:40 via Android
  • -4
@Khorne_: ta flaga rosji to do ciebie bardziej pasuje pisoruski bocie szmateckiego :)
stannis
stannis przedwczoraj, 21:00:14 via Android
  • -3
@SCAInet: podales przyklady od lewa do prawa ludzi ktorzy jawnie lub niejawnie popieraja pis, spoko, ze prezydentem warszawy moze byc kazdy byleby nie lubił KO
stannis
stannis 22 godz. i 44 min temu via Android
  • -2
@SCAInet: ty k---a trollujesz, nie mozna byc tak głupim xD

Sprawdź sobie ile partia razem ma poslow i czy to wystarczy zeby odwolac tuska xD i sprawdz jak glosowali w votum nieufności dla tuska rok temu trollu paskudny xDDDD
stannis
stannis 22 godz. i 4 min temu via Android
  • -2
@SCAInet: chodzi do tvrepubliki, krytykuje bardziej rzad niz alfonsa, glosuje razem z pisem, ale co tam wg ciebie nie jest w koalicji antypis xD spadaj paskudny trollu xD
stannis
stannis 22 godz. temu via Android
  • -2
Z innej beczki. Kiedy uświadomisz sobie w końcu, że można być antyPO i antyPiS jednocześnie?


@SCAInet: mozna byc, ale obecnie w Polsce nie ma partii bedacej antypo i antypis.

404

Obserwujemy koniec kariery Rafała Trzaskowskiego. "Traci grunt"

Obserwujemy koniec kariery Rafała Trzaskowskiego. "Traci grunt"

Na ile doczekamy się rozprawy z upartyjnianiem wszystkiego na szczeblu samorządów, skoro partyjne mogą być szpitale? To budowali pracowicie po trosze wszyscy, choć w dużych miastach przede wszystkim środowisko polityczne Donalda Tuska.

ocynkowanyodpornynahejt
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 25.06.2026, 14:00:43
  • 173
  • #
    polityka
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    szpital
  • #
    afera
stannis
stannis przedwczoraj, 05:59:36 via Android
  • -5
@PowiatowyBanan: trzaskowski klamie i nie ma wiarygodnosci, wiec wyborcy brauna i memcema w drugiej turze zaglosowali na klamce nawrockiego xD ktory co prawda co chwile klamie i zmienia zdanie, ale jest z pisu, wiec jest spoko xD
stannis
stannis przedwczoraj, 06:01:27 via Android
  • -7
@tanaka1234: no to Polacy wybrali silnego czlowieka, ktory 60 minut nie wytrzyma bez snusa i nie wytrzymuje psychicznie gdy dziennikarz zadaje mu pytanie xD
stannis
stannis przedwczoraj, 06:03:21 via Android
  • -4
@ish_waw: szpitale i samorzady bylyby bezpartyjne gdyby rzadzili tam ludzie pisu, czego nie rozumiesz? XD
stannis
stannis przedwczoraj, 06:35:47 via Android
  • -3
min. byle miał rozsądną i spójną wizję


@tanaka1234: tak ma spojna wizje, ze niedawno chwalil cos co sam zawetowal xD
stannis
stannis przedwczoraj, 06:38:57 via Android
  • -3
Jakie to ma znaczenie czy gość wali snusa?


@Restrukturyzacja: wiadomo, ze slaba psychika u batyra nie ma dla ciebie znaczenia, dla ciebie liczy sie tylko to, ze twoj alfons jest decyzja prezesa pisu :)
stannis
stannis przedwczoraj, 06:50:25 via Android
  • -1
@tanaka1234: no to masz czlowieka ktory nie dosc, ze nie bryluje w towarzystwie to jeszcze gdy przychodzi do konkretów to wychodzi tragedia xDDDD
stannis
stannis przedwczoraj, 07:18:21 via Android
  • -3
@PowiatowyBanan: twoj alfons podczas doslownie tlumaczyl klamstwem poprzednie klamstwa w sprawie np kawalerki, a ty jakies fikolki robisz, ze w glosowaniu na pisowca chodzilo o wiarygodnosc xDDDD
stannis
stannis przedwczoraj, 08:57:25 via Android
  • -2
czy to ten sikorski co twierdzi że zyskaliśmy na II wojnie światowej 20% świetnie zurbanizowanego terytorium niemiec ??? xD fspaniały i mondry pan.


@rrrr_rrrr: typie, zobacz sobie np dlugosc linii kolejowych w Polsce przed i po wojnie, Polska pomimo ogromnych zniszczen skonczyla wojne w 45 roku z bardziej rozwinieta siecia kolei niz przed wojna.
stannis
stannis przedwczoraj, 10:52:27 via Android
  • -3
@PowiatowyBanan: na zarzut, ze twoj alfons klamie odpowiadasz, ze nikt mu nie udowodnil lamania prawa xDDDD
splinter96
splinter96
przedwczoraj, 04:32:46
  • 352
przynajmniej chłop już nie musi udawać, że jedyne na czym mu zależy to CPK xD
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
splinter96 - przynajmniej chłop już nie musi udawać, że jedyne na czym mu zależy to C...

źródło: 1000030823

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stannis
stannis przedwczoraj, 08:08:14 via Android
  • 2
Mati, my tera to już CPK lubimy, ogarnij się.


@eduardo-garcia: cpk, czyli pisowskiego wału nadal nie lubimy odbyciarzu.
  • Odpowiedz
omicronns
omicronns
25.06.2026, 18:59:16
  • 913
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stannis
stannis przedwczoraj, 05:00:35 via Wykop
  • 1
realia wojny, normalna sprawa.


@Hissis: zwolennik batyra wybiela ruskich, normalna sprawa xD
  • Odpowiedz
DonCNC
DonCNC
DonCNC
25.06.2026, 05:22:48
  • 73
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stannis
stannis 25.06.2026, 13:45:27 via Android
  • 0
@DonCNC: jakies rady co z tym zrobic? Bo nieinteresowanie sie polityka i niechodzenie na wybory nie jest rozwiazaniem, bo to jedyne co zmieni to zwiekszy szanse na wladze tych formacji politycznych z najbardziej zmobilizowanym elektoratem.
  • Odpowiedz
przeciwko78
przeciwko78
25.06.2026, 05:36:15
  • 552
#heheszki #bekazprawakow #polityka #stanowski #neuropa
przeciwko78 - #heheszki #bekazprawakow #polityka #stanowski #neuropa

źródło: 37849

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stannis
stannis 25.06.2026, 10:25:21 via Wykop
  • 1
Jak masz coś sensownego do powiedzenia ad rem to z chęcią się odniosę.


@eduardo-garcia: mocne słowa jak na kolesia piszącego o odbytach w dyskusji o polityce.

EDIT: w sumie odbyciarzu paskudny już w drugim zdaniu w tym wątku obrażasz autora wpisu, a nagle oczekujesz, że ktoś będzie ciebie traktował z szacunkiem i na poważnie ci odpisywał? xD

Jesteś najgłupszym i najbardziej obrzydliwym trollem szmateckiego, w sumie to beka w c--j
  • Odpowiedz
stannis
stannis 25.06.2026, 10:30:39 via Wykop
  • 1
jesteś niemożliwy xD walcz w imię partii


@eMWu12: ty za to walczysz w imię jakiejś afery kręconej przez kanał krzysia pisowskiego xD dobrze, że nie jesteś opłacanym trollem, tylko pożytecznym idiotą.
  • Odpowiedz
stannis
stannis 25.06.2026, 11:02:02 via Android
  • 0
@eMWu12: co nie? Nie siedzisz tu i nie walczysz o afere rozdmuchiwana przez pisowskich funkcjonariuszy? XD
  • Odpowiedz
KIaudik
KIaudik
25.06.2026, 05:54:29
  • 95
Stalinowski kupuje sobie lajki, jaki to jest spell XD #kanalzero #bekazpisu #bekazprawakow #polityka
KIaudik - Stalinowski kupuje sobie lajki, jaki to jest spell XD #kanalzero #bekazpisu...

źródło: 17823667709051199376812804455668

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stannis
stannis 25.06.2026, 10:52:33 via Wykop
  • 3
wlasnie po to elon wyłączył możliwość sprawdzenia kto lajkuje :)


@evancito: na wykopie kiedyś wyłączą możliwość sprawdzania kto plusuje i będzie tutaj taki sam psychiatryk jak na głównej.
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
25.06.2026, 05:00:24
  • 516
#polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #heheszki #trojmiasto #pansutener #patologiazmiasta

Wszyscy, którzy pamiętają lata '90 w Trójmieście, wiedzą co się działo w Grand Hotelu. A Wykopki będą wierzyć, że był tam zatrudniony jeden ochroniarz "białorycerz", który w procederze sprowadzania panienek dla gości hotelowych, nie brał udziału.
A do tego, później ten sam "białorycerz" brał udział w leśnych ustawkach kibolii, gdy jego
Kempes - #polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #heheszki #trojmiasto #pansutener #patol...

źródło: FB_IMG_1777833475060

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stannis
stannis 25.06.2026, 10:22:11 via Wykop
  • 1
Typie. Nie uciekaj w inne wątki XD


@archubuntu: przecież pierwsze co tutaj zrobiłeś to s----------ś do innego wątku.
  • Odpowiedz

480

Kolejny dyrektor szpitala i radny z PiSu Krzysztof Żochowski milionerem

Kolejny dyrektor szpitala i radny z PiSu Krzysztof Żochowski milionerem

Lekarz i radny Prawa i Sprawiedliwości w sejmiku mazowieckim Krzysztof Żochowski jest od 18 lat dyrektorem szpitala w Garwolinie, gdzie w ubiegłym roku zarobił ponad milion złotych Xd Ten to potrafi zdefraudować publiczne pieniądze

Vraagno
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 23.06.2026, 23:28:32
  • 116
  • #
    lekarz100k
  • #
    polska
  • #
    szpital
  • #
    nfz
  • #
    afera
  • #
    pis
stannis
stannis 24.06.2026, 08:01:59 via Wykop
  • 0
Czy te psiory są też teraz z tobą w pokoju ?


@dune: w sensie nie wierzysz, że są pisiory w prokuraturze? Przecież doslownie z dwa tygodnie temu Żurek s--------ł ze stanowiska prokuratora, który oprowadzał wycieczki ludzi z tvrepubliki po prokuraturze, a po tym jak został w------y na krzywy ryj to zaczął brylować w tvrepublice.

Ty serio jesteś tak naiwnym błaznem, że myślisz, że po 8 latach rządów pisu 15 października

395

Wicemarszałek Senatu Michał Kamiński zwraca Ukrainie dwa odznaczenia państwowe

Wicemarszałek Senatu Michał Kamiński zwraca Ukrainie dwa odznaczenia państwowe

"Jeżeli bohaterami narodowymi czynione są osoby odpowiedzialne za masowe zbrodnie na ludności cywilnej, Polska ma [...] obowiązek reagować" tak wyjaśnił swoją decyzję.

Drzepetto
z
onet.pl
dodany: 22.06.2026, 20:46:14
  • 100
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
stannis
stannis 23.06.2026, 16:03:47 via Wykop
  • -2
Ale jakiego rozłamu ze strony premiera?


@Filipterka25: nie wiesz, że wszystko to afera tuska? W tym wypadku jeden pisior dał order, inny chciał mu odebrać, winny jest jak zwykle tusk, bo istnieje xD
stannis
stannis 23.06.2026, 16:05:21 via Wykop
  • -3
Ktoś mi logicznie wyjaśni skąd taka potrzeba celebracji ludźi którzy nabijali na widły noworodki?


@ElonMuskKochamCie: najprawdopodobniej chodzi o to, że oni nie celebrują tych ludzi z powodu nabijania noworodków na widły, ale kto by się przejmował takimi bzdetami, jest powód żeby bić pianę w stronę przeciwników rosji to trzeba bić pianę.
stannis
stannis 23.06.2026, 19:00:38 via Android
  • -6
@maja-daniems: siare to robi nam twoj alfons nieudolnie próbując zabrac komus order xD
stannis
stannis 23.06.2026, 19:03:16 via Android
  • -6
nie winny jest nawrocki bo isnieje k---a żałosne


@adrian-koziel: no przeciez napisalem, ze winny jest tusk temu, ze pisior dal zlemu zelenskiemu order xD

282

Paczka papierosów za ponad 48 zł. Niemiecki budżet ma zyskać miliardy

Paczka papierosów za ponad 48 zł. Niemiecki budżet ma zyskać miliardy

Niemieckie Ministerstwo Finansów rozważa znaczące podniesienie podatku tytoniowego. Jak informuje niemiecka agencja prasowa dpa, resort chce w ten sposób zwiększyć wpływy do budżetu, ale przekonuje też, że chodzi o ochronę zdrowia publicznego i ograniczenie liczby palaczy.

PortalSpozywczy
z
portalspozywczy.pl
dodany: 22.06.2026, 13:08:31
  • 182
  • #
    niemcy
  • #
    papierosy
  • #
    ciekawostkizniemiec
  • #
    ciekawostki
stannis
stannis 23.06.2026, 12:13:59 via Wykop
  • -21
proponuję przestać błagać o to żeby jeszcze bardziej nam buta do mord docisnęli.


@huoposki: nam? tylko tobie śmierdzielu. Mam radę dla ciebie i dla innych śmierdzieli - takie blaszane albo plastikowe pojemniki są masowo dostępne w polskich miastach, tam się wyrzuca kiepy, a nie byle gdzie śmierdzielu.
stannis
stannis 23.06.2026, 12:18:36 via Wykop
  • -24
@huoposki: ale nie przeszkadza ci smród fajek i kiepy na ulicy więc tak czy owak jesteś śmierdzielem :)
stannis
stannis 23.06.2026, 12:27:13 via Wykop
  • -25
@huoposki: wolność to ograniczają śmierdziele palący fajki, a nie mechanizmy oduczające paskudnych nałogów.

To ty śmierdzielu jedź sobie do indii jak ci nie przeszkadzają śmieci na ulicach, a nie ograniczasz moją wolność do czystego otoczenia.
stannis
stannis 23.06.2026, 14:40:53 via Android
  • -8
o chłopie, ale ci peron odjechał


@anteniusz: wam peron odjechał skoro nie przeszkadzaja wam pety na ulicach

2323

Lekarz milioner z PiS przyspawany do stołka dyrektora od 18 lat

Lekarz milioner z PiS przyspawany do stołka dyrektora od 18 lat

Jest dyrektorem szpitala, ale jeździ też na karetce i dorabia w innym szpitalu, mimo że ma zakaz. W ten sposób zarobił w

aiksto
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 22.06.2026, 10:12:38
  • 125
  • #
    pis
  • #
    polska
  • #
    lekarz
  • #
    lekarze
  • #
    lekarz100k
  • #
    polityka
stannis
stannis 22.06.2026, 11:51:59 via Android
  • 28
@fizzly: konfa to tez ta sama sitwa, popiera tych samych ludzi co pisiory

2597

Kolejny lekarz z gigantycznymi zarobkami. To radny powiatu z PiS

Kolejny lekarz z gigantycznymi zarobkami. To radny powiatu z PiS

Z oświadczenia majątkowego dyrektora wynika, że w minionym roku zarobił on w zadłużonej na 5,2 mln złotych placówce blisko 864 tys. zł brutto.

etepetete
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 21.06.2026, 08:51:35
  • 212
  • #
    afera
  • #
    polska
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    polityka
stannis
stannis 21.06.2026, 15:54:59 via Wykop
  • 1
nie głosowali na Nawrockiego tylko przeciwko Trzaskowskiemu.


@Restrukturyzacja: głosowali na nawrockiego. Nieważne jakiego jebniesz fikołka to nie zmieni faktu, że postawili krzyżyk przy kandydacie, który sam o sobie powiedział, że jest 'decyzją prezesa' pisu.
To co napisałeś byłoby prawdą gdyby postawili krzyżyk przy opcji 'przeciwko Trzaskowskiemu', a tymczasem kofniarze zagłosowali na pis, mają prezydenta który współrządzi krajem i są tak samo odpowiedzialni za sytuacje w kraju jak pis albo ko.

612

Zmasowany atak na Moskwę. Ogień i dym nad miastem.

Zmasowany atak na Moskwę. Ogień i dym nad miastem.

Moskwa znalazła się w nocy pod kolejnym atakiem dronów. W sieci zaroiło się od nagrań pokazujących skutki uderzeń. Rosja wstaje z kolan, blyat ( º ʖº)

Pepperami
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 18.06.2026, 05:23:45
  • 169
  • #
    rosja
  • #
    rosjaplonie
  • #
    wiadomosci
  • #
    rosjawstajezkolan
  • #
    ruskimir
  • #
    wojna
stannis
stannis 18.06.2026, 08:16:49 via Wykop
  • 1
nie chce wyjść na obrońcę Bosaka, ale na początku wojny wszyscy eksperci wojskowi wieszczyli rychły upadek Ukrainy


@Althar: nie chciałeś wyjść, ale wyszedłeś na obrońce tego debila. Tu nie chodzi o to, że ten debil pomylił się w ocenie postępów ruskich, tu chodzi o to, że wykorzystywał swoją błędną ocenę do swoich celów, czyli szczucia na UE i zachód.

I oczywiście bosak jak zwykle p-------ł bzdury, bo okazało się, że
stannis
stannis 18.06.2026, 09:21:31 via Wykop
  • 2
@Polski_Partyzant: a ten debil bosak nie dość, że sugerował nieuchronną porażkę Ukrainy to jeszcze te swoje przewidywania wykorzystywał do walki politycznej.

Identycznie było z ofiarami powodzi - gdzieś tam coś ten dureń usłyszał i wykorzystał to do tłuczenia w rząd, a wymówka była taka sama - ja tylko powtarzałem to co inni mówili xD
stannis
stannis 18.06.2026, 09:22:09 via Wykop
  • 0
kolejny co twierdzi, że studia świadczą o inteligencji i ogładzie xD ocenienie ludzi przez pryzmat szkoły jaką skończyli jest śmieszne.


@berdos: a widzisz, w przypadku bosaka to się jednak sprawdza, koleś nie skończył żadnych studiów (chociaż próbował) i jest debilem.
stannis
stannis 18.06.2026, 09:39:38 via Wykop
  • 1
@berdos: pewnie byłby remis, bo na geopolityce znam się lepiej od niego, ale za to na pewno przegrałbym w dyskusji o paranormalnych zjawiskach xD
stannis - @berdos: pewnie byłby remis, bo na geopolityce znam się lepiej od niego, al...

źródło: obraz

Pobierz
stannis
stannis 18.06.2026, 09:50:51 via Wykop
  • -2
@Althar: to daj link do wypowiedzi np Tuska albo Bidena z 25 lutego 2022, w którym nie dość, że wieszczy szybki upadek Ukrainy to jeszcze pisze, że zachód nic nie zrobi i jest winny sytuacji, bo narobił nadziei Ukrainie xD
stannis
stannis 18.06.2026, 10:37:22 via Wykop
  • 0
Sam sobie poszukaj, co pisały media w lutym 2022 roku.


@Althar: nieee, to ty stawiasz tezę, że wszyscy bajdurzyli tak jak bosak, że niedługo Ukraina upadnie xD Na tobie stoi ciężar udowodnienia tej debilnej tezy.

I sam piszesz, że od polityków wymaga się trochę powściągliwości - serio nie masz zgrzytu w swoich trybikach, że przy tym nie wymagasz żadnej powściągliwości od tego debila bosaka?
stannis
stannis 18.06.2026, 11:59:22 via Wykop
  • 0
@AdomasMickevicius: na razie to ty p----------ś godnego złotego medalu fikołka zrównując wypowiedź bosaka z jakimiś tam rozkminkami generała z czasów gdy jeszcze wojny nie było xD
stannis
stannis 18.06.2026, 12:01:08 via Wykop
  • 0
Czyli jednak wygrywają?


@AdomasMickevicius: w sumie to patrząc jak wygląda dzisiaj moskwa to tak, wygrywają.
stannis
stannis 18.06.2026, 12:13:55 via Wykop
  • -2
To jest jedyne źródło które powiedziało o zajęciu Kijowa w 3 dni, a nie wbrew p---------u oszołomów, założenia rusków. Tymczasem rozsiadam się wygodnie na leżaku i patrzę na popis gimnastyki, jak robisz fikołki aby nie przyjąć tego do wiadomości.


@AdomasMickevicius: w sumie to nie wiem co ma wnieść twój komentarz xD ja twierdzę, że bosak to debil, bo się mylił, nie jest powściągliwy w ogóle w swoich ocenach, wykorzystywał tragedie
stannis
stannis 18.06.2026, 12:40:32 via Wykop
  • -1
@AdomasMickevicius: no i co, bosak na podstawie tej wypowiedzi generała wysuwał tezę, że Kijów lada moment upadnie, a Ukraina została oszukana przez zachód? xD

Co ty p--------z człowieku xD bosak p-------ł bzdury bez żadnych podstaw (w sumie to tak jak zawsze) a ty sobie kark za chwilę połamiesz przez te fikołki w jego obronie.
stannis
stannis 18.06.2026, 13:56:23 via Wykop
  • -1
@Althar: klaunie, daj link do jakiejś wypowiedzi polityka z 25 lutego w której ktoś wieszczy rychły upadek Kijowa i stwierdza, że zachód nie pomoże Ukrainie.

Sam napisałeś, że polityk powinien być powściągliwy, a bosak o tak o sobie p-------ł żeby oczernić zachód, a ty to zrównujesz z jakimiś wypowiedziami wojskowych próbujących ogarnąć naprawdę co się tam dzieje.
stannis
stannis 18.06.2026, 14:52:58 via Wykop
  • -2
@Althar: tak, to była jego ocena bo się pod nią podpisał i nikogo nie cytował.

Mógł na chwilę zamknąć swoją kłamliwą, paskudną mordę, ale tego nie zrobił. I nieważne skąd brał swoje informacje, bo mylił się co do swoich prognoz i takie są fakty. Nikt mu nie kazał p-------ć na lewo i prawo (tak samo jak w przypadku powodzi nikt mu nie kazał powielać jakiś fake newsów).

Amerykanie wieszczyli wtedy
stannis
stannis 18.06.2026, 14:59:46 via Wykop
  • -1
Możesz zaznaczyć z którego fragmentu Bosaka wywnioskowałeś, że Kijów lada moment upadnie?


@AdomasMickevicius: walki uliczne czyli mocne postępy armii rosyjskiej i rychły upadek Kijowa, z całego wpisu bije defetyzm, że niedługo Ukraina upadnie i nikt jej nie pomoże.

A teraz jebnij kolejnego fikołka tłumacząc, że bosak co innego miał na myśli.
stannis
stannis 18.06.2026, 18:43:56 via Wykop
  • -1
@AdomasMickevicius: no tak, bosak nie napisał, że upadnie Kijów, on tylko napisał, że wszystko wskazuje na to, że będą walki uliczne i nikt Ukrainie nie pomoże xD

O czym jest dyskusja, bo się pogubiłem? Gdzie jest cokolwiek prawdziwego w tym ten debil bosak napisał klaunie?
stannis
stannis 18.06.2026, 19:48:36 via Android
  • -1
@AdomasMickevicius: nikt ukrainie nie pomogl? Byly walki uliczne w Kijowie? xD

Bosak w celu ponarzekania na zachod powielal najbardziej pesymistyczny scenariusz w czasie gdy inni politycy np w Polsce albo usa apelowali zeby nakładać sankcje i pomagac Ukrainie a ty twierdzisz, ze to bosak mial racje xD
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
17.06.2026, 06:26:57
  • 698
Pamiętajcie mireczki, nie bierzcie ze sobą wielkiego krzyża na drogę

#ruchobronygranic #bekazpisu #bekazprawakow #polityka
Mariuszzuk - Pamiętajcie mireczki, nie bierzcie ze sobą wielkiego krzyża na drogę 

#...

źródło: 1000012976

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stannis
stannis 17.06.2026, 09:49:25 via Android
  • 4
@rzuf22: bo to jest taktyka pisowskich trolli, nie potrafia wypowiedziec sie na temat z tresci wpisu to probuja zmienic temat na wygodniejszy dla nich.
  • Odpowiedz

358

Deweloperzy już nie sprawdzą twojej działki bez wiedzy i zgody. Do tej pory mogli to robić

Deweloperzy już nie sprawdzą twojej działki bez wiedzy i zgody. Do tej pory mogli to robić

Gminy dostały dwa dodatkowe miesiące. Prezydent Karol Nawrocki podpisał 11 czerwca 2026 r. nowelizację ustawy o planowan

starnak
z
bezprawnik.pl
dodany: 16.06.2026, 12:42:31
  • 37
  • #
    polska
  • #
    deweloper
  • #
    budownictwo
  • #
    dzialki
stannis
stannis 17.06.2026, 07:47:04 via Wykop
  • 2
@Wolf1986: w sensie ktoś napisał, że rząd nic nie robi, ja napisałem prawdę, że twój alfons ma rekord wet w mniej niż rok, następnie ty sobie wymyśliłeś, że napisałem, że on wszystko blokuje i teraz bohatersko wygrałeś z chochołem który sam wymyśliłeś?

412

Dziura budżetowa przekroczyła 100 mld zł. Resort pokazał dokładne dane

Dziura budżetowa przekroczyła 100 mld zł. Resort pokazał dokładne dane

Deficyt budżetu po maju przekroczył 100 mld zł - wynika z szacunków Ministerstwa Finansów. W miesiąc wzrósł o prawie 19 mld zł.

VoxClamantisInDeserto
z
businessinsider.com.pl
dodany: 15.06.2026, 17:13:30
  • 87
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
  • #
    ekonomia
stannis
stannis 16.06.2026, 06:19:38 via Wykop
  • -20
@El_Kamilos23: konfederacja właśnie rządzi i blokuje działania rządu rękoma batyra, czyli człowieka którego poparli w wyborach prezydenckich.
stannis
stannis 16.06.2026, 06:32:18 via Wykop
  • -16
Rządu nie trzeba blokować, bo i tak nic nie działa ;)


@El_Kamilos23: i dlatego rekord wet batyr osiągnął w mniej niż rok.

Co do tego kto jest polityczny to ty również jesteś politycznym, tylko ty wybrałeś konfederuską szurię.
Również miłego dzionka życzę konfederusku :)
stannis
stannis 16.06.2026, 07:02:02 via Wykop
  • -10
Rząd ten jak i wcześniejszych tylko rozwalał kasę na lewo i prawo dla swoich.


@Gozd: a konfoszczurkom nie przeszkadzało to w głosowaniu na pisowskiego prezydenta tym samym legitymizując to rozwalanie kasy na lewo i prawo :)
stannis
stannis 16.06.2026, 08:45:34 via Wykop
  • -8
@Wolf1986: ale rozmawiamy o tym czy rząd nic nie robi czy, że to co robi źle? Gdzie ja napisałem coś o jakości zawetowanych ustaw?

Ja tylko skomentowałem, że konfa jednak współrządzi i że rząd jednak coś tam robi skoro batyr tyle wetuje.
stannis
stannis 16.06.2026, 08:50:26 via Wykop
  • -6
Konfederacja i rzadzenie ?


@dziabonq: wiadomo, że konfa i rządzenie brzmi jak mało śmieszny żart, ale od co najmniej 2020 roku rządzi popierany przez konfiarzy prezydent, więc jak najbardziej można powiedzieć, że konfa współrządzi tym krajem razem z pisem poprzez prezydenta :)
stannis
stannis 16.06.2026, 11:22:16 via Wykop
  • -5
@Wolf1986: nie piszę, że twój alfons wszystko wetuję, a jedynie odpowiadam na tekst, że rząd nic nie robi.
Naucz się czytać ze zrozumieniem konforusku :)
stannis
stannis 16.06.2026, 17:19:36 via Wykop
  • -5
@Wolf1986 trzeba być debilem żeby nie odnieść się w ogóle do tego co napisałem, ale za to zesrać się na rzadko.

Policzyłeś już głosy?


@Wolf1986: nie, a ciebie nawet nie będę się pytał czy się s-------ś dla swojego alfonsa, bo odpowiedź jest prosta :)
stannis
stannis 16.06.2026, 19:55:44 via Android
  • -4
@Restrukturyzacja: szczerze mowiac twoj alfons to najgorsze co sie przytrafilo Polsce od czasow rzadow pisu.

735

Od rana trwa zmasowany atak na Moskwę

Od rana trwa zmasowany atak na Moskwę

Aktualna sytuacja na dzień 16.06.2026

Mikuuuus
z
streamable.com
dodany: 16.06.2026, 06:59:54
  • 144
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    film
  • #
    wideozwojny
  • #
    wiadomosci
  • #
    wydarzenia
stannis
stannis 16.06.2026, 09:24:03 via Android
  • 3
@pendzoncy_jez: wlasnie ruscy nie maja farta, bo wiecej ich ucierpi jak nie beda mieli paliwa niz jak drony beda waliły im po blokach.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 13
  • Strona 1 z 13
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.07.2023

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 09.03.2019

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 07.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 14.06.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 22.07.2015

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking