Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko184
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
sofad1993
sofad1993

sofad1993

Dołączył 6 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 954
  • Znaleziska 854
  • Mikroblog 100
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 6

536

Skandaliczna interwencja gdańskich policjantów wobec obcokrajowca. "Zamknij ryj"

Pokaż treści 18+

Skandaliczna interwencja gdańskich policjantów wobec obcokrajowca. "Zamknij ryj"

Zaraz cię nauczymy kultury, zamknij ryj, bo zaraz wpi***ol załapiesz" - takimi słowami zwracali się do kierowcy policjanci z nieoznakowanego radiowozu, którzy zatrzymali auto do kontroli. Powodem interwencji był fakt, że mężczyzna - prawdopodobnie z Białorusi lub Ukrainy - zatrzymał pojazd

blastocysta
z
trojmiasto.pl
dodany: 17.09.2025, 15:04:24
  • 161
  • #
    policja
  • #
    audytobywatelski
  • #
    prawo
  • #
    sierzantbagieta
  • #
    kryminalne
  • #
    przestepczosc
sofad1993
sofad1993
sofad1993 17.09.2025, 20:33:20 via Wykop
  • -1
@robertESSS: Ale po co kopiujesz koment z trojmiasto.pl ?

1777

POTRZEBNY SZPIK! Zamiast sali weselnej sala szpitalna

POTRZEBNY SZPIK! Zamiast sali weselnej sala szpitalna

Miałem być u niej na weselu w ostatnią sobotę, a tu okazało się, że wesela nie będzie, bo Klaudia umiera. Ma tylko 28 lat i niedawno skończyła studia pielęgniarskie. Nie umiem pisać o takich rzeczach, zwłaszcza teraz. Może któryś wykopek będzie chciał zrobić dobry uczynek i zostać dawcą szpiku.

nadbagietek
z
dkms.pl
dodany: 16.06.2025, 20:33:35
  • 238
  • #
    szpik
  • #
    dawcaszpiku
  • #
    dkms
  • #
    wykopefekt
  • #
    pomoc
sofad1993
sofad1993
sofad1993 17.06.2025, 14:35:18 via Wykop
  • 0
Jak ojciec zmarł na białaczkę to można być dawcą szpiku? To była nabyta a nie dziedziczna choroba… tzn nikt nigdy w rodzinie jej nie mial z tego co wiem…
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sofad1993
sofad1993
sofad1993 09.09.2025, 08:21:17 via Wykop
  • 0
@przemo25osw: nie mozna. Odrzucili mnie niestety

403

Żona Cinkciarza i zasiłek z ZUS. Był donos a ZUS odmówił zajęcia się sprawą.

Żona Cinkciarza i zasiłek z ZUS. Był donos a ZUS odmówił zajęcia się sprawą.

ZUS został poinformowany, jakoby żona Marcina P., "zachodząc w drugą ciążę, była fikcyjnie zatrudniona z bardzo wysoką pensją w celu wyłudzenia świadczeń przysługujących jej w czasie urlopu macierzyńskiego i wychowawczego" - czytamy w piśmie, które otrzymali urzędnicy. ZUS odmówił jednak...

mejkpis
z
tokfm.pl
dodany: 05.09.2025, 10:47:52
  • 65
  • #
    zus
  • #
    cinkciarzpl
  • #
    panstwozdykty
  • #
    panstwozkartonu
sofad1993
sofad1993
sofad1993 06.09.2025, 05:50:39 via Wykop
  • 34
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 25
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sofad1993
sofad1993
sofad1993 06.09.2025, 11:19:12 via Wykop
  • 4
@graf_zero: baranie, zatajajac w ciazy dzwigala worki z towarem i narazala swoje dziecko w imie zdobycia benefitow. Przed ciaza nie pracowala tylko chlala ze swoim gachem. Widac ze patol z Ciebie. Mam dziewczyny ktore sa wiele lat, wychowaly dzieci i wrocily do mnie pracowac.
sofad1993
sofad1993
sofad1993 06.09.2025, 11:21:22 via Wykop
  • 3
@misstrant: Oczywiscie ze istnieja. Skorzystala ze wszystkich. Dzieki temu juz nie ma u mnie etatow oprocz dziewczyn ktore byly przed dnia. Niestety przez mniejszosc cieri wiekszosc
sofad1993
sofad1993
sofad1993 06.09.2025, 11:21:49 via Wykop
  • 2
@blazejovkacprzikov: Chcesz numer do niej?
sofad1993
sofad1993
sofad1993 06.09.2025, 11:26:03 via Wykop
  • 3
@PfefferWerfer: palancie zatrudniam tylko polki, wiele z nich juz bylo na macierzynskim i wrocilo. Tylko jedna patusiara wydymala mnie i panstwo na benefity - wczesniej nie pracowala bo pila z gachem. I od tego czasu uczciwe osoby niestety cierpia przez patuske. Zadnej umowy o prace wiecej.
sofad1993
sofad1993
sofad1993 06.09.2025, 11:43:33 via Wykop
  • 7
@PfefferWerfer: ty naprawde jestes glupi? Typiara nie pracowala. Nie wnosila nic do panstwa. Zaciazyla wiec stwierdzil ze znajdzie robote i zlapie benefity. Zaplacilem za nia 1 skladke i pracowana u mnie 20 dni a w nagrodę placilem jej 30 dni ekstra chorobowego oraz 26 dni urlopu. A panstwo placilo jej 12 miesiecy pensje!!! Kto tu pasozytuje na Panstwie? Ona to wszystko dostala placac 1800 jednorazowo Zus!!!

Po 30 dniach zwolnienia
sofad1993
sofad1993
sofad1993 06.09.2025, 11:46:35 via Wykop
  • 3
@PfefferWerfer: ty nie masz pojecia o czym piszesz chlopiez wez sie wyloguj. Dziewczyny byly na macierzyńskim w mojej firmie i to nieraz.
sofad1993
sofad1993
sofad1993 06.09.2025, 11:55:39 via Wykop
  • 5
@PfefferWerfer: te co byly na umowie dalej na niej są. Nowe pracują na zleceniu. Mialem 20 dni kogos w pracy a poplynalem 15tysi plus skarb panstwa wieeeeele wieeeele wiecej. Ale Ty dalej widzisz problem w januszach a nie w c-------h przepisach ktore mozna wykorzystywac do wysysania kasy od prywaciarza I OD PANSTWA. Jej patusiarskie dziecko bedzie aplikowalo do Ciebie do firmy. ciebie tez w-----e na kaske jak mamusia.
sofad1993
sofad1993
sofad1993 06.09.2025, 12:31:59 via Wykop
  • 2
@PfefferWerfer: państwo zaplacilo jej pelne macierzynskie w kwocie minimalnej czyli 3500zl/miesiecznie.

Dostalem 160kpln na utrzymanie etatow w covidzie. Panstwo mi zamknelo biznes - ogolnie strata wyniosla ponad pol banki.

Lec na czarnolisto pa
sofad1993
sofad1993
sofad1993 06.09.2025, 14:34:11 via Wykop
  • 1
zastanowiales sie kiedys na tym? Podoba ci sie, ze przez pazernych/kombinujacych przedsiebiorcow cierpi cala normalna reszta? Powinno to tak wygladac?


@misstrant: Oczywiście, że nie powinno to tak wyglądać. A powinno to tak wyglądać, że prawo pozwala by kobieta siedzaca na zasilku po zajsciu w ciaze znajduje prace po to by pojawic sie tam kilka dni, nabyc benefity, a potem pojsc na chorobowe i macierzynskie ? Przedsiebiorca ponosi 30 dni jej
sofad1993
sofad1993
sofad1993 06.09.2025, 16:34:19 via Wykop
  • 0
@misstrant: problem jest systemowy. Kombinuja przedsiebiorcy i pracownicy na tyle na ile pozwala im aktualnie prawo. A reszta przez nich cierpi. U mnie nowych etatow brak i tyle.
sofad1993
sofad1993
sofad1993 07.09.2025, 07:21:23 via Wykop
  • 0
@misstrant: dam rade - dziękuję , Tobie tez wszystkiego dobrego

3

Samorząd stawia się deweloperowi - Nie chcecie betonozy? To zamykamy Aquapark

Samorząd stawia się deweloperowi - Nie chcecie betonozy? To zamykamy Aquapark

Reda wchodzi na wojenną ścieżke z deweloperem który zwolniony był z płacenia podatku od nieruchomości i chciał zabetonować kolejną część miasta- ten grozi że zamknie Aquapark

sofad1993
z
trojmiasto.pl
dodany: 01.08.2025, 05:49:36
  • 1
  • #
    deweloperka
  • #
    afera
  • #
    trojmiasto
  • #
    podatki
kopek
kopek
27.06.2025, 11:20:41
  • 2737
Kto pamieta ten super odtwarzacz tzw. "empetrójke" :) i pobieranie muzyki na kazoo lub eMule? Xd
Ja później mialem jeszcze jakąś słabą "empeczwórke " - to byl dopiero luksus xd
#gimbynieznajo #nostalgia
kopek - Kto pamieta ten super odtwarzacz  tzw. "empetrójke" :) i pobieranie muzyki na...

źródło: FB_IMG_1751014175815

Pobierz
  • 267
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sofad1993
sofad1993
sofad1993 28.06.2025, 06:23:29 via Wykop
  • 0
Nie kazoo tylko Kazaa. I napster. I audiogalaxy byl sztosem. Tobyliczasy.
  • Odpowiedz
jmuhha
jmuhha
24.06.2025, 04:16:29
  • 970
Ktoś mi powie jak Polacy w mieszkaniu 45 m2 mają mieć dziecko albo wziąć na starość rodzica i się nim opiekowac?

#nieruchomosci
jmuhha - Ktoś mi powie jak Polacy w mieszkaniu 45 m2 mają mieć dziecko albo wziąć na ...

źródło: 1000017781

Pobierz
  • 313
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sofad1993
sofad1993
sofad1993 24.06.2025, 13:36:42 via Wykop
  • 0
Mieszkałem w 5 osób na 43m i pies. Teraz mam duzy dom i rzeczywiscie jak wpadam na stare smieci to jest zdeko klaustrofobicznie - no ale jednak sie da. Fakt, kazdy w bloku marzyl chociazby o dzialeczce ROD. Czlowiek moze duzo zniesc ;)
  • Odpowiedz

447

Potrącenie rowerzysty (przez dzbana) na zwężeniu jezdni

Potrącenie rowerzysty (przez dzbana) na zwężeniu jezdni

Zwężenie jezdni i "wyścigi" kto pierwszy. Kierujący Skodą dodatkowo wyprzedza rowerzystę, którego potrącił uciekając z toru jazdy autora nagrania. Na miejsce została wezwana Policja, ale kierowca nie przyjął mandatu. Sprawa został skierowana do sądu.

LudzieToDebile
z
youtube.com
dodany: 16.06.2025, 20:05:24
  • 224
  • #
    kierowcy
  • #
    samochody
  • #
    polskiedrogi
  • #
    prawojazdy
sofad1993
sofad1993
sofad1993 17.06.2025, 10:52:16 via Wykop
  • 1
@pokpok: To powinna być najbardziej zaplusowana odpowiedź. Nagrywający dodatkowo przyspiesza, żeby utrudnić wyjazd autom bedącym już na odcinku uprzywilejowanym - tam to jest nagminne. Miałem podobnie, wjechałem na odcinek a typ z drugiej strony gaz do dechy żeby mnie przyblokować mimo że jako pierwszy wjechałem na ten odcinek nie widząc go z drugiej strony.

743

Salon z pojazdami terenowymi niszczy chodniki i miejską zieleń.

Pokaż treści 18+

Salon z pojazdami terenowymi niszczy chodniki i miejską zieleń.

Jest takie miejsce przy Mylnej i Morskiej w Gdyni, gdzie sprywatyzowano chodnik i trawnik. Jeździ się po nich quadami, motocyklami, ciężarówkami i nikt się tym nie przejmuje. Doskonałe humory towarzyszą wszystkim! Właściciel przybytku chyba chce go trochę rozsławić, bo nagrania upublicznia w sieci.

Ethellon
z
youtube.com
dodany: 09.06.2025, 14:40:54
  • 55
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    samochodoza
  • #
    konfitura
  • #
    gdynia
sofad1993
sofad1993
sofad1993 09.06.2025, 15:38:20 via Wykop
  • 155
Ktos zwrocil w komentarzach na to uwage to sie wyparł
sofad1993 - Ktos zwrocil w komentarzach na to uwage to sie wyparł

źródło: IMG_3024

Pobierz
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3

Onet spadł na dno Bałtyku....Wg. Pani redaktor woda w Bałtyku ma -3 stopnie !

Onet spadł na dno Bałtyku....Wg. Pani redaktor woda w Bałtyku ma -3 stopnie !

Na portalu X pojawiła się mapa, która pokazuje anomalie temperaturowe, jakie w ostatnim czasie notowane są w Europie. Na

tyszak
z
podroze.onet.pl
dodany: 23.05.2025, 11:48:44
  • 6
  • #
    baltyk
  • #
    onet
  • #
    temperatura
  • #
    ciekawostka
sofad1993
sofad1993
sofad1993 23.05.2025, 11:59:40 via Wykop
  • 8
Nie czytałem ale słona woda w zaleznosci od stopnia zasolenia zamarza w nizszych temp niz 0 ;)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

155

Trzaskowski odpali bombę podniesienie kwoty wolnej od podatku z 30k do 60k

Pokaż treści 18+

Trzaskowski odpali bombę podniesienie kwoty wolnej od podatku z 30k do 60k

Podniesienie kwoty wolnej od podatku z obecnych 30 tys. zł do 60 tys. zł może wejść w życie już od przyszłego roku.

nixodus
z
wnp.pl
dodany: 21.05.2025, 20:27:49
  • 166
  • #
    wybory
  • #
    100konkretowna100dni
  • #
    heheszki
  • #
    100przenosni
  • #
    100konkretow
  • #
    trzaskowski
sofad1993
sofad1993
sofad1993 22.05.2025, 06:19:23 via Wykop
  • 1
Jeżeli to prawda to Rafał ze sztabem robią wszystko, żeby oddać głos nieważny
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sofad1993
sofad1993
sofad1993 07.05.2025, 05:21:37
  • 9
Bądź #nazwapl czy tam #netart i kup sobie firme #netmark razem z użytkownikami.
Podnieś cennik 300% gadając farmazony o jakości i supporcie 24/7
Nie ogarniaj infry netmarku dotyczącej SSL.
Tydzień przed wygaśnięciem SSL dostaję monity że się nie odnowią - Support ? Spokojnie wszystko się odnowi.
Mój #hosting leży już 10 dni na 2 kontach.
Nikt nie wie jak rozwiązać problem.
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sofad1993
sofad1993
sofad1993
Autor
07.05.2025, 05:37:03 via Wykop
  • 2
@spevil: u mnie wczesniej wystawca SSL byl cPanel LLC a teraz widzę że kombinują z darmowym Lets Encrypt. Sprzedają tak drogi hosting a ogarniają SSL przez darmowy serwis. Ale im to nie wychodzi. SSL jest częścią pakietu hostingowego, więc nie mają prawa kroić za niego dodatkowo.
  • Odpowiedz
sofad1993
sofad1993
sofad1993
Autor
07.05.2025, 10:44:43 via Wykop
  • 1
Na podstawie informacji zawartych w poście nie udało nam się odnaleźć Cię w naszej bazie klientów.


@netmark_pl: Ale ja nie chce Waszej pomocy tutaj. Tylko ostrzegam innych. W supporcie sa 2 odpowiednie tickety "w realizacji" i ciagle mam czekac bo "problem bardzo zlożony" . Poszukajcie sobie ticket z nazwa "SSL" w temacie to bedziecie widzieli o co chodzi. Chyba, że to też Was przerasta ?
  • Odpowiedz
sofad1993
sofad1993
sofad1993
Autor
07.05.2025, 10:50:11 via Wykop
  • 1
Prosimy o kontakt PW w celu weryfikacji oraz uzyskania szczegółowych informacji dotyczących hostingu i certyfikatu SSL.


@netmark_pl: Nie będę nic z Wami przez wykop.pl załatwiał. Poważni jesteście ? Czekam na rozwiązanie problemu tam gdzie go zgłosiłem czyli. PANELU KLIENTA netmark.pl
  • Odpowiedz
sofad1993
sofad1993
sofad1993
Autor
07.05.2025, 15:08:03 via Wykop
  • 0
@netmark_pl: jestem z Wami w kontakcie. Ciagle prosicie o więcej cierpliwości- już 10 dni
  • Odpowiedz
sofad1993
sofad1993
sofad1993
Autor
12.05.2025, 13:55:34 via Wykop
  • 0
@Thn: 2 dni temu dopiero ogarnęli temat. czekam do końca opłaconego hostingu i uciekam. #netmark
  • Odpowiedz
sofad1993
sofad1993
sofad1993
Autor
12.05.2025, 14:00:25 via Wykop
  • 0
@mk321: burza o ceny to jedno, ale r-------y hosting przez nie działający ssl to drugie. a podwyżki były bo support 24/7 ;)
  • Odpowiedz
sofad1993
sofad1993
sofad1993
Autor
12.05.2025, 17:36:47 via Wykop
  • 0
@Thn: z domenami juz ucieklem bez zadnych listow. Trzeba sie bezposrednio odezwac do rejestratora domeny.

SSL ogarneli za pomoca… darmowego lets encrypt 🤣 po prawie 2 tygodniach
  • Odpowiedz
sofad1993
sofad1993
sofad1993
Autor
12.05.2025, 17:42:53 via Wykop
  • 0
@netmark_pl: mieliscie pecha ze awaria SSL na moich 2 hostingach wypadla na majowke. Wasza „weryfikacja” trwala 11 dni od zgloszenia problemu. W tym czasie www i poczta padly. Co mi po Waszym supporcie 24/7 ?
  • Odpowiedz

970

Otyłość w Polsce

Otyłość w Polsce

Zdajecie sobie sprawę, że jesteśmy jednym z najbardziej otyłych narodów w Europie, a nawet wyprzedzamy niektóre stany w USA

luka4
z
brilliantmaps.com
dodany: 29.04.2025, 06:50:28
  • 792
  • #
    zdrowie
  • #
    chudnijzwykopem
  • #
    odchudzanie
  • #
    polska
  • #
    dieta
  • #
    jedzenie
sofad1993
sofad1993
sofad1993 30.04.2025, 05:13:57 via Wykop
  • 2
Niech ktoś zmierzy poziom stresu i w----u w narodzie to się dużo wyjaśni ;)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

HalEmmerich
HalEmmerich
03.03.2025, 21:22:39
  • 1
12.2024 - domena .net na 2 lata, koszt 150zł netto
03.2025 - domena .net na 2 lata, koszt 400zł netto xD
Halo @netmark_pl , czy wszystko u was dobrze? Dla porównania, domena .net na OVH jest za 73zł netto za rok.
#netmark #domeny
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sofad1993
sofad1993
sofad1993 31.03.2025, 13:51:18 via Wykop
  • 0
@HalEmmerich: gdzie uciekłeś ? musze się też ewakuować
  • Odpowiedz
teraz_z_kontem
teraz_z_kontem
20.02.2025, 09:47:18
  • 4
#hosting #netmark @netmark_pl

Czy tylko skarga do UOKIK poruszy wasze dupska do wydania kodów auth?
Czy po prostu tak dużo ludzi od was ucieka, ze nie nadążacie?
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sofad1993
sofad1993
sofad1993 20.02.2025, 10:37:24 via Wykop
  • 0
@teraz_z_kontem: ucieklem od nich jednym mailem do partnera u ktorego zarejestrowali domene bez zadnego kodu auth
  • Odpowiedz
sofad1993
sofad1993
sofad1993 21.02.2025, 12:23:36 via Wykop
  • 1
@teraz_z_kontem: tak, ale pod warunkiem ze zostane u nich z domena. Skorzystalem bo maja w kojej opinii normalne ceny
  • Odpowiedz
sofad1993
sofad1993
sofad1993 21.02.2025, 12:24:52 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
sofad1993
sofad1993
sofad1993 25.02.2025, 14:26:54 via Wykop
  • 1
@teraz_z_kontem: domeny zostawilem bezposrednio w consulting services przy pomocy 1 rmaila bez kodow auth. Hosting jeszcze mam ponad rok w netmark wiec mam czas do namyslu
  • Odpowiedz
sofad1993
sofad1993
sofad1993 31.03.2025, 13:37:43 via Wykop
  • 0
@konradwiktor: zrobiłeś rozpoznanie ? Gdzie hosting teraz wziąć? Może trzeba poza PL rynkiem się rozejrzeć?
  • Odpowiedz

1254

Oto co grozi za korzystanie z kas samoobsługowych

Pokaż treści 18+

Oto co grozi za korzystanie z kas samoobsługowych

Jedynie taka nagroda czeka klienta który godzi się pracować dla supermarketu kasując produkty na kasie samoobsługowej.

Emerald84
z
youtube.com
dodany: 23.03.2025, 07:59:32
  • 601
  • #
    lidl
  • #
    biedronka
  • #
    policja
  • #
    kryminalne
  • #
    polska
  • #
    prawo
sofad1993
sofad1993
sofad1993 23.03.2025, 18:49:26 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

678

Świat zamarł po awanturze o Starlink. Zagraniczne media piszą o Sikorskim

Pokaż treści 18+

Świat zamarł po awanturze o Starlink. Zagraniczne media piszą o Sikorskim

Internetowa kłótnia o system satelitarny Starlink, z którego w czasie wojny korzysta Ukraina nabrała niewiarygodnych roz

anna-maria-nowak
z
biznesinfo.pl
dodany: 10.03.2025, 10:24:49
  • 306
  • #
    sikorski
  • #
    elonmusk
  • #
    starlink
  • #
    usa
  • #
    ukraina
sofad1993
sofad1993
sofad1993 10.03.2025, 17:37:02 via Wykop
  • 337
@Bitbomb: pociagnal rozmowe tak, ze Rubio przyznal ze nikt nie rozwaza odciecia starlinka w Ukrainie. Jak teraz to zrobia to Rubio wyjdzie na totalnego debila.
sofad1993
sofad1993
sofad1993 10.03.2025, 17:39:34 via Wykop
  • 138
@xxxCZARNY: zdziałał to, że Rubio dal sie wciagnac i polknal haczyk - przyznal ze nikt nie chce odcinać starlinka w Ukrainie. Teraz jak to zrobią to nawet najbardziej zatwardzialy polski pro-usa beton przejrzy na oczy kto tam teraz rządzi
sofad1993
sofad1993
sofad1993 10.03.2025, 18:20:01 via Wykop
  • 21
Tak jak nic nie odpowiedział człowiek, który pochwalił się że sponsorem starlinków jest Polski podatnik który powinien dziękować że może za to płacić.


@Bitbomb: Piszesz o Sikorskim? Odpowiedział. Cytuję: "Thank you, Marco, for confirming that the brave soldiers of Ukraine can count on the vital internet service provided jointly by 🇺🇸 and🇵🇱.
Together, Europe and the United States can help 🇺🇦 to achieve a just peace."

Wg mnie dobrze rozegrał.
sofad1993
sofad1993
sofad1993 10.03.2025, 18:24:22 via Wykop
  • 14
czyli spokojnie możemy placic dalej na ukrow ? :) no co za ulga 😀


@gr100: odpisał wykopek placacy co miesiac hamburgerom za uslugi google/apple

Nie mam nic przeciwko placeniu za cokolwiek co zatrzyma ruskich w swoim chlewie jak najdalej od naszych granic
sofad1993
sofad1993
sofad1993 11.03.2025, 07:04:11 via Wykop
  • 1
Zaimponował by mi, gdyby napisał o zaprzestaniu sponsorowania starlinków skoro to dla nich nic nie znaczy a w Europie są bogatsze kraje które mogą przejąć finansowanie.


@Bitbomb: To by oznaczało zwycięstwo Elmo, Rubio i Trampa i kolejny krok na dogadanie sie z ruskimi. Nie udalo sie co pokazuje elmo swoimi wyzwiskami.
sofad1993
sofad1993
sofad1993 11.03.2025, 07:06:56 via Wykop
  • 1
Ja tez nie mam nic przeciwko, ale głównym zarzutem jest to że pomóc dla Ukrainy jest rozkradana.


@gr100: Jakieś dane? Czy takie z d--y jak tramp ktory twierdzi ze usa popchnelo 350mld do ukrainy ? No to 200 mld rozkradli juz w usa bo do ukrainy dotarlo podobno 150.

Ile starlinkow rozkradziono ? Ile kradzionych starlinkow oplaca PL co miesiac ?

519

Wodorowy autobus jeździ na tankowanie 70 km do Niemiec.

Wodorowy autobus jeździ na tankowanie 70 km do Niemiec.

Mercedes-Benz O530 C2 eCitaro FuelCELL

konto usunięte
z
phototrans.pl
dodany: 20.02.2025, 17:58:29
  • 148
  • #
    motoryzacja
sofad1993
sofad1993
sofad1993 21.02.2025, 07:52:05 via Wykop
  • 26
@Mayki73: trochę chaotycznie napisane ale prawdziwe. w skrócie:

2012 - cena CNG 1,29m3
2022 - 10zl za m3

2012 - badanie butli 3 letnie - zapraszasz inspektora TDT na kanal - 170zl i
sofad1993
sofad1993
sofad1993 11.02.2025, 05:52:38
  • 6
#netmark mój hosting micro kosztował 219 netto / 2 lata czyli jakieś 9zł/miesiąc. Teraz będzie to 50zł/miesiąc czyli ponad 500% drożej. Czy wy powariowaliście ?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sofad1993
sofad1993
sofad1993
Autor
11.02.2025, 11:25:48 via Wykop
  • 0
Potrzeby klientów są tylko wymówką do wprowadzenia drakońskich podwyżek niestety. Klient o stazu ponad 10 lat musi dzwonic i dopraszac sie o specjalna oferte inaczej bedzie mial 500% podwyzki. Ja sie wyprowadzam od Was #netmark
  • Odpowiedz
sofad1993
sofad1993
sofad1993
Autor
11.02.2025, 11:28:48 via Wykop
  • 0
@netmark_pl: w linku w cenniku standardowym cena za hosting micro wynosi 50 netto/miesiac. W cenniku promocyjnym 2 lata kosztują 700 netto gdzie teraz mam 219. Ponad 300% drozej. GDZIE WY ZACHOWALISCIE DOTYCHCZASOWE CENY BO NIE WIDZĘ ?
  • Odpowiedz
sofad1993
sofad1993
sofad1993
Autor
11.02.2025, 13:11:35 via Wykop
  • 0
@netmark_pl: zatem nie zachowaliście dotychczasowych cen więc po co to wprowadzanie w błąd. nigdzie nie będę dzwonił. już sie wyprowadzam
  • Odpowiedz
sofad1993
sofad1993
sofad1993
Autor
11.02.2025, 14:30:41 via Wykop
  • 0
@netmark_pl: Rozumiem zabieg. Powodzenia i dowidzenia.
  • Odpowiedz
sofad1993
sofad1993
sofad1993
Autor
17.02.2025, 11:20:26 via Wykop
  • 1
@mat_s3: domeny przenioslem. w kwestii hostingu mam jeszcze troche czasu ale wezme pod uwage
  • Odpowiedz
laza
laza
30.12.2024, 14:04:54
  • 7
@nazwa_pl chyba coś Was boli (╯°□°)╯︵ ┻━┻ ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#webdev #domeny #netmark
laza - @nazwa_pl chyba coś Was boli  (╯°□°)╯︵ ┻━┻ ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#webdev #domeny #netma...

źródło: Zrzut ekranu 2024-12-30 145828

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sofad1993
sofad1993
sofad1993 12.02.2025, 05:40:06 via Wykop
  • 0
@laza: dokąd się przeniosłeś ? też uciekam. odziwo rejestracjadomen.pl załatwia sprawe 1 mailem jezeli ... wyniesiesz sie z #netmark do nich bezposrednio.
  • Odpowiedz
sofad1993
sofad1993
sofad1993 10.02.2025, 19:00:36
  • 1
#netmark chyba nie wyciagnal wnioskow z afery infaktu. Chyba trzeba zrobic znalezisko o ich nowym cenniku
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michalis
michalis
10.02.2025, 21:09:18 via Wykop
  • 0
@netmark_pl: z waszego maila "Czy jednak ktokolwiek pomyślałby, aby opłacać rachunek za telefon na rok z góry? Nie." - otoz tak, zawsze kiedy jest taniej to warto, a wy dalej brnijcie w oplaty 50PLN za miesiac:) ludzi macie za idiotow.
  • Odpowiedz
netmark_pl
netmark_pl
11.02.2025, 07:49:21 via Wykop
  • 0
W dalszym ciągu pozostawiamy możliwość opłaty usługi w rocznym abonamencie rozliczeniowym. W tej kwestii wystarczy skontaktować się telefonicznie lub mailowo z Działem Obsługi Klienta.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
  • Strona 2 z 7
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 26.03.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 13.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.08.2021

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking