Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko157
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
runnerrunner

runnerrunner

Dołączył 8 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 16944
  • Znaleziska 6492
  • Mikroblog 10452
  • Obserwujący 17
  • Obserwowane 46
  • Dodane (1561)
  • Komentowane (5445)
  • Plusowane (3446)
runnerrunner
runnerrunner 04.02.2026, 18:36:40
  • 23
No i tak codziennie razem czytamy książki i rozmawiamy o pierdołach🙂

Wcześniej ugniata mnie przednimi łapkami.

#koty #czytajzwykopem #zwierzaczki #kotbrytyjski
runnerrunner - No i tak codziennie razem czytamy książki i rozmawiamy o pierdołach🙂
...

źródło: 1000024663

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moll
moll
04.02.2026, 18:37:31 via Wykop
  • 1
@runnerrunner: co dziś czytacie z futrzastym towarzyszem?
  • Odpowiedz
runnerrunner
runnerrunner
Autor
04.02.2026, 18:56:21 via Android
  • 2
@moll:
runnerrunner - @moll:

źródło: 1000024666

Pobierz
  • Odpowiedz
runnerrunner
runnerrunner 01.02.2026, 17:12:48
  • 14
Może kogoś zainteresuje.

Długi trening tzw. long.
20 km spokojnie + 10 km szybciej, ale bez szaleństw - takie założenie, wyszło bardzo dobrze!

#bieganie #biegajzwykopem #trening #bekazgrubasow
runnerrunner - Może kogoś zainteresuje. 

Długi trening tzw. long. 
20 km spokojnie +...

źródło: 1000024540

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

runnerrunner
runnerrunner
Autor
01.02.2026, 17:13:07 via Android
  • 4
@runnerrunner:
runnerrunner - @runnerrunner:

źródło: 1000024541

Pobierz
  • Odpowiedz
runnerrunner
runnerrunner
Autor
01.02.2026, 19:02:37 via Android
  • 3
@login_nick: Bez przesady z ubieraniem. Dół to normalne skarpety i legginsy Nike, normalne, nie, że jakieś grube, jedna warstwa. Góra to 2 longsleeve ale jeden cieniutki, do tego ta kurtka Salomon i oczywiście czapka z domieszką merino. Rękawiczki na całą dłoń, tutaj mam osobisty problem bo mi dłonie mocno marzną, ale znośnie. Tak po prawdzie to było mi odrobinkę za ciepło i ten jeden cienki longsleeve mógłby być mniej, ale
runnerrunner - @login_nick: Bez przesady z ubieraniem. Dół to normalne skarpety i leg...

źródło: 1000024550

Pobierz
  • Odpowiedz
runnerrunner
runnerrunner 29.01.2026, 11:11:36
  • 296
Jesteśmy jedynym państwem UE ze zróżnicowanym wiekiem emerytalnym.

Kobiety żyją średnio 80, a kończą pracę w wieku 60 lat. Faceci żyją średnio 72 lata, a na emeryturę idą w wieku 65 lat.

Każdy kto akceptuje tę niesprawiedliwość, a mówi o dyskryminacji płciowej, jest hipokrytą.

Najgłupszą
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

donaldJretard
donaldJretard
donaldJretard
29.01.2026, 11:20:41 via Wykop
  • 375
dlatego należy odsunąć duopol od wladzy


@PaczeIokinka: Co? Przecież PO jako dosłownie jedyna partia ten wiek zrównała, po czym Polacy pokazali jej środkowy palec XD
  • Odpowiedz
stannis
stannis
29.01.2026, 11:26:26 via Wykop
  • 167
@donaldJretard: nie szukaj logiki w tych wypowiedziach, bo nie ma tam logiki, np wg "obrońców" praw mężczyzn zawieszenie poboru przez rząd Tuska w 2009 roku to coś przeciwnego do likwidacji poboru xD A w temacie zrównania wieku emerytalnego taki konfiarz napisze, że trzeba pogonić duopol, ale nie przeszkadza mu koalicja z pisem, który jest absolutnie przeciwko zrównaniu wieku.
  • Odpowiedz
runnerrunner
runnerrunner 27.01.2026, 15:29:00
  • 0
Chcę sobie kupić jakąś fajną kurtkę, nie na jakieś mrozy, bardziej jesień, wiosna, czy taka zima +3 stopnie.

Myślałem o tej Dynafit radical. W sumie już ją mam, ale jeszcze nie zapłaciłem w Zalando, więc mogę zwrócić.

Jestem biegaczem od półmaraton, do jakichś ultra, więc ten styl mnie interesuje, takie bieg UTMB czy coś podobnego.

Oczywiście
runnerrunner - Chcę sobie kupić jakąś fajną kurtkę, nie na jakieś mrozy, bardziej jes...

źródło: 1000024168

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

runnerrunner
runnerrunner
Autor
28.01.2026, 02:47:49 via Android
  • 0
@login_nick: no ja chciałem tylko na jednego longsleeve
  • Odpowiedz
gusguster
gusguster
29.01.2026, 22:09:44 via Wykop
  • 0
@runnerrunner: jak chcesz Dynafit dopasowany to zobacz Transalper Hybrid Insulation Jacket
  • Odpowiedz
runnerrunner
runnerrunner 16.01.2026, 16:36:05
  • 4
Odprawy w fabryce stellantis w Tychach.
Pieniądze wypłaca prywatna firma, nie państwo.
Chyba nie jest źle.

#tychy #praca #pieniadze #motoryzacja #stellantis #gospodarka #ekonomia #polityka
runnerrunner - Odprawy w fabryce stellantis w Tychach. 
Pieniądze wypłaca prywatna fi...

źródło: 1000023493

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

runnerrunner
runnerrunner
Autor
16.01.2026, 16:41:57 via Android
  • 1
@Bodzias1844: nie, to jest komunikat zakładowy
  • Odpowiedz
runnerrunner
runnerrunner
Autor
16.01.2026, 18:25:08 via Android
  • 0
@DaudeX: ty jesteś zatrudnieniony w agencji, nie w Stellantis. Prosta sprawa.
  • Odpowiedz
runnerrunner
runnerrunner 16.01.2026, 10:09:39
  • 290
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartlomiej_rakowski
bartlomiej_rakowski
16.01.2026, 10:18:00 via Wykop
  • 259
@runnerrunner: Przypomniał mi się znajomy i jego dziadek co miał stary piec na fajerki do oddania na złom i żeby zwiększyć zarobek to zalał go w środku cementem z gruzem i zaspawał drzwiczki i otwory xD
  • Odpowiedz
tellet
tellet
16.01.2026, 10:54:41 via Wykop
  • 342
Co to za żywica, że komuś się opłacało robić takie machloje?


@motonita: "skombinowana/załatwiona" czyli ukradziona najpewniej z roboty
  • Odpowiedz
runnerrunner
runnerrunner 14.01.2026, 05:01:56
  • 1820
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ordynarny_cham
ordynarny_cham
14.01.2026, 05:13:39 via Wykop
  • 642
@runnerrunner: Wybitna kreatura
  • Odpowiedz
Momento83
Momento83
14.01.2026, 05:22:44 via Wypiek
  • 880
@ordynarny_cham zwykła fujara
  • Odpowiedz
runnerrunner
runnerrunner 11.01.2026, 19:33:29
  • 190
Powiedzmy to wprost: kościół katolicki sprostytuował Jasną Górę.

#czestochowa #katolicyzm #chrzescijanstwo #polityka #kosciol
runnerrunner - Powiedzmy to wprost: kościół katolicki sprostytuował Jasną Górę.

#cze...

źródło: 1000023323

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krytyk__wartosciujacy
krytyk__wartosciujacy
11.01.2026, 19:37:59 via Wykop
  • 22
@runnerrunner: polski kościół katolicki.
  • Odpowiedz
Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
11.01.2026, 20:21:25 via Wykop
  • 107
@runnerrunner: kościół zawsze układał się z szumowinami
  • Odpowiedz
runnerrunner
runnerrunner 10.01.2026, 12:36:57
  • 15
Dzisiejsze Easy Run!

-10° 🙂

#bieganie #biegajzwykopem
runnerrunner - Dzisiejsze Easy Run! 

-10° 🙂

#bieganie #biegajzwykopem

źródło: 1000023211

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

razdwatrzy55
razdwatrzy55
razdwatrzy55
10.01.2026, 13:02:11 via Wykop
  • 2
@runnerrunner: ładnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakie jeszcze biegowe rysunki w planach?
  • Odpowiedz
Jelen_Szlachetny
Jelen_Szlachetny
11.01.2026, 12:55:40 via Wykop
  • 2
@runnerrunner: Eleganckie tetno przy tym tempie.
  • Odpowiedz
runnerrunner
runnerrunner 09.01.2026, 17:52:30
  • 163
Drodzy rolnicy, takie hasła to ja szanuję, pełna zgoda!

#rolnictwo #warszawa #polityka #gospodarka #ekonomia
runnerrunner - Drodzy rolnicy, takie hasła to ja szanuję, pełna zgoda!

#rolnictwo #w...

źródło: 1000023163

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

runnerrunner
runnerrunner
Autor
09.01.2026, 17:56:23 via Android
  • 57
@melquiades: dobrze, że wyjesz.

Zobacz, jestem rolnikiem. Tylko, że nie pisowskim hipokrytą
runnerrunner - @melquiades: dobrze, że wyjesz. 

Zobacz, jestem rolnikiem. Tylko, że ...

źródło: 1000023164

Pobierz
  • Odpowiedz
melquiades
melquiades
09.01.2026, 18:01:27 via Android
  • 26
@runnerrunner: usuń konto partyjny wycierusie
melquiades - @runnerrunner: usuń konto partyjny wycierusie

źródło: 1000002315

Pobierz
  • Odpowiedz
runnerrunner
runnerrunner 09.01.2026, 17:44:20
  • 2
Obejrzałem ten pierwszy dwa odcinki nowego serialu "Klangor". Super mi się podoba, surowy klimat, fajne zdjęcia, ciekawa historia. Nawet dźwięk wydaje się ok.

#klangor #seriale #canalplus
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sberatel
sberatel
09.01.2026, 17:59:25 via Wykop
  • 1
@runnerrunner: nowy nie koniecznie bo to 2 sezon
  • Odpowiedz
galicjanin
galicjanin
10.01.2026, 06:22:37 via Android
  • 1
@macjaos: to już całkiem nowa historia, poza uniwersum, w którym się toczy (Świnoujście poza sezonem turystycznym) i dosłownie dwoma bohaterami z pierwszej części (policjantką i oficerem-klawiszem).
  • Odpowiedz
runnerrunner
runnerrunner 09.01.2026, 17:29:20
  • 368
Wiecie co? Mam już serdecznie dość rolników. To obecnie najbardziej roszczeniowa grupa zawodowa, zaraz obok górników. Widzieliście te ich "gospodarstwa"? Traktory za miliony, preferencyjne kredyty i gigantyczne dopłaty z Unii. To nie są biedni chłopi, tylko potężne przedsiębiorstwa nastawione na czysty zysk.
​Pora w końcu zacząć dbać o interes zwykłego obywatela, a nie tylko grup interesu. Emeryci przehandlowali przyszłość swoich dzieci i wnuków, głosując na populistów za 13. i 14. emeryturę. Patologia
runnerrunner - Wiecie co? Mam już serdecznie dość rolników. To obecnie najbardziej ro...

źródło: 1000023158

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

melquiades
melquiades
09.01.2026, 17:34:22 via Android
  • 135
@runnerrunner: nic głupszego dziś nie przeczytam, UE sprzedaje europejskie rolnictwo a partyjne klakiery na wykopie szczują na rolników xD
  • Odpowiedz
donaldJretard
donaldJretard
donaldJretard
09.01.2026, 17:46:55 via Wykop
  • 515
UE sprzedaje europejskie rolnictwo


@melquiades: XDDD
  • Odpowiedz
runnerrunner
runnerrunner 06.01.2026, 16:43:38
  • 3
Dzisiaj zaplanowałem bieg z narastającą prędkością.
Niestety odczyty tętna są dosyć losowe, pewnie że względu na temperaturę -10 stopni.
W założeniu 8km easy + 5km tempo maratońskie + 3km próg.
Trzeba wziąć poprawkę na zaśnieżoną trasę i mróz.
Chciałem jeszcze napisać, że niema złej pogody do biegania, są tylko źle ubrani biegacze 🙂👍

#bieganie #biegajzwykopem #sport #strava
runnerrunner - Dzisiaj zaplanowałem bieg z narastającą prędkością. 
Niestety odczyty ...

źródło: 1000022957

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

runnerrunner
runnerrunner
Autor
06.01.2026, 16:43:54 via Android
  • 1
@runnerrunner:
runnerrunner - @runnerrunner:

źródło: 1000022953

Pobierz
  • Odpowiedz
runnerrunner
runnerrunner
Autor
06.01.2026, 16:44:29 via Android
  • 0
@runnerrunner: tutaj widoczne wyraźne artefakty HR.
runnerrunner - @runnerrunner: tutaj widoczne wyraźne artefakty HR.

źródło: 1000022966

Pobierz
  • Odpowiedz
runnerrunner
runnerrunner 04.01.2026, 14:47:51
  • 12
Dzisiaj trening z gatunku „long”. Głównym zadaniem było 20 km do 142 HR mojego tętna, czyli w polskiej szkole biegania dla mnie tzw. pierwszy zakres. Jeśli wszystko będzie OK i tętno nie będzie szaleć, miałem zrobić jeszcze 5 km w ciut szybszym tempie – oczywiście wszystko w ciągu. Jak widać, trening udał się bardzo dobrze. Dodatkowo był utrudniony, gdyż około 50% pierwszych 20 km było na ubitym, lekko śliskim śniegu, no a
runnerrunner - Dzisiaj trening z gatunku „long”. Głównym zadaniem było 20 km do 142 H...

źródło: 1000022889

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

quiksilver
quiksilver
04.01.2026, 15:54:18 via Wykop
  • 0
Bieganie w tym śniegu i ślizgawicy zaprocentuje na wiosnę! Gdzie Maraton na Wiosnę?
  • Odpowiedz
runnerrunner
runnerrunner
Autor
04.01.2026, 16:54:36 via Android
  • 1
Żywiec półmaraton, Mozart marathon 72km ultra, tyski półmaraton, łemkowyna 100km. To na razie pewniaki w kalendarzu, jeszcze coś wskoczy.
  • Odpowiedz
runnerrunner
runnerrunner 03.01.2026, 23:03:38
  • 1
Moja aktywność na Wykopie w 2025 roku. Ależ to była podróż! Teraz Wasza kolej! Pokażcie, jak wypadliście w tym roku.

Podsumowanie 2025 roku na Wykopie
#podsumowanieroku2025
runnerrunner - Moja aktywność na Wykopie w 2025 roku. Ależ to była podróż! Teraz Wasz...

źródło: podsumowanie-2025

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ruskizydek
ruskizydek
03.01.2026, 23:07:15 via Android
  • 0
@runnerrunner Dopiero teraz? Xd
  • Odpowiedz
runnerrunner
runnerrunner 03.01.2026, 15:58:07
  • 11
Po 5 tygodniach budowania bazy, od 1 stycznia zacząłem już specjalistyczny trening. Będę opierał się na tabelach Danielsa i szkole trenerskiej Renato Canovy.

Dzisiaj 14km easy, warto zwrócić uwagę na dosyć niskie tętna.

#bieganie #trening #biegajzwykopem #maraton #sport
runnerrunner - Po 5 tygodniach budowania bazy, od 1 stycznia zacząłem już specjalisty...

źródło: 1000022805

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

runnerrunner
runnerrunner
Autor
03.01.2026, 15:58:22 via Android
  • 1
@runnerrunner:
runnerrunner - @runnerrunner:

źródło: 1000022806

Pobierz
  • Odpowiedz
runnerrunner
runnerrunner
Autor
03.01.2026, 21:47:42 via Android
  • 1
@login_nick: efekt systematyczności
  • Odpowiedz
runnerrunner
runnerrunner 31.12.2025, 17:52:37
  • 25
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Simpleco
Simpleco
31.12.2025, 18:32:58 via Wykop
  • 5
@runnerrunner: nie wiem za co bardziej szanuje. Za plucie na PiS czy za sportowe wyczyny. Szacun
  • Odpowiedz
siadaj_Kulson
siadaj_Kulson
31.12.2025, 19:54:46 via iOS
  • 4
@runnerrunner za je&*#e pisu zawsze szacun, za kilometry drugi szacun (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
runnerrunner
runnerrunner 31.12.2025, 17:21:05
  • 0
#sylwesterzwykopem

Żeby się ten piękny kawaler ożenił w końcu.
runnerrunner - #sylwesterzwykopem

Żeby się ten piękny kawaler ożenił w końcu.

źródło: 1000022715

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hot_tomek
hot_tomek
31.12.2025, 17:22:45 via Wykop
  • 1
@runnerrunner: życzę jemu tego samego w nadchodzącym roku co temu całemu wspaniałemu portalowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
runnerrunner
runnerrunner 25.12.2025, 18:59:07
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzieju41
dzieju41
25.12.2025, 19:01:24 via Wykop
  • 2
@runnerrunner: Przyszli znajomi i śpiewaliśmy kolędy, co do alko to z kolegą wypiliśmy po kieliszku koniaku.
  • Odpowiedz
EricCartman96
EricCartman96
25.12.2025, 19:14:03 via Wykop
  • 7
co do alko to z kolegą wypiliśmy po kieliszku koniaku.


@dzieju41: o i tak pije normalny człowiek, ja to bym całą butlę wychlał 0,7 sam albo 12 browarów. Ja niestety nigdy nie potrafiłem pić i nigdy nie powinienem zaczynac pić.
  • Odpowiedz
runnerrunner
runnerrunner 19.12.2025, 16:07:57
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jast
jast
19.12.2025, 16:36:28 via Android
  • 1
@runnerrunner: s------n celowo wybrał miejsce związane z martyrologią Żydów, te polskie olał. Oczekiwanie po takiej jasnej deklaracji które ofiary są godne jego ubermenschowej uwagi a które już nie jakiejś "kontynuacji" innej niż była to szczyt naiwności. Kontynuacja to cynicy Kohl, Schroeder i Merkel.
  • Odpowiedz
Baleburg
Baleburg
19.12.2025, 17:53:42 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 49
  • Strona 2 z 49
  • >
  • Biegacz-amator

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 30.03.2019

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 14.11.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 29.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.01.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 15.08.2021

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking