Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
DalaCiLama

DalaCiLama

Dołączył 3 lata temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2216
  • Znaleziska 104
  • Mikroblog 2112
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4
rysiekryszard
rysiekryszard
5 godz. i 35 min temu
  • 2
Są tu może jacyś działacze KO / PO? Jak tak to proszę, przeczytajcie. Błagam was, dymajcie Polaków jeszcze mocniej, bo oni to kochają XD. Niech żrą suchy chleb, jedzą pierdy z octem. Za rok i tak zagłosują na was albo na PiS. DOJEDŹCIE ICH jak najmocniej. Wyciskajcie tych debili jak cytryny. Polak jest taki głupi, że potrzebował 40 lat, żeby zmienić system socjalistyczny, który się załamywał niewydolnością. Później zmienili go na system
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DalaCiLama
DalaCiLama 5 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 1
Polacy są za głupi, żeby głosować mądrze


@rysiekryszard: czyli według ciebie konfa albo braun hahaha
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
5 godz. i 33 min temu
  • 5
Huopecek je sobie kolację ze swoją dziewczyną. Nie ma jej na zdjęciu bo jest wyimaginowana #przegryw
Holetoanother_universe - Huopecek je sobie kolację ze swoją dziewczyną. Nie ma jej na...

źródło: 1000009018

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DalaCiLama
DalaCiLama 5 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 0
@Hole_to_another_universe: ja to się dziwię, że ludzie tak późno są w stanie zjeść jedzenie
  • Odpowiedz
DrJudym
DrJudym
5 godz. i 43 min temu
  • 22
#pokazpsa x2
DrJudym - #pokazpsa x2

źródło: 1000028006

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DalaCiLama
DalaCiLama 5 godz. i 41 min temu via Wykop
  • 6
@DrJudym: eleganckie mordeczki
  • Odpowiedz

572

Lekarz rodzinny rekordzista - ponad 2,5 miliona przychodu w rok!

Lekarz rodzinny rekordzista - ponad 2,5 miliona przychodu w rok!

Przychód za rok 2025 - 2 676 376,06 zł Dochód za rok 2025 - 1 065 886,06 zł Spójrzcie na majątek radnego... #lekarz #lekarz100k #medycyna #polska #afera

kownjjo
z
wykop.pl
dodany: 6 godz. i 45 min temu
  • 47
  • #
    lekarz
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    polska
  • #
    afera
DalaCiLama
DalaCiLama 5 godz. i 43 min temu via Wykop
  • -3
@DoktorMorela: współwłaściciel dochodni
PrawdziwyMongolzMongolii
PrawdziwyMongolzMongolii
6 godz. i 26 min temu
  • 3
Odnośnie afery z lekarzami zastanawiam się jak duży wpływ wałków pracowników służby zdrowia odpowiadają za zadłużenie i tragiczny stan NFZ. Chyba większy niż myślimy i widzimy mały czubek góry lodowej.

#polityka #lekarz #krajzdykty
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DalaCiLama
DalaCiLama 6 godz. i 16 min temu via Wykop
  • 0
tutaj sporo zagrała przynależność partyjna - szpital nadzoruje prezydent miasta Warszawa, wystarczy połączyć kropki


@KOLEGAMAMY: i włączyć myślenie, nie zapominaj o włączeniu myślenia
  • Odpowiedz
JatuArmy
JatuArmy
7 godz. i 16 min temu
  • 12
Prawie kilogram mięska i ryżu dobrego
JatuArmy - Prawie kilogram mięska i ryżu dobrego

źródło: a

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DalaCiLama
DalaCiLama 7 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 1
@JatuArmy: warzywko se jakieś weź do tego
  • Odpowiedz
Pulpetito
Pulpetito
7 godz. i 18 min temu
  • 36
#polityka Krzywa głowa u dziecka robi się jak rodzice nie interesują się noworodkiem i musi leżeć w jednej pozycji przez wiele godzin
Pulpetito - #polityka Krzywa głowa u dziecka robi się jak rodzice nie interesują się ...

źródło: glowa

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DalaCiLama
DalaCiLama 7 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 24
@Pulpetito: łeb jak wielka krokiew
  • Odpowiedz
anonanonimowy321
anonanonimowy321
8 godz. i 48 min temu
  • 18
Pisałem jeszcze tydzień temu że Rudy cfel zabiera pieniądze kołchoźnikom i daje lekarzom oraz deweloperom dzisiaj Media to potwierdzają. Kur$# zlodziej rudy a my nic nie mamy #przegryw
anonanonimowy321 - Pisałem jeszcze tydzień temu że Rudy cfel zabiera pieniądze kołcho...

źródło: Screenshot_20260616-201024~2

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DalaCiLama
DalaCiLama 8 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 5
@anonanonimowy321: nie neguję winy tego tłustego cwaniaczka, ale myślisz, że ktoś przyniósłby ci te pieniądze w walizce za samo siedzenie na p-----e i spamowanie na wykopie?
  • Odpowiedz
ilem
ilem
wczoraj, 00:20:11
  • 1
ilem

źródło: HKac-hGXsAAOE-s

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DalaCiLama
DalaCiLama wczoraj, 00:42:14 via Wykop
  • 2
@ilem: bitch i dont speak nitendo
  • Odpowiedz
FeyNiX
FeyNiX
przedwczoraj, 23:53:07
  • 29
Pojechałem dzisiaj-wczoraj szukać skamieniałości nad morzem północnym w UK, patrzę a tam stoi Polski Ursus C-360 ( ͡° ʖ̯ ͡°) więcej zdjęć w komentarzach #uk #skamieliny #archeologia #podrozujzwykopem
FeyNiX - Pojechałem dzisiaj-wczoraj szukać skamieniałości nad morzem północnym w UK, ...

źródło: IMG_8368

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DalaCiLama
DalaCiLama przedwczoraj, 23:54:35 via Wykop
  • 2
@FeyNiX: pewnie byś go jeszcze odpalił z miejsca
  • Odpowiedz
sarevok123
sarevok123
sarevok123
przedwczoraj, 22:19:28
  • 0
#gielda jaką macie strategie na ike? Bardzo kusi to że nie płacisz belki na sprzedaży. Właśnie przeniosłem do bossa 150k o się zastanawiam czy iść w taki klasyczny long term jak na głównym koncie maklerskim czy jednak lepiej jak widzę zyski po 10%-20% to odcinać i szukać nowej okazji
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DalaCiLama
DalaCiLama przedwczoraj, 22:38:01 via Wykop
  • 1
@sarevok123: na IKE to albo lambo albo szambo
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
przedwczoraj, 21:34:15
  • 35
Dzień dobry, to ja żem se przyszedł
wfyokyga - Dzień dobry, to ja żem se przyszedł

źródło: temp_file5519676053600710176

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DalaCiLama
DalaCiLama przedwczoraj, 21:37:39 via Wykop
  • 3
@wfyokyga: ostateczna solucja
  • Odpowiedz
zielona-rzapka
zielona-rzapka
przedwczoraj, 19:26:39
  • 2
Gdzie jest jakiś torent medieval 2 total war z dlc bo te co pobieram to windows muwi że wirusy to nbd ryzykował #totalwar #torrent
zielona-rzapka - Gdzie jest jakiś torent medieval 2 total war z dlc bo te co pobieram...

źródło: 1000004539

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DalaCiLama
DalaCiLama przedwczoraj, 19:34:59 via Wykop
  • 1
@zielona-rzapka: ta gierka z 15zł kosztuje ze wszystkimi dodatkami
  • Odpowiedz
DalaCiLama
DalaCiLama przedwczoraj, 19:47:31 via Wykop
  • 2
https://gg.deals/game/medieval-ii-total-war/
  • Odpowiedz
DalaCiLama
DalaCiLama przedwczoraj, 21:36:21 via Wykop
  • 2
@17loginbylzajety: ta w komplecie z dziewictwem od razu
  • Odpowiedz
XeNinja
XeNinja
przedwczoraj, 20:21:31
  • 5
Zbigniew Wygoda - lekarz, radny miasta Gliwice, oczywiście z ramienia Platformy Obywatelskiej.
Łączny dochod z działalności lekarskiej ~ 1,024,636 PN
#polityka #nfz
XeNinja - Zbigniew Wygoda - lekarz, radny miasta Gliwice, oczywiście z ramienia Platf...

źródło: HK1Uw-qWMAEtqEo

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DalaCiLama
DalaCiLama przedwczoraj, 20:32:18 via Wykop
  • 1
@dr_Batman: no niestety i teraz się zacznie polowanie na czarownice i każdy kto zarabia powyżej średniej krajowej to wróg ojczyzny, oczywiście tacy po 20 czy 30 parę lat zarabiający pół miliona czy milion to patologia i powinno być to prawnie zablokowane przez rejestr płac lekarz ale wybitni specjaliści powinni być godnie wynagradzani
  • Odpowiedz
DalaCiLama
DalaCiLama przedwczoraj, 21:07:38 via Wykop
  • 2
nie mam już 30 lat ale dalej jestem młoda

@dr_Batman: ekhem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Więc ktoś ma blokować moje wynagrodzenie żeby ciebie d--a nie bolała?

@dr_Batman: tak, właśnie cały problem sprowadza się do mojej bolącej d--y, przecież cały świat jest właśnie taki prosty
  • Odpowiedz
DalaCiLama
DalaCiLama przedwczoraj, 21:35:57 via Wykop
  • 1
Ale to ty chcesz cały świat sprowadzić do wieku i kwoty


@robert1252464: słabo czytam, ale sprowadzanie do wieku i kwoty widzę również w twoim komentarzu
  • Odpowiedz
Szerlok_Holms
Szerlok_Holms
przedwczoraj, 20:05:29
  • 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DalaCiLama
DalaCiLama przedwczoraj, 20:26:01 via Wykop
  • 12
@Szerlok_Holms: to samo na grupkach o trekkingu w górach, baba wrzuca 10 fotek, tylko jedna bez jej mordy albo dupska
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Jan

  • hujogród

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 01.01.2024

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 29.05.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking