Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Kacpy134

Kacpy134

Dołączył 2 lata i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2524
  • Znaleziska 33
  • Mikroblog 2491
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 5
donaldJretard
donaldJretard
donaldJretard
wczoraj, 07:16:33
  • 224
#polityka
Ojej, pis znowu próbuje zmieniać ustrój państwa i r----------ć sądownictwo jeszcze bardziej, no kto by pomyślał.
No ale wiadomo, PiS PO jedno zło(ale pis lepszy), bo Tüßk zamiast prowadzić propagandę, jaka ta unia zła(a potem bezmyślnie się zgadzać na wszystko) to próbuje negcjować i współpracować. C--j z tym, że pis próbuje wprowadzać autorytaryzm w kraju.
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kacpy134
Kacpy134 wczoraj, 07:27:51 via Wykop
  • 107
@donaldJretard: Polacy mają gdzieś politykę zagraniczną. Rozwojem Polski interesuje się margines obywateli. Większość (ta, która decyduje o wyniku wyborów) interesuje się tylko dobrobytem doczesnym i tym jak im się żyje na codzień. Dla nich najważniejsze jest to co dostają tu i teraz od rządu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jurekqwerty
jurekqwerty
jurekqwerty
wczoraj, 07:20:58
  • 19
JAK JEST LATO TO MUSZĄ BYĆ UPAŁY PRZECIEŻ, nic nadzwyczajnego

#polityka #pogoda

Źródło: https://www.nytimes.com/2025/08/12/world/europe/heat-waves-france-air-conditioning.html
jurekqwerty - JAK JEST LATO TO MUSZĄ BYĆ UPAŁY PRZECIEŻ, nic nadzwyczajnego

#polityk...

źródło: image

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kacpy134
Kacpy134 wczoraj, 07:23:48 via Wykop
  • 4
@jurekqwerty: Dlaczego akurat 1980 do 1984?
  • Odpowiedz
kwiat_pustyni626
kwiat_pustyni626
kwiat_pustyni626
wczoraj, 06:10:43
  • 1
#polityka #kanalzero

Reeee
Nie było podpisu
Nie było FORMALNEGO zgłoszenia.

Gdyby
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kacpy134
Kacpy134 wczoraj, 06:23:19 via Wykop
  • 2
@kwiat_pustyni626: Poprzednia afera cię niczego nie nauczyła? Poczekaj na wypowiedź drugiej strony zanim zaczniesz wyrokować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
JanDzbanPL
JanDzbanPL
przedwczoraj, 17:54:26
  • 3
Gdyby Tusk miał większość to 100 konkretow byłoby zrealizowane i Tusk by na pewno publicznie nie podważał zeznań Jędrzejewskiego bo sądy byłyby odpolitycznione ( ͡° ͜ʖ ͡°) #polityka #lekarz100k
JanDzbanPL - Gdyby Tusk miał większość to 100 konkretow byłoby zrealizowane i Tusk by...

źródło: 1000021587

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kacpy134
Kacpy134 przedwczoraj, 18:57:25 via Wykop
  • 0
@JanDzbanPL: a jakich zeznań? Bo z tego co wiem to chłop nie odpowiedział na żadne pytanie xD
  • Odpowiedz
Kacpy134
Kacpy134 24.06.2026, 13:25:06
  • 503
W kanale zero można mówić co się chce ale w prokuraturze już nie wypada. No cóż... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka
Kacpy134 - W kanale zero można mówić co się chce ale w prokuraturze już nie wypada. N...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-24 o 15.24.55

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przegrywultimate
Przegrywultimate
24.06.2026, 13:25:40 via Wykop
  • 393
@Kacpy134: No i tyle z p---------a mariuszariatu o aferze.
  • Odpowiedz
jaroty
jaroty
24.06.2026, 13:38:21 via Wykop
  • 420
@Kacpy134: wcale nie ma tu nic do rzeczy fakt, że za składanie fałszywych zeznań grozi odpowiedzialność karna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mirasKo-Kalwario
mirasKo-Kalwario
mirasKo-Kalwario
24.06.2026, 08:34:06
  • 1
Dla KO ważniejsze od tego że umierali ludzie w szpitalu jest to że gość tego nie zgłosił, to że ktoś tam umarł to mało ważne, nie zgłosiłeś do prokuratury to się nie liczy, zamykam temat elo
#konowal100k #konowalposting #zdrowie #polityka
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kacpy134
Kacpy134 24.06.2026, 08:35:25 via Wykop
  • 5
@mirasKo-Kalwario: O czym ty bredzisz? Widziałeś reakcję kluczowych polityków KO? Trzaskowskiego? Zapowiedź Żurka? Wszyscy chcą sprawę wyjaśnić do spodu.
  • Odpowiedz
smutny_kojot
smutny_kojot
24.06.2026, 08:18:43
  • 56
Prezes Naczelnej Izby Lekarskiej. Tymczasem na wykopie dalej faza wyparcia xD

#lekarz100k #kanalzero #stanowski #polityka
smutny_kojot - Prezes Naczelnej Izby Lekarskiej. Tymczasem na wykopie dalej faza wypa...

źródło: 29972

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kacpy134
Kacpy134 24.06.2026, 08:28:02 via Wykop
  • 169
@smutny_kojot: Część zarzutów (nie powiem jakich) jest potwierdzona przez lekarzy (nie powiem kogo). I do tego dochodzą inne zarzuty (nie powiem które).
  • Odpowiedz
tulipana
tulipana
tulipana
24.06.2026, 07:29:48
  • 1
A mnie tam ciekawi jak do tego doszło, że Kasprzyk miał intubować kogoś, bez uprawnień, bez nadzoru... Jeśli to prawda to oj, ktoś jeszcze za to beknie.
Btw, jak skończył się proces ze szpitalem o spowodowanie śmierci źle wykonaną intubacją, bo dr nadzorująca akurat poszła odebrac telefon?
Zmarł wtedy ok 40letni mężczyzna, co poszedł na prostowanie przegrody nosowej :/

#polityka #zdrowie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kacpy134
Kacpy134 24.06.2026, 07:35:03 via Wykop
  • 0
@tulipana: Naoglądał się The Pitt i próbował własnych sił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kacpy134
Kacpy134 24.06.2026, 06:50:52
  • 4
Czyli można iść do do mediów, rzucić nawet najcięższe oskarżenia nie pokazując jednoczenie cienia dowodu, a większość uwierzy ci na słowo?

Dlaczego ktoś, kto ma wiedzę o tak poważnych zaniedbaniach mówi o nich po raz pierwszy w kanal zero? Dlaczego nikt z otoczenia Kasprzyka czy personelu szpitala nawet nie zająknął się o tym, że gość dosłownie uśmiercał ludzi przy intubacji? Że wrzucano nieboszczyka na tomograf?

Ciężko było wam uwierzyć, że tak krystaliczny
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kacpy134
Kacpy134
Autor
24.06.2026, 07:27:25 via Wykop
  • 0
@mexxl: Nie pamiętam ale może to i dobrze skoro opowiadał bzdury. Czekamy na dowody. Już widzę w internecie komentarze, że dowody to powinna zbierać prokuratura, a nie dostarczać świadek. No ale - gość rzuca oskarżenia więc chyba powinien mieć cokolwiek żeby je poprzeć? Gdyby było tak, że można iść do prokuratury i powiedzieć bezkarnie cokolwiek na każdego to byłoby to na bank nadużywane.
  • Odpowiedz
Kacpy134
Kacpy134
Autor
24.06.2026, 07:28:47 via Wykop
  • 0
@tulipana: To przykład jak z czegoś, co można udowodnić i należy drążyć zrobić coś absurdalnego, w co ciężko uwierzyć.
  • Odpowiedz
MinisterKoryto
MinisterKoryto
24.06.2026, 07:05:17
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kacpy134
Kacpy134 24.06.2026, 07:07:09 via Wykop
  • 1
@MinisterKoryto: Żurek powiedział, że doktor będzie dziś przesłuchany. Nie da się rozstrzygnąć czy gość mówi prawdę bez jakichkolwiek dowodów czy świadków. Ludziom czasami odbija szajba i robią wszystko, by zyskać atencję. Poczekajmy z werdyktami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kacpy134
Kacpy134 24.06.2026, 07:13:26 via Wykop
  • 0
@MinisterKoryto: Przecież to są bardzo poważne oskarżenia. To nie jest kradzież w białych rękawiczkach czy nadużywanie pozycji politycznej. Gość podobno bezpośrednio doprowadzał (bo nie jednokrotnie) do śmierci pacjentów. Jeśli to prawda to wyjdzie wszystko na jaw.
  • Odpowiedz
why1sthat
why1sthat
24.06.2026, 06:57:56
  • 2
#kanalzero #polityka #bekazpisu jestes swiadkiem wielu nieprawidlowosci, slyszysz wiarygodne plotki ze ludzie przez nie umieraja. Co robisz?

Co robisz?

  • Smska/whatsapa do prezydenta i gram w cs'a 88.2% (45)
  • Oficjalny email/pismo zanosze do sekretariatu 11.8% (6)

Oddanych głosów: 51

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kacpy134
Kacpy134 24.06.2026, 07:02:39 via Wykop
  • 8
@why1sthat: Ogólnie to wysyłam eska i milczę przez 2 lata, bo prokuratura nie działa.
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
23.06.2026, 09:21:44
  • 36
Takim właśnie frajerskim narodem jesteśmy.

Kiedy 4 lata temu wybuchła wojna pomogliśmy Ukraińcom jak tylko mogliśmy, przyjmując ich do swoich domów, zapewniając wszystko za darmo. Śmialiśmy się z Niemców i ich 5000 hełmów, w międzyczasie wysyłaliśmy sprzęt wojskowy, pomoc humanitarną, pozwalaliśmy na przewóz plonów rolnych. Ukraińcy uzyskali ekstra traktowanie na koszt polskiego podatnika w Polsce. Liczyliśmy na to, że po wojnie w ramach podziękowania nasze firmy będą realizować kontrakty na Ukrainie.

I co?
donatien-de-sade - Takim właśnie frajerskim narodem jesteśmy. 

Kiedy 4 lata temu wyb...

źródło: IMG_7754

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kacpy134
Kacpy134 23.06.2026, 09:26:55 via Wykop
  • 108
@donatien-de-sade: Nawrocki nie powinien był reagować w ten sposób, a Zelensky nie powinien był się obrażać jak panienka. To nie jest prowadzenie polityki zagranicznej tylko działanie na szkodę obu narodów.
  • Odpowiedz
MYexodus
MYexodus
MYexodus
23.06.2026, 09:14:30
  • 97
Ja już chyba straciłem wiarę w jakiś inny wynik w 2027 niż powrót pisu podlany konfą i braunem. Amerykanie nam wybiorą władzę jak będą chcieli pompując odpowiedni przekaz w mediach społecznościowych.

Ja na szczęście jestem chłopem i przy kasie, ale zwykłych ludzi szkoda.

Mam nadzieję że chociaż wprowadzą podwyżkę drugiego progu podatkowego kosztem innych grup społecznych, a nie znowu emerytów będą dotować

#polityka
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kacpy134
Kacpy134 23.06.2026, 09:25:49 via Wykop
  • 20
@MYexodus: Nie no, Polacy na pewno nie wybiorą PiSu. Przecież nie może być tak, że prezydent i rząd są z tego samego obozu, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kacpy134
Kacpy134 23.06.2026, 04:38:14
  • 17
To jest ta lista vip? Że posłanka korzystając ze znajomości czekała tylko 3 tygodnie na badanie?

Rozumiem, że pan Słowik w calym swoim życiu nie skorzystał z okazji mając gdziekolwiek znajomości ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

peszek_leszek
peszek_leszek
23.06.2026, 05:16:53 via Wykop
  • 8
@Kacpy134: Jednak przyznasz, że takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Ciekawe jest tylko, że ZERO wiedząc o tym, że posłowie załatwiają sobie szybsze leczenie nie nagrywał nic do momentu aż wypłynęły informacje na PO, a nie PiS.
  • Odpowiedz
Dragonan
Dragonan
Dragonan
23.06.2026, 05:28:03 via Wykop
  • 31
@Kacpy134: No i te 3 tygodnie na pewno spędziła w tym pokoiku VIP.

@peszek_leszek Za Pisu wszystkich takie drobne sprawy yebały. Sprawa męża Witek nabrała rozgłosu na całą Polskę dopiero po pierwszym roku jak leżał na OIOMie. I spadła z rowerka od razu, bo nikogo nie interesowała. Dopiero w drugim roku przez chwile zagrzała media. Ale i tak Pis jej właściwie wybronił, bo przecież "wszystko" się robi dla bliskich,
  • Odpowiedz
epicko
epicko
19.06.2026, 12:36:28
  • 12
Jak to dobrze że Polacy nie wybrali czaskoskiego na prezydenta, jeszcze całą polskę by rozkradły tumany z koalicji. Za niedługo pewnie jeszcze wyjdzie, że o całym procederze doskonale wiedział, nie zdziwiłbym się w ogóle xDD #polityka #bekazlewactwa #bekazpodludzi #lekarz100k #lekarz #nawrocki #trzaskowski #afera
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kacpy134
Kacpy134 19.06.2026, 12:38:24 via Wykop
  • 1
@epicko: No pewnie. Za to mamy prezydenta, który jest czysty niczym łza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Lexi20
Lexi20
19.06.2026, 08:09:36
  • 6
Czytam sobie czasem całkiem mądre głosy osób, które piszą, że tak naprawdę to nie ma co głosować na POPIS, bo to złodzieje
Tylko, że często takie osoby jednocześnie chcą głosować na konfederosje, której politycy nawet patelnie potrafią ukraść i nie potrafią porządku zrobić pod swoim mieszkaniem
No to ja nie rozumiem trochę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #bekazpodludzi #bekazkonfederacji
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kacpy134
Kacpy134 19.06.2026, 08:33:50 via Wykop
  • 0
@Lexi20: A co jeśli ktoś uważa, że zarówno PO i PiS to złodzieje, a jednocześnie nigdy nie zagłosowałby na konfederacje?
  • Odpowiedz
Towarzysz_Moskvin
Towarzysz_Moskvin
19.06.2026, 05:54:31
  • 2
Coś mi się widzi że PO zrobiło speedrun rządów PiSu w trzy lata. Mam tylko nadzieję że po przegranych wyborach dokona spektakularnej implozji podobnie jak ich poprzednicy i zrobi się trochę miejsca po ich stronie politycznej czego sobie i wam życzę.
#polityka #lekarz #bekazpodludzi
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kacpy134
Kacpy134 19.06.2026, 06:01:14 via Wykop
  • 3
@Towarzysz_Moskvin: Na nic lepszego niż PiS nie zasługujemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kacpy134
Kacpy134 19.06.2026, 06:15:23 via Wykop
  • 1
@Towarzysz_Moskvin: politykom się wydaję, że dostając mandat do rządzenia, dostają też przyzwolenie do okradania wszystkich dookoła. Różnica między PiS i KO jest subtelna. Koalicja stara się kraść w elegancki sposób ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
luke-mat
luke-mat
luke-mat
17.06.2026, 07:50:38
  • 1
Takie saloniki VIP powinny być od 20 lat w każdym polskim mieście. Ktoś chce zapłacić więcej, to idzie tam, a szpital/SOR ma więcej kasy.
No, ale gdy od czasu do czasu, ktoś tylko o tym wspomina, to wielki krzyk i płacz, bo ma być wszystkim po równo, czyli g---o.
Fakt, tutaj salonik VIP stworzyli dla nygusów z KO, a te same nygusy krzyczą, że nie jeśli Konfederacja chce wprowadzić pakiety VIP :)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kacpy134
Kacpy134 17.06.2026, 07:51:23 via Wykop
  • 0
@luke-mat: Są.
Kacpy134 - @luke-mat: Są.

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-17 o 09.46.44

Pobierz
  • Odpowiedz
Fatalista1988
Fatalista1988
17.06.2026, 07:42:51
  • 44
Ustalmy kilka faktów

Nie wiemy o co naprawdę poszło w Berlinie dopóki Mazurek ze Stanowskim nie powiedzą co mamy myśleć

BROŃCIE KRZYŻA! ( można blikiem )

#polityka #kanalzero #bekazpisu #bekazprawakow
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kacpy134
Kacpy134 17.06.2026, 07:43:48 via Wykop
  • 0
@Fatalista1988: No coś tam się misiaczki poturbowały ale... SALONIK VIP!!11
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Kacpy134

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 16.07.2024

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 13.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 20.05.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia