Pękła mi deska od kibla przy siadaniu. Najwyraźniej czas na dietę. #bekazgrubasow #gorzkiezale
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
r/trueuglywomen poczytajcie, jeśli chcecie wiedziec co myśli statystyczny femoid
#blackpill #damskiprzegryw #bekazgrubasow
#blackpill #damskiprzegryw #bekazgrubasow
źródło: Screenshot_20260611_115045
Pobierz@Average-CottonWorld-Enjoyer: jeśli nie uważasz 80% mężczyzn za ludzi to na pewno jest prawda
źródło: HIK-41QaoAAyhOE
Pobierz@Average-CottonWorld-Enjoyer
Zgadza się, każda kobieta jest piękna więc brzydka nie istnieje, do tego "attractive guy" to taki w top 5% minimum. Wiadomo, że nigdy nie widziała.
Zgadza się, każda kobieta jest piękna więc brzydka nie istnieje, do tego "attractive guy" to taki w top 5% minimum. Wiadomo, że nigdy nie widziała.

@Neocaridina: taki blobfish powinien być zapakowany na ciężarówkę i na dietę. Jak ktoś przekracza pewne wymiary to na odwyk jak narkomanów i alkoholików. Zamknąć w klatce. Dać coś do jedzenia jak się przeciśnie przez kraty. Powtarzać do skutku
Największa beka z rodziców co paszą swoje dzieci. Potem idzie taki ruby z dwoma podbródka mi
#bekazgrubasow #dzieci #rodzice
#bekazgrubasow #dzieci #rodzice
Największa beka z rodziców co paszą swoje dzieci. Potem idzie taki ruby z dwoma podbródka mi
@pearl_jamik: Beka z chorych ludzi, że nie mają zdrowychdzieci?
Z jakich niepełnosprawności jeszcze toczysz bekę? Niewidomi też cię śmieszą?
- 1
@wykopyrek: co?
- 443
źródło: 1000003926
Pobierz@WykopToHiv2: brakuje coraz wiecej tatuaży i kolorów włosów
@WykopToHiv2: czemu ma sałatę na głowie na ostatnim
- 751
źródło: 1000131422
Pobierz- 308
@redorbiter: każda wymówka jest dobra do nic nie robienia.
źródło: 1000131510
Pobierz@WielkiNos: pozostale samice wola ciagnac kogos w dol, niz samemu walczyc z otyloscia, bo to jest latwiejsze, wymaga mniejszego wysilku. Ludzki mozg zawsze optymalizuje pod katem najmniejszej straty energii
- 7
Jak myślicie, na koniec przechodził tę operację na cięcie skóry? Słyszałem, że przy odpowiedniej diecie da się tego w miarę uniknąć, ale chyba nie przy takiej wadze i ta skóra będzie wisieć.
#dieta #mikrokoksy nie #bekazgrubasow
#dieta #mikrokoksy nie #bekazgrubasow

@Mega_Smieszek: Nie ma to znaczenia, jakie tempo. Ktoś ma wywalony bebzon, to ta skóra się już nie obkurczy.
- 0
@LadnyChlopczyk czyli cięcie
- 43

@Keczupikczu aż pociągo podskoczył.
@Keczupikczu chłop nie potrafi wejść 3 szczebli po drabinie - śmiechu warte
źródło: 1000044230
PobierzBMI twojej starej to długość mojego pena w cm
#heheszki #humor #twojastara #twojastaraboners #bekazgrubasow
#heheszki #humor #twojastara #twojastaraboners #bekazgrubasow
@pearl_jamik: mam złe wieści...
źródło: siik9kqTURBXy82MTEwYTVlMzQ4NjU2M2FhNjE2M2M5ZWZiMjEwOWEwNC5qcGVnkpUDAA3NAVjMwpMFzQSwzQKk3gABoTAB
Pobierznie wyobrażam sobie być związanym umową o pracę z pracownikiem, który ma BMI powyżej 24, jest to zwyczajnie obrzydliwe i świadczy o zaniedbaniu ciała i duszy, jak nie potrafisz utrzymać michy, to jak masz dbać o moją firmę?
#praca #pracbaza #korposwiat #bekazgrubasow
#praca #pracbaza #korposwiat #bekazgrubasow
litre których lodów dzisiaj opirdolić?
- Zielona budka waniliowe 45.5% (10)
- Algida bigmilk śmietankowo orzechowe nowość 2026 54.5% (12)
źródło: 1000032861
Pobierz- 9
źródło: 1000032862
Pobierznigdy nie zatrudnie w firmie grubasa - bo jak nie potrafi zadbac o siebie, to jak ma zadbac o firme?
#praca #niepopularnaopinia #bekazgrubasow
#praca #niepopularnaopinia #bekazgrubasow
@pearl_jamik: Do prowadzenia Januszeksu jesteś już w peni gotowy, skoro sądzisz, że jakikolwiek pracownik będzie dbal o Twoją firmę XD
@pearl_jamik: jaka masz firmę?
- 22
A chciałem na wakacje lecieć z coral travel znowu, ale trochę się teraz cykam wpłacić zaliczkę xDDD #pdk
#thetraitors #bekazpodludzi #bekazgrubasow #heheszki
#thetraitors #bekazpodludzi #bekazgrubasow #heheszki
źródło: 1000097874
Pobierz- 2
@Lukardio:
Pamiętam wyśmiewanie się z USA, że grubasy.
Nielimitowany dostęp do syfiastego żarcia, zanieczyszczenie hormonami w środowisku (plastiki itp.) i szybko poszło.
Natomiast dziwi mnie duży odsetek w krajach południa, wydawało mi się, że ta dieta śródziemnomorska ma jakiś pozytywny wpływ w stosunku np. do ciężkiej diety polskiej czy niemieckiej.
Pamiętam wyśmiewanie się z USA, że grubasy.
Nielimitowany dostęp do syfiastego żarcia, zanieczyszczenie hormonami w środowisku (plastiki itp.) i szybko poszło.
Natomiast dziwi mnie duży odsetek w krajach południa, wydawało mi się, że ta dieta śródziemnomorska ma jakiś pozytywny wpływ w stosunku np. do ciężkiej diety polskiej czy niemieckiej.
@Anomalocaracid:
Już nie przesadzajmy, dziecko nie będzie otyłe nawet jak jedyna aktywność to droga do szkoły i WF te 2-3 w tyg.
Warunek konieczny to normalne jedzenie, a nie nabijanie dodatkowych 1000-1500 kcal dziennie słodyczami, bułkami słodkimi i napojami.
Już nie przesadzajmy, dziecko nie będzie otyłe nawet jak jedyna aktywność to droga do szkoły i WF te 2-3 w tyg.
Warunek konieczny to normalne jedzenie, a nie nabijanie dodatkowych 1000-1500 kcal dziennie słodyczami, bułkami słodkimi i napojami.
majowka mnie nie pokonala ;) nie mam znajomych aby swietowac wiec odchudzanie to pestka
#odchudzanie #bekazgrubasow
#odchudzanie #bekazgrubasow
źródło: image
Pobierz- 2
@nienajciekawsza: Trzymam kciuki :-)
Ja niestety sam się wprowadziłem w otylość, bo kochsm jeść :-)
Od pół roku się odchudzam i mam już 15 kg mniej. Na początku szło mi to szybko, równocześnie ćwiczycłem siłowo aby nie spalić mięśni i tak mi się spodobało, że minmięśnie urosły, iż teraz już prawie nie chudnę... Ale cały czas minmięśnie rosną.
Ja niestety sam się wprowadziłem w otylość, bo kochsm jeść :-)
Od pół roku się odchudzam i mam już 15 kg mniej. Na początku szło mi to szybko, równocześnie ćwiczycłem siłowo aby nie spalić mięśni i tak mi się spodobało, że minmięśnie urosły, iż teraz już prawie nie chudnę... Ale cały czas minmięśnie rosną.
































źródło: mtVDoNDsDLHdXTcVAUnKroiZRfw74ytE
Pobierz