Jak jest takie Eldorado w górnictwie to dlaczego pajety się nie garną do tego zawodu? Dla kolegi pytam.
@megagizmo: Bo nie można od tak przyjść z ulicy i dostać pracy na kopalni, tzn. bezpośrednio w spółce jako "prawdziwy górnik".
Nawet jakbyś miał wykształcenie techniczne-górnicze.
Nawet jakbyś miał doświadczenie w pracy na dole.
Są



















Jako "symetrysta" - czytaj samodzielnie myślący człowiek - odpowiadam:
-PiS wprowadził wyższy VAT na owoce morze
-PO zmusiło urzędników skarbówki to wystawiania mandatów za takie