Jakiś rok temu na Amazonie kupowałem jakiś kabelek, w ustawienia konta wpisałem nr NIP, żeby otrzymać fakturę, dotarło, z "normalną" fakturą 23%, zapomniałem o temacie.
Ostatnio znowu kupowałem kilka rzeczy do firmy, pobrałem faktury - okazało się, że niektóre faktury z Amazonu to "transakcje transgraniczne" z VAT 0%. Dla zakupów firmowych nie ma problemu - naliczam VAT, odliczam VAT, wszystko w porządku.
Problem




















#vat #podatki #mafievatowskie