Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko159
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
pyroxar

pyroxar

Dołączył 7 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 23904
  • Znaleziska 15633
  • Mikroblog 8271
  • Obserwujący 40
  • Obserwowane 48
goblineq
goblineq
02.06.2026, 14:12:55
  • 1
Siema, gdzie teraz za granicą można godnie dorobić przez miesiąc czy dwa? Chęci do pracy nie brakuje, tylko chciałbym się czuć bezpiecznie jeśli chodzi o agencję jak i wyjście wieczorem na spacer.

#pracazagranica
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pyroxar
pyroxar 04.06.2026, 09:37:02 via Wykop
  • 1
@Big_Bocchers: @macjaos @goblineq MONDI, stawki które są na stronie macie, niemiecki a2, mi wystarczyło mniej. 12 k to ręki co miesiąc. Kwaterunek za darmo. Trzeba mieć auto i prawo jazdy.
  • Odpowiedz
pyroxar
pyroxar 04.06.2026, 11:13:49 via Wykop
  • 0
@macjaos: 17 euro na godzinę. Z godzinami różnie. Najwięcej jak miałem to 143. Natomiast przy pełnej stawce+dodatki i fakt że nie płacę za nic poza żarciem (paliwo mam dodatek). To tak wychodzi.
  • Odpowiedz
pyroxar
pyroxar 04.06.2026, 11:15:50 via Wykop
  • 0
@macjaos: poza tym masz stawki na stronie. I dostaniesz na umowie dokładnie rozpisane ile i za co kasy. Wyślij CV i sprawdź.
  • Odpowiedz
Big_Bocchers
Big_Bocchers
04.06.2026, 09:19:29
  • 5
SKĄD JA MAM K---A MIEĆ DOŚWIADCZENIE JAK MNIE NIKT BEZ DOŚWIADCZENIA NIE WEŹMIE DO ROBOTY

Chłop 22 lata, prawie rok stażu pracy i wszystko c---a warte. Nigdzie nie przyjmą. K---a na sprzątanie kibli do Dojczlanda to chcą doświadczenie.

#praca #bezrobocie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pyroxar
pyroxar 04.06.2026, 09:32:32 via Wykop
  • 0
@Big_Bocchers: ja bez języka i doświadczenia dostałem do łapy 12 tysięcy. Co ty gadasz. Naucz się sprzedawać a nie mówić prawdę tylko. Polecam MONDI.
  • Odpowiedz
Zoyav
Zoyav
04.06.2026, 09:23:03
  • 2
za godzinę dowiem się matki kto bierze ślub, kto nie żyje, kto kogo zdradza, kto ma dziecko, kto zmienił pracę, kto skończył studia i wiele innych informacji które na pewno zmienią moje życie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pyroxar
pyroxar 04.06.2026, 09:29:50 via Wykop
  • 0
@Zoyav: to chyba dobrze. Myślisz że lepiej być samotną wyspą?
  • Odpowiedz
Floryda
Floryda
Floryda
02.06.2026, 15:47:27
  • 0
Jak kupić bitcoina? Przez ETF czy spot na jakiejś giełdzie krypto? Kompletnie się na tym nie znam, a chciałbym trochę skubnąć za jakiś czas.

#gielda #bitcoin
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pyroxar
pyroxar 02.06.2026, 15:53:44 via Wykop
  • 4
@Floryda: możesz kupić na normalnej giełdzie dla boomersow lub jakiejś giełdzie decentralizowanej. Bez znaczenia. Natomiast musisz bezwzględnie przenieść to na własny portfel. Jeśli giełda padnie nigdy nie odzyskasz kasy. Nie twoje klucze (portfel) nie twoje krypto.
  • Odpowiedz
TheTostu
TheTostu
01.06.2026, 08:43:43
  • 29
A pamiętacie jak wybitni prawicowi myśliciele przez bity miesiąc robili zdjęcia i tiktoki jak nie umieją normalnie napić się wody bez zrobienia sobie krzywdy nakrętka? Ucichło bo nauczyli się wreszcie z nich korzystać czy po prostu posty się skończyły bo doszło do ofiar w ludziach?

#bekazprawakow #heheszki #uniaeuropejska
TheTostu - A pamiętacie jak wybitni prawicowi myśliciele przez bity miesiąc robili zd...

źródło: IMG_7376

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pyroxar
pyroxar 01.06.2026, 08:46:40 via Wykop
  • 1
@TheTostu: ale śmieszne. Urzędnik reguluje już każdy aspekt życia, jak jeść z co jeść, jak pracować, gdzie pracować. I ktoś ma czelność negować ten stan rzeczy.
  • Odpowiedz
pyroxar
pyroxar 01.06.2026, 10:25:23 via Wykop
  • 1
@TheTostu: prowadziłeś kiedyś biznes? Czułeś już kiedyś na sobie presję regulacji, papierków? Wiesz, że wszystko mogłoby być 20% tańsze gdyby nie regulacje?
  • Odpowiedz

62

Dzwony co godzinę, kilka razy dziennie pieśni kościelne. Kara dla proboszcza

Dąbrówka Wielka. Zapadł wyrok nakazowy,"Sąd Rejonowy w Zgierzu uznał obwinionego Jacka P. za winnego tego, że w okresie od 16 grudnia 2025 roku do 30 grudnia 2025 roku [] naruszył zakaz używania urządzeń nagłaśniających

PiotrPiter
z
tvn24.pl
dodany: 31.05.2026, 10:16:14
  • 13
  • #
    kosciol
  • #
    ksieza
  • #
    dzwony
pyroxar
pyroxar 31.05.2026, 21:24:48 via Wykop
  • -27
@Saeglopur: zmień miejscowość, bo pierwsze słyszę jak żyje, u nas jest ok, nikt nie narzeka

1202

Podatek od deszczu 2026 - kościoły zwolnione z podatku. W końcu to inny deszcz.

Podatek od deszczu 2026 - kościoły zwolnione z podatku. W końcu to inny deszcz.

Podatek od deszczu uderzy we wszystkich, tylko nie kościoły i związki wyznaniowe. Ktoś jest w stanie wytłumaczyć czym różni się wybetonowany parking pod kościołem od firmowego?

PanStrasznieZuy
z
infor.pl
dodany: 31.05.2026, 07:30:15
  • 224
  • #
    podatki
  • #
    pieniadze
  • #
    gospodarka
  • #
    kosciol
pyroxar
pyroxar 31.05.2026, 10:14:55 via Wykop
  • -13
@sajmonm: fundusz kościelny to miliony, za ziemię zabrane. Niech państwo odda ziemie to nie będzie funduszu, proste.

Poza tym o wiele więcej idzie na inne g---o programy, widzisz miliony na kościół, a miliardy na inne programy jakoś umykają uwadze.
pyroxar
pyroxar 31.05.2026, 10:17:15 via Wykop
  • 10
@bakin: punkt dla Kościoła. To ludzie są naiwni i dają się urzędnikom rozgrywać
pyroxar
pyroxar 31.05.2026, 10:17:42 via Wykop
  • -9
@schnippen_schnappen: i dobrze. Skarbówka do likwidacji. Podatki to kradzież
pyroxar
pyroxar 31.05.2026, 10:25:01 via Wykop
  • -3
@mlotek_to_uniwersalna_odpowiedz: ale niezależność nie oznacza nie zajmowania stanowisk politycznych. Ty byś chciał Kościół jako ozdobę.
wujektadek
wujektadek
18.05.2025, 13:09:37
  • 15
#perla #lodz #fotografia
wujektadek - #perla #lodz #fotografia

źródło: IMG_0970

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pyroxar
pyroxar 31.05.2026, 07:30:06 via Wykop
  • 0
@wujektadek: mega super
  • Odpowiedz

65

Inżynier Google handlował danymi firmy na Polymarket. Zarobił 4,4 mln zł

Inżynier Google handlował danymi firmy na Polymarket. Zarobił 4,4 mln zł

Michele Spagnuolo, inżynier bezpieczeństwa w Google, pobierał niepubliczne dane firmy i obstawiał zakłady na Polymarket. Zarobił ponad milion dolarów. Grozi mu 20 lat więzienia za oszustwo finansowe i pranie pieniędzy.

real_scoria
z
spidersweb.pl
dodany: 28.05.2026, 08:31:05
  • 22
  • #
    technologia
  • #
    google
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    prawo
  • #
    gielda
  • #
    internet
pyroxar
pyroxar 29.05.2026, 06:14:43 via Wykop
  • -2
@AnanasowyOcelot: bo?

540

UE chce faworyzować własne firmy kosztem amerykańskich gigantów

UE chce faworyzować własne firmy kosztem amerykańskich gigantów

Cloud and AI Development Act ma ograniczyć dominację amerykańskich gigantów w strategicznych przetargach publicznych na rzecz europejskich dostawców.

matixrr
z
itwiz.pl
dodany: 27.05.2026, 18:12:26
  • 126
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    europa
  • #
    usa
  • #
    technologia
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
pyroxar
pyroxar 28.05.2026, 08:12:15 via Wykop
  • -1
@TomMen: jakość spadnie, wzrosną koszty, zwłaszcza życia

1953

Brzoska ograł Ryanair i Wizz Air? Oto walizka InPost do Paczkomatu

Brzoska ograł Ryanair i Wizz Air? Oto walizka InPost do Paczkomatu

Tanie bilety kuszą niską ceną, ale każda dodatkowa usługa oznacza kolejne opłaty. Szczególnie dotyczy to bagażu. Teraz jednak pojawiło się rozwiązanie, które może mocno namieszać na rynku podróży.

Tumurochir
z
obserwatorlogistyczny.pl
dodany: 27.05.2026, 11:14:10
  • 442
  • #
    inpost
  • #
    paczkomaty
  • #
    podroze
  • #
    lotnictwo
  • #
    ryanair
  • #
    podrozujzwykopem
pyroxar
pyroxar 27.05.2026, 15:59:20 via Wykop
  • -1
@littlebuzz: czemu chcesz żeby pracownik mało zarabiał i oddawał państwu połowę kasy, ale za to robił to samo?
Zadziorny
Zadziorny
Zadziorny
26.05.2026, 14:07:22
  • 2
Jaki #linux obecnie najlepszy out of the box? Wypadłem z obiegu na dość długo. Zależy mi na maksymalnym bezpieczeństwie i prywatności.
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pyroxar
pyroxar 26.05.2026, 18:00:33 via Wykop
  • 2
@Zadziorny: qubeos+whonix+selfhosted DNS, vpn np u protona i wszystko przez tor. Mobilne to graphenos.

Z bezpiecznego Linuxa przemysłowego do Alpine Linux.

Z klasycznego desktopu bez paranoi to immutable fedora lub wyżej wymieniony bluefin.

Zależy przed kim się bronisz. Oby nie przed całym światem.
  • Odpowiedz
pyroxar
pyroxar 26.05.2026, 18:04:43 via Wykop
  • 1
@Zadziorny: i kup esim z Irlandii, tam nie ma podawania danych osobowych. A jest w ue. Ale to ogólnik, nie sprawdzałem w sumie. Możesz mi napisać czy to prawda xD
  • Odpowiedz
pyroxar
pyroxar 26.05.2026, 20:28:22 via Wykop
  • 0
@Zadziorny: aha, i tailscale.
  • Odpowiedz
pyroxar
pyroxar 26.05.2026, 17:53:56
  • 1
Linux.pl się skończył. Czy gdzieś znajdę podobną ofertę za normalne pieniądze? Mała prosta storna statyczna w Astro, a co większy dostawca chcę 500-700 złotych za przedłużenie po roku.

#www #webmastering #linux #domeny #selfhosted #programowanie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pyroxar
pyroxar
Autor
26.05.2026, 18:03:05 via Wykop
  • 1
@nameisnull: zobaczę co z ssl i przeniesieniem domeny. Chcę wszystko w jednym miejscu.
  • Odpowiedz

109

Co się stanie jak VAT z rachunków za prąd spada a państwo potrzebuje pieniędzy?

Co się stanie jak VAT z rachunków za prąd spada a państwo potrzebuje pieniędzy?

Proste, OZE już nie dobre będzie. Więc nawymyślamy takich przepisów że odechce ci się prądu z słoneczka. Takie absurdy że włos się jeży na głowie. Zakazy banków energii, niedorzeczne standardy bezpieczeństwa i więcej.

SHOGOKI
z
youtube.com
dodany: 26.05.2026, 10:34:14
  • 31
  • #
    fotowoltaika
  • #
    oze
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    ekonomia
  • #
    energetyka
pyroxar
pyroxar 26.05.2026, 16:45:22 via Wykop
  • 14
@Berkel_88: pobyt w Polsce ci szkodzi, radzę wyjechać
Gordoniarz
Gordoniarz
Gordoniarz
26.05.2026, 14:12:21
  • 1
P------e to co sie dzieje od roku.

Cymcyk w 4 lata do kwietnia 2025 zrobił 100% tylko

A do dzisiaj 750%

#gielda
Gordoniarz - P------e to co sie dzieje od roku.

Cymcyk w 4 lata do kwietnia 2025 zro...

źródło: IMG_2894

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pyroxar
pyroxar 26.05.2026, 14:12:54 via Wykop
  • 0
@Gordoniarz: niby na czym zrobił?
  • Odpowiedz

22

Microsoft znowu wciska Copilota. AI zajmie część pulpitu Windowsa

Microsoft znowu wciska Copilota. AI zajmie część pulpitu Windowsa

Gigant Redmond nie zamierza zwalniać tempa w promowaniu swojego asystenta AI.

ochucki
z
ithardware.pl
dodany: 26.05.2026, 08:25:57
  • 9
  • #
    windows11
  • #
    windows
  • #
    microsoft
  • #
    informatyka
  • #
    komputery
  • #
    sztucznainteligencja
pyroxar
pyroxar 26.05.2026, 11:29:11 via Wykop
  • -2
Fajne
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

41

Koniec PCtów.

Koniec PCtów.

Jak centralizacja mocy obliczeniowej w centrach danych wywołała istny armagedon na rynku komputerów osobistych. Firmy tracą 30-60% procent obrotów - nie będziesz miał niczego i będziesz szczęśliwy

BArtus
z
youtube.com
dodany: 25.05.2026, 21:59:36
  • 18
  • #
    komputery
  • #
    gry
  • #
    technologia
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    gospodarka
pyroxar
pyroxar 26.05.2026, 10:31:44 via Wykop
  • -2
Bzdury. Chmury używają ci co się nie znają, ci co muszą się szybko skalować i ci co tylko testują. Ci co mają instynkt dotyczący prywatności i bezpieczeństwa danych, unikają. Więcej znam firm które unikaja chmury niż używają. Znów, alternatywny świat na głównej
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mirko_anonim
mirko_anonim
26.05.2026, 06:30:19
  • 0
✨️ Rozważania o porzuceniu pracy Ⓘ
Mam dość swojej pracy. Na samą myśl rzygam. Chcę to jak najszybciej zakończyć. W firmie jestem od miesiąca i mam dwa tygodnie wypowiedzenia. Nie chcę jednak czekać tak długo i myślę o porzuceniu pracy. Mocno mi to nasra w papierach? #pracbaza

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pyroxar
pyroxar 26.05.2026, 06:45:49 via Wykop
  • 1
@mirko_anonim: L4. Poza tym nie wiem jaka branża. Mnie nikt nie pyta o świadectwa od 7 lat. A luki wypełniałem pracą za granicą w losowym zakładzie. CV to dokument marketingu. Jak chcą świadectwo to mówisz że na umowie, a jak nie to że napiszesz o kopię do pracodawcy i za miesiąc będzie. Zwykle nawet nie proszą.
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
26.05.2026, 06:34:36
  • 0
✨️ Jak przygotować się do pracy za granicą? Ⓘ
Dzień dobry!

Pochodzę z miasta powiatowego z centralnej Polski od urodzenia.

Obecnie jestem w normalnym toku nauczania w publicznym, bezpłatnym liceum ogólnokształcącym w 3 klasie.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pyroxar
pyroxar 26.05.2026, 06:43:15 via Wykop
  • 1
@mirko_anonim: jak umiesz niemiecki to MONDI, od razu robota za 2800 netto w Bawarii. A potem już na własną rękę.
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
26.05.2026, 06:36:10
  • 2
✨️ Jak skutecznie uczyć się języków obcych? Ⓘ
Proszę o dzielenie się poradami do nauki języków.

W szkole byłem przekonany, że nie mam „głowy do języków”, dziś wiem, że to była tylko wymówka. Pod koniec technikum ułożyłem prosty plan nauki, który zajmował mało czasu, a dawał bardzo dobre efekty.

Moje minimum wyglądało tak:
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pyroxar
pyroxar 26.05.2026, 06:41:53 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: wyjedź za granicę. Wakacyjnie albo do pracy. Mówię poważnie.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 30
  • Strona 1 z 30
  • >
  • If anyone has no love for the Lord, Jesus Christ, let him be accursed. Our Lord, come! Amen! ****** Połowę pracy ma za sobą, kto dobrze zaczął, miej [więc] odwagę być mądrym [i] zacznij.
  • https://youtu.be/DxF4v5asYNc?t=105

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.07.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 24.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 12.09.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 09.01.2024

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking