Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko101
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
new-object

new-object

Dołączył 1 rok i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12715
  • Znaleziska 4106
  • Mikroblog 8609
  • Obserwujący 20
  • Obserwowane 12
Pieronek
Pieronek
12 godz. i 6 min temu
  • 154
nie spodziewałeś się rodzinnego zdjęcia państwa Paździochów w tym wątku #lemans
Pieronek - nie spodziewałeś się rodzinnego zdjęcia państwa Paździochów w tym wątku #l...

źródło: latest

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

new-object
new-object 10 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 2
@Pieronek: jaka jest historia tego zdjecia?
  • Odpowiedz
new-object
new-object 16 godz. i 56 min temu
  • 1
Jak ukradną ci komórkę to masz deadlocka, gdy blokujesz pesel

1. Ukradną ci komórkę
2. Masz nową, instalujesz appkę operatora
3. Chcesz wymienić kartę e-sim, więc wymieniasz
4. Aby to zrobić, musisz odblokować PESEL
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

new-object
new-object
Autor
14 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 0
@wacek_1984: jak chcesz autoryzować bankiem bez numeru telefonu/telefonu co miałeś?
  • Odpowiedz
new-object
new-object
Autor
11 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 0
@wacek_1984: tzn. nie rozumiem jak by to miało działać. Dzwonisz z jakiegoś numeru do mBanku i prosisz by twoje konto przypisali do tego numeru, co bank o nim nie wie, ot na słowo ?

No w mbanku tak to nie działa. Musisz akceptować to co pracownik robi przez.... komórkę :D
  • Odpowiedz

30

Szokująca dyrektywa rządu USA! Anthropic z dnia na dzień wyłącza Fable 5

Szokująca dyrektywa rządu USA! Anthropic z dnia na dzień wyłącza Fable 5

Zaledwie kilka dni po wielkiej premierze najpotężniejsze modele sztucznej inteligencji od firmy Anthropic dosłownie wyparowały z sieci. Nagła dyrektywa rządu Stanów Zjednoczonych wymusiła ich globalną blokadę, a wszystko w imię bezpieczeństwa narodowego. Twórcy mówią o potężnym nieporozumieniu, a sp

IGNPolska
z
pl.ign.com
dodany: wczoraj, 04:19:59
  • 5
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    ciekawostki
  • #
    usa
  • #
    cyberbezpieczenstwo
  • #
    programowanie
new-object
new-object 11 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 2
@dziacha: bogole będą mieć dostęp do najlepszych AI na świecie, a biedacy - do średnich, przez co nigdy nie przeskoczą tej różnicy. Rasa panów i biedaków.

546

LibreOffice uderza w Euro-Office i oskarża o sojusz z Microsoftem

LibreOffice uderza w Euro-Office i oskarża o sojusz z Microsoftem

Miała być europejska niezależność, a jest dalsze wiązanie z Microsoftem. Libre krytykuje Euro-Office za stawianie na Office Open XML, formatu rozwijanego przez Microsoft i głęboko zakorzenionego w środowiskach korporacyjnych, zamiast ODF, które zapew pełną wolność od konkretnych dostawców,

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 10.06.2026, 12:29:02
  • 87
  • #
    komputery
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    europa
new-object
new-object przedwczoraj, 22:59:36 via Wykop
  • 0
A po co jakieś XMLe zamiast po prostu HTML? Kiedyś HTML był tak beznadziejny, że trzeba było robić office. A teraz HTML tak ogarnia, że w sumie nie trzeba niczego wymyślać od nowa.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

841

Samsung odmówił wymiany wadliwego SSD, bo woli sprzedać drożej

Samsung odmówił wymiany wadliwego SSD, bo woli sprzedać drożej

Znany działacz ruchu Right to Repair i youtuber technologiczny Louis Rossmann zapowiada pozew przeciwko Samsungowi. Firma nie chce wymienić dysku SSD, który w momencie zakupu kosztował 300$, a teraz ponad 900$. Tłumaczą się, że nie mają sztuki na wymianę, chociaż sprzedają je w swoim sklepie.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: przedwczoraj, 08:09:31
  • 153
  • #
    komputery
  • #
    technologia
  • #
    samsung
  • #
    ciekawostki
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
new-object
new-object przedwczoraj, 10:54:16 via Wykop
  • 2
Ale co w tym dziwnego? Tak samo mi się popsuło RPI5, co kupowałem za 300zl, a teraz jest po 800zl.

Oddali mi 300zl i nara. Rękojmia jasno mówią o zasadach i odpowiedzialności sprzedawcy.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

new-object
new-object przedwczoraj, 10:57:21 via Wykop
  • 18
@zibizz1: akurat instrumenty o płynnej cenie to głupi przykład. Bo takich instrumentów nie dotyczy opcja zwrotu itp.
new-object
new-object przedwczoraj, 11:55:17 via Wykop
  • 2
@smk666: no właśnie. A jako sprzedawca nie chce brać w tym cyrku udziału. Dlaczego sprzedawca jako odpowiedzialny za rękojmie ma dopłacać do interesu?

Uczciwe jest zwrot kasy w 100%. Używałeś przez ten czas sprzęt za darmo, mogłeś sprzedać go... a to że się zepsuł, to dlaczego jako sprzedawca mam teraz dopłacać do sprzedaży? To dla mnie nieuczciwe wobec sprzedawcy.

Skąd sprzedawca ma wiedzieć co się stanie za rok? Jak sprzedawca

1390

Tak Allegro chce się pozbyć Paczkomatów InPostu

Tak Allegro chce się pozbyć Paczkomatów InPostu

W skrócie, allegro żąda wyższej dopłaty od sprzedawcy za dostawę inpostem niż allegro delivery. Więc sprzedawcy zaczynają usuwać opcje Smart z paczkomatów. W komentarzu przykład.

Knaga90
z
antyweb.pl
dodany: 11.06.2026, 19:02:37
  • 401
  • #
    inpost
  • #
    allegro
  • #
    zakupy
new-object
new-object przedwczoraj, 10:07:11 via Wykop
  • 2
@alter21: dlaczego allegro to nie polska firma a inpost to polska? Na czym opierasz swoje zdanie? Na właścicielu? To obie firmy nie są polskie. Większościowo InPost to FedEx.
MrGriffin
MrGriffin
przedwczoraj, 06:49:11
  • 1
Korzystał ktoś z ich usług? #slask #katowice #chorzow #samochody
MrGriffin - Korzystał ktoś z ich usług? #slask #katowice #chorzow #samochody

źródło: temp_file8467462354717178763

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

new-object
new-object przedwczoraj, 06:53:30 via Wykop
  • 0
@MrGriffin: Kiedyś wymieniałem w serwisach, ale po tym gdzie usługa z 30-40zł wskoczyła na poziom 200zł za robociznę, to sam wymieniam. 10-15minut roboty i po krzyku, szybciej niż dojazd do mechanika.
  • Odpowiedz
new-object
new-object przedwczoraj, 06:54:36 via Wykop
  • 0
@MrGriffin: chociaż powiem że ten cennik kusi.
new-object - @MrGriffin: chociaż powiem że ten cennik kusi.

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
new-object
new-object przedwczoraj, 06:58:13 via Wykop
  • 0
@new-object: nie no jednak spoko opcja widzę. Nawet w reduktorach i mostach mi olej wymienią. Zapisani. Co do silnika to sam wymieniam bo to szybka robota, ale mosty i reduktory to juz pod domem nie zrobie :D
  • Odpowiedz
new-object
new-object przedwczoraj, 06:59:30 via Wykop
  • 0
@new-object @iquiet jak ma się gdzie to super, tylko co potem z tym starym olejem xd


@MrGriffin: do pszoka, tam przyjmią. Ale ogólnie to u mnie w rodzinie zawsze ktoś zbiera. Albo kumpel co w PKP pracuje, co potrzebują do smarowania semaforów itp, albo ojciec do smarowania drewna :D
  • Odpowiedz
new-object
new-object przedwczoraj, 07:00:26 via Wykop
  • 2
@iquiet @new-object a mój mechanik rzucił terminem na 24 czerwca kiedy to chwila roboty tak naprawdę :/ Chyba mu się mój nowy rydwan nie spodobał xd


@MrGriffin: no to mnie wk.... i dlatego sam wymieniam. NIe dość że mechanik ma terminy z d--y, trzeba czekać, to i trzeba się dostosować. I co, mam zwalniać się z pracy by wymienić olej? To wolę sam w weekend to zrobić.

Jak
  • Odpowiedz

38

"CICHY FRONT" cz 1. Serial o działaniach wywiadowczych, sabotaż. przeciw Polsce

"CICHY FRONT" cz 1. Serial o działaniach wywiadowczych, sabotaż. przeciw Polsce

Film dokumentalny Cichy front poświęcony jest działaniom wywiadowczym, sabotażowym i dezinformacyjnym wymierzonym w bezpieczeństwo Polski. Autorzy przedstawiają mechanizmy wykorzystywane przez obce państwa do destabilizowania sytuacji społecznej, politycznej i gospodarczej oraz pokazują, jak współ

hitxol
z
youtube.com
dodany: 11.06.2026, 13:17:02
  • 2
  • #
    polska
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    cyberbezpieczenstwo
  • #
    security
new-object
new-object 11.06.2026, 23:09:14 via Wykop
  • 1
No k... wreszcie moje podatki idą na coś , na co powinny iść! Genialny materiał i pokazuje pięknie jak działają kacapskie służby.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

12

Inne modele szukają jak Google z 2005 roku. Perplexity pisze własny kod

Inne modele szukają jak Google z 2005 roku. Perplexity pisze własny kod

Perplexity testowało swój silnik w 5 konkurencyjnych testach i w 4 pobiło OpenAI i Anthropic. Różnica bierze się stąd, że ich model sam pisze kod w Pythonie zamiast ślepo czekać na listę linków od wyszukiwarki.

aiport
z
aiport.pl
dodany: 10.06.2026, 10:22:05
  • 10
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    programowanie
  • #
    python
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
new-object
new-object 11.06.2026, 21:41:14 via Wykop
  • 0
nic nie zrozumiałem z tego AI artykułu. SoC, czyli co? Pisze python script, który wykonuje 5000 requestów do wyszukiwarki czy jaki ch... ?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

646

Ujawniono karty polskich jurorów z głosowania na Eurowizji. To on umieścił Izrae

Ujawniono karty polskich jurorów z głosowania na Eurowizji. To on umieścił Izrae

W sieci niespodziewanie pojawiły się karty polskich jurorów z głosowania na Eurowizji 2026. Oto, jak poszczególni członk

brumby
z
plotek.pl
dodany: 11.06.2026, 09:02:07
  • 101
  • #
    eurowizja
  • #
    izrael
new-object
new-object 11.06.2026, 14:32:47 via Wykop
  • -30
Wynika z tego że tylko WikiGabor dała im 24pkt, a reszta rozsądnie. Po 7, po 1 punkcie itp.

Piosenka Izraela nie była tak zła, by oceniać ją nisko... ale znów nie tak dobra by dostała 24pkt od Wiki xD
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

new-object
new-object 11.06.2026, 14:42:42 via Wykop
  • 3
@nadine-blackrose: łoo k---a :D No to wikigabor szanuje w takim razie :D
new-object
new-object 11.06.2026, 19:28:29 via Wykop
  • 1
@nadine-blackrose: może właśnie Wiki?

283

Miasto w USA trawi pożar nieprzerwanie od 1962 roku. Poznajcie Centralię

Miasto w USA trawi pożar nieprzerwanie od 1962 roku. Poznajcie Centralię

Trwający od 1962 roku pożar spowodował opuszczenie miasta, wyburzenie wszystkich zabudowań i ucieczkę mieszkańców.

wykopwykopwykop1
z
national-geographic.pl
dodany: 10.06.2026, 14:55:29
  • 72
  • #
    usa
  • #
    pozar
  • #
    gornictwo
  • #
    ciekawostki
  • #
    opuszczone
  • #
    ameryka
new-object
new-object 10.06.2026, 21:49:24 via Wykop
  • 12
u nas od 60 lat hałda się pali.... chcieli zrobić tego park 20 lat temu, ale coś się nie udało i zakaz wstępu jest :D
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

new-object
new-object 11.06.2026, 19:27:52 via Wykop
  • 1
@Blaskun: dzień dobry Szanowna Pani Hymel Jadwigo, jak zdrówko?
new-object
new-object 11.06.2026, 14:00:57
  • 5
#gielda #spce #kosmicznadziewica

https://www.youtube.com/watch?v=lB4EKS5iQZ8
new-object - #gielda #spce #kosmicznadziewica 

https://www.youtube.com/watch?v=lB4EK...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2044

W Polsce jak w Indiach. Rzeka umiera, a zakład gdzieś ma ekologię.

W Polsce jak w Indiach. Rzeka umiera, a zakład gdzieś ma ekologię.

Główny truciel śmieje się ludziom w oczy, płaci kary i dalej zatruwa. Poproszę o pomoc w nagłośnieniu sprawy.

chaberr
z
bielsk.eu
dodany: 09.06.2026, 17:12:06
  • 136
  • #
    bialystok
  • #
    podlasie
  • #
    ekologia
  • #
    srodowisko
  • #
    polska
new-object
new-object 10.06.2026, 15:29:24 via Wykop
  • 0
@karol-maroszczyk: taka jest cena posiadania ubogiego przemysłu, biednego przemysłu. A nie o to chodzi, by robić jak chiny - gdzie za bezcen psują swoje środowisko. Sprzedają nam tanie produkty, poniżej ich wartości, jak przeliczy się szkody które sobie robią na lata.
new-object
new-object 10.06.2026, 15:32:03 via Wykop
  • -1
@tocw86: podlacie, co bądź to mentalnie od zawsze PIS :)
new-object - @tocw86: podlacie, co bądź to mentalnie od zawsze PIS :)

źródło: image

Pobierz
new-object
new-object 10.06.2026, 15:33:30 via Wykop
  • 0
@Snuq: i rzeką... raczej ściekiem.
new-object
new-object 10.06.2026, 15:34:51 via Wykop
  • -2
ukrop


@itanic: co masz na mysli?
new-object
new-object 10.06.2026, 15:35:56 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
new-object
new-object 10.06.2026, 15:38:40 via Wykop
  • 0
@Sathanas_Gloriam: tak to wygląda jak ma się za sąsiada patusa - kacapie, co grożą wojną
new-object
new-object 10.06.2026, 15:41:32 via Wykop
  • 0
@chaberr: czyli obowiązki państwa - które to powinno wybudować oczyszczalnie - chcą przerzucać na rolnika? Tzn. w takiej sytuacji jak płaci podatki ten przedsiębiorca, powinno wybudować się oczyszczalnie. Bo przecież płaci za to pewnie nie małą kwotę
new-object
new-object 10.06.2026, 15:21:58
  • 11
Przed chwilą się dowiedziałem że przed białym domem będzie walka UFC.

Musiałem to sprawdzić. No ludzie, Idiokracja to miała być komedia, a nie scenariusz na przyszłość ludzkości xD #filmy #idiokracja #usa #trump
new-object - Przed chwilą się dowiedziałem że przed białym domem będzie walka UFC.

M...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eSUBA94
eSUBA94
11.06.2026, 10:31:44 via Wykop
  • 2
@new-object: to się k---a dzieje!
eSUBA94 - @new-object: to się k---a dzieje!
  • Odpowiedz

470

Nawet 5 tys. zł za niewpuszczenie do mieszkania. Tworzą nowe przepisy

Nawet 5 tys. zł za niewpuszczenie do mieszkania. Tworzą nowe przepisy

Za uporczywe niewpuszczanie właściciela lub zarządcy na kontrolę instalacji, może zostać ukarany grzywną nawet do 5 tysięcy złotych. W nagłych przypadkach będzie można wejść do lokalu w asyście służb. Grzywna dla państwa, nie dla właścicieli.

H100
z
money.pl
dodany: 09.06.2026, 20:39:35
  • 51
  • #
    patowynajem
  • #
    wynajem
  • #
    pasozyty
new-object
new-object 10.06.2026, 15:19:58 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PuchaczLesny
PuchaczLesny
10.06.2026, 00:17:17
  • 10
#steam #gry #android #linux #homeassistant
Tak se myślę - serwer HA ma całkiem spoko kompletnie nieużywaną kartę grafiki (radeon 780m). W sumie po co odpalać kompa do gier co żre w byle tytule 300W skoro do większości gierek wystarczy ta integra.
No to steam stoi teraz w kontenerze dockera z ekskluzywnym dostępem do GPU. Pomijając p--------y dockerowe konieczny był dummy plug na
PuchaczLesny - #steam #gry #android #linux #homeassistant
Tak se myślę - serwer HA ma...

źródło: 20260610_015154

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

new-object
new-object 10.06.2026, 06:13:44 via Wykop
  • 1
@PuchaczLesny: ja
Korzystam z moonlight i odapalam przez proxmoxa zostawiajac dockera
  • Odpowiedz
new-object
new-object 10.06.2026, 06:27:35 via Wykop
  • 0
@PuchaczLesny: a jak steam dziala na gry bez steama?
  • Odpowiedz

447

Chcą zmian w wydawaniu licencji taksówkarskich i weryfikacji praw jazdy.

Chcą zmian w wydawaniu licencji taksówkarskich i weryfikacji praw jazdy.

Po sobotnim wypadku w Zielonce przedstawiciel związku zrzeszającego polskich taksówkarzy podkreśla, że konieczna jest zmiana przepisów w zakresie wydawania licencji taksówkarskich i uznawania praw jazdy z innych krajów.

kolicuch
z
tvn24.pl
dodany: 09.06.2026, 11:03:23
  • 131
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    warszawa
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    polskiedrogi
new-object
new-object 10.06.2026, 06:20:23 via Wykop
  • -1
@Kampinos: bo jest bezpieczniej z rolu na rok na drogach xD po prostu wczesniej kazdy mial to w dupie, a teraz temat jest klikalny to o kazdej sytuacji raportuja.

Jestesmy nizej niz w 2020 gdzie polska byla zamnieta. To ogromy sukces, o ktorym nikt nie mowi. Bo nikt nie klika, lepiej wrzucac informacje jak jest zle i ze bedzie tylko gorzej
new-object - @Kampinos: bo jest bezpieczniej z rolu na rok na drogach xD po prostu wc...

źródło: IMG_4267

Pobierz
magnus_rex
magnus_rex
magnus_rex
08.06.2026, 20:50:47
  • 5
#gielda jutro zwała - krach dekady - czarny wtorek - czuję to w kościach
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

new-object
new-object 08.06.2026, 21:04:30 via Wykop
  • 1
@magnus_rex: @Przypomnienie jutro o 20:00
  • Odpowiedz
new-object
new-object 09.06.2026, 14:04:34 via Wykop
  • 1
@magnus_rex: @bonzo_fugazi coś na razie jesteście anty-wskaźnikami ;D
  • Odpowiedz
new-object
new-object 09.06.2026, 18:02:08 via Wykop
  • 0
@magnus_rex: no nie jest tak zle. Dawaj wincyj
  • Odpowiedz

468

Ukrainiec wymachiwał szablą w Mysłowicach w biały dzień

Skandaliczne zachowanie w środku dnia w Mysłowicach. Śląscy funkcjonariusze w niedzielę 7 czerwca zatrzymali obywatela Ukrainy wymachującego bronią białą w centrum Mysłowic. Okazało się, że poza szablą miał także przy sobie nóż oraz kordzik.

Lolenson1888
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 09.06.2026, 10:23:14
  • 100
  • #
    ukraina
  • #
    myslowice
  • #
    slask
  • #
    patologiazewsi
  • #
    patologiazmiasta
new-object
new-object 09.06.2026, 16:20:17 via Wykop
  • 0
mam nadzieje, że nie zmieni hobby i nadal będzie biegał ale z bagnetem na froncie :)
new-object - mam nadzieje, że nie zmieni hobby i nadal będzie biegał ale z bagnetem n...

źródło: image

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

new-object
new-object 08.06.2026, 14:39:59
  • 60
Ten Skolim ładnie wbił kij w mrowisko xD

Widać że młody ogarnia życie - zamiast wydawać hajs na lewo i prawo, otworzył sobie marketingową sztuczkę - Stację paliw, gdzie sprzedaje po kosztach paliwo. Tak, nie zarabia na tym, ale zarabia na gadżetach co tam sprzedaje.

I co najważniejsze - przez to się o nim w ogóle kiedyś dowiedziałem. Bo dla mnie disco-polo to nie to co gustuje.

A
new-object - Ten Skolim ładnie wbił kij w mrowisko xD

Widać że młody ogarnia życie -...

źródło: image

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

new-object
new-object
Autor
08.06.2026, 14:48:03 via Wykop
  • 4
@armin-van-kutonger: gwiazdeczka jednego lub 2 przebojów. Zaraz wleci K.A.S.A i inne gwiazdeczki jednego strzała, co 1 piosenką chcą się ustawić na całe życie. 5 lat popracować i całe życie żyć z dorobku 1 piosenki.
  • Odpowiedz
new-object
new-object
Autor
08.06.2026, 15:00:14 via Wykop
  • 4
@wstanczyk: aby wiedzieli że pracują na całe życie, by wiedzieli że to co teraz dostają nie jest na przepi%@%%, tylko na całe życie i mają
a) oszczędzać
b) inwestować.
c) nie narzekać na starość jak nie zrobili albo A albo B.

I niech robią co chcą, to ich czas. Albo niech robią koncerty codziennie i zbierają z nich hajs, albo niech sprzedają gadżety, cokolwiek.
Na tym polega ten biznes.
  • Odpowiedz
new-object
new-object
Autor
08.06.2026, 16:11:59 via Wykop
  • 6
@falubazkarolak: to dlaczego nie zatrudnią ją normalnie o UOP, na 1/4 etatu?
  • Odpowiedz
new-object
new-object
Autor
08.06.2026, 16:18:45 via Wykop
  • 13
@wstanczyk: każdy by chciał popracować tydzień w miesiącu i mieć wolne reszte dnia.

Jestem programistą, też tak chce - popisać coś przez tydzień i mieć wolne. Tylko wtedy kiedy mam wenę.

Nie chce być korposzczurem, że będą mnie zmuszać do tworzenia kodu codziennie , od pon-pt po 8h dziennie. Jestem artystą, twórcą i chce pisać kiedy mam wenę.

Sami koledzy, jak oglądają moje PR mówią ze jestem Artystą, bo nikt
  • Odpowiedz
new-object
new-object
Autor
08.06.2026, 17:58:55 via Wykop
  • 9
@new-object: A co to ma do rzeczy? Sugerujesz, że ci, co zarabiają okolice minimalnej, to dlatego, że pracują dzień w miesiącu? Skąd ty to wytrzasnąłeś?


@wstanczyk: to w czym problem?

Tak, mam gdzieś ten temat i artystów. Niech idą do pracy, takie życie. Za darmo ode mnie nic nie dostaną. To że mają hobby to ich sprawa. A jak to nie ich hobby, tylko profesja - to niech
  • Odpowiedz
new-object
new-object
Autor
08.06.2026, 18:30:20 via Wykop
  • 9
@new-object: No to zamknij mordę i zostaw temat ludziom, którzy jednak cokolwiek wiedzą xD


@wstanczyk: aaa może ty zamknij morde od mojej kasy?

Zarządzaj swoją kasą, a nie ludzi. 73% tego nie chce, więc zamknij morde i do roboty niż żyć z moich podatków. Dokładaj się do państwa, a
  • Odpowiedz
new-object
new-object
Autor
08.06.2026, 20:20:23 via Wykop
  • 3
@Arteqq: w sumie teraz doczytałem i to j----y robot. 500 koncertów w rok, on życia nie ma. Do tego gra w serialu, tworzy muzykę, koncertuje itp. Szacun dla niego za kondycję. Przecież to p--------e 2 koncerty robić w dzień.
  • Odpowiedz
new-object
new-object
Autor
08.06.2026, 20:57:34 via Wykop
  • 2
@memory: z tego co czytałem - to w sezonie nawet 3-4 w jeden dzień. Pracowitości mu nie można odmówić.
  • Odpowiedz
new-object
new-object
Autor
09.06.2026, 13:15:16 via Wykop
  • 0
Sam zauważyłeś, że artyści nigdy w historii nie zarabiali na siebie sami, zawsze musieli liczyć na wsparcie z zewnątrz, a teraz teraz,


@falubazkarolak: zauważyłem że nigdy w historii Polski, nigdy w historii Europy, artyści nie mieli tak łatwo jak jest teraz. Mają dostęp do internetu, gdzie mogą oferować swoje usługi. Mogą przebić się poza swoją wioskę. Do tego liczne programy, stypendia, dofinansowania.
Ilość bogatych ludzi w Polsce jest znacznie większa niż
  • Odpowiedz
new-object
new-object
Autor
09.06.2026, 14:30:10 via Wykop
  • 0
Przebić się poza swoją wioskę z warsztatami prowadzonymi lokalnie? Spoko, na pewno w okolicy znajdzie się wystarczająco dużo rodziców, którzy regularnie będą wozić swoje pociechy na zajęcia i płacić za nie odpowiednio dużo, żeby utrzymać sprzęt i materiały.


@falubazkarolak: to dlaczego nie założy ta osoba JDG, jak prowadzi działalność, jak normalny człowiek? Dlaczego artysta ma problem, ale ktoś po AWFie bo chciałbyć super sportowcem już nie, i potrafi ogarnąć życie, robiąc
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 17.01.2026

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 11.01.2026

    Mikroblogger
  • Złotousty
    od 01.09.2025

    Złotousty
  • Rocznica
    od 05.02.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking