Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
nobig042

nobig042

Dołączył 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 71
  • Znaleziska 9
  • Mikroblog 62
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 0
kanguru
kanguru
3 godz. i 49 min temu
  • 7
witam szanowne robolstwo #przegryw #kolchoz #pracbaza #nocnazmiana
kanguru - witam szanowne robolstwo #przegryw #kolchoz #pracbaza #nocnazmiana

źródło: 1000054828

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nobig042
nobig042 1 godz. i 52 min temu via Wykop
  • 2
@kanguru: codziennie robisz nowe zdjęcie czy wklejasz to samo ?
  • Odpowiedz
walicwasss
walicwasss
20 godz. i 15 min temu
  • 3
Jak oduzaleznic sie od ekranu? Tabletu laptopu telefonu dodam ze ja znajomych mam bardzo mało....

#przegryw
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nobig042
nobig042 19 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 0
@walicwasss: ogarnij sobie jakiegoś hebanowego księcia
  • Odpowiedz
qba2004
qba2004
qba2004
przedwczoraj, 08:55:47
  • 2
drugi miesiąc rekrutacji do policji, liczba zaliczonych etapów rekrutacji: 1/4

#przegryw #policja
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nobig042
nobig042 przedwczoraj, 09:20:58 via Wykop
  • 0
@qba2004: nie masz ambicji wstąp do policji
  • Odpowiedz
nobig042
nobig042 przedwczoraj, 09:28:03 via Wykop
  • 1
@qba2004: lepiej czyścić kible niż zostać psem
  • Odpowiedz
nobig042
nobig042 wczoraj, 02:56:43 via Wykop
  • 0
@robert_przylbica: typ ma mentalność typowego krawężnika z wielkim ego nadaje się idealnie
  • Odpowiedz
Henson_
Henson_
30.05.2026, 09:51:36
  • 20
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nobig042
nobig042 30.05.2026, 10:09:45 via Wykop
  • 16
@Henson_: gość ma rację ruchają się wszystkie kobiety i jakieś 5 % chłopów czyli jakiś 55% procent czyli większość
  • Odpowiedz

580

We Wrocławiu szukają rowerzysty po skandalicznym ataku na seniorkę

We Wrocławiu szukają rowerzysty po skandalicznym ataku na seniorkę

Policja z Wrocławia szuka rowerzysty, który 11 maja celowo popchnął seniorkę

whimer
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 21.05.2026, 16:06:32
  • 82
  • #
    rower
  • #
    pedalarz
  • #
    roweroza
nobig042
nobig042 22.05.2026, 13:11:18 via Wykop
  • -3
@Zlomiarz1: lepiej pierwszego lepszego złomiarza i tak każdy n------y bełkocze i śmierdzi
Henson_
Henson_
07.05.2026, 09:21:30
  • 4
W bardzo nędznym kołchozie pracujecie?
#przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nobig042
nobig042 07.05.2026, 09:25:07 via Wykop
  • 4
@Henson_: najnowocześniejsze wysypisko śmieci w regionie
  • Odpowiedz

742

Kobiety kobietom to robią

Kobiety kobietom to robią

Normalizacja zdrady, wręcz pochwała nieuczciwości i niedotrzymania przysiąg, ignorowanie konsekwencji dla innych - to jest to, co "Ekspertki z wysokieobcasy" doradzają Polkom!

kotas_przesmiewca
z
wysokieobcasy.pl
dodany: 22.04.2026, 06:54:57
  • 117
  • #
    zdrada
  • #
    zwiazki
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    seks
  • #
    kobiety
  • #
    p0lka
nobig042
nobig042 23.04.2026, 17:49:03 via Wykop
  • -1
@Dadas77: widzę herb Widzewa i wiadomo że będzie spadek
huopisko
huopisko
05.04.2026, 21:01:09
  • 2
nie wiem czy tylko ja mam takie odczucie, ale ten tag powoli zaczyna przypominać jakieś pato uniwersum typu Szkolna albo Urzędnicza xD tylko streamów brakuje
#przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nobig042
nobig042 05.04.2026, 21:21:29 via Wykop
  • 1
@huopisko: streamy już były wykopekbordo robił jak się skończyło każdy pamięta
  • Odpowiedz
bartlomiej_rakowski
bartlomiej_rakowski
29.03.2026, 01:17:33
  • 5
Druga czy trzecia?
#kolchoz #przegryw
bartlomiej_rakowski - Druga czy trzecia? 
#kolchoz #przegryw

źródło: 48A2AFA7-CAA5-4265-927E-38A4E985837C

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nobig042
nobig042 29.03.2026, 01:22:38 via Wykop
  • 3
@bartlomiej_rakowski: 13,5k motogodzin takie wózki tylko w Łodzi
  • Odpowiedz
nobig042
nobig042 29.03.2026, 16:06:59 via Wykop
  • 1
@bartlomiej_rakowski: sam jeżdżę na wózku to wiem jak wygląda pulpit to chyba junghenrich i wiem że jesteś z łodzi
  • Odpowiedz
KorpoRozowa
KorpoRozowa
KorpoRozowa
21.03.2026, 20:40:38
  • 1
Czy ktoś z Was próbował wrócić do ex po dłuższym czasie i czy to miało sens? Mam wrażenie, że niektóre historie nie kończą się tak, jak powinny. Od ponad dwóch lat nie mogę zapomnieć o ex i myślę czy napisać.

#ex #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #przegryw
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nobig042
nobig042 22.03.2026, 00:40:41 via Wykop
  • 1
@KorpoRozowa: przerabiałem takie rozstania i powroty ostatecznie i tak się rozstaliśmy
  • Odpowiedz

1713

Nie istnieje nic takiego jak piekło kobiet

Zachęcam każdą osobę do poznania spisu (dół artykułu) jakie nierówności tyczą mężczyzn. Niestety feministki wmawiają nam, że to one cały czas są w społeczeństwie uciemiężone. Nic prawdy. Nawet jeśli znajdziemy kilka punktów, że kobiety mają trudniej to nie ma to liczbowo porównania do mężczyzn.

wardenga
z
swiadomosc-zwiazkow.pl
dodany: 19.03.2026, 15:22:19
  • 295
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
nobig042
nobig042 19.03.2026, 18:23:35 via Wykop
  • 3
@wardenga: albo jak ja mam dyskopatię brak wykształcenia i totalnie p--------e w pracy fizycznej każdy dzień to walka o przetrwanie
Pioter_Polanski
Pioter_Polanski
09.03.2026, 03:04:02
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nobig042
nobig042 09.03.2026, 09:02:32 via Wykop
  • 1
@metrowroclawskie: moze w latach 90 bylo się czego bać teraz to faktycznie śmiechu warte miasto jak każde inne
  • Odpowiedz
nobig042
nobig042 09.03.2026, 10:04:04 via Wykop
  • 2
@Chest_Rockwell: na codzien jestem na wschodniej stronie miasta ale zdarza mi się bywac na bałutach i nigdy nikt mnie nawet zaczepił
  • Odpowiedz
FiksQ
FiksQ
08.03.2026, 12:50:02
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nobig042
nobig042 08.03.2026, 13:44:44 via Wykop
  • 0
@FiksQ: bez różnicy wszystkie są wyrachowane polki bardziej patrzą na wygląd a ukrainki na kase
  • Odpowiedz
Van-der-le-Clerc
Van-der-le-Clerc
07.03.2026, 23:11:34
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nobig042
nobig042 08.03.2026, 03:45:07 via Wykop
  • 1
@Van-der-le-Clerc: można też mieć to przez jakiś czas stracić na zawsze i wtedy jest jest gorzej
  • Odpowiedz
F.....r
F.....r
konto usunięte 07.03.2026, 23:57:57
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nobig042
nobig042 08.03.2026, 03:36:53 via Wykop
  • 0
@Fishwater: mile złego początki odpuść sobie to czym prędzej
  • Odpowiedz
Arutam2002
Arutam2002
04.03.2026, 16:53:06
  • 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nobig042
nobig042 04.03.2026, 17:25:20 via Wykop
  • 2
@Arutam2002: komedia która po latach staje się dramatem
  • Odpowiedz
Piwnica-wykop
Piwnica-wykop
04.03.2026, 08:28:54
  • 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nobig042
nobig042 04.03.2026, 09:33:46 via Wykop
  • 2
@Piwnica-wykop: bo większość ma świadomość że jak odejdzie to jest wysokie prawdopodobieństwo że będę sami do końca
  • Odpowiedz
p.....u
p.....u
konto usunięte 03.03.2026, 08:22:27
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nobig042
nobig042 03.03.2026, 09:20:16 via Wykop
  • 0
Jezioro zgnilizny miejsce w sam raz na przegryw
  • Odpowiedz
R.....i
R.....i
konto usunięte 27.02.2026, 16:36:32
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nobig042
nobig042 27.02.2026, 16:41:15 via Wykop
  • 1
@Roman_Bulkowski: prawda przegrywanie w dużym mieście to katorga
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

k w

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 09.08.2025

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking