Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko146
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
dafi93

dafi93

Dołączył 2 lata i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 470
  • Znaleziska 3
  • Mikroblog 467
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 13
Multiwitamina-_
Multiwitamina-_
wczoraj, 11:37:56
  • 2
W----------m 4 surowe makówki
Mak wyglądał na morfinowy gole liście bez włosków, oplatające się u nasady łodygi. Większy pokrój niż zwykły polny maczek. Kwiatki były już przekwitnięte, zostały same makowy, które zerwałem, zjadłem i zapiłem browarem
#medycyna
#narkotykizawszespoko
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dafi93
dafi93 23 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 0
@SanczoPansaFromVillage: rozwolnienie
  • Odpowiedz
centerario
centerario
24.06.2026, 20:54:47
  • 29
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dafi93
dafi93 24.06.2026, 22:26:19 via Wykop
  • 0
@centerario: albo jesteście świadkami budzenia się tego normictwa.

lepiej dla was jak powiększycie swoją społeczność, szczególnie o failed normiki, bo dzięki temu zyskacie więcej głosu w społeczeństwie.
A o to wam chyba też po części chodzi? o rozprzestrzenianie świadomości?

W obecnej formule, gdzie tworzycie hermetyczną i elitarną społeczność, zjadacie własny ogon. Coś jak wąsacz (z lewej i prawej) pozbywający się rokujących jednostek z otoczenia przez "skazy", co w efekcie zaprowadziło
  • Odpowiedz
dafi93
dafi93 przedwczoraj, 19:41:12 via Wykop
  • 0
@Fala_Magnezu: myślałem że to coś więcej niż samo hobby, gra dla przyjemności

skoro tak, to w porządku, masz racje
  • Odpowiedz
dafi93
dafi93 wczoraj, 09:42:28 via Wykop
  • 0
@Fala_Magnezu: xD
  • Odpowiedz
dafi93
dafi93 wczoraj, 10:06:22 via Wykop
  • 0
@Fala_Magnezu: to jest to o czym mówię
szczekaj psie
  • Odpowiedz
dafi93
dafi93 wczoraj, 10:19:53 via Wykop
  • 0
@Fala_Magnezu: ajjjj sorry za urazę elyto
  • Odpowiedz
kamil-tika
kamil-tika
24.06.2026, 14:09:46
  • 40
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dafi93
dafi93 24.06.2026, 19:47:24 via Wykop
  • 4
@choochoomotherfucker: ? xd
  • Odpowiedz
WujekDoggi
WujekDoggi
15.06.2026, 13:59:25
  • 0
Ahoj przygodo!
#studia #studbaza #wygryw #chwalesie
WujekDoggi - Ahoj przygodo!
#studia #studbaza #wygryw #chwalesie

źródło: d

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dafi93
dafi93 15.06.2026, 23:01:35 via Wykop
  • 0
@WujekDoggi: xDD powodzenia z tymi kontaktami z płcią przeciwną, daj znać za rok jak poszło XD
  • Odpowiedz
dafi93
dafi93 16.06.2026, 09:10:12 via Wykop
  • 0
@WujekDoggi: czekam kukiełko
  • Odpowiedz
dafi93
dafi93 16.06.2026, 09:22:04 via Wykop
  • 0
@WujekDoggi: powiedział ten co poszedł na jakiś g---o kierunek bo na inne się nie dostał xdd
  • Odpowiedz
dafi93
dafi93 16.06.2026, 09:32:14 via Wykop
  • 1
@WujekDoggi: a co? potrzebujesz do załączenia przy rejestracji?
  • Odpowiedz
dafi93
dafi93 16.06.2026, 10:19:20 via Wykop
  • 0
@WujekDoggi: czy ty właśnie przejrzałeś cały mój profil i to analizowałeś kiedy ja mam z ciebie bekę? XDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
dafi93
dafi93 16.06.2026, 20:31:09 via Wykop
  • 0
@WujekDoggi: przykro mi, że nie podjąłeś się studiowania na podstawie opinii dwóch wykopków xd
jesteś jeszcze młody, więc zapamiętaj slogan "ignorancja to siła", im szybciej to zrozumiesz, tym lepiej dla ciebie
  • Odpowiedz
dafi93
dafi93 16.06.2026, 23:07:17 via Wykop
  • 0
@WujekDoggi: aż tak uwiera brak dziewczynki? nie patrz na tych inceli z wykopu tylko idź na te studia wyrywać małolaty staruszku, w końcu ochoczo zadeklarowałeś się zdać relacje za rok jak ci poszło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
skeeto666
skeeto666
skeeto666
09.06.2026, 07:24:46
  • 131
Zwracanie ludziom uwagi na dotykanie pieczywa gołymi rękami w sklepie wywołuje często podobną agresję jak zwracanie uwagi na nieprawidłowe parkowanie.
#samochodoza #supermarket #lidl #biedronka
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dafi93
dafi93 09.06.2026, 08:46:29 via Wykop
  • 0
@qetua: a potrzeby socjalne to się załatwia z prawdziwymi ludźmi, a nie na wykopie siedzisz
  • Odpowiedz
dafi93
dafi93 09.06.2026, 09:10:12 via Wykop
  • 1
@qetua: a mi nie potrzeba twoich rad odnośnie miejsca kupowania bułek. Ja sobie je kupuje gdzie chcę, więc wyginaj stąd
  • Odpowiedz
dafi93
dafi93 09.06.2026, 09:18:31 via Wykop
  • 1
@qetua: ciebie nikt nie pytał o to gdzie kupuje się pieczywo
  • Odpowiedz
dafi93
dafi93 09.06.2026, 10:57:45 via Wykop
  • 0
@qetua: to jak ty mnie oskarżasz o chorobę dwubiegunową, to ja polecam tobie kontakt z lekarzem psychiatrą, skoro piszesz sam do siebie w komentarzach na wykopie
  • Odpowiedz
dafi93
dafi93 09.06.2026, 13:04:11 via Wykop
  • 0
@qetua: przecież w tej rozmowie to ty jesteś tym, który pisze sam do siebie, to czemu nadal mi odpisujesz na piąty już komentarz? chłop co diagnozuje u innych choroby, a sam jest ich wylęgarnią XD i to jeszcze jaką sfrustrowaną
  • Odpowiedz
dafi93
dafi93 09.06.2026, 13:24:41 via Wykop
  • 0
@qetua: niech ci psychiatra powie jakich lol
tak na luzie odpisujesz że jak ci ktoś zwróci uwagę od razu wyganiasz z dyskusji i oskarżasz o choroby psychiczne kiedy nie wiesz jak się zachować xdd
  • Odpowiedz
dafi93
dafi93 09.06.2026, 20:34:23 via Wykop
  • 0
@qetua: po prostu napisałem że nikt nie potrzebuje twoich rad i mądrości, a ty się zesrałeś. Dobrze, że sam zrozumiałeś gdzie twoje miejsce
nara ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Milanek93
Milanek93
03.06.2026, 07:53:55
  • 15
#321685 #przegryw Huop wygrał w konkursie firmowym taki oto przybornik do auta. Ale huop nie ma auta xd przekażę rodzicielowi.
Milanek93 - #321685 #przegryw Huop wygrał w konkursie firmowym taki oto przybornik do...

źródło: 1000015159

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dafi93
dafi93 03.06.2026, 10:14:09 via Wykop
  • 2
@Milanek93: pioter szanuj ojca swego acz torbowego

Tekst dolny
  • Odpowiedz
frugASS
frugASS
02.06.2026, 21:32:34
  • 67
frugASS

źródło: HJMvD7FX0AA9Abj

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dafi93
dafi93 03.06.2026, 00:14:49 via Wykop
  • 0
@psspspspsp: cyklopet
  • Odpowiedz
marcin-alfapvp
marcin-alfapvp
30.05.2026, 11:55:10
  • 21
japoerdole zyje
#narkotykizawszespoko
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dafi93
dafi93 30.05.2026, 12:16:02 via Wykop
  • 0
@marcin-alfapvp: a po 8 miesiącach zmartwychwstał
  • Odpowiedz
dafi93
dafi93 30.05.2026, 12:17:32 via Wykop
  • 0
@marcin-alfapvp: tęskniliśmy za tobą marcin
  • Odpowiedz
1-1-1-1
1-1-1-1
26.05.2026, 16:23:56
  • 199
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dafi93
dafi93 26.05.2026, 20:36:16 via Wykop
  • 0
@1-1-1-1: to jest kobieca wersja bułki, wędliny itd... tylko że tutaj jest usługi kosmetyczki, fryzjera, paznokcie itp.
  • Odpowiedz
0Fifi
0Fifi
21.04.2026, 06:22:38
  • 1
Ja bym dał 50mg helu +70mg koko i 700-900ug fenta.
Tak to by mniej więcej wyglądało:D
#narkotykizawszespoko
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dafi93
dafi93 21.04.2026, 07:32:38 via Wykop
  • 2
@0Fifi: będzie grzane jak tylko kasa wpadnie
  • Odpowiedz
DziobakPepe
DziobakPepe
20.04.2026, 15:08:06
  • 145
Polska jest piękna
Tymczasem polska:
#polska #dom #zagospodarowanieprzestrzenne #wies #demografia
DziobakPepe - Polska jest piękna
Tymczasem polska:
#polska #dom #zagospodarowanieprze...

źródło: piękna polka

Pobierz
  • 223
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dafi93
dafi93 20.04.2026, 17:43:31 via Wykop
  • 4
@DziobakPepe: lepiej? xd
dafi93 - @DziobakPepe: lepiej? xd

źródło: ChatGPT Image 20 kwi 2026, 19_41_57

Pobierz
  • Odpowiedz
shitman6
shitman6
18.04.2026, 18:52:26
  • 55
Ruszam w poszukiwaniu niezapchanego automatu...
#systemkaucyjny #bogactwo #gorzkiezale #zalesie #zlodzieje
shitman6 - Ruszam w poszukiwaniu niezapchanego automatu... 
#systemkaucyjny #bogactwo...

źródło: 3186

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dafi93
dafi93 18.04.2026, 22:22:02 via Wykop
  • 3
@o__0: co upokarzającego jest w dbaniu o minimalizacje zanieczyszczenia plastikiem? Wynoszenie śmieci do kontenera pod blokiem też upokarza?
  • Odpowiedz
fanmarcinamillera
fanmarcinamillera
18.04.2026, 08:53:35
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dafi93
dafi93 18.04.2026, 14:02:25 via Wykop
  • 1
@NiezlyJestes:
dafi93 - @NiezlyJestes:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Palinek
Palinek
14.03.2026, 11:05:50
  • 10
Sobota, samo południe. U sąsiada z góry punktualnie zaczął się festiwal rzucania metalowymi kulami i rytualne przestawianie meblościanki. Zawsze mnie zastanawia, czy w każdym bloku w Polsce jest państwowy etat dla takiego gościa, czy to przydzielają z urzędu przy odbiorze kluczy? xD

#heheszki #polskiedomy #patodeweloperka #zalesie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dafi93
dafi93 14.03.2026, 12:21:52 via Wykop
  • 2
@Palinek: nowy blok?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • Strona 1 z 8
  • >
  • że jak to, już koniec dnia? już nic się dzisiaj nie zdarzy?

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 16.10.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking