Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko156
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
gooway
gooway

gooway

Dołączył 8 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5124
  • Znaleziska 566
  • Mikroblog 4558
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 18
  • Dodane (437)
  • Komentowane (776)
  • Plusowane (3345)
AdrianSemenic
AdrianSemenic
AdrianSemenic
16.02.2026, 20:16:06
  • 1389
Tomasiak to jest moim zdaniem największa niespodzianka w historii polskich startów na igrzyskach XD jasne, zdarzały się pojedyncze wyskoki, których nikt się nie spodziewał, pokroju Fortuny, ale tu gościu zdobył trzy medale na jednej imprezie i to zasłużenie, a przed sezonem nikt go praktycznie nie znał XD

#mediolan2026 #skoki
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RadzioPtaQ
RadzioPtaQ
RadzioPtaQ
16.02.2026, 20:17:31 via Wykop
  • 312
@AdrianSemenic: Zaskoczył nas jak Ammann w 2002 wtedy srebro i brąz Małysza to była ogólnopolska porażka. Teraz te medale to wielki sukces. Zmiana o 180 stopni bo nikt się ich nie spodziewał. W 2002 w ciemno braliśmy złoto chociaż jedno
  • Odpowiedz
WaveCreator
WaveCreator
16.02.2026, 20:19:00 via Wykop
  • 178
@AdrianSemenic: Żeby tylko nie było powtórki z Thomasa Dietharta, który pojawił się znikąd, zrobił TCS'a, 4 miejsce na IO, 8 w sezonie w PŚ, a potem zniknął ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
R_O_T_T_E_N
R_O_T_T_E_N
17.02.2026, 05:48:57
  • 693
#heheszki
ROTTE_N - #heheszki

źródło: 1000024618

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KanJaweuDieZweite
KanJaweuDieZweite
KanJaweuDieZweite
17.02.2026, 06:23:26 via Wykop
  • 110
@R_O_T_T_E_N: Eh, wy to przynajmniej coś mogliście zrobić, bo ja dopiero urodziłem się za rok xd
  • Odpowiedz
D00D00
D00D00
17.02.2026, 06:40:46 via Wykop
  • 574
@KanJaweuDieZweite: wymówki wymówki
  • Odpowiedz
Polasz
Polasz
14.02.2026, 04:57:51
  • 1558
Mirki i Mirabelki pijcie ze mną kompot!!
Właśnie urodził mi się drugi synek!!
Żonka zrobiła mi najlepszy prezent na #walentynki (。◕‿‿◕。)
#chwalesie
Polasz - Mirki i Mirabelki pijcie ze mną kompot!!
Właśnie urodził mi się drugi synek!...

źródło: 1000017642

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ed59bbe7
ed59bbe7
14.02.2026, 05:00:27 via Wykop
  • 727
@Polasz: Wychowaj jak swoje, nawet jak czorne. ;-)
  • Odpowiedz
damek
damek
14.02.2026, 05:18:14 via Android
  • 117
@Polasz: widzisz jakie masz poparcie na wykopie :) Gratulacje
A nie. Czekaj. To jeszcze nocna
  • Odpowiedz
Kondi3000
Kondi3000
13.02.2026, 15:13:09
  • 410
witajcie

uprawiam od paru lat Ashwagandhe sobie. Pierw hobbystycznie ale coś mnie pociągnęło żeby spróbować wejść na rynek z produktem. Trochę było zabawy ale udało się i mam oficjalnie ekstrakt z ashwagandhy uprawianej na naszej ziemi. W związku z tym chciałem zorganizować #rozdajo dla chętnych przetestować. Czysty ekstrakt bez dodatków (jedynie odrobina alkoholu) przebadany i zarejestrowany.
Zapraszam do plusowania, a losowanie zrobimy jutro (14.02) o 17.
Kondi3000 - witajcie

uprawiam od paru lat Ashwagandhe sobie. Pierw hobbystycznie ale...

źródło: 1000021988

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Camaxtle
Camaxtle
Camaxtle
13.02.2026, 16:19:38 via Wykop
  • 66
@Kondi3000: Jak odnosisz się do faktu że w Danii już zakazali ashwagandy, a w innych krajach to rozważają bądź wprowadzają ograniczenia? Pytam bo od długiego czasu ashwaganda jest przedstawiana tylko z pozytywnej strony, a gdy się przebije przez warstwę marketingową to można znaleźć wiele historii ludzi którym nie pomogła, a wręcz przeciwnie.
  • Odpowiedz
mam_kosmate_mysli
mam_kosmate_mysli
mam_kosmate_mysli
13.02.2026, 16:19:49 via Wykop
  • 21
@Kondi3000: sprawdziłbym czy zwiększa ilość nabiału w prąciu
  • Odpowiedz
kasza332
kasza332
11.02.2026, 12:10:33
  • 1614
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thorgoth
thorgoth
11.02.2026, 12:15:21 via Wykop
  • 378
@kasza332: to jest świeże
  • Odpowiedz
Karpatnik
Karpatnik
Karpatnik
11.02.2026, 12:26:29 via Wykop
  • 405
@kasza332: Swoją drogą, to niezły debil z kierowcy, że sam się wkopał xD

Taki typowy polak - czyli sam się pogrąży, aby u----ć innych 🤣
  • Odpowiedz
chomikgumiok
chomikgumiok
10.02.2026, 05:31:47
  • 2190
#mediolan2026 #heheszki
Jak patrzę na te dyscypliny na torze saneczkarskim:
-zjeżdżasz na sankach
-zjeżdżasz na sankach z kolegą
-zjeżdżacie na dużych sankach w 4
-zjezdzasz na dół głową xD
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

npower
npower
10.02.2026, 06:48:58 via Wykop
  • 571
@chomikgumiok: A biegi narciarskie? bieg indywidualny, łączony, masowy, sprint, sprint drużynowy i sztafety mieszane, a drugie tyle samo biegów z karabinem na plecach xd
  • Odpowiedz
thewhitestar
thewhitestar
thewhitestar
10.02.2026, 06:58:36 via Wykop
  • 1105
@chomikgumiok: dobrze że o pływaniu na igrzyskach nie słyszałeś bo dopiero byś się zdziwił. Jeden pływak z jednych igrzysk jest w stanie przywieźć medali tyle że calą drużynę piłkarską by obdzielił i jeszcze by mu zostało
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
09.02.2026, 05:27:42
  • 1564
Mega_Smieszek

źródło: 1000014927

Pobierz
  • 131
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

groman43
groman43
09.02.2026, 06:04:51 via Wykop
  • 1129
@Mega_Smieszek: Pędzę zarobić na Twoją emeryturę babciu. Całe życie płaciłaś jakieś śmieszne składki, przeszłaś 5 lat wcześniej na emeryturę niż dziadek (który już nie żyje). Teraz nie dość, że 13. i 14. emerytura Ci się marzy, to chcesz jeszcze rentę wdowią a i tak narzekasz, że po wysłaniu przelewu do ojca dyrektora nie zostaje Ci nic na lekarstwa.
  • Odpowiedz
pastryk
pastryk
09.02.2026, 06:40:07 via Wykop
  • 2372
@donatien-de-sade: @grzypAtomowy @groman43 Ale trzeba mieć sprany łeb, żeby tak skomentować tego mema XD
  • Odpowiedz
dariusz44
dariusz44
07.02.2026, 11:07:52
  • 2464
Mój ziomeczek z którym wychowałem się na jednej klatce 15 lat temu w wieku lat 30 zachorował na #schizofrenia. Od 5 lat jest w ośrodku opiekuńczym. Słaby jest z nim kontakt, żyje w swoim świecie . Jak jestem w okolicy to zawsze podrzucam mu zestaw z Maca i opowiadam co jest grane w świecie. Na tego Maca świecą mu się oczy, chociaż prawie nic nie mówi. Zawsze lubił fastfoody.
dariusz44 - Mój ziomeczek z którym wychowałem się na jednej klatce 15 lat temu w wiek...

źródło: IMG_7963

Pobierz
  • 121
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

onionhero
onionhero
07.02.2026, 11:10:38 via Wykop
  • 1703
@dariusz44: dobry z Ciebie ziomek - miło mieć takiego. Trzymaj się!
  • Odpowiedz
LadySandra
LadySandra
07.02.2026, 11:15:35 via Wykop
  • 1302
@dariusz44: tacy kumple to skarb.
  • Odpowiedz
wirus133
wirus133
wirus133
02.02.2026, 06:08:41
  • 1205
#praca #kolchoz
wirus133 - #praca #kolchoz

źródło: IMG_4189

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bunchars
Bunchars
02.02.2026, 06:09:41 via Wykop
  • 1661
@wirus133: współczuję takiej pracki
  • Odpowiedz
kwark64
kwark64
kwark64
02.02.2026, 06:59:14 via Wykop
  • 1357
@wirus133: współczuję takiego towarzystwa w pracy.
  • Odpowiedz
nonOfUsAreFree
nonOfUsAreFree
31.01.2026, 20:13:03
  • 659
obowiązkowe przypomnienie
Harry powinien być z Hermioną, a Ron z Ginny
#harrypotter
nonOfUsAreFree - obowiązkowe przypomnienie
Harry powinien być z Hermioną, a Ron z Gin...

źródło: 141375b5db954ebc690606cde20fe14d

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

D00D00
D00D00
31.01.2026, 20:43:24 via Wykop
  • 414
@nonOfUsAreFree: ja powinienem być z Hermioną
  • Odpowiedz
Nedifie
Nedifie
Nedifie
31.01.2026, 21:03:10 via Wykop
  • 329
@nonOfUsAreFree: sweet home Alabama xD
  • Odpowiedz
bar125
bar125
28.01.2026, 15:39:54
  • 709
U starego dzisiaj zmiana dzienna 0%, ale zaraz jedzie do biedronki zrobić rebalansing
#gielda
bar125 - U starego dzisiaj zmiana dzienna 0%, ale zaraz jedzie do biedronki zrobić re...

źródło: 15618a37f9a8942ce12d9729810aa886dd44b93bf6b022c3f6241767ecb2b6e0

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MG78
MG78
28.01.2026, 15:44:44 via Wykop
  • 331
@bar125: Skąd masz dane mojego portfela inwestycyjnego, mów!
  • Odpowiedz
perfumowyswir
perfumowyswir
28.01.2026, 15:46:58 via Wykop
  • 307
@bar125: bieda budowana przez pokolenia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Sleepypl
Sleepypl
18.01.2026, 01:35:00
  • 441
Jeśli dostanę 25 plusow to pójdę na piechotę z Poznania do Warszawy
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bittohardtoexp_lain
bittohardtoexp_lain
18.01.2026, 01:36:32 via Wykop
  • 61
@Sleepypl: mój rekord to z grudziądza do świecia,a le za to bez butów
  • Odpowiedz
ev3r
ev3r
ev3r
18.01.2026, 01:38:23 via Wykop
  • 72
@Sleepypl: muj rekord to na orlen i w tył
  • Odpowiedz
niktopan
niktopan
niktopan
16.01.2026, 13:39:06
  • 1275
Eh mireczki p--------e.
Od dwóch lat w korpo optymalizujemy bazę danych, ażeby jak najdłużej zeszło co chwila próbujemy nowych stacków, chociaż zwykły index by rozwiązał problem.
Dzięki temu nic dosłownie nie robilem, oprócz picia kawy i wypoku.

Ale przyjęliśmy jakiegoś juniora, a ten żeby się wykazać zrobił ten j----y index. Teraz niedość, ze trzeba pracować więcej to pewnie część z nas wyjebia bo już nie trzeba “optymalizować”.
A było tak dobrze ( ͡° ʖ
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

assninja
assninja
16.01.2026, 14:27:30 via Wykop
  • 386
@niktopan: zrób teraz jakieś triggery AFTER UPDATE ON d--a FOR EACH ROW EXECUTE pg_sleep(0.1) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
salanderek
salanderek
salanderek
16.01.2026, 14:36:49 via Wykop
  • 401
@niktopan: hahahahah jak ja dzisiaj czytałem taki sam wpis tylko z drugiej strony XD ahahah to wy pracujecie razem XDDD i on myśli że pomógł firmie a tak naprawdę sam sobie zaszkodził ahahahahah
  • Odpowiedz
co_jest_kurde_noc_jest_kurde
co_jest_kurde_noc_jest_kurde
co_jest_kurde_noc_jest_kurde
14.01.2026, 13:07:17
  • 3868
Dopiero dziś udało się spotkać u notariusza ( ͡° ͜ʖ ͡°) czyli kontynuacja wpisu jak wystrychnąć na dudka pośrednika nieruchomości

W skrócie:
- znaleźliśmy ogłoszenie fajnego mieszkania na necie, umawiamy się na spotkanie
- na oglądaniu mieszkania są właściciele i pośrednik (który nie przedstawia się i nic nie robi)
- spoko, pasuje, dwa dni później z właścicielami (i pośrednikiem stojącym
cojestkurdenocjest_kurde - Dopiero dziś udało się spotkać u notariusza ( ͡° ͜ʖ ͡°) cz...

źródło: W-czym-moz%CC%87e-pomo%CC%81c-Ci-notariusz-urban.one-min-scaled-2360x1036_c

Pobierz
  • 182
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szybki96
szybki96
14.01.2026, 13:10:23 via Wykop
  • 4022
szybki96

źródło: GT-nDFvXkAAkRkL

Pobierz
  • Odpowiedz
Nikita_Mazepin
Nikita_Mazepin
14.01.2026, 13:11:20 via Wykop
  • 2083
@co_jest_kurde_noc_jest_kurde: No przyznam że tego się nie spodziewałem
NikitaMazepin - @cojestkurdenocjestkurde: No przyznam że tego się nie spodziewałem

źródło: comment_PWZFGgtaX0sSlW5BGuqftlAlHQZZFf15

Pobierz
  • Odpowiedz
iniacz
iniacz
13.01.2026, 14:51:04
  • 3731
Złożyłam wypowiedzenie bez znalezionej następnej pracy. Za trzy miesiące dam znać, czy to była dobra decyzja xD
#praca #pracbaza #yolo
iniacz - Złożyłam wypowiedzenie bez znalezionej następnej pracy. Za trzy miesiące dam...

źródło: 1000038041

Pobierz
  • 184
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thorgoth
thorgoth
13.01.2026, 14:53:03 via Wykop
  • 538
@iniacz: to co zrobiłaś jest durne ale łap plusa za White Lotus
  • Odpowiedz
Przypomnienie
Przypomnienie
13.01.2026, 15:02:46 via Wykop
  • 4002
@mar-kar-583: Za 3 miesiące (13/04/2026, 16:02:41 CEST) napiszę do Ciebie, żeby Ci przypomnieć o tym komentarzu

Aby ograniczyć spam, zawołam każdego, kto zaplusuje ten komentarz

Więcej info | Feedback
  • Odpowiedz
R_O_T_T_E_N
R_O_T_T_E_N
11.01.2026, 08:41:04
  • 1315
#heheszki
ROTTE_N - #heheszki

źródło: 1000023594

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sanremu
Sanremu
11.01.2026, 09:26:33 via Wykop
  • 33
@R_O_T_T_E_N: Takie ceny to chyba dla korcipowskiego.
  • Odpowiedz
dlugi-gr
dlugi-gr
11.01.2026, 10:12:03 via Wykop
  • 299
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
drakonia
drakonia
11.01.2026, 13:44:03
  • 3212
Mirasy, wracam do Was z trzecią częścią sagi o oszustwie na OLX w sprawie odkurzacza. W razie potrzeby: link do pierwszej i link do drugiej części

O pomoc w unboxingu poprosiłam jeszcze jedną osobę. Odpaliłam też dwie kamerki – jedną w telefonie, "mobilną", zaś druga stała na statywie i była cały czas skierowana na stół, gdzie odpakowywałam przesyłkę. W międzyczasie robiłam też fotki. Cały proces mam więc idealnie zapisany.

Sam sposób zapakowania był tragiczny,
  • 202
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

troublesomeuncle
troublesomeuncle
11.01.2026, 13:47:25 via iOS
  • 1662
Jedziesz z tym pajacem Mirabelko
  • Odpowiedz
NoblePhantasm
NoblePhantasm
11.01.2026, 13:50:22 via Wykop
  • 1645
@drakonia: Tylko zgłaszaj oszustwo
  • Odpowiedz
saintie
saintie
11.01.2026, 16:25:55
  • 558
wyjasni mi ktos o co chodzi? dlaczego faceci sobie robia taka fryzure? to teraz modne?
saintie - wyjasni mi ktos o co chodzi? dlaczego faceci sobie robia taka fryzure? to t...

źródło: IMG_7736

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MonsieurLaBoule
MonsieurLaBoule
11.01.2026, 16:28:32 via Android
  • 388
@saintie tak, zakola teraz na topie, jak nie rozumiesz aktualnej mody to nic nie poradzę boomerko
  • Odpowiedz
Grzesiek_astronaut2
Grzesiek_astronaut2
11.01.2026, 17:14:08 via Wykop
  • 624
@saintie: tak się oznaczają prawdziwi mężczyźni Alfa którzy ruch*ja tak dobrze że dyski kobieta wypadają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Grzesiek_astronaut2 - @saintie: tak się oznaczają prawdziwi mężczyźni Alfa którzy ruc...

źródło: 7b2b5970437bf067ee9ab46f1cdb75ff769f06b8853e414d2728a12287586808,w400

Pobierz
  • Odpowiedz
Metodzik
Metodzik
10.01.2026, 07:41:58
  • 4779
Tak jak w poprzednim roku, tworzę nową listę wołania w znaleziskach o darmowych grach od GOG. Nowa lista ma na celu aktualizację osób zainteresowanych wpisem w 2026. jutro, pojutrze będzie aktualizacja listy steam, epic

=================================================================================================

Nowa lista wołania o darmowych grach od GOG w 2025!
Chcesz być na bieżąco z darmowymi grami na #gog i nigdy nie przegapić nowej oferty?
@Metodzik +3337
Tak jak w poprzednim roku, tworzę nową listę wołania w znaleziskach o darmowych grach od GOG. Nowa lista ma na celu aktualizację osób zainteresowanych wpisem.

=================================================================================================

🎮 Nowa lista wołania o darmowych grach od GOG w 2025! 🎮
Chcesz być na bieżąco z darmowymi grami na #gog i
więcej
Metodzik - Tak jak w poprzednim roku, tworzę nową listę wołania w znaleziskach o darm...

źródło: gog

Pobierz
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Metodzik
Metodzik
Autor
10.01.2026, 07:44:28 via Wykop
  • 11
  • Odpowiedz
GOHAN
GOHAN
10.01.2026, 07:53:25 via Wykop
  • 571
@Metodzik:
GOHAN - @Metodzik:

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 168
  • Strona 1 z 168
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 22.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 22.01.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 13.05.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking