Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko119
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
mr_InCogito

mr_InCogito

Dołączył 6 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2333
  • Znaleziska 1113
  • Mikroblog 1220
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 11

1718

Dla kobiet dzień wolny na "bolesną menstruacje", a dla mężczyzn? Nic

Dla kobiet dzień wolny na "bolesną menstruacje", a dla mężczyzn? Nic

Non stop czytam na wykopie, że posłowie konfy walczą o prawa mężczyzn. Tymczasem Józefaciuk podejmuje rzeczywiste działania gdy posłowie Konfederacji wyśmiewają temat. Wykop chyba powinien zrewidować swoje poglądy

Placi
z
facebook.com
dodany: 09.06.2026, 10:40:17
  • 420
  • #
    prawamezczyzn
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    niebieskiepaski
  • #
    polityka
mr_InCogito
mr_InCogito 10.06.2026, 04:41:53 via Wykop
  • 1
A czy mężczyźni mają bolesne menstruacje?
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mr_InCogito
mr_InCogito przedwczoraj, 16:31:14 via Wykop
  • 0
@atochamy: twoja debilna odpowiedź wskazuje jednak, że to ty trollujesz, a nie ja ;/

1169

Od wypadku Sebastiana M. przeżywają katusze. "Ja już nie chcę żyć"

Od wypadku Sebastiana M. przeżywają katusze. "Ja już nie chcę żyć"

Waldemar Biały zaraz po wypadku na autostradzie A1 wypalał 60 papierosów dziennie. Teraz wystarcza mu "zaledwie" paczka. Jego żona Elżbieta mówi, że "jej życie się zatrzymało". Małgorzata Duda ma "dzieci przed oczami", a jej mąż Janusz cały czas płacze. Opinia sądowo-psychiatryczna w sprawie wypadku

rybak_fischermann
z
o2.pl
dodany: przedwczoraj, 10:04:06
  • 252
  • #
    majtczak
  • #
    wypadek
  • #
    polska
  • #
    kierowcy
  • #
    zdrowie
  • #
    psychologia
mr_InCogito
mr_InCogito przedwczoraj, 15:39:38 via Wykop
  • 26
@BiznesJanusz: patrz, jakoś wielu moich znajomych na medycynie gowno robiło a nie „ciężko się uczyło”. Z tą nauką to już byś się nie wygłupiał.
darknightttt
darknightttt
10.06.2026, 13:05:12
  • 2148
Stan nfz - taka ciekawostka.
Koleżance wyszedł pozytywny test ciążowy. Z wyliczeń wychodzi 7/8 tydzień ciąży.
Zaczęłyśmy szukać lekarza i przychodni aby potwierdzić ciążę.
I uwaga to podsumowanie:
- pierwsza przychodnia z ginekologiem nie ma usg (a to przecież podstawowe narzędzie pracy)
- w drugiej termin na koniec sierpnia
  • 242
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mr_InCogito
mr_InCogito przedwczoraj, 05:31:24 via Wykop
  • 0
@darknightttt: trochę to dziwne co piszesz, bo kobieta w ciąży ma prawo do korzystania poza kolejnością ze świadczeń opieki zdrowotnej. Wystarczy zaświadczenie od lekarza pierwszego kontaktu.
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
08.06.2026, 07:04:35
  • 272
chłop z miesiąca na miesiąc odpala się coraz bardziej
#polityka #bekazprawakow #kanalzero #stanowski
splinter96 - chłop z miesiąca na miesiąc odpala się coraz bardziej
#polityka #bekazpr...

źródło: 1000029631

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mr_InCogito
mr_InCogito 08.06.2026, 18:59:36 via Wykop
  • 0
@splinter96: silniczki od konia walą w kanał zero jakby nie było realnych problemów. To jest robione za darmo czy jednak coś za to płacą? Bo jak za darmo to trochę głupio tak dawać się wykorzystywać i ujadać za tzw. psi ch*j :D
  • Odpowiedz

624

Żona byłego adwokata od "trumny na kółkach" zatrzymana

Żona byłego adwokata od "trumny na kółkach" zatrzymana

Żona byłego adwokata od "trumny na kółkach" została zatrzymana przez policjantów z CBZC.

Tonawetnielogin
z
rmf24.pl
dodany: 03.06.2026, 08:10:32
  • 66
  • #
    prawo
  • #
    wydarzenia
  • #
    polska
  • #
    kryminalne
  • #
    policja
  • #
    afera
mr_InCogito
mr_InCogito 04.06.2026, 12:32:03 via Wykop
  • 1
nadal nie usłyszałem na czym polegają przywileje prawne i procesowe

@StrasznyJanusz: i nie usłyszysz, bo @MiKeyCo jest prawdopodobnie upośledzony :D przedstawił przymus adwokacki-radcowski jako przywilej prawników (cóż to za przywilej?). Typ nawet nie wie czym zajmowałby się Sąd Najwyższy, gdyby nie przymus adwokacki-radcowski. Ludzie zdania nie potrafią złożyć, mają dziury w logice, jest mnóstwo pieniaczy, nie mówiąc już o znajomości przepisów. Oczywiście najwięcej wypowiada się typ, który nawet nie
mr_InCogito
mr_InCogito 05.06.2026, 10:54:55 via Wykop
  • -1
@MiKeyCo: idź leczyć kompleksy gdzie indziej. W mojej ocenie jesteś nieźle pier**nięty, chodź w sumie historia skrzywdzenia ciebie przez jakiegoś prawnika mogłaby być ciekawa. Tak samo jak historia postępującej u ciebie paranoi. Naprawdę na takim poziomie nie da się prowadzić żadnej dyskusji, dlatego kiś się we własnym sosie nienawiści do poszczególnych grup zawodowych (skoro to lubisz / nie masz ciekawszego hobby) albo idź się leczyć (to bardziej wskazane).
PS. Odnośnie
mr_InCogito
mr_InCogito 05.06.2026, 11:50:45 via Wykop
  • -1
@MiKeyCo: Miałem już nic nic nie pisać, ale uroczy jesteś. Dawaj, zaszczekaj jeszcze :D proponuje coś może o moim wykształceniu, albo o zawodzie, który wykonuje. Albo najlepiej o jednym i drugim (przecież mnie znasz, więc coś niecoś możesz na ten temat powiedzieć). Tylko ma być długo, mocno, bez kompromisów i stereotypowo!
mr_InCogito
mr_InCogito 05.06.2026, 12:09:35 via Wykop
  • -1
@MiKeyCo: Daj więcej XD to może nikt nie zauważy jak bardzo sfrustrowany jesteś :D
mr_InCogito
mr_InCogito 05.06.2026, 12:14:47 via Wykop
  • 0
@MiKeyCo: Dobra, bo robi się niebezpiecznie. Leć lepiej do apteki po leki, bo chyba zaczyna się u ciebie epizod maniakalny, nie bagatelizuj tego.
mr_InCogito
mr_InCogito 05.06.2026, 12:24:46 via Wykop
  • 0
@MiKeyCo: Czyżby na pewno były to tylko insynuacje? Jesteś pewien? Jak ochłoniesz (albo weźmiesz leki) i przeanalizujesz treść twych wypowiedzi to może zauważysz jak źle to świadczy o stanie twojej psychiki. Ty jesteś tak zaślepiony, że nawet nie widzisz, że ja kręcę z ciebie bekę od drugiej wiadomości :D
mr_InCogito
mr_InCogito 05.06.2026, 12:43:00 via Wykop
  • 0
@MiKeyCo: ok, dyskusja z osobą chorą psychicznie albo głupią mnie nie kręci. Idę napisać parę pozwów, zarobić trochę sianka, niech cię d--a piecze :D bez odbioru
czerstwy_swierszcz
czerstwy_swierszcz
31.05.2026, 09:10:41
  • 1733
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mr_InCogito
mr_InCogito 31.05.2026, 15:06:57 via Wykop
  • 4
ależ teraz musi ją piec d--a żw władza się zmieniła na taką jak chciała a migranci jeszcze mniejsze szanse na przejście granicy mają i SG to pupilki władzy

@darek-jg: nic jej nie będzie piekło, gdyż tego typu osoby nie mają kręgosłupa moralnego. Po prostu w jej interesie jest kłamać. Debile uwierzą, pozostali zaś wiedzą o co chodzi.
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
27.05.2026, 01:15:04
  • 199
Śmiechu warte
wfyokyga - Śmiechu warte

źródło: temp_file3831642973041071677

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mr_InCogito
mr_InCogito 27.05.2026, 05:53:21 via Wykop
  • 1
@wfyokyga: nic lepszego już dziś nie zobaczę, dzięki :D
  • Odpowiedz
NuovoGioco
NuovoGioco
NuovoGioco
18.05.2026, 16:22:58
  • 43
Psycha siada? Staaary ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gielda
NuovoGioco - Psycha siada? Staaary ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gielda

źródło: IMG_3365

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mr_InCogito
mr_InCogito 18.05.2026, 16:42:27 via Wykop
  • 30
@NuovoGioco: amatorka, tam jeszcze sporo było do szczytu. Pa na mnie i trzymaj mi p--o ( ͡° ᴥ ͡°)
mr_InCogito - @NuovoGioco: amatorka, tam jeszcze sporo było do szczytu. Pa na mnie i ...

źródło: IMG_7521

Pobierz
  • Odpowiedz
mr_InCogito
mr_InCogito 18.05.2026, 16:51:29 via Wykop
  • 2
@NuovoGioco: ja już jednego debila z wypoka posłuchałem, że będzie pompa do 1100 mówili. Ty bądź mądrzejszy i się nikogo stąd nie słuchaj xD
  • Odpowiedz

793

It's Alive! Izera żyje i nadal pochłania ogromny szmal.

It's Alive! Izera żyje i nadal pochłania ogromny szmal.

Pompowanie kolejnych pieniędzy nabierze tempa dzięki nowemu "inwestorowi"

PIAN--A_A--KTYWNA
z
autoblog.spidersweb.pl
dodany: 08.05.2026, 06:48:16
  • 127
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
mr_InCogito
mr_InCogito 08.05.2026, 19:08:01 via Wykop
  • 1
@ziokinek: Spokojnie, wyrazy oburzenia tutaj, na facebooku i X załatwią sprawę.

3563

Czy "naukowczyni" Kornelia Wieczorek próbuje uciszyć krytyków?

Czy "naukowczyni" Kornelia Wieczorek próbuje uciszyć krytyków?

Dwa dni temu na polskim subreddicie portalu reddit.com pojawiła się bardzo obszerna analiza naukowej "działalności" Kornelii Wieczorek podważająca jej "osiągnięcia". Dzień później artykuł został usunięty, a w sieci pojawiła się informacja o krokach prawnych podjętych w kierunku autora.

Nigarun
z
wykop.pl
dodany: 16.04.2026, 05:14:25
  • 602
  • #
    polska
  • #
    oszukujo
  • #
    korneliawieczorek
  • #
    afera
  • #
    nauka
mr_InCogito
mr_InCogito 16.04.2026, 11:58:50 via Wykop
  • 12
@cheeky_90: a co tu robi Dawid Kwiatkowski?
Azorek77
Azorek77
14.04.2026, 20:06:02
  • 923
#polityka #kanalzero #bekazpisu
daje plusa kogo w-----a ten śliski propisowski typ, z akademi chłopskiego rozumu, któremu wydaje się, że jak popiszę się arogancją to ma rację,
jak go ku...a widzę i słyszę w internecie to mi się scyzoryk w kieszeni otwiera
Azorek77 - #polityka #kanalzero #bekazpisu
daje plusa kogo w-----a ten śliski propiso...

źródło: IMG_7077

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mr_InCogito
mr_InCogito 15.04.2026, 13:13:01 via Wykop
  • 0
@Azorek77: botom płacą tylko za plusowanie? Bo coś słabiutko z komentarzami pod tym gównianym wpisem :D
  • Odpowiedz

1609

3-minutowe zgruzowanie Patryka Jakiego w wykonaniu jakiegoś studenta z Poznania

3-minutowe zgruzowanie Patryka Jakiego w wykonaniu jakiegoś studenta z Poznania

Niestety, brakuje odpowiedzi Jakiego na tę orkę.

Zenon_Zabawny
z
youtube.com
dodany: 10.04.2026, 18:47:41
  • 188
  • #
    polityka
  • #
    bekazpisu
  • #
    patrykjaki
mr_InCogito
mr_InCogito 11.04.2026, 04:54:23 via Wykop
  • -1
@odomdaphne5113: oni są w swojej bańce informacyjnej i nie potrzebują odpowiedzi drugiej strony, żeby z góry wiedzieć co o tym sądzić. Tak są po prostu nauczeni, nie wymagaj za wiele od takich ludzi :D
PanMaglev
PanMaglev
09.04.2026, 19:14:40
  • 596
W sumie jest to tak po ludzku i obywatelsku przykre, że wybór sędziów do Trybunału Konstytucyjnego, który działał normalnie przez 25 lat i był szczytem kariery oraz godnością dla zasiadających w ludzi został tak upodlony przez PiS.

Ci wybrani ludzie są teraz czołgani w Republikach i przez ich wyznawców, co w jakiś sposób depcze majestat państwa i robi z nas p--------k we wschodnim stylu, gdzie tak potrzebne, regulacyjne ciało nie może działać
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mr_InCogito
mr_InCogito 10.04.2026, 19:10:45 via Wykop
  • 0
@PanMaglev: musisz wyjść ze swojej banki informacyjnej. Inaczej będziesz żył w matrixie.
  • Odpowiedz
Gours
Gours
Gours
12.03.2026, 19:06:18
  • 1292
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mr_InCogito
mr_InCogito 13.03.2026, 05:39:37 via Wykop
  • 0
najgorsze jest to że swoim zachowaniem nie powodujesz że w Polsce będzie lepiej, wręcz pomagasz satyrowi i PiS-owi robić to co robią. Serio nie jest Ci wstyd?

@zenon_z_chorzowa1: oni nie umieją inaczej. Według mnie opcje są trzy: 1) są zmanipulowani 2) mają interes w tym żeby napędzać walkę PO-PIS w myśl zasady dziel i rządź 3) są po prostu debilami
  • Odpowiedz

496

Jacek Siewiera jednym zdaniem rozjeżdża PiSowską narrację ws. SAFE

Jacek Siewiera jednym zdaniem rozjeżdża PiSowską narrację ws. SAFE

Były szef BBN Jacek Siewiera w programie Debata Gozdyry. Krótko i na temat.

alfokloda0
z
facebook.com
dodany: 12.03.2026, 07:53:15
  • 159
  • #
    militaria
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    uniaeuropejska
mr_InCogito
mr_InCogito 13.03.2026, 05:29:49 via Wykop
  • -4
@Mufi: PiSowskie wałki złe, ale Platformerskie wałki dobre. Bo nasze :) idź pan w ch*j.

749

Powstaje nowy europejski pakiet biurowy typu open source

Powstaje nowy europejski pakiet biurowy typu open source

Office.eu to europejski pakiet biurowy typu open source, zaprojektowany jako oparta na chmurze alternatywa dla Microsoft 365 i Google Workspace. Obsługiwany w całości w UE na lokalnej infrastrukturze, ma na celu zmniejszenie zależności od amerykańskich usług w chmurze.

matixrr
z
office.eu
dodany: 07.03.2026, 17:25:58
  • 192
  • #
    office365
  • #
    office
  • #
    microsoft
  • #
    google
  • #
    excel
  • #
    informatyka
mr_InCogito
mr_InCogito 08.03.2026, 09:35:00 via Wykop
  • 2
@sm_m: jeśli pracuję w kilku miejscach na kilku komputerach to w jaki sposób mam mieć wygodny dostęp do dokumentów jeśli nie przez chmurę? Jakieś prywatne serwery odpadają, bo się na tym nie znam i większość przeciętnych konsumentów też nie.
mr_InCogito
mr_InCogito 09.03.2026, 06:45:58 via Wykop
  • -1
@obibokaleksandrowski: Ty pewnie z tych co wędliny ze sklepu nie jedzą tylko sami polują…

850

System kaucyjny zrobił z Polaków śmieciarzy! Analiza absurdów kaucji na butelki

System kaucyjny zrobił z Polaków śmieciarzy! Analiza absurdów kaucji na butelki

Miał być ekologiczny przełom, a skończyło się na kolejkach, brudzie i frustracji. Czy nowy system kaucyjny faktycznie pomaga planecie, czy po prostu zrobił z nas śmieciarzy we własnych domach? W dzisiejszym filmie rozkładamy na czynniki pierwsze absurdy systemu kaucyjnego, które dotykają każdego.

sykselek
z
youtube.com
dodany: 07.03.2026, 14:53:15
  • 142
  • #
    butelkomaty
  • #
    pseudoekologia
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    ekonomia
  • #
    kaucjazabutelki
mr_InCogito
mr_InCogito 08.03.2026, 12:34:00 via Wykop
  • -1
@bubub: tyle razy ile będzie trzeba aż zapamiętacie, że na tych patologicznych złodziej się nie głosuje!
Korda
Korda
01.03.2026, 06:09:53
  • 324
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 132
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mr_InCogito
mr_InCogito 01.03.2026, 17:46:12 via Wykop
  • 1
@atti: Tobie naw

wielki silny z Ciebie Polak co się skrawków kolorowej tkaniny boi. Zostaw tę robotę silniejszym psychicznie a w domu usuń czerwone i czarne elementy żeby Cię nie pokonały


@atti: tobie pajacu nawet jakby napluli w twarz to byś nie zauważył i głupio się uśmiechał :)
  • Odpowiedz
ProstyKrzywy
ProstyKrzywy
24.02.2026, 10:01:05
  • 584
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mr_InCogito
mr_InCogito 25.02.2026, 09:09:21 via Wykop
  • 0
jak kupię działkę 50 km od najbliższej drogi w środku lasu to gmina ma mi wykarczować pas 50 km drzew i zasypać żwirem i wylać asfalt?


@ProstyKrzywy: ale po co takie argumentum ad absurdum?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 01.04.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 03.08.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia