Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
dirkpitt
dirkpitt

dirkpitt

Dołączył 18 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2432
  • Znaleziska 917
  • Mikroblog 1515
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 3

289

Nie chcą Olbrychskiego w "Ranczu". Fala komentarzy u reżysera

Nie chcą Olbrychskiego w "Ranczu". Fala komentarzy u reżysera

Wojciech Adamczyk, reżyser serialu "Ranczo", umieścił na swoim koncie na Facebooku link do artykułu, w którym zapowiedziano Daniela Olbrychskiego, mającego w produkcji zastąpić Franciszka Pieczkę.

etepetete
z
rozrywka.o2.pl
dodany: 10.06.2026, 18:47:35
  • 156
  • #
    seriale
  • #
    film
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    ranczo
  • #
    informacje
dirkpitt
dirkpitt
dirkpitt 11.06.2026, 12:44:55 via iOS
  • -3
@Riolet: bo zagrał Kmicica w Potopie i przez to uważa, że jest lepszy
Zlodziej_Rdestu
Zlodziej_Rdestu
10.06.2026, 06:03:51
  • 919
#bekazpodludzi #bekazprawakow oto Patryk walczący z UE. Oczywiście posiadacz niemieckiego grata którego pewnie dzięki tej złej unii ściągnął na lawecie za 200 euro.

Zlodziej_Rdestu - #bekazpodludzi #bekazprawakow oto Patryk walczący z UE. Oczywiście ...

źródło: Screenshot_2026-06-10-08-00-16-65_a23b203fd3aafc6dcb84e438dda678b6

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dirkpitt
dirkpitt
dirkpitt 10.06.2026, 16:39:48 via iOS
  • 0
@Zlodziej_Rdestu: Opel już nie jest niemiecki
  • Odpowiedz
PrawnydoRadca
PrawnydoRadca
08.06.2026, 20:34:31
  • 8
#przegryw
PrawnydoRadca - #przegryw

źródło: IMG_7806

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dirkpitt
dirkpitt
dirkpitt 08.06.2026, 22:23:02 via iOS
  • 0
@PrawnydoRadca: to ta co potem s---------a?
  • Odpowiedz
Szary_Anon
Szary_Anon
08.06.2026, 20:22:43
  • 9
Czytam sobie bloga jednego księdza i trafiłem na taki fragment:

Po pierwsze, należy mieć na uwadze, że starokawalerstwo i staropanieństwo zaczyna się dość wcześnie i to w rodzinie. A to na dwa sposoby, nie całkowicie wykluczające się. Pierwszy sposób to nadopiekuńczość czy to obojga rodziców, czy zwłaszcza matki. W ten sposób odbywa się rozpieszczanie i uzależnianie od siebie, zarówno emocjonalne, jak też intelektualne i zwykle też materialne. Taka osoba jest tak wychowywana,
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dirkpitt
dirkpitt
dirkpitt 08.06.2026, 22:20:11 via iOS
  • 1
@Szary_Anon: kościelne wytłumaczenie osobowości symbiotycznej
  • Odpowiedz
algus
algus
03.06.2026, 04:20:23
  • 650
Przepraszam ale gdzie są tęczowe loga? Czyżby hajs się nie zgadzał w tym sezonie? #bekazlewactwa #heheszki
algus - Przepraszam ale gdzie są tęczowe loga? Czyżby hajs się nie zgadzał w tym sezo...

źródło: image

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dirkpitt
dirkpitt
dirkpitt 03.06.2026, 11:00:07 via iOS
  • 1
@algus: skończyła się kasa z USAID, to skończyło się babki sranie
  • Odpowiedz
yahoomlody
yahoomlody
31.05.2026, 11:23:13
  • 55
I jak tam bambusy z------e? Kanapki z najtansza pasztetowa juz zrobione na zakład na jutro? No właśnie. W czasie jak wy szykujecie sie na powrót na etat i z-----------e na cele innych osob to prawdziwi ludzie network marketingu robia biznes wifi

#sebcel
yahoomlody - I jak tam bambusy z------e? Kanapki z najtansza pasztetowa juz zrobione ...

źródło: 1000035182

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dirkpitt
dirkpitt
dirkpitt 31.05.2026, 22:45:13 via iOS
  • 1
@yahoomlody: on serio ma taki wielki łeb?
  • Odpowiedz

493

W stroną słońca - SCI Fun się obudził

W stroną słońca - SCI Fun się obudził

Nowy film, chyba wyszedł z piwnicy.

sebnysa
z
youtube.com
dodany: 30.05.2026, 08:13:51
  • 136
  • #
    youtube
  • #
    internet
  • #
    ciekawostki
dirkpitt
dirkpitt
dirkpitt 31.05.2026, 08:52:10 via iOS
  • 5
@dickson-choto: aktualnie 35k, razem 500k
saakaszi
saakaszi
29.05.2026, 10:34:00
  • 403
Kanał zero wyretuszował kontrowersyjną koszulkę żołnierza, ciekawe dlaczego (╯°□°)╯︵ ┻━┻

#neuropa #bekazprawakow #kanalzero #stanowski #polska #ocieplaniewizerunkuadolfahitlera #historia #tysiacurojenniezaleznychmediow
saakaszi - Kanał zero wyretuszował kontrowersyjną koszulkę żołnierza, ciekawe dlaczeg...

źródło: HJeTq_TXUAAuRax

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dirkpitt
dirkpitt
dirkpitt 29.05.2026, 22:37:51 via iOS
  • 1
@Logytaze: dzieciaku, nazizm to ty masz we łbie.
  • Odpowiedz
NaNiBy
NaNiBy
28.05.2026, 09:41:37
  • 14
#frajerzyzmlm Równy start
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dirkpitt
dirkpitt
dirkpitt 28.05.2026, 10:56:39 via iOS
  • 3
@NaNiBy: Chryste panie😵🫪
  • Odpowiedz
Qziuta12
Qziuta12
22.05.2026, 00:29:44
  • 45
Była zdrada w więzieniu czy nie?
Qziuta12 - Była zdrada w więzieniu czy nie?

źródło: image_picker_19180997-7779-4A48-9716-DA286D830AD2-388-00000011B7DAFBD7

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dirkpitt
dirkpitt
dirkpitt 22.05.2026, 19:00:01 via iOS
  • 0
@Qziuta12: ja p------e, jakie uniwersum😂
  • Odpowiedz
CzarnyTroll
CzarnyTroll
20.05.2026, 19:52:44
  • 32
#theboys Oni po prostu totalnie nie mieli pomysłu na ten serial od 4 sezonu. Nic tam się kupy nie trzymało, jedynie co to dodawali coraz więcej flaków, kontrowersji i s----------a żeby bardziej razic w oczy. Ok, ten serial praktycznie stał na tym syfie ale nie powinno być to główna cecha serialu pod koniec i nie w takiej k---a ilości xD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dirkpitt
dirkpitt
dirkpitt 21.05.2026, 06:38:59 via iOS
  • 0
@CzarnyTroll: ja od 2 sezonu przewijałem tylko na sceny z Homelanderem, bo byłem ciekawy, jak nisko upadnie😄
  • Odpowiedz
Malpigaj
Malpigaj
19.05.2026, 10:17:49
  • 23
Wystarczy, że zgłosiłby się do Sebastiana - on ma kilka marek osobistych (w tym na rynek zagraniczny). Niestety Sebastian nie mieszka w Rzeszowie…

#sebcel #frajerzyzmlm
Malpigaj - Wystarczy, że zgłosiłby się do Sebastiana - on ma kilka marek osobistych (...

źródło: IMG_3432

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dirkpitt
dirkpitt
dirkpitt 19.05.2026, 11:20:41 via iOS
  • 2
@Malpigaj: z Rzeszowa czy z Londynu?
  • Odpowiedz
Tomekwyntel
Tomekwyntel
19.05.2026, 06:00:01
  • 410
Ja jako polski patriota nie zgadzam sie na tak prymitywne oszczerstwa wobec prezydenta Karola Nawrockiego. Rządam usunięcia posła Wosia z najlepszej parti Prawo i Sprawiedliwość

#bekazpisu #nawrocki #polityka
Tomekwyntel - Ja jako polski patriota nie zgadzam sie na tak prymitywne oszczerstwa w...

źródło: 6585

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dirkpitt
dirkpitt
dirkpitt 19.05.2026, 08:29:28 via iOS
  • 1
@Tomekwyntel: takie zdjęcia stop-klatka są najlepsze. Jak Tusk co się śmiał z zamachu smoleńskiego.
  • Odpowiedz
miji1000
miji1000
miji1000
18.05.2026, 17:31:08
  • 66
#gielda jednym z plusów bycia częścią tego tagu jest fakt, że zacząłem oszczędzać ostro pieniądze gdzie z wypłaty zostawało mi z 20-30%, teraz po wypłacie zostawiam sobie z ok 1800zl a reszta leci na szczura
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dirkpitt
dirkpitt
dirkpitt 18.05.2026, 20:35:06 via iOS
  • 0
@miji1000: no i wyrabiasz w sobie genialny nawyk, szczur jest jaki jest, ale gitara że promuje w Polsce inwestowanie. Polecam Iwucia jeśli jeszcze znasz i będziesz ustawiony na starość 😉
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
18.05.2026, 11:13:23
  • 44
#gielda Kurcze, gdybym nie sprzedał dino w styczniu miałbym 8000zł.

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dirkpitt
dirkpitt
dirkpitt 18.05.2026, 20:31:42 via iOS
  • 0
@ja_tu_tylko_na_moment: pojadę klasykiem „analiza wsteczna zawsze skuteczna”
  • Odpowiedz
naganiaczherculesa
naganiaczherculesa
17.05.2026, 14:22:03
  • 178
#grubaimanlet
naganiaczherculesa - #grubaimanlet

źródło: 1000050521

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dirkpitt
dirkpitt
dirkpitt 17.05.2026, 20:28:35 via iOS
  • 1
@naganiaczherculesa: jak to niedawno Pasut słusznie powiedział: podziękujmy chłopom, co ruchają grube baby🫡
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
13.05.2026, 01:52:47
  • 340
wfyokyga

źródło: temp_file3185144661459461454

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dirkpitt
dirkpitt
dirkpitt 13.05.2026, 07:52:08 via iOS
  • 4
@wfyokyga: na bank n------y
  • Odpowiedz
Malpigaj
Malpigaj
10.05.2026, 19:10:58
  • 20
Jutro

#sebcel #frajerzyzmlm #coaching #rozwojosobisty #biznes #streetwear #rozwojosobistyznormikami
Malpigaj - Jutro

#sebcel #frajerzyzmlm #coaching #rozwojosobisty #biznes #streetwear...

źródło: IMG_3427

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dirkpitt
dirkpitt
dirkpitt 10.05.2026, 19:44:09 via iOS
  • 3
@Malpigaj: Przecież on jest teraz łysy
  • Odpowiedz

1666

Wciąż płacisz PIT, ZUS i CIT? Haha frajer! Fundacje elit nie płacą w Polsce NIC!

Wciąż płacisz PIT, ZUS i CIT? Haha frajer! Fundacje elit nie płacą w Polsce NIC!

Bolą cię wysokie podatki? Masz pecha. Bogacze wynajmują biurowce i całe osiedla: 0% CIT. Sprzedają majątek firmy? 0%. Potrzebują gotówki? Biorą z "Fundacji Rodzinnej" pożyczki bez zwracania - 0% PIT. Do budżetu Polski wpłacają już jedynie głupi i biedni, a elity się z nas śmieją otwierając szampana.

nieco
z
youtube.com
dodany: 07.05.2026, 17:53:02
  • 271
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
  • #
    afera
  • #
    podatki
dirkpitt
dirkpitt
dirkpitt 07.05.2026, 22:06:33 via iOS
  • -5
@nieco: na zachodzie podobno też to jest. U nas musieli też zrobić, żeby milionerzy nie uciekali z kraju.
dirkpitt
dirkpitt
dirkpitt 08.05.2026, 18:43:28 via iOS
  • -1
@dron-z-nieba: Naiwny jesteś. Nawet jeśli nie płac podatków, to wydają zarobione pieniądze i zatrudniają tutaj ludzi
giga_jablecznik
giga_jablecznik
05.05.2026, 09:52:35
  • 39
#zydzi #demografia #bekazlewactwa

Pięknie sobie Hartman drwi z polaczków zachłyśniętych zachodnimi trendami. My dzieci i rodzina, wy psiecka i kociecka.
giga_jablecznik - #zydzi #demografia #bekazlewactwa

Pięknie sobie Hartman drwi z pol...

źródło: image

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dirkpitt
dirkpitt
dirkpitt 05.05.2026, 19:48:16 via iOS
  • 0
@giga_jablecznik: masz jakieś źródło tych statystyk?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.06.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 11.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 12.06.2013

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking