Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko221
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
efceka
efceka

efceka

Dołączył 18 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 149809
  • Znaleziska 35319
  • Mikroblog 114490
  • Obserwujący 14
  • Obserwowane 200
GomiGomi
GomiGomi
14.03.2026, 06:43:18
  • 100
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

efceka
efceka
efceka 14.03.2026, 12:51:07 via Wykop
  • 1
jeszcze polskich prawaków niech gubernator Rose Trumpowi w pakiecie dorzuci


@KanJaweuDieZweite: Ale Grzesiu Dałn i jego poplecznicy przeszliby zaraz na stronę Iranu.
  • Odpowiedz

350

Depresja może zaczynać się od problemu energetycznego komórek mózgu

Depresja może zaczynać się od problemu energetycznego komórek mózgu

Naukowcy z Queensland odkryli paradoks: komórki osób z depresją produkują nadmiar ATP w spoczynku, ale nie potrafią zwiększyć produkcji pod stresem. To może zmienić diagnostykę i leczenie depresji jako choroby metabolicznej.

real_scoria
z
sciencedaily.com
dodany: 12.03.2026, 11:54:53
  • 163
  • #
    nauka
  • #
    medycyna
  • #
    depresja
  • #
    neurologia
  • #
    zdrowie
  • #
    badania
efceka
efceka
efceka 13.03.2026, 08:37:36 via Wykop
  • 6
Ogólnie ludzie teraz są słabsi psychicznie, kiedyś były ciężkie czasy i ludzie sobie radzili.


@ENDRIU444: Chlejąc na umór i wieszając się po stodołach.

528

To koniec YouTubea, jakiego znaliśmy. Darmowa wersja staje się jeszcze gorsza

To koniec YouTubea, jakiego znaliśmy. Darmowa wersja staje się jeszcze gorsza

YouTube przez lata był jednym z ostatnich miejsc w internecie, które pozwalało oglądać ogromną bibliotekę filmów zupełni

android_com_pl
z
android.com.pl
dodany: 12.03.2026, 15:33:30
  • 341
  • #
    youtube
  • #
    internet
  • #
    ciekawostki
  • #
    pytanie
  • #
    technologia
  • #
    zainteresowania
efceka
efceka
efceka 13.03.2026, 06:34:59 via Wykop
  • 3
@SmerfMaruda-777: Jedna wtyczka i po kłopocie.

505

18-latek stracił panowanie nad BMW. Nie żyje 14-latka

18-latek stracił panowanie nad BMW. Nie żyje 14-latka

W Mąkolinie pod Płockiem 18-latek kierując BMW stracił panowanie nad pojazdem, co doprowadziło do dachowania auta. W wyniku wypadku zginęła 14-letnia pasażerka, a cztery kolejne osoby zostały ranne, z czego dwie najciężej przetransportowano śmigłowcami do szpitala.

matixrr
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 10.03.2026, 12:05:11
  • 265
  • #
    wypadek
  • #
    polskiedrogi
  • #
    bmw
  • #
    kierowcy
  • #
    samochody
  • #
    prawojazdy
efceka
efceka
efceka 11.03.2026, 10:53:42 via Wykop
  • 1
@f9JXBEArQ2H4TKl: Nie takie lądowały na wyspie Epsteina
efceka
efceka
efceka 11.03.2026, 10:56:32 via Wykop
  • 3
A przecież wyeliminował tylko siebie


@brygadzistausmiechnietejpolski: Ale on niestety żyje.

386

Dostawcy jedzenia mieszkają w piwnicy bez okien. "Warunki są uwłaczające"

W piwnicach jednego z bloków na warszawskiej Pradze działa miejsce, oferujące wynajem kapsuł i łóżek piętrowych. Klientami są głównie obcokrajowcy pracujący jako dostawcy jedzenia. Spółdzielnia twierdzi, że "hostel" urządzono nielegalnie. Właściciel przekonuje, że działa w zgodzie z prawem.

konto usunięte
z
tvn24.pl
dodany: 08.03.2026, 19:43:38
  • 189
  • #
    praca
  • #
    kariera
  • #
    polska
  • #
    patologia
  • #
    januszebiznesu
efceka
efceka
efceka 10.03.2026, 08:57:09 via Wykop
  • 1
i takich prac "polacy nie chcą robić"


@MalinowyGarncarz: Ja bym chciał sobie taksówkować, ale zagraniczne rapetaxi tak obniżyły stawki, że z tego - jak widać na załączonym obrazku - nie da się wyżyć.
KladzSie
KladzSie
06.03.2026, 13:16:26
  • 13
Wymiana odbyta, gładko poszlo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

efceka
efceka
efceka 06.03.2026, 18:38:15 via Wykop
  • 0
@KladzSie: W końcu będziesz mógł jeść ostre
  • Odpowiedz
Sonny86
Sonny86
06.03.2026, 05:19:43
  • 211
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

efceka
efceka
efceka 06.03.2026, 07:34:40 via Wykop
  • 19
@Sonny86: To ten co klaskał, żeby dzieci w Afryce umierały?
  • Odpowiedz
mckk
mckk
mckk
05.03.2026, 05:41:21
  • 963
#rodzicielstwo #dzieci
Wpis dla ludzi zastanawiających się nad posiadaniem dzieci, z mojego doświadczenia (mam dwójkę: 3 latka i 6 miesięczne dziecko).
Jeśli:
- lubisz dzieci. Na ich widok zawsze się uśmiechasz. Lubisz bawić się z dziećmi rodzeństwa, znajomych
- nie masz zainteresowań. Często się nudzisz. Nie masz pomysłu jak spędzić czas
- nie masz zbyt wielu znajomych, rzadko spotykasz się z ludźmi towarzysko
  • 375
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

efceka
efceka
efceka 05.03.2026, 10:02:04 via Wykop
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

457

Najmniej ofert pracy od 10 lat. Polski rynek pracy zaciąga hamulec

Najmniej ofert pracy od 10 lat. Polski rynek pracy zaciąga hamulec

Najnowsze dane BIEC i GUS wskazują na niepokojące zjawisko. Wskaźnik Rynku Pracy wzrósł najmocniej od wielu miesięcy, a napływ ofert pracy jest najniższy od ponad 10 lat.

VoxClamantisInDeserto
z
next.gazeta.pl
dodany: 28.02.2026, 13:48:35
  • 206
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    wydarzenia
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    bezrobocie
efceka
efceka
efceka 28.02.2026, 18:36:22 via Wykop
  • 2
Może przestańmy wybierać POPiS?


@Szkieletor997: No to Lewica czy PSL?
milosc_smierc_i_roboty_drogowe
milosc_smierc_i_roboty_drogowe
27.02.2026, 12:26:41
  • 689
jak można nienawidzić lata w którym jest ciepło i zielono wy musicie być chyba ulani i kazali wam siedzieć gołą dupą na skórzanym krześle bo ja nie wiem skąd takie traumy
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
efceka
efceka
efceka 27.02.2026, 16:02:40 via Wykop
  • 4
@milosc_smierc_i_roboty_drogowe: Ciepło = 22-27*C w cieniu
  • Odpowiedz

780

Epidemia samotności. Na brak dzieci nie pomogą już żłobki i 800+

Epidemia samotności. Na brak dzieci nie pomogą już żłobki i 800+

Apki randkowe są jak sokowirówki, w których mężczyzni niskiego wzrostu i statusu opadają na dno.

St_achu
z
oko.press
dodany: 26.02.2026, 21:16:28
  • 800
  • #
    samotnosc
  • #
    depresja
  • #
    zyciejestdodupy
  • #
    zwiazki
efceka
efceka
efceka 27.02.2026, 07:25:18 via Wykop
  • -1
Bezdzietni pracujacy nie bedą chcieli robić na bezrobotnych mnożących sie na zasiłkach i jeszcze pozbawiających ich prawa do emerytury. Wyjadą z tego kraju.


@Mario7400: I gdzie pojadą, jak wszędzie na zachodzie tak to wygląda?
Ukiss
Ukiss
26.02.2026, 10:48:14
  • 11
Bruksizm to patologiczne zaciskanie i zgrzytanie zębami.

Występuje zwykle nocą. Na świecie dotyczy około 22% ludzi, ale częstotliwość zależy od regionu - najwięcej przypadków notuje się w Ameryce Północnej (31%), a najmniej w Azji (19%). Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że w ogóle ma ten problem.

Może prowadzić do różnych uszkodzeń - zęby stają się rozchwiane, ich korony się ścierają, szkliwo może pękać, a stawy skroniowo-żuchwowe ulegają stanom zapalnym i zwyrodnieniom. To wszystko
Ukiss - Bruksizm to patologiczne zaciskanie i zgrzytanie zębami.

Występuje zwykle no...

źródło: Bruksizm to patologiczne zaciskanie i zgrzytanie zębami

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

efceka
efceka
efceka 26.02.2026, 11:32:41 via Wykop
  • 2
@onepnch: Albo waleniem klefedronu
  • Odpowiedz

485

Hennig Kloska: myślimy o rozszerzeniu system kaucyjnego

Pokaż treści 18+

Hennig Kloska: myślimy o rozszerzeniu system kaucyjnego

Paulina Hennig Kloska po zadaniu pytania przez widza w audycji radiowej nie wyklucza rozszerzenia systemu kaucyjnego na małe butelki alkoholowe (tzw. małpki) oraz inne jednorazowe szklane opakowania a być może dojdą do tego tetrapaki i kartony po mleku, sokach jak chociażby w Chorwacji) (22:30minut)

sub_zero_1
z
wiadomosci.radiozet.pl
dodany: 24.02.2026, 09:00:50
  • 171
  • #
    ekologia
  • #
    polska
  • #
    srodowisko
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    butelki
  • #
    poliyka
efceka
efceka
efceka 24.02.2026, 13:44:02 via Wykop
  • -9
@POLONIJA: Dokłądnie. Wyjdziemy z Unii Europejskiej, dołączymy do Związku Białorusi i Rosji. I dzięki temu będziemy srać za stodołą, ale przynajmniej nakrętki nie będą przykręcane do butelek.
badreligion66
badreligion66
22.02.2026, 10:55:45
  • 185
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

efceka
efceka
efceka 23.02.2026, 07:43:37 via Wykop
  • 0
Ale przeciez to bardzo podstawowe wymagania.


@jegertilbake: Pod warunkiem, że kobieta również ma "dobrą pracę" i godnie zarabia.
  • Odpowiedz

320

Z Polski do światowej czołówki AI. Kardiolog na podium prestiżowego hackathonu

Z Polski do światowej czołówki AI. Kardiolog na podium prestiżowego hackathonu

3 miejsce na hackathon w USA! Gratulacje Dr Nedoszytko!

Zza_Oceanu
z
zzaoceanu.com
dodany: 20.02.2026, 17:23:01
  • 51
  • #
    technologia
  • #
    informatyka
  • #
    programowanie
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    medycyna
efceka
efceka
efceka 21.02.2026, 08:03:23 via Wykop
  • 16
Z takim nazwiskiem to powinien zostać chirurgiem, a nie kardiologiem.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

314

Ukryte zagrzybienie w domu a zdrowie

Ukryte zagrzybienie w domu a zdrowie

To temat, który potrafi spędzić sen z powiek, bo najgorszy wróg to ten, którego nie widać, a którego czuć (albo co gorsza którego skutki odczuwa nasze zdrowie). Niewidoczne zagrzybienie to często nie kwestia brudu, a fizyki budowli i nieszczęśliwych zbiegów okoliczności. Oto co warto wiedzieć o t

odgrzybiacz
z
wykop.pl
dodany: 18.02.2026, 06:20:05
  • 154
  • #
    odgrzybianie
  • #
    grzyby
  • #
    zdrowie
  • #
    ciekawostki
  • #
    mykologia
  • #
    budownictwo
efceka
efceka
efceka 19.02.2026, 06:17:19 via Wykop
  • 9
@kelums: Zależy od metrażu, który ma osuszać. Ja, żeby suszyć 30 m2 za jednym zamachem, nie przestawiając osuszacza z kąta w kąt, musiałem kupić taki. Bardzo wydajny no i polski produkt.
efceka - @kelums: Zależy od metrażu, który ma osuszać. Ja, żeby suszyć 30 m2 za jedny...

źródło: Screenshot 2026-02-19 at 07-17-03 Osuszacz powietrza Eberg bruo 800 W 60 l_24 h - Sklep Opinie Cena w Allegro

Pobierz
efceka
efceka
efceka 19.02.2026, 06:29:55 via Wykop
  • 1
@Ranger: Nie jest tak źle. Chociaż w nocy przy łóżku bym go nie chciał mieć.
efceka
efceka
efceka 19.02.2026, 06:39:49 via Wykop
  • 3
@kotas_przesmiewca: 60 na dobę ;)
JaNieGejJaPapiesz
JaNieGejJaPapiesz
18.02.2026, 10:46:23
  • 30
Jezuu xd exmenel mówi starej babie ze chciał nazwac psa lucky czyli jutrzenka po angielsku xd

aż mi sie przypomniało jak w święta śpiewał jingle bells i zdenerwowal tym babe ze spiewa a nawet nie wie co bo nie rozumie. Powiedzial jej wtedy że nie jest taki glupi bo mial angielski w szkole i zaczal jej tlumaczyć ze to cicha noc po polsku xDddd
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

efceka
efceka
efceka 18.02.2026, 15:37:56 via Wykop
  • 2
@JaNieGejJaPapiesz: Ex menel, znaczy typ został wyrzucony ze Stowarzyszenia Meneli, czy co?
  • Odpowiedz

496

Meta zabiła Messengera w oknie. Tracimy ostatnią bezfacebookową przystań

Meta zabiła Messengera w oknie. Tracimy ostatnią bezfacebookową przystań

Zamiast czystego okna rozmowy pojawi się kuszący feed, powiadomienia o postach, relacjach i grupach. Łatwiej będzie zatrzymać ludzi na dłużej, a każdy taki kwadrans więcej to po prostu większy biznes reklamowy.

konto usunięte
z
spidersweb.pl
dodany: 17.02.2026, 14:51:53
  • 237
  • #
    facebook
  • #
    messenger
  • #
    internet
  • #
    socialmedia
efceka
efceka
efceka 18.02.2026, 10:35:38 via Wykop
  • 111
Dzis z jednym kolega pogadasz tylko na signalu, z innym na fb messengerze, innym na whatsup a jeszcze do innego trzeba wyslac teksta bo uparl sie nie uzywac zadnych komunikatorow.


@cerbera: Przecież kiedyś było tak samo. Jeden na GG, drugi na Tlenie, trzeci światowiec wyłącznie na ICQ. Człowiek musiał instalować Mirandę żeby mieć wszystkie te protokoły w jednej aplikacji.
Sonny86
Sonny86
16.02.2026, 05:11:25
  • 958
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

efceka
efceka
efceka 16.02.2026, 09:51:04 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

410

Niemcy chcą końca anonimowości.Media społecznościowe tylko z prawdziwym nazwis..

Niemcy chcą końca anonimowości.Media społecznościowe tylko z prawdziwym nazwis..

...kiem. Użytkownik zakładający konto miałby podać dane zgodne z dokumentami urzędowymi, a operatorzy serwisów otrzymaliby zadanie ich potwierdzenia. Partia CDU argumentuje, że jawność danych sprzyja odpowiedzialności za słowo i ułatwia działania organów ścigania.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 15.02.2026, 13:18:32
  • 260
  • #
    ciekawostki
  • #
    niemcy
  • #
    europa
  • #
    technologia
  • #
    wiadomosci
  • #
    polityka
efceka
efceka
efceka 15.02.2026, 18:37:49 via Wykop
  • -1
@donatien-de-sade: Tylko niech dodadzą oficjalną ściągawkę o jakich rzeczach można mówić tylko dobrze, a o jakich tylko źle. Żeby się ktoś przypadkiem nie pomylił i do więzienia nie trafił.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 32
  • Strona 4 z 32
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.11.2016

    Komentator
  • Złotousty
    od 30.06.2019

    Złotousty
  • Rocznica
    od 22.06.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 30.04.2019

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking