Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko131
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
demarcel
demarcel

demarcel

Dołączył 8 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5654
  • Znaleziska 5470
  • Mikroblog 184
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 3

1222

Browar Perła dostał 40 baniek z pieniędzy podatników na FIT piwko

Browar Perła dostał 40 baniek z pieniędzy podatników na FIT piwko

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBiR) miało przyznać prawie 40 mln zł browarowi Perła na "nowatorski" projekt.

Poza-kontrolo
z
businessinsider.com.pl
dodany: 21.06.2026, 19:03:33
  • 116
  • #
    podatki
  • #
    pieniadze
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
demarcel
demarcel
demarcel 22.06.2026, 07:19:47 via Wykop
  • 1
Takie piwa już są. Tylko trzeba rozdawać hajs swoim xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1599

Ukrainka chwali się, że zatrudnia w żabce w pierwszej kolejności Ukraińców

Ukrainka prowadząca w Warszawie żabkę chwali się, że zatrudnia w pierwszej kolejności Ukraińców i dyskryminuje Polaków ze względu na narodowość.

WielkiNos
z
wykop.pl
dodany: 15.06.2026, 08:46:08
  • 303
  • #
    zabka
  • #
    prawo
  • #
    afera
  • #
    praca
  • #
    polska
  • #
    warszawa
demarcel
demarcel
demarcel 15.06.2026, 16:53:28 via Wykop
  • 5
Lokalizacja z d--y jej sklepu. Pewnie niedługo i tak nastąpi podmiana ajenta
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

demarcel
demarcel
demarcel 16.06.2026, 08:24:36 via Wykop
  • 1
@FrasierCrane: w jaki sposób wypierzesz hajs towarem na faktury od dostawcy żabki. Jestem ciekaw. Towar z innych faktur nie wejdzie w system kasowy. Ropucha wszystko kontroluje stąd samobóje ludzi i inne smutne hisorie.
demarcel
demarcel
demarcel 16.06.2026, 09:30:58 via Wykop
  • 1
@FrasierCrane: głupoty piszesz. Myślisz że ropuch nie ma dostępu do raportów i co nagle sklep miałby 30% więcej obrotu niż możliwy maksymalny przy otrzymaniu towaru. Druga sprawa używają algorytmów czyli nabijając fikcyjnie pokazujesz że ajentowi trzeba wysłać więcej towaru bo dobrze sprzedaje. Dawno większego idiotyzmu na temat prania kasy nie słyszałem jak używanie do tego franczyzy xDDDD

485

Prawie połowa kierowców to obcokrajowcy. Taksówkarze żądają egzaminu z polskiego

Prawie połowa kierowców to obcokrajowcy. Taksówkarze żądają egzaminu z polskiego

Od dłuższego czasu w Polsce trwa dyskusja nad zwiększeniem bezpieczeństwa w taksówkach. Dotyczy to między innymi przejazdów pojazdami na aplikacje, które często prowadzone są przez cudzoziemców. Resort już wkrótce chce wprowadzić zasady, które kierowcy będą musieli spełnić zanim zaczną wozić klientó

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 15.06.2026, 07:17:13
  • 115
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
demarcel
demarcel
demarcel 15.06.2026, 16:56:39 via Wykop
  • 2
Osoby pochodzące z krajów gdzie prawo jazdy można sobie kupić jak u nas p--o w żabce powinny zdawać w krajach EU całkowicie od nowa prawo jazdy na rynek EU. W takich krajach kultura jazdy jest taka jak na samochodzikach w wesołym miasteczku. Naprawdę ludzie, którzy zatwierdzają takie rzeczy w europie gdzie Hindus sobie legitnie jeździ autem na kupionym prawku jest jakimś kolejnym absurdem.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

273

Cudzoziemcy w UK stracą mieszkania socjalne? "Rasistowskie i niewłaściwe"

Cudzoziemcy w UK stracą mieszkania socjalne? "Rasistowskie i niewłaściwe"

Nigel Farage powrócił do kontrowersyjnego tematu pozbawienia możliwości korzystania przez cudzoziemców w Wielkiej Brytanii z mieszkań socjalnych. Jak informuje BBC, w kolejce oczekujących na tanie lokum oczekuje obecnie ponad milion brytyjskich gospodarstw domowych.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 15.06.2026, 08:36:27
  • 64
  • #
    wiadomosci
  • #
    swiat
  • #
    wydarzenia
  • #
    nieruchomosci
  • #
    polityka
demarcel
demarcel
demarcel 15.06.2026, 16:36:54 via Wykop
  • 3
@nickszalinski: Deportacja bezdomnych imigrantów. Problem do rozwiązania w jeden dzień zatwierdzając takie prawo.

839

Deweloper nie miał zgody na wycinkę dębów. "Poprzewracał je koparkami"

Deweloper nie miał zgody na wycinkę dębów. "Poprzewracał je koparkami"

Deweloper budujący osiedle bloków w Nowym Dworze Mazowieckim nie dostał zgody na wycinkę kilkudziesięcioletnich dębów, więc wziął dosłownie sprawy w swoje ręce. Zdrowe drzewa zostały poprzewracane koparkami, a że są niskie kary to korzysta.

Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
z
tvn24.pl
dodany: 10.06.2026, 09:48:37
  • 97
  • #
    deweloperka
  • #
    drzewa
  • #
    nowydwormazowiecki
  • #
    patologia
demarcel
demarcel
demarcel 10.06.2026, 13:23:07 via Wykop
  • 3
I co dostanie karę proszę nasadzić nowe drzewa tam gdzie miasto wskaże
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

393

Przerażające odkrycie w krakowskim bloku. Kobieta przez 30 lat była więziona w p

Przerażające odkrycie w krakowskim bloku. Kobieta przez 30 lat była więziona w p

Krakowska prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie 50

Menelowe_plus
z
rmf24.pl
dodany: 02.06.2026, 11:51:45
  • 148
  • #
    krakow
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    polska
demarcel
demarcel
demarcel 03.06.2026, 19:49:00 via Wykop
  • -2
Na moim bloku jest taka sytuacja. Babka ma dzieciaka, który wychodzi bardzo bardzo rzadko z domu. Chłop chyba ma z 25 lat. Przed wyjściem zakłada mu czapeczkę na głowę. Trzyma za rączkę jak z nim w końcu gdzieś wyjdzie. Normalnie jak by jajko nosiła. Jest mega zacofany w rozwoju. Trzymany pod kluczem. Nigdy nie widziałem go samego. Z boku wygląda to tak że jest ogłupiony przez własną matkę. Wprowadziłem się tutaj naprawdę
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

demarcel
demarcel
demarcel 08.06.2026, 08:24:40 via Wykop
  • 0
@aksen: wiadomo on ma rozum kilkulatka

354

Rekordowy sum wyłowiony z Balatonu na Gocławiu przez imigrantów ze Wschodu

Rekordowy sum wyłowiony z Balatonu na Gocławiu przez imigrantów ze Wschodu

Niezwykły rekordowy sum wyłowiony z Balatonu na Gocławiu przez imigrantów ze Wschodu wywołał burzę. Sprawę skomplikował

zdrajczyciel
z
facebook.com
dodany: 02.06.2026, 08:56:21
  • 73
  • #
    warszawa
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    afera
demarcel
demarcel
demarcel 03.06.2026, 19:53:02 via Wykop
  • 4
Co następnego odjebią ukraińcy. Wytną Dąb Bartek do ogrzania chaty ?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

955

Awantura w lokalu w centrum Lublina. Obywatel Zimbabwe zaatakował mężczyznę.

Uderzył mężczyznę w głowę trzymaną w ręku szklanką z piwem. Poszkodowany 40-latek trafił do szpitala. Obywatel Zimbabwe trafił do izby wytrzeźwień. Napastnik był agresywny. Na szczęście szklanka trafiła w tył głowy, a nie w twarz czy w szyje. U zaatakowanego pojawiło się silne krwawienie

kapitan-serwatka
z
lublin112.pl
dodany: 01.06.2026, 15:19:22
  • 170
  • #
    lublin
  • #
    zimbabwe
  • #
    imigranci
  • #
    polska
  • #
    policja
demarcel
demarcel
demarcel 02.06.2026, 07:55:44 via Wykop
  • 0
@qupi: do 65 roku życia czyli więcej niż średnia wieku w tym kraju

2608

Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa

Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa

Streamer apeluje do rządu i prezydenta o refundację terapii dla dzieci z DMD. Żadnej refundacji jednak nie będzie. Chodzi o amerykański lek Elevidys, który NIE został dopuszczony w Europie. Powód? Wykazano, że właściwie nie działa. Lek dla 1 dziecka kosztuje ok. 3 mln dolarów.

okoboji
z
glamrap.pl
dodany: 27.05.2026, 19:30:02
  • 545
  • #
    latwogang
  • #
    zdrowie
  • #
    pieniadze
  • #
    ciekawostki
  • #
    afera
  • #
    polskiyoutube
demarcel
demarcel
demarcel 28.05.2026, 06:26:43 via Wykop
  • 2
pato


@betonowa_klata: gdzie jest to sprawozdanie ?
demarcel
demarcel
demarcel 31.05.2026, 06:20:12 via Wykop
  • 0
@betonowa_klata: znalazłem jak wkleiłeś pod tym znaleziskiem https://wykop.pl/link/7944927/lek-na-raka-kosztowal-13-tys-dolarow-bez-posrednikow-udalo-sie-go-kupic-za-40
@matixrr 2253

Lek na raka kosztował 13 tys. dolarów, bez pośredników udało się go kupić za 40$

więcej

738

Skarbówka wpadła na pizzę. Skończyło się mandatem na 2500 zł

Skarbówka wpadła na pizzę. Skończyło się mandatem na 2500 zł

Kontrola skarbówki w jednej z pizzerii w Gdańsku zakończyła się mandatem na kwotę 2500 zł. Powodem nałożenia tak wysokiej kary były krewetki, które pojawiły się na pizzy. Właściciel naliczył bowiem błędną stawkę VAT.

nie-ma-juz-wolnych-loginow
z
finanse.wp.pl
dodany: 29.05.2026, 19:28:04
  • 200
  • #
    skarbowka
  • #
    pizza
  • #
    podatki
  • #
    kara
  • #
    pieniadze
demarcel
demarcel
demarcel 31.05.2026, 06:13:28 via Wykop
  • 0
Mogli dać sos krewetkowy zamiast krewetek i już mamy normalny vat xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3421

162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie

162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie

Człowiek, który według złożonych dokumentów miałby 162 lata, otrzymał urzędowe zaświadczenie że żyje i odzyskał kamienicę.

enterprize
z
msn.com
dodany: 25.05.2026, 07:23:13
  • 303
  • #
    krakow
  • #
    kamienice
  • #
    nieruchomosci
  • #
    przekret
  • #
    afera
  • #
    oszustwo
demarcel
demarcel
demarcel 25.05.2026, 08:42:43 via Wykop
  • 119
I się dziwią w PO że odwołali Miszalskiego
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

demarcel
demarcel
demarcel 25.05.2026, 14:37:33 via Wykop
  • 12
@robobat: mało zabrakło

649

KRAKÓW jak TITANIC. Tonie w DŁUGACH. Sytuacja to KATASTROFA

KRAKÓW jak TITANIC. Tonie w DŁUGACH. Sytuacja to KATASTROFA

Kraków musiał brać chwilówki, żeby zapłacić za prąd i wypłaty dla motorniczych MPK oraz nauczycieli. Brzmi jak ponury żart? Niestety, to rzeczywistość finansowa stolicy Małopolski. Choć oficjalne komunikaty urzędowe co roku przekonują, że wychodzimy

cogitos
z
youtube.com
dodany: 20.05.2026, 07:29:49
  • 144
  • #
    krakow
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    finanse
demarcel
demarcel
demarcel 20.05.2026, 20:45:08 via Wykop
  • 4
Tusk jest w pełni za prezydentem Krakowa no chyba że kłamie
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

773

Atak terrorystyczny we Włoszech.Polka w stanie krytycznym

Pokaż treści 18+

Atak terrorystyczny we Włoszech.Polka w stanie krytycznym

Sprawca ataku potrącił osiem osób, a następnie dźgnął nożem przechodnia, który mimo obrażeń pomógł w zatrzymaniu. Mężczyźnie za odwagę podziękował prezydent Włoch. Sprawca ataku, 31-letni Salim El Koudri, został zatrzymany i przebywa w areszcie.

etepetete
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 17.05.2026, 07:54:09
  • 144
  • #
    wlochy
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    wiadomosci
  • #
    kryminalne
demarcel
demarcel
demarcel 17.05.2026, 18:24:26 via Wykop
  • 0
Za zamachy terorystyczne powinien być publiczny stryczek
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

demarcel
demarcel
demarcel 18.05.2026, 17:05:38 via Wykop
  • 0
@kocimietka_BB: dla rodzin zakaz wjazdu dożywotni tylko jak to sprawdzić :D

1169

Edyta Pazura po aferze o parkowanie na chodniku dalej KŁÓCI SIĘ z widzami

Edyta Pazura po aferze o parkowanie na chodniku dalej KŁÓCI SIĘ z widzami

Edyta Pazura zaczęła awanturować się z Konfiturą, oskarżać go o publikowanie wizerunku dzieci czy adresu placówki

PIAN--A_A--KTYWNA
z
pudelek.pl
dodany: 03.04.2026, 06:30:48
  • 218
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    patologiazmiasta
demarcel
demarcel
demarcel 03.04.2026, 16:47:55 via Wykop
  • 6
nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1703

Ukrainiec zaatakował ekipę Książula. Wysoka kara i wydalenie go z Polski.

Ukrainiec zaatakował ekipę Książula. Wysoka kara i wydalenie go z Polski.

Jakiś czas temu Książulo z ekipą nagrywali odcinek w Krakowie, w drodze na jarmark wielkanocny, gdy podszedł do nich nieznajomy mężczyzna. W pewnym momencie mężczyzna wyciągnął nóż i zaczął grozić członkom ekipy. Okazuje się, że osobą, która groziła nożem był obywatel Ukrainy.

gerwazy-oko
z
boop.pl
dodany: 02.04.2026, 10:09:51
  • 312
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    ksiazulo
  • #
    informacje
  • #
    youtube
demarcel
demarcel
demarcel 02.04.2026, 17:28:08 via Wykop
  • -1
Mało to świrów po ulicach chodzi
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ukiss
Ukiss
27.02.2026, 15:56:29
  • 897
Perełki z rejestru PESEL - pierwsze imiona.
Pisownia oryginalna, dokładnie taka jak jest w rejestrze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Stan na 20.01.2026.

Męskie:
  • 190
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

demarcel
demarcel
demarcel 27.02.2026, 20:21:05 via Wykop
  • 0
@Ukiss: Nie wiem gdzie to wygrzebałeś ale ja nie widzę w żadnym dostępnym rejestrze
  • Odpowiedz

759

8 stopni Celsjusza w sklepie Dino. W sieci wrze, a kontroli PIP nie ma

8 stopni Celsjusza w sklepie Dino. W sieci wrze, a kontroli PIP nie ma

W sklepie Dino w Sochaczewie, do którego wybrał się współprzewodniczący Razem Adrian Zandberg, temperatura powietrza wynosiła 8 stopni Celsjusza. Państwowa Inspekcja Pracy zapewnia, że "przeprowadza" kontrole w sklepach sieci.

Wojtula1378
z
energetyka24.com
dodany: 04.02.2026, 14:02:38
  • 129
  • #
    polska
  • #
    dino
  • #
    handel
  • #
    praca
  • #
    zima
  • #
    zakupy
demarcel
demarcel
demarcel 04.02.2026, 20:50:48 via Wykop
  • 4
Ja kiedyś w maku za czasów studenckich miałem prawie 50 stopni na kuchni bo w------o klimę. Oczywiście żaden pip nie przyjechał :]
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

demarcel
demarcel
demarcel 06.02.2026, 21:43:11 via Wykop
  • 0
@Zawodowy_Janusz: Dobra ale ja nie k****a strażak byłem tylko kasjer/pracownik kuchni

2007

Rośnie liczba migrantów z naszymi emeryturami.

Rośnie liczba migrantów z naszymi emeryturami.

Polska senioralnym eldorado dla ukraińców. Z najnowszych danych przygotowanych dla DGP wynika, że rok do roku jest ich więcej o kilka tysięcy.

alibaski
z
gazetaprawna.pl
dodany: 29.01.2026, 09:11:42
  • 517
  • #
    polska
  • #
    finanse
  • #
    zus
  • #
    emerytura
  • #
    pieniadze
  • #
    gospodarka
demarcel
demarcel
demarcel 29.01.2026, 20:26:55 via Wykop
  • 4
Co z ludźmi którzy mają lewe papiery ? Załóżmy ktoś taki był rok na umowie i co ktoś za niego będzie hajs ciągnął. Jak myślę źle niech ktoś mnie wyprowadzi z błędu.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

291

Poszedłem na rozmowę do Żabki z ukrytą kamerą. Ile naprawdę można zarobić?

Poszedłem na rozmowę do Żabki z ukrytą kamerą. Ile naprawdę można zarobić?

Jak naprawdę wygląda rozmowa o otwarciu Żabki? Nagrałem spotkanie z rekruterem i sprawdziłem, co kryje się za ofertą franczyzy: koszty startu, obowiązki i realna opłacalność. Ten film to zapis rozmowy + chłodna analiza. Otwórz biznes i zacznij spełniać marzenia! https://biznesmentv.elms.pl/s/kurs-bi

wojciechehe
z
youtube.com
dodany: 26.01.2026, 19:46:11
  • 67
  • #
    zabka
  • #
    franczyza
  • #
    biznes
demarcel
demarcel
demarcel 29.01.2026, 10:46:54 via Wykop
  • 1
Mam dziwne wrażenie że Polacy trochę zmądrzeli bo co raz więcej ropuch prowadzą osoby rosyjskojęzyczne, które nie znają z czym to się je.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

919

DHL poprzez Allegro cofa wszystkie paczki nadane do ich paczkomatów

DHL poprzez Allegro cofa wszystkie paczki nadane do ich paczkomatów

Normalnie #afera #dhl #allegro #paczkomaty Nie polecam używania opcji wysyłki DHL poprzez Allegro a dlaczego ? Wszystkie paczki poprzez DHL są zawracane do nadawców BEZ kolejnej próby umieszczenia ich w paczkomacie lub w innym pobliskim urządzeniu odbiorczym. A sytuacja dolewa oliwy do ognia jeszcze

Common_Rail_1337
z
wykop.pl
dodany: 20.12.2025, 08:41:53
  • 199
  • #
    afera
  • #
    dhl
  • #
    allegro
  • #
    paczkomaty
  • #
    wysylka
  • #
    logistyka
demarcel
demarcel
demarcel 21.12.2025, 14:29:49 via Wykop
  • 0
@andre_van_danswijk: bo jest 96 groszy droższy xD
demarcel
demarcel
demarcel 21.12.2025, 14:59:03 via Wykop
  • 0
@Sahim: na taką przypadłość najlepsze POPy. O ile ktoś ma taki w okolicy oczywiście.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 10
  • Strona 1 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 18.08.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 13.11.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking