Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko140
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
dasu90
dasu90

dasu90

Dołączył 14 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9950
  • Znaleziska 4796
  • Mikroblog 5154
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 20
  • Dodane (9)
  • Komentowane (75)
  • Plusowane (5070)
Monoecho
Monoecho
15.05.2026, 16:07:08
  • 2276
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiersKurczaka
PiersKurczaka
15.05.2026, 16:24:04 via Wykop
  • 766
@Monoecho: czekałem na dopisek w stylu "a najlepsze w tym wszystkim jest to, że nie jest to prawda i wszystko zmyśliłem", a tu proszę, zaskoczenie
  • Odpowiedz
Monoecho
Monoecho
Autor
15.05.2026, 17:51:45 via Wykop
  • 239
@plusikdziczku: a to nie widziałem! wierzę, że chyba mignęło mi na tiktoku; ta informacja wydała mi się tak nierealna, że postanowiłem ją zweryfikować i pomyślałem, że się podzielę tu.
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
15.05.2026, 06:43:31
  • 1093
Po dzisiejszych atakach Ukrainy około 40% Rosjan pozbawionych jest bieżącej wody.

Przed atakami też byli pozbawieni ale fakt to fakt

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sossija
Sossija
15.05.2026, 07:24:47 via Wykop
  • 137
Po dzisiejszych atakach Ukrainy około 40% Rosjan pozbawionych jest bieżącej wody.


@Grzesiok: po co kacapom woda? Brak wódy wstrząsnąłby posadami imperium, ale wody?
  • Odpowiedz
bn1776
bn1776
15.05.2026, 08:28:55 via Wykop
  • 161
@Grzesiok: już niedługo statystyka się będzie poprawiać,

  • Odpowiedz
MLeko29
MLeko29
15.05.2026, 03:31:05
  • 1599
Dzień dobry brygada. Miłego piąteczku
MLeko29 - Dzień dobry brygada. Miłego piąteczku

źródło: 1000066773

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PorzeczkowySok
PorzeczkowySok
15.05.2026, 03:37:48 via Wykop
  • 19
@MLeko29: cześ! miłego piątku ʕ•ᴥ•ʔ
  • Odpowiedz
Ilirian
Ilirian
15.05.2026, 06:52:01 via Wykop
  • 180
na drugim zdjęciu myśliwy powinien sobie pociągnąć łyka z małpki a nie płakać xD
  • Odpowiedz
troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
15.05.2026, 09:50:49
  • 1628
Policja zatrzymała pięć osób, które brały udział w brutalnym pobiciu Ukraińców na moście Świętokrzyskim w Warszawie. Sprawcy mają od 15 do 18 lat.
Namierzali ich i wyłapywali sukcesywnie, co 2-3 godziny i doprowadzali do komendy. Wszyscy zatrzymani to Polacy w wieku od 15 do 18 lat. Trzech z nich to nieletni – dwóch 15-latków i 16-latek. Pozostali mają 17 i 18 lat, więc będą odpowiadać za swoje czyny jak dorośli.


Z naszych nieoficjalnych ustaleń
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Roofy
Roofy
15.05.2026, 10:01:36 via Wykop
  • 1587
@troglodyta_erudyta:

Namierzali ich i wyłapywali sukcesywnie, co 2-3 godziny


Ale pięknie się tam gówniarze HWDP_99% wysprzęglali na komendzie xD
  • Odpowiedz
Fattek
Fattek
15.05.2026, 10:03:58 via Wykop
  • 1180
@troglodyta_erudyta: stawiam, że mają na socjalach polajkowane profile Grzegorza Dauna
  • Odpowiedz
wezsepigulke
wezsepigulke
29.04.2026, 05:35:49
  • 2108
Łukasz Mejza jest mentalnym dnem!

#bekazpisu
wezsepigulke - Łukasz Mejza jest mentalnym dnem!

#bekazpisu

źródło: 1000033889

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pawery1
Pawery1
Pawery1
29.04.2026, 05:37:18 via Wykop
  • 2215
@wezsepigulke: Łukasz Mejza jest mentalnym dnem!
  • Odpowiedz
K-S-
K-S-
29.04.2026, 06:07:40 via Wykop
  • 1980
@wezsepigulke: licealista powinien dostać odszkodowanie
  • Odpowiedz
Mdx91
Mdx91
24.04.2026, 22:26:35
  • 94
Michal, co Ty zrobiles z tym portalem...
Kiedys #hot16challenge2 i caly wykop zyl ta akcja, teraz trwa jeszcze wieksza akcja na ktorej zebrano juz 30mln i ktora w koncu jednoczy jakos Polakow, a na wykopie prawie cisza.

A co do samej akcji to #latwogang rozpoczal cos wielkiego. Ciesze sie ze jestem swiadkiem tego wydarzenia.
#cancerfighters #bedoes #wykop
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

White_rosee
White_rosee
24.04.2026, 22:32:59 via Wykop
  • 41
@Mdx91: no ja byłam ciekawa co piszą na wykopie a tu głownie cisza ten portal już dawno upadł
  • Odpowiedz
Morf
Morf
24.04.2026, 23:28:18 via Wykop
  • 305
to #latwogang rozpoczal cos wielkiego. Ciesze sie ze jestem swiadkiem tego wydarzenia.


@Mdx91: zaczęli lobbowac aby cofnąć obniżenie składki zdrowotnej dla przedsiębiorców żeby były pieniądze na leczenie? Czy może sprawili że patocelebryci których zaprosili zaczęli płacić jakiekolwiek podatki?
  • Odpowiedz
MadmanFool
MadmanFool
23.04.2026, 12:26:30
  • 2
Jest gdzieś jakiś większy wpis o #cancerfighters co to tam teraz zbierają, cokolwiek w ogóle na wykopie? Bo nie wiem, czy faktycznie wykop milczy i nic nie jest wykopywane, publikowane, czy ja mam jakiś tag zablokowany. Byłem pewny, że zobaczę gdzieś w hitach dnia, jaką dobrą akcję robią a tu niccc?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Waszunia1234
Waszunia1234
23.04.2026, 13:31:40 via Wykop
  • 1
@MadmanFool: nie ma, widziałem tylko wpis że pasibus nie chciał pomóc w akcji bezinteresownie tylko chciał koncert dody wzamian za przelew 60k xD a teraz mają młyn na socjalach
  • Odpowiedz
kontointernetowemoje
kontointernetowemoje
kontointernetowemoje
20.04.2026, 19:21:27
  • 11
Nie ma żadnego tagu do śledzenia akcji? #latwogang #bedoes2115 #polskirap #rak #polskiyoutube #cancerfighters
https://www.youtube.com/watch?v=UNAqqHIPbWA
kontointernetowemoje - Nie ma żadnego tagu do śledzenia akcji? #latwogang #bedoes2115...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stuparevic
stuparevic
20.04.2026, 19:57:44 via iOS
  • 10
@kontointernetowemoje: c--j w tego bezbeka
  • Odpowiedz
Miroslaw1948
Miroslaw1948
Miroslaw1948
22.04.2026, 20:41:21 via Wykop
  • 5
@vvvariacik: 5 mln to grosze ?
  • Odpowiedz
kontointernetowemoje
kontointernetowemoje
kontointernetowemoje
23.04.2026, 20:36:27
  • 6
Nie ma żadnego tagu do śledzenia akcji? #latwogang #bedoes2115 #polskirap #rak #polskiyoutube #cancerfighters #bedoes #doda #rl9 #lewandowski
https://www.youtube.com/watch?v=UNAqqHIPbWA
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Damianowski
Damianowski
24.04.2026, 21:13:52 via Wykop
  • 1
Damianowski. Kojarzę twój nick, miałeś tutaj jakiś kontent. Coś mi się kojarzy że piłeś dużo alko czy coś mylę?


@przemax: chyba... #100browarowchallenge xD ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Damianowski
Damianowski
24.04.2026, 21:23:43 via Wykop
  • 0
No tak. 1 dziennie, codziennie tam było? Dociągłeś serie?


@przemax: no tak 100 xD choć przy 63 jakoś już miałem dosyć, bo wybranie piwa, zrobienia zdjecia, napisanie recenzji i komentowanie zajmowało kilka godzin dziennie xD
  • Odpowiedz
Frank_Parker2
Frank_Parker2
17.04.2026, 05:13:20
  • 961
- Jerome Powell powiedział do mnie, że mogę utrzymać inflację w celu tylko żebym posłuchał jego wskazówek.
- A te wskazówki to?
- Proszę?
- A te wskazówki to co?
- Jakie co?
- Jakie to były wskazówki?
Frank_Parker2 - - Jerome Powell powiedział do mnie, że mogę utrzymać inflację w celu ...

źródło: ae64caa63da0071ad64ac7aa2c0467b9eae040633ca949b320ff1b9de9e685a0

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie_umiem_inwestowac
nie_umiem_inwestowac
17.04.2026, 05:31:16 via Wykop
  • 124
@Frank_Parker2: akurat złapie lepiej idzie trzymanie inflacji w celu, niż Powellowi xd
  • Odpowiedz
Talarsson
Talarsson
17.04.2026, 05:34:25 via Wykop
  • 670
@nie_umiem_inwestowac: Powell ma na garbie emerytowanego pomarańczowego nastolatka z autyzmem
  • Odpowiedz
ch1va5
ch1va5
16.04.2026, 06:57:18
  • 796
#afera #bekazpisu #wykop
Czy w związku z powołaniem Pana Michała Białka do Rady Nowych Mediów przy Prezydencie RP "Pasta o serwerowni" trafi wreszcie do kanonu lektur szkolnych ? ヽ( ͠°෴ °)ノ
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DonVittorio
DonVittorio
16.04.2026, 06:59:49 via Wykop
  • 124
@ch1va5: w kuluarach chodzą pogłoski, że ma zastąpić Dzieci z Bullerbyn albo Chłopcy z Placu Broni
  • Odpowiedz
pahamakaa
pahamakaa
pahamakaa
16.04.2026, 09:04:11 via Wykop
  • 166
@ch1va5: teraz oprócz bana, będzie list z płokułatuły za zniewagę urzędnika
  • Odpowiedz
Crisu
Crisu
16.04.2026, 04:25:28
  • 1038
Myślałem że nic mnie już na tym portalu nie zaskoczy ale to że Bez jajek będzie wyjadał rodzyny Batyrowi to jest plot twist jak u Agathy Christie
#bekazpisu #wykop #bekazprawakow #afera
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zapocona_Onuca_Odyna
Zapocona_Onuca_Odyna
16.04.2026, 05:40:54 via Android
  • 407
@Crisu: Biauek zawsze wyjada rodzyny komu trzeba akurat, stare znałem.
  • Odpowiedz
bastek66
bastek66
16.04.2026, 05:49:08 via Wykop
  • 97
@Crisu: On jak pokornie ciele
  • Odpowiedz
tomaszmiller
tomaszmiller
14.04.2026, 07:40:29
  • 3647
Cześć!
Nazywam się Tomek Miller i jestem fizykiem matematycznym (czyli takim ni to fizykiem teoretykiem, ni to matematykiem) oraz popularyzatorem nauki z Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych UJ.

Jeśli nurtują Was kwestie dotyczące zakrzywionej czasoprzestrzeni, kwantowych dziwności albo matematycznych abstrakcji (słowem: typowe tematy dyskusji na imprezie w kuchni albo na klatce schodowej akademika), serdecznie zapraszam na AMA 28 kwietnia o 18:00.

Nie obiecuję, że moje odpowiedzi będą satysfakcjonujące - pewnie często będę pisać "nie wiadomo"
tomaszmiller - Cześć!
Nazywam się Tomek Miller i jestem fizykiem matematycznym (czyli...

źródło: fota1 (1) (1)

Pobierz
  • 241
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thority
thority
14.04.2026, 07:42:30 via Wykop
  • 660
@tomaszmiller: syn Leszka czy Marcina?
  • Odpowiedz
Zulf
Zulf
Zulf
14.04.2026, 07:44:34 via iOS
  • 1712
@tomaszmiller:

jestem fizykiem matematycznym (czyli takim ni to fizykiem teoretykiem, ni to matematykiem) oraz popularyzatorem nauki z Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych UJ.


Gratulacje, ale moja corka jest magistrem prawa.
  • Odpowiedz
rastafari85
rastafari85
08.04.2026, 03:05:53
  • 2143
Czyli cieśnina zostanie otwarta, ta która już była otwarta przed wojną. Ale za to zostają przy władzy ci, którzy byli przy władzy przed wojną.
God bless america ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#iran
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zmij30
zmij30
zmij30
08.04.2026, 03:11:08 via Wykop
  • 376
@rastafari85: Syjoniści chcieli wykluczyć z handlu ropę, gaz, nawozy z krajów Zatoki Perskiej - podpalając Iran, który w odwecie zniszczy infrastrukturę przemysłową Arabów z Zatoki - wywołując tym kryzys energetyczny, żywnościowy głównie Azji/Globalnego Południa. Już miało się ziścić, ale Chińczycy przez Pakistan przekazali, że w odwecie zniszczą Izrael, więc zawrócono bombowce i teraz będą Syjoniści z Chińczykami negocjować.
  • Odpowiedz
rojek
rojek
08.04.2026, 04:35:15 via Android
  • 274
@rastafari85: ttzw. wyjątkowa prawicowa sytuacja
  • Odpowiedz
enforcer
enforcer
enforcer
07.04.2026, 05:26:22
  • 3425
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MistrzKowalski
MistrzKowalski
07.04.2026, 05:56:47 via Wykop
  • 2727
@enforcer: i ma kobita racje
  • Odpowiedz
SpokojnyPan
SpokojnyPan
07.04.2026, 06:23:21 via Wykop
  • 1276
@enforcer: pierwsze co to mi sie skojarzylo wlasnie: paczka parowek, 3 bulki, energydrink i setka albo p--o. Stabdardowy zestaw mariuszkow na budowe rano w sklepie jak sobie z nimi stoje przy kasie xD
  • Odpowiedz
duzy_krotki
duzy_krotki
21.03.2026, 17:51:32
  • 651
Trump świętuje śmierć byłego dyrektora FBI Roberta Muellera, po raz kolejny atakując prawdziwego bohatera i patriotę.

W latach 2017–2019 kierował śledztwem prowadzonym przez specjalnego prokuratora w sprawie rosyjskiej ingerencji w wybory.

11 grudnia 1968 r., podczas walk w ramach operacji „Scotland II”, otrzymał Brązową Gwiazdę z odznaką „V” za męstwo bojowe za uratowanie rannego żołnierza piechoty morskiej pod ostrzałem wroga podczas zasadzki, w której połowa jego plutonu poniosła straty. W kwietniu 1969 r. odniósł
duzy_krotki - Trump świętuje śmierć byłego dyrektora FBI Roberta Muellera, po raz kol...

źródło: HD87dBbWIAAYsxO

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SkrajnieZdegustowany
SkrajnieZdegustowany
21.03.2026, 17:58:34 via Wykop
  • 700
K---a, jaka to jest chodząca dystopia. @duzy_krotki:
  • Odpowiedz
Moc90
Moc90
21.03.2026, 17:59:12 via Wykop
  • 591
@duzy_krotki: on jest na tyle narcystyczny, ze jak bedzie przegrywal wojne w iranie to serio wypali z atomówki
  • Odpowiedz
PIAN--A_A--KTYWNA
PIAN--A_A--KTYWNA
21.03.2026, 06:51:41
  • 2060
Polacy wydali 320 mln zł na OnlyF*ns.

To więcej niż uzbierali na #wosp
#dziendobry
PIAN--A_A--KTYWNA - Polacy wydali 320 mln zł na OnlyF*ns.

To więcej niż uzbierali na...

źródło: artpic44404-1200

Pobierz
  • 127
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2Girls_1Cup
2Girls_1Cup
21.03.2026, 07:27:37 via Wykop
  • 1049
@PIAN--A_A--KTYWNA: mi się to w głowie nie mieści jak można za to płacić pieniądze ¯\(ツ)/¯. Połowa tego kwiata co lata po kamerkach to siedzi roznegliżowana, więc za co płacić? Że panna lekkich obyczajów otworzy do ciebie gębe, albo zareaguje na komentarz? ( ಠ_ಠ)
  • Odpowiedz
music_has_the_right_to_children
music_has_the_right_to_children
21.03.2026, 07:37:07 via Wykop
  • 1244
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Selina_
Selina_
04.03.2026, 06:49:29
  • 425
#iran
Selina_ - #iran

źródło: 17726068654202330818531198331709

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daunowix
daunowix
daunowix
04.03.2026, 07:32:24 via Wykop
  • 1146
ogólne łajdaczenie się.


Bitch revolution, tak to historia nazwie.


@Widelec_: Co k---a xD Widzę polskim kato dżihadystom już siada na łeb :D
  • Odpowiedz
Kiedys_Mialem_Fejm
Kiedys_Mialem_Fejm
04.03.2026, 07:47:35 via Wykop
  • 852
O chodzenie z odkrytą głową, palenie fajek, chodzenie w kusych strojach


@Widelec_: HALO POLICJA KOBIETY CHODZĄ W UBRANIACH I PALOM FAJKI!!!
  • Odpowiedz
operatorkatapulty
operatorkatapulty
operatorkatapulty
01.03.2026, 14:11:03
  • 1232
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SoluszkiPalone
SoluszkiPalone
01.03.2026, 14:12:09 via Wykop
  • 1314
@operatorkatapulty: Odyseusz sam wrócił i to bez mapy. Poradzą sobie
  • Odpowiedz
zajk777
zajk777
zajk777
01.03.2026, 14:15:22 via Wykop
  • 678
@operatorkatapulty: jedna jest w ciąży. wysłać GROM!
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 260
  • Strona 1 z 260
  • >

Damian

  • Facebook

Osiągnięcia

  • Ekshibicjonista
    od 05.07.2019

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 28.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 14.11.2013

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking