Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko202
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Derezzed

Derezzed

Dołączył 7 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2497
  • Znaleziska 357
  • Mikroblog 2140
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 95
vulcanitu
vulcanitu
wczoraj, 22:33:07
  • 2
Jedyny preorder jaki kiedykolwiek kupiłem
vulcanitu - Jedyny preorder jaki kiedykolwiek kupiłem

źródło: 1000007265

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Derezzed
Derezzed wczoraj, 22:40:32 via Wykop
  • 1
@Piotrek7231: Z preorderu nigdy nie korzystałem, ale kupiłem Valheim w early access i Cyberpunk w dzień premiery.
  • Odpowiedz
Derezzed
Derezzed 15 godz. i 56 min temu via Wykop
  • 0
@Piotrek7231:wyobrażam sobie. Ja kupiłem na pc i raz może miałem buga. Aż dziwne to było wtedy w zalewie narzekań na stan gry.
  • Odpowiedz

1232

AMA Andrzej Dragan zapraszam do zadawania pytań :)

AMA Andrzej Dragan zapraszam do zadawania pytań :)

Cześć,nazywam się Andrzej Dragan, jestem fizykiem teoretykiem. Lewą ręką zajmuję się też fotografią i filmem, a w poprzednim tysiącleciu aktywnie działałem na amigowej demoscenie.

andrzejdragan
z
wykop.pl
dodany: wczoraj, 15:47:12
  • 743
  • #
    ama
  • #
    ciekawostki
  • #
    nauka
  • #
    fizyka
  • #
    gruparatowaniapoziomu
Derezzed
Derezzed wczoraj, 16:21:48 via Wykop
  • 2
Jak Pan przypuszcza, kiedy zaczniemy kolonizację kosmosu i w jakim tempie będzie postępowała? Czy sądzi Pan, że kolonizacja ta będzie popychana przez znaną już nam, nawet teoretycznie, technologię, czy trzeba czekać na kolejne odkrycia? Pytania bardzo ogólne, ale temat rozszerzenia naszej cywilizacji poza Ziemię mnie bardzo interesuje, więc chętnie o tym poczytam, nawet jeśli będą to dygresje dookoła tematu.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

JanDzbanPL
JanDzbanPL
wczoraj, 14:45:22
  • 9
Po ostatnich akcjach jak Polacy traktują Ukraińców to wcale się nie dziwię że Polski nie było 123 lata na mapach. 0 analizy przyszłości tylko życie chwila, po co mieć 800km bufor od ruskich, BANDERA ( ͡° ͜ʖ ͡°) #ukraina #polityka
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Derezzed
Derezzed wczoraj, 14:54:29 via Wykop
  • 2
awet baby które mają na swoich zdjęciach dzieci nie wstydzą się mówić że banderą to bohater mimo że polskie dzieci ginęły


@Pomorski_Wilk: z tymi komentarzami to jest tak jak z komentarzami lokali na google. 1000 klientów ci nie napisze, że robisz dobrą pizzę, ale tych 10 niezadowolonych z pewnością się wypowie. Wyrabianie sobie poglądu na grupie komentarzy samo w sobie jest obarczone błędem. Jak wejdziesz na odpowiednie grupy to możesz
  • Odpowiedz
Derezzed
Derezzed wczoraj, 15:26:57 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Derezzed
Derezzed wczoraj, 15:36:29 via Wykop
  • 0
@Linnior88: a to nie wiesz, że jak chcesz komuś dowalić, to dogadujesz tym co go najbardziej boli? Wiedzą, że Wołyń to dla nas ciężki temat, to tak gadają, zwłaszcza że ich historia to podaje jako zwykłą walkę o niepodległość, w której ginęli Polacy. Tak samo jak z naszej strony pewnie padną teksty o Jaremie i nabijaniu ich na pal.
  • Odpowiedz
Derezzed
Derezzed wczoraj, 15:41:59 via Wykop
  • 1
@Linnior88: ja to wiem, że dla Nich to była bardziej jak wojna domowa, ale seba, który się naogląda ogniem i mieczem już niekoniecznie
  • Odpowiedz
MetalowyBieg
MetalowyBieg
wczoraj, 15:33:52
  • 5
Kiedyś za dzieciaka chciałem być inżynierem projektującym mosty, ale ojciec powiedział że po wybudowaniu mostu inżynier musi stać pod nim na czas testów i jak sie zawali to sie umiera. Wtedy mi przeszły chęci do nauku i rozwoju
Dziękuje tato
#przegryw
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Derezzed
Derezzed wczoraj, 15:38:31 via Wykop
  • 0
@MetalowyBieg: Od dziecka wierzyłeś w siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
KielbasianyJad
KielbasianyJad
wczoraj, 15:22:44
  • 2
Polski lekarz gdy idzie do prokuratury

#heheszki #humorobrazkowy #konowalposting #pdk
KielbasianyJad - Polski lekarz gdy idzie do prokuratury 

#heheszki #humorobrazkowy #...

źródło: 1000023941

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Derezzed
Derezzed wczoraj, 15:31:55 via Wykop
  • 0
@KielbasianyJad: niech lepiej napiecze makowca dla naczelnika ZK
  • Odpowiedz
aa-aa
aa-aa
wczoraj, 15:19:05
  • 2
Chyba jestem w Toussaint(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#natura #przyroda #pogoda #polska #wiedzmin #wiedzmin3 #gry
aa-aa - Chyba jestem w Toussaint(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#natura #przyroda #pogoda #polska #wiedz...

źródło: 1000005196

Pobierz
aa-aa - Chyba jestem w Toussaint(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#natura #przyroda #pogoda #polska #wiedz...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Derezzed
Derezzed wczoraj, 15:29:33 via Wykop
  • 8
@aa-aa: ja na twoim miejscu bym się bardziej obawiał ataku Kumanów.
  • Odpowiedz
KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
wczoraj, 13:55:02
  • 8
Strach pomyslec co ksysio wymyśli przed wyborami w 2027 roku xD

#kanalzero #afera #bekazpisu #polityka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Derezzed
Derezzed wczoraj, 15:07:21 via Wykop
  • 0
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: "podszedł do mnie Jarosław i zapytał: Pan we mnie zwątpił?"
  • Odpowiedz

378

Wejście Ukrainy do UE opóźnione. Jest twarde weto Węgier

Wejście Ukrainy do UE opóźnione. Jest twarde weto Węgier

Budapeszt wstrzymał ważny krok proceduralny, który miał przyspieszyć wejście Ukrainy i Mołdawii do Unii Europejskiej. Decyzja rządu Petera Magyara może znacząco opóźnić postępy obu państw. Węgierski premier ocenił szybkie negocjacje z Kijowem jako "zły sygnał" dla Bałkanów Zachodnich.

Drzepetto
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: wczoraj, 11:54:34
  • 92
  • #
    polityka
  • #
    ukraina
  • #
    wegry
  • #
    informacje
Derezzed
Derezzed wczoraj, 14:47:52 via Wykop
  • 1
@Tesla01: Jak nawet mirek to widzi, to chyba jako kraj powinniśmy zmienić profil gospodarczy i pójść inną drogą niż tania montownia i stanowienie konkurencji najniższą ceną. Na razie nie widziałem, żeby jakikolwiek rząd zrobił coś w tym temacie. Myślę, że Ukraina powinna być w UE ale z wystarczającym buforem czasowym, abyśmy mogli dostosować naszą gospodarkę i zostawić im sektory najmniej warte, tak jak to zrobił zachód wobec nas. Oczywiście pewnie
fremmm
fremmm
20.06.2026, 15:42:11
  • 0
Co niby #mercedes chcial osiagnac stwarzajac elektryka co prawda ladnego i drogiego (by biedaki nie mogly jezdzic tym samym) ale o masie 2.5 tony. xD Balbym sie jezdzic taka ciezarowka
#samochody
fremmm - Co niby #mercedes chcial osiagnac stwarzajac elektryka co prawda ladnego i d...

źródło: Mercedes-C-Klasse-cena

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Derezzed
Derezzed 20.06.2026, 15:47:32 via Wykop
  • 0
@fremmm: ciekawe jak wygląda normalnie, bo to maskowanie z przodu to paskudne. Piszesz, że normalnie jest ładny?
  • Odpowiedz
Derezzed
Derezzed 20.06.2026, 15:53:39 via Wykop
  • 3
@fremmm: Ja znów odnoszę wrażenie, że niemiecka trojka marek premium urządziła w tej generacji zawody w konkurencji kto zaprojektuje najbrzydsze auto.
  • Odpowiedz
Derezzed
Derezzed 20.06.2026, 16:15:22 via Wykop
  • 0
@nieparzystokopytny: Pan chińczyk skopiuje i za 3 lata będzie kupował swoją kopię, a Europejczyk też nie kupi bo auto wygląda jak g---o a kosztuje jak złoto. To już Renault robi obecnie ładniejsze auta.
  • Odpowiedz
luke-mat
luke-mat
luke-mat
20.06.2026, 15:47:02
  • 11
Jak jest coś do ugrania, to Ukraina wysyła "specjalnego wysłannika" czy innych dyplomatów.
Jak trzeba odesłać order, to już problem wysłać jakiegoś zastępcę, wiceministra, gością z kancelarii... tylko ładujesz do firmy kurierskiej, która na codzień dostarcza Ukraińcom paczki z Temu.
To jest firma państwowa? Nie, to taki ukraiński inPost, a nadanie orderu jest w jakieś kanciapie, pewnie na rogu w Kijowie obok warzywniaka.
Ten samolot Zełeńskiego co parkuje w Polsce, to powinniśmy
luke-mat - Jak jest coś do ugrania, to Ukraina wysyła "specjalnego wysłannika" czy in...

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Derezzed
Derezzed 20.06.2026, 16:12:50 via Wykop
  • 5
@giorgioborgio: jedźcie do Kijowa nasrać Zełeńskiemu na trawniku, to też będzie znaczący gest i z pewnością pod taką presją zmieni zdanie co do nazwy jednostki wojskowej. Gdzie reszta Europy politycznie gra w szachy, to wy wjeżdżacie z bejsbolem, robicie bajzel i uważacie że osiągnęliście jakiś sukces.
  • Odpowiedz
Markowowski
Markowowski
20.06.2026, 15:17:34
  • 316
Zelenski obwieścił, że odsyła Order Orła Białego i zamieścił na Twitterze zdjęcie najwyższego polskiego odznaczenia w jakimś magazynie firmy kurierskiej (?) jakby wysyłał jakiegoś śmiecia z Temu. I teraz powiedzcie mi, że decyzja o zabraniu mu odznaczenia nie była słuszna.

Teraz są na fali, ale zobaczymy jak przyjdzie zima i znów będą żebrać o agregaty prądotwórcze, bo ruskie będą im codziennie walić po elektrowniach.

#ukraina #polityka
Markowowski - Zelenski obwieścił, że odsyła Order Orła Białego i zamieścił na Twitter...

źródło: IMG_3196

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Derezzed
Derezzed 20.06.2026, 15:24:35 via Wykop
  • 1205
@Markowowski: skoro nasz prezydent potraktował to odznaczenie jak odznakę dzielnego pacjenta i bawi się w odznaczanie i odbieranie, to Zełeński ma prawo wierzyć, że nie jest ono wiele warte i odsyła jak uważa.
  • Odpowiedz
Derezzed
Derezzed 20.06.2026, 15:50:45 via Wykop
  • 10
@szalony_bombardier: W sumie jakby uprawiał politykę na takim poziomie jak nasz prezydent, to mógłby to zrobić, więc faktycznie można się cieszyć.
  • Odpowiedz

597

Ukrainiec podziękował Polakom za uratowanie jego kraju w 2022 roku

Ukrainiec podziękował Polakom za uratowanie jego kraju w 2022 roku

Dzięki szkoleniom oraz szybkim dostawom, broń dotarła do ukraińskiej armii w krytycznym momencie, co zdaniem zwykłych, szarych Ukraińców przyczyniło się do powstrzymania rosyjskiej ofensywy i uratowania istnienia ich kraju

freedomseeker
z
geekweek.interia.pl
dodany: 20.06.2026, 09:00:57
  • 128
  • #
    polska
  • #
    militaria
  • #
    ukraina
  • #
    ukrainainfo
  • #
    ukrainanafroncie
Derezzed
Derezzed 20.06.2026, 15:17:16 via Wykop
  • -6
@JanPustostan: bo u nas wcale nie było wtedy wielkiego wybuchu miłości do Ukraińców, który teraz jest zmieniany w nienawiść, no ale jak wiadomo Polacy to naród, który nie poddaje się propagandzie.
Derezzed
Derezzed 20.06.2026, 15:38:52 via Wykop
  • -3
@Caly_w_malinach: ale to przedmówca generalizuje i twierdzi, że Ukraińcy mają pamięć złotej rybki albo kierują się koniunkturalizmem, przy czym nie wiemy tak naprawdę co twierdzi większość społeczeństwa Ukrainy. Jeśli chodzi o nas, to mogę stawiać wyżej poprzeczkę społeczeństwu, które dostawało zalew propagandy przez cały okres PRL i powinno być bardziej wyczulone na taki przekaz.
sruba_m3
sruba_m3
sruba_m3
17.06.2026, 19:01:35
  • 0
Ciekawe ile dziewczyn wyruchał w swoim życiu Till Lindemann
#s--s #rammstein
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Derezzed
Derezzed 18.06.2026, 07:38:34 via Wykop
  • 0
Ruchał dużo, ale się nie cieszył.
  • Odpowiedz
niewiadomocowscenariuszujest
niewiadomocowscenariuszujest
23.05.2026, 09:15:34
  • 22
#odyseja #film #heheszki
Ma ten sam wyraz twarzy w każdym filmie
niewiadomocowscenariuszujest - #odyseja #film #heheszki
Ma ten sam wyraz twarzy w każ...

źródło: 1000029709

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Derezzed
Derezzed 23.05.2026, 17:37:23 via Wykop
  • 4
@niewiadomocowscenariuszujest: od dawna wciskają jaka to piękność, a to taka zwykła Bożenka 5,5/10
  • Odpowiedz

378

"Panie Tusk, liczy pan już?". Wielka demonstracja w Warszawie

"Panie Tusk, liczy pan już?". Wielka demonstracja w Warszawie

Tysiące związkowców z "Solidarności" przeszły ulicami Warszawy przed Sejm pod hasłem "Razem dla Polski i Polaków". Domagają się m.in. referendum w sprawie unijnej polityki klimatycznej.

moim-skromnym-zdaniem
z
rmf24.pl
dodany: 20.05.2026, 15:04:25
  • 139
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    warszawa
  • #
    4konserwy
  • #
    polityka
Derezzed
Derezzed 21.05.2026, 09:21:12 via Wykop
  • -2
@MaxiuBaxiu: ale on nie obiecywał, że złoży ustawę, tylko że załatwi sprawę. To co, nie wiedział w tamtym momencie kto rządzi w kraju?

3

Hennig-Kloska broni się przed zarzutami opozycji. "To fikołek intelektualny!"

Hennig-Kloska broni się przed zarzutami opozycji. "To fikołek intelektualny!"

Przeszło kwadrans minister klimatu i środowiska Paulina Hennig-Kloska odpowiadała na zarzuty opozycji ws. prowadzonej od dwóch lat polityki. Lwią część wystąpienia poświęciła rządom poprzedników.

cogitos
z
niezalezna.pl
dodany: 30.04.2026, 09:50:41
  • 5
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    heheszki
Derezzed
Derezzed 01.05.2026, 06:28:55 via Wykop
  • 0
@elo345: odpowiedzialny za uchwalenie tej ustawy rząd poleciał już jakiś czas temu. Dziwię się, że nie zauważyłeś zmiany premiera, bo Morawiecki wygląda jednak inaczej niż Tusk, ale może zadziałał na tobie efekt czarnka.
12lat25cm
12lat25cm
22.04.2026, 13:44:56
  • 156
o k---a mirki co teraz odpisać?
#przegryw #neet #heheszki #pracbaza #januszex
12lat25cm - o k---a mirki co teraz odpisać?
#przegryw #neet #heheszki #pracbaza #janu...

źródło: 69e842f65cebafb2566d8338d83935a4b4ecf203cdd283a54932310fe1d8d72d

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Derezzed
Derezzed 22.04.2026, 15:35:17 via Wykop
  • 7
@12lat25cm: "poprzednia współpraca objęta jest klauzulą tajności, ale zapewniam że moje doświadczenie jest imponujące"
  • Odpowiedz
ile-prawdy-jest-w-jednym-slowie
ile-prawdy-jest-w-jednym-slowie
22.04.2026, 15:02:46
  • 12
Długo pracowałem na swój sukces
#pokazauto
ile-prawdy-jest-w-jednym-slowie - Długo pracowałem na swój sukces
#pokazauto

źródło: 1000012081

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Derezzed
Derezzed 22.04.2026, 15:04:05 via Wykop
  • 1
@ile-prawdy-jest-w-jednym-slowie: ten projekt konsoli środkowej jest ekstra. Fajne retro.
  • Odpowiedz
Famine
Famine
22.04.2026, 12:25:59
  • 107
Gwoździem programu *kick the barre* będzie skok o hiszpańskiej tyczce.

#heheszki #lewandowski #lewandowska #cwiczzwykopem #rozowepaski
Famine - Gwoździem programu *kick the barre* będzie skok o hiszpańskiej tyczce.

#heh...

źródło: temp_file3614531709178001704

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Derezzed
Derezzed 22.04.2026, 12:30:54 via Wykop
  • 107
@Famine: Świetny program. Spodziewam się, że w menu hiszpanie zapewnią sporo odżywek białkowych.
  • Odpowiedz
Derezzed
Derezzed 22.04.2026, 14:06:52 via Wykop
  • 0
@Hubbabubbastyle: Może być nawet taki naturalizowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
22.04.2026, 12:04:42
  • 9
#polityka #tusk #bekazprawactwa #heheszki

Dziś 69 lat kończy Jego Ekscelencja Donald Franciszek Tusk...dwa dni po urodzinach Adolfa Hitlera, przypadek?🤔
Für Deutschland
Aldona_Lipska - #polityka #tusk #bekazprawactwa #heheszki 

Dziś 69 lat kończy Jego E...

źródło: Donald_Tusk_KPRM_HQ

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Derezzed
Derezzed 22.04.2026, 12:32:44 via Wykop
  • 0
@Aldona_Lipska: Taka okrągła liczba, to pewnie szykuje się nam rozrywkowy rok.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 29.11.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 08.11.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking