Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko147
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Maye

Maye

Dołączył 2 lata i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1952
  • Znaleziska 86
  • Mikroblog 1866
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 7
lord-nihilus
lord-nihilus
3 godz. i 22 min temu
  • 125
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maye
Maye 3 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 9
@lord-nihilus: Do tego alkoholiczna z zezem, zerową charyzmą, brakiem wiedzy na jakikolwiek temat, a talent wystarczający do wyzerowania butelki piwa.
Widzowie i reklamodawcy uderzają drzwiami i oknami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Maye
Maye 2 godz. i 46 min temu via Wykop
  • 7
@krystian-stepaniak: Bo jest agresywnym patusem powielającym szkodliwe stereotypy. To jest niewytłumaczalne, że oboje nie skończyli z perma cancelem u reklamodawców.
  • Odpowiedz
Maye
Maye 2 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 3
@Defined: Prawda w sensie, że są jednymi z najspokojniejszych pracujących imigrantów jakich możemy mieć w Europie czy prawda, że bardziej się dokładają do budżetu niż z niego odprowadzają?
Przydałoby sie też rozpowszechniać prawdę, że bandera miał tyle wspólnego z wołyniem co Stalin z powstaniem warszawskim
  • Odpowiedz
Maye
Maye 41 min temu via Wykop
  • 0
bo był tylko symbolem dla walczących brygad UPA, natomiast sami Ukraińcy utożsamiają go z UPA więc nie ma powodu, żebyśmy robili inaczej.

@djtartini1: Jakie uzasadnianie sobie sensu tkwienia w oblężonej twierdzy. xD
  • Odpowiedz
Maye
Maye 22 min temu via Wykop
  • 0
@djtartini1: Że tak szczegółowo nie jesteś w stanie wymienić problemów demograficznych polski, ich rokowań, zapotrzebowania na imigrantów, porównania ze sobą imigrantów chętnych pracować w europie, zapotrzebowania na zjednoczenie narodu na Ukrainie w celu walki z orkami i technik sterowania tłumem przez orków na potrzeby wojny z Ukrainą.
Bo jakbyś część z tego rozumiał to być utkał dziwkę :) i nie próbował szczekać o jakimś nic nieznaczącym w dzisiejszych czasach banderze.
  • Odpowiedz
kotal-kahn
kotal-kahn
1 godz. i 50 min temu
  • 6
nie wierze, gość wypuścił vlog slopa (literalnie najmniej wymagajacy format, poza kosztem samego tripa) i nawet wykop dal sie zlapac xddd DOBRZE SIE OGLADA STARY, DOBRA ROBOTA, EJ.

ten chlop powinien byc spalony za sposob bycia, a wystarczy wypuscic jeden material inny niz standardowe p------------e contentu z toksycznym komentarzem zeby nawet tag, ktory doprowadzil do wielkiej czystki 1600 materialow zmienil ton.

powaznie.

#kiszak
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maye
Maye 33 min temu via Wykop
  • 4
@kotal-kahn: Ja się z Tobą zgadzam. To jak polacy są podatni na chwilowe zrywy i redemption arci jest wręcz niebywałe. Dajemy zielone światło każdej świni, by zrobić charity washing albo jeden smutny film wyciągający kartę ofiary, by jej winy odeszły w zapomnienie.

Tak samo jak robienie sieczki w głowie tysiącom osób oraz kreowanie swojego wizerunku jako eksperta jest długotrwałą pracą, tak samo odkłamanie wszystkiego i naprawa szkód powinna być podparta
  • Odpowiedz
alverini
alverini
3 godz. i 2 min temu
  • 1
Jestem blisko rozwalenia kompa. Robie sobie permadeath run i póki co idzie nieźle. Jestem chwile przed rozwaleniem matki pełzaczy. Po zeraniu 3 świrów do walki idę przed kopalnie zobaczyć się z lesterem. Nie ma go. Ide spać, wstaje, dalej nie ma. Schodzę na dół, tam go nie ma, wracam, nie ma. Ide spać, lece w strone spotkania z ziomkami i ten stoi koło wodospadu i nie chce ze mną gadać. Pobiłem go,
alverini - Jestem blisko rozwalenia kompa. Robie sobie permadeath run i póki co idzie...

źródło: Screenshot_37

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maye
Maye 3 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 1
@alverini: Po spotkaniu przy wodospadzie masz gadać z Diego i Ianem na placu przed kopalnią.
  • Odpowiedz
Maye
Maye 2 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 0
@alverini: To ja bym odinstalowała w p---u co zresztą zrobiłam przy trzecim nieudanym permadeathie z powodu błędu praktykantów albo wolontariuszy nazywanych z jakiegoś powodu programistami
  • Odpowiedz
jobzpaticzku2
jobzpaticzku2
2 godz. i 58 min temu
  • 9
#szczecin #pogoda #zalesie

Jedyny moment w roku kiedy chuop żałuje, że auta nie ma. Pojechałbym nad morze, ofc nie jak debil s3, bo to machajacypapaj.jpg dzisiaj. Ale na takiej Rugii dzisiaj 26 stopni to musi być komfortne, a nie bydło na plażach n------e pewnie jakiś dżejbielka włączy bo jak to tak w ciszy żeby własne myśli usłyszeć.

Bo to jest jakiś gwóźdź w mózgu. Nie chce robić
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maye
Maye 2 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 2
@jobzpaticzku2: W Warszawie na polach mokotowskich też pełno ludzi i spokojnie. Porównujesz cywilizowaną stolicę jednego państwa do dzikiej plaży innego państwa.
  • Odpowiedz
dankazwroclawskiej
dankazwroclawskiej
3 godz. i 7 min temu
  • 8
#tvrepublika Grubego musi c--j... strzelać że wszystkie hot donosy i informacje ma Stanowski a nie on 😅
dankazwroclawskiej - #tvrepublika Grubego musi c--j... strzelać że wszystkie hot dono...

źródło: 1000089495

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maye
Maye 2 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 3
@dankazwroclawskiej: Wielki naczelnik bez skończonej szkoły wyższej. W ogóle nie wygląda jak wałek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
KIaudik
KIaudik
3 godz. i 29 min temu
  • 45
Nie ma absolutnie żadnego znaczenia co robi ukraina u siebie, ponieważ w polsce kontrole nad mediami i social mediami, internetem ma w 80-90% prawactwo.
Ukraina mogłaby zezwolić na ekshumacje, przeprosić polaków, wypłacić odszkodowania rodzinom wołyńskim, i wiecie co by sie stało?
Prawactwo by to przemilczało tak jak stalinowski robi bardzo często z newsami uderzającymi w PIS albo zrobiło afere o to, że zełeński źle się spojrzał kiedy przepraszał, albo że zełeński pluje
KIaudik - Nie ma absolutnie żadnego znaczenia co robi ukraina u siebie, ponieważ w po...

źródło: HJrFTo7WAAE8ggk

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maye
Maye 3 godz. i 3 min temu via Wykop
  • 2
@KIaudik: Prawnie denializm Katynia jest karany. Natomiast denializm mordu na Wołyniu nie. Gdyby tak wystarczyło pociągnąć za język jednego kacapa z drugim i wysłać pismo do prokuratury.
  • Odpowiedz
skyer
skyer
17 godz. i 14 min temu
  • 4
#kiszak "Recenzja" filmu "Wyjechałem do Czarnogóry.."

Niedawno znany youtuber Kiszak wypuścił swój nowy prawie pełnometrażowy film podróżniczy. Możliwe że jest to wstęp do czegoś większego, ale czy to prawda to będziemy musieli jeszcze nieco poczekać.

Co prawda jest kilka niedociągnięć widać, że chłopak nie ma jeszcze obycia z kamerą i jakby troche się wstydził ale coraz lepiej mu to wychodzi. Cały filmik jest raczej w pozytywnym tonie możemy na nim zobaczyć
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maye
Maye 16 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 3
@skyer: Moje odczucia: przytyło się, haha jaki głos, strasznie odklejone p--------y gada o samochodach i mieszkaniach.
Ale to chyba pierwszy film od recenzji diablo 4 (3 lata?), który obejrzałam od początku do końca.
  • Odpowiedz
emerytowany_emeryt
emerytowany_emeryt
19 godz. i 37 min temu
  • 15
kiszak pobił kolejnego menela i uciekł do czarnogóry
#kiszak
emerytowany_emeryt - kiszak pobił kolejnego menela i uciekł do czarnogóry
#kiszak

źródło: obraz

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maye
Maye 19 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 13
@emerytowany_emeryt: I tak właśnie brzmi bez obróbki głosu w OBSie
  • Odpowiedz
Vezz
Vezz
23.06.2026, 23:29:31
  • 6
#kiszak

Jeszcze bonusowy shitpost. Komentarz pochodzi z najnowszego filmu Lestka o piszczaku.

To jest własnie mental akolity. Nawet jesli jest skłonny do normalnej dyskusji i chce zobaczyć mityczne KONKRETY to po otrzymaniu ich i nawet przyznaniu racji i tak bedzie bronił guru. Owszem, macie racje ALE.... piszczak robi tez dobre rzeczy i c--j (no ciekawe jakie). I z tego co sie orientuje to zlo wcielone mammon nie miał nigdy wyroku
Vezz - #kiszak 

Jeszcze bonusowy shitpost. Komentarz pochodzi z najnowszego filmu Le...

źródło: bonus

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maye
Maye 24.06.2026, 06:29:12 via Wykop
  • 0
@T0pi5: Zacznijmy od tego, że mammon nie ma rzeszy wiernych piesków. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PROponujek
PROponujek
24.06.2026, 06:13:10
  • 23
Myślałem, że jak mówi się o takich sprawach, to w obecności adwokata i idzie się do prokuratora, a nie do telewizji.

#kanalzero #lekarz100k
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maye
Maye 24.06.2026, 06:23:38 via Wykop
  • 45
@PROponujek: Psychiatryk z głównej się panoszy i coś tam stęka, że prokuratura państwowa nie jest bezstronna, dlatego trzeba iść do bezstronnego Zero. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
alverini
alverini
19.06.2026, 11:55:56
  • 20
To my, zaraz kogoś rozpi3rdole bo kiszak obraził goticzka!1111
#kiszak
alverini - To my, zaraz kogoś rozpi3rdole bo kiszak obraził goticzka!1111
#kiszak

źródło: Screenshot_35

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maye
Maye 19.06.2026, 12:03:41 via Wykop
  • 4
@alverini: Poza konkursem - obraził mi warcrafta 3 robiąc peak 100 apm, nie znając build order ani podstawowych hotkeyów grupowania jednostek jednocześnie robiąc z siebie znawcę tej gry i wrzucając w avatar portret warcraftowej jednostki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Maye
Maye 19.06.2026, 08:25:15
  • 38
Wiecie co się właśnie stało? Dzwoniła do mnie mama @Kiszak, okazało się, że chłopak popełnił pyszne ziemniaczki. Przejadł się, zostawił list pożegnalny, w którym napisał, że nie może znieść szykanowania go w internecie. Brawo! Mam nadzieję, że odpowiednie kroki zostaną podjęte, zostało już złożone zawiadomienie prokuratury. Czemu nie możecie normalnie pisać, komentować, rozmawiać tylko musicie szykanować najsłabszych? Nawet sobie nie wyobrażacie co ten chłopiec przeżywał - nie miał żadnych znajomych,
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Luck_89
Luck_89
18.06.2026, 14:59:43
  • 53
Dawno nie było żadnego vloga z developmentu SZKELETAL-a, więc taki jeden na szybko - wymyśliłem sobie, że dorzucę do giereczki kartę przeznaczenia z ikonicznym orkiem Ki-Shakiem, która przyzywa legendarnego zielonoskórego uciekiniera z kopalni. Przez 60 sekund ten pomagier Drakula bezkarnie okłada okolicznych meneli, po czym czmycha szybkim chodem z rumuńskiej krainy.

https://www.youtube.com/watch?v=BXwXOvBpUtE

Przy okazji, niedawno też dodałem do niektórych baz danych info o SZKELETAL-u, co oznacza po prostu tyle, że np.
Luck_89 - Dawno nie było żadnego vloga z developmentu SZKELETAL-a, więc taki jeden na...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maye
Maye 18.06.2026, 15:07:43 via Wykop
  • 21
@Luck_89:
Maye - @Luck_89:

źródło: bladerunner

Pobierz
  • Odpowiedz
Maye
Maye 18.06.2026, 14:39:05
  • 47
Porozmawiajmy merytorycznie. Robienie gier jest proste, nawet jedna osoba może zrobić stardew valley czy vampire survivors po prostu nie umiecie robić gier.
#kiszak
Maye - Porozmawiajmy merytorycznie. Robienie gier jest proste, nawet jedna osoba może...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maye
Maye
Autor
18.06.2026, 14:57:25 via Wykop
  • 12
@Lolien1: Po prostu stopień jej skomplikowania jest tak duży, że wymaga bardzo szczegółowego dopracowania.
Maye - @Lolien1: Po prostu stopień jej skomplikowania jest tak duży, że wymaga bardzo...

źródło: holyzmniejszaiq

Pobierz
  • Odpowiedz
Maye
Maye
Autor
18.06.2026, 14:58:54 via Wykop
  • 7
@Maye: sobie dłubią już tak 3 lata gdzieś


@Mistrzwstrzemiezliwosci: Pewnie równolegle robią 3 tytuły jednocześnie.
Maye - > @Maye: sobie dłubią już tak 3 lata gdzieś

@Mistrzwstrzemiezliwosci: Pewnie ...
  • Odpowiedz
Maye
Maye 18.06.2026, 14:12:01
  • 18
Dobrą robotę robisz mati, ubisoft po prostu chce się zemścić.
#kiszak
Maye - Dobrą robotę robisz mati, ubisoft po prostu chce się zemścić.
#kiszak
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maye
Maye
Autor
18.06.2026, 14:44:26 via Wykop
  • 18
@Pan_Smuggler: Ale wyjaśnisz widzu co to znaczy "w jakim kontekście"? Teraz uwaga jest na tobie uwaga czat, czekamy co widz odpowie.
  • Odpowiedz
Maye
Maye 18.06.2026, 14:15:32
  • 36
Ja chyba źle krytykuję widzowie
#kiszak
Maye - Ja chyba źle krytykuję widzowie
#kiszak
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maye
Maye
Autor
18.06.2026, 14:43:23 via Wykop
  • 2
@Pan_Smuggler: Bo ten upośledzony portal ma limit rozmiaru pliku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
fraciu
fraciu
18.06.2026, 14:13:39
  • 0
A ktoś wkleił filmik jak płacze?
#kiszak
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maye
Maye 18.06.2026, 14:16:34 via Wykop
  • 2
@fraciu: Byłam kiedyś na streamie jak mu kot padł trupem to faktycznie przez godzinę ryczał, ale żadnego dowoda nie posiadam.
  • Odpowiedz
Maye
Maye 18.06.2026, 13:50:07
  • 27
To już zaszło za daleko widzowie, ja to tak tego nie zostawię.
muremzakiszakiem #kiszak
Maye - To już zaszło za daleko widzowie, ja to tak tego nie zostawię.
muremzakiszakie...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Blaevy10
Blaevy10
Blaevy10
18.06.2026, 13:56:16 via Wykop
  • 11
@Maye: "Widzowie, musimy porozmawiać" - prowadzi monolog.
  • Odpowiedz
thekikonn
thekikonn
thekikonn
18.06.2026, 14:24:43 via Wykop
  • 9
@Maye: a akurat widziałem kilka komentarzy pod jego ostatnim monologiem broniacych kiszaka, że on w sumie nigdy do nikogo nie robił personalnych wycieczek xdd Ci jego fani to porządne debile są.
  • Odpowiedz
d4wid
d4wid
18.06.2026, 13:19:12
  • 49
#kiszak #bekazludologuff #snakeiter

Złe wykopki i Michał Pisarski (beka, bo napisał książkę o grach)

https://streamable.com/pzpaa0
d4wid - #kiszak #bekazludologuff #snakeiter 

Złe wykopki i Michał Pisarski (beka, bo...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maye
Maye 18.06.2026, 13:25:19 via Wykop
  • 12
@d4wid: To w końcu niebezpieczni stalkerzy czy ludzie po 20iq?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 26.09.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking