Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
CebulowyKrul
CebulowyKrul

CebulowyKrul

Dołączył 4 lata temu
  • Obserwuj
  • Akcje 36828
  • Znaleziska 431
  • Mikroblog 36397
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 2
Henson_
Henson_
wczoraj, 08:57:46
  • 277
Chłop który wychowuje nie swoje dziecko bedzie mówił czym jest a czym nie jest meskosc xd
#przegryw #blackpill #polityka
Henson_ - Chłop który wychowuje nie swoje dziecko bedzie mówił czym jest a czym nie j...

źródło: IMG_1699

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CebulowyKrul
CebulowyKrul
CebulowyKrul wczoraj, 13:59:35 via Wykop
  • 2
@Henson_: prawdziwy mężczyzna nie będzie słuchać moralnego p---------a randomowego ćpunka i nie będzie mu to wjeżdżać na ego
  • Odpowiedz
murison
murison
murison
wczoraj, 05:58:37
  • 294
Myślałem że im bliżej tym te prognozy będą się robić bardziej umiarkowane, a tu odwrotnie. 41 stopni to jakiś ponury żart

#pogoda #l-------------j #l-------------j
murison - Myślałem że im bliżej tym te prognozy będą się robić bardziej umiarkowane, ...

źródło: 17821941779914679056808007968274

Pobierz
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CebulowyKrul
CebulowyKrul
CebulowyKrul wczoraj, 11:59:19 via Wykop
  • 0
@Superstitio: i jeszcze 2 tygodnie temu te ćwierćmózgi wykopowe śmieszkowali że nakretki pomagają bo nie bylo 20 stopni w maju (-‸ლ)
  • Odpowiedz
funkmess
funkmess
wczoraj, 04:44:58
  • 7
#rosja #wojna #ukraina #ruskapropaganda #bekazlewactwa
funkmess - #rosja #wojna #ukraina #ruskapropaganda #bekazlewactwa

źródło: Screenshot_20260623_084300_Kiwi Browser

Pobierz

Co gorsze?

  • "Kult" nacjonalisty Bandery na Ukrainie 27.2% (87)
  • Kult komunistycznego zbrodniarza Stalina w w Rosji 72.8% (233)

Oddanych głosów: 320

  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CebulowyKrul
CebulowyKrul
CebulowyKrul wczoraj, 04:59:30 via Wykop
  • 0
@funkmess: kult sam w sobie jest najgorszy
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox
przedwczoraj, 03:51:14
  • 1329
Zwierzęta pieprzone 5:50 i już mi papierosami w mieszkaniu śmierdzi
  • 157
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CebulowyKrul
CebulowyKrul
CebulowyKrul przedwczoraj, 08:26:43 via Wykop
  • 3
@h1tm4n1500: no jak się pali w środku to potem śmierdzi, jak się pali na zewnątrz to nie śmierdzi, bo rozwiewa to wiatr dlatego się pali na zewnątrz.
  • Odpowiedz
marcelus
marcelus
21.06.2026, 22:09:24
  • 4
#ukraina #niemcy #polityka
marcelus - #ukraina #niemcy #polityka

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CebulowyKrul
CebulowyKrul
CebulowyKrul 21.06.2026, 22:24:56 via Wykop
  • 0
@marcelus: mam nadzieję że niemcy ugrają najwięcej. W końcu po odcięciu od ruskiego gazu trochę im się nie spina w portfelu.
  • Odpowiedz
melquiades
melquiades
21.06.2026, 10:45:29
  • 89
W sumie ta sprawa z odebraniem orderu poza tym że jest słusznym ruchem wobec Ukrainy to ma też jedną potężną zaletę w polityce krajowej. Mianowicie przypomniała wszystkim jakimi żałosnymi, zakompleksionymi i antypolskimi szkodnikami są politycy PO i ich najemna sekta internetowa, z tą wykopową odnogą na czele. Obojętnie kto by nas nie atakował te sprzedawczyki zawsze ustawiają się w kolejce do oplucia własnego kraju, tak jak to było z granicą białoruską, izraelskimi
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CebulowyKrul
CebulowyKrul
CebulowyKrul 21.06.2026, 10:51:39 via Wykop
  • 0
Kocham Niemcy, pozdrawiam
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
21.06.2026, 09:57:39
  • 34
3 rusków pod rząd na tagu
pierwszy daje fejka o zelenskim narkomanie w ktory wierza tylko rosjanie i naglupsi brauniarze
drugi twierdzi ze zelenski nie wie o wolyniu co kolejny raz potwierdza ze nie jest Polakiem bo nie ma nawet pojecia o wywiadzie transmitowanym w calej Polsce
trzeci nie wie ze w Polsce wolskiego nie traktuje sie powaznie. Wolski pisze ze "politycznie tonie" kiedy poparcie mu ostatnio wzroslo

https://wykop.pl/wpis/86591927/ciekawi-mnie-czemu-prezydent-ukraina-bez-przerwy-p
robertkk - 3 rusków pod rząd na tagu
pierwszy daje fejka o zelenskim narkomanie w kto...

źródło: hdfhfddfhdhfh

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CebulowyKrul
CebulowyKrul
CebulowyKrul 21.06.2026, 10:12:23 via Wykop
  • 0
@Spioszeq: to chyba chodzi o to ze OP sam się p----------a o to jak ktoś coś napisze i już snuje podejrzenia że to rusek, bo gramatyka nie jest idealna xD
  • Odpowiedz
kondor_20_zglos_sie
kondor_20_zglos_sie
kondor_20_zglos_sie
19.06.2026, 22:52:42
  • 1211
Byłem u dentysty w prywatnej klinice, miałem przegląd zęba, nic mi nie robiła dentystka. Oprócz przeglądu zęba zrobiła RTG. Za wszystko skasowała 300 zł. Wszystko spoko, jestem w prywatnej placówce to płacę. Jakie zdziwienie miałem, gdy już wychodziłem z gabinetu i w koncie IKP wyskoczyło mi skierowanie na do pracownii rentgen na NFZ i że już zrealizowano. Czyli de facto okradli mnie z podatków i na lewo jeszcze pociągnęli hajs z NFZ'tu.
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CebulowyKrul
CebulowyKrul
CebulowyKrul 20.06.2026, 10:40:34 via Wykop
  • 5
@kondor_20_zglos_sie: jak porobi się z tym porzadek to się okaże że jeszcze fhuj hajsu zostanie z finansowania służby zdrowia xD
  • Odpowiedz
Zuzka_z_Bornholmu
Zuzka_z_Bornholmu
19.06.2026, 06:02:21
  • 125
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
ZuzkazBornholmu - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: 1000011679

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CebulowyKrul
CebulowyKrul
CebulowyKrul 19.06.2026, 18:08:20 via Wykop
  • 1
@teluch: narzędzie szatana do produkcji spuchy
  • Odpowiedz
enten
enten
enten
19.06.2026, 10:39:34
  • 28
Nie boicie się, że jak przegniecie pałkę z tą nagonką to lekarze się skrzykną i urządzą jakiś strajk?
Tak solidarnie, wszyscy na raz - bo są zgraną grupą zawodową, która potrafi bronic swoich interesów w przeciwieństwie do #programista15k który zawsze podkopuje jeden drugiego.
I co wtedy będzie? Wszystkie szpitale staną, a nawet placówki prywatne. Lekarze są zarobieni. To oni są rentierami #nieruchomosci. Poradzą sobie bez dochodów przez miesiąc, może
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CebulowyKrul
CebulowyKrul
CebulowyKrul 19.06.2026, 16:16:37 via Wykop
  • 1
@enten: prywaciarze i związki zawodowe xD to powinno zostać zniesione
  • Odpowiedz
Davvs
Davvs
Davvs
18.06.2026, 06:58:41
  • 633
Moscovia płonie z rana jak talala. To nie AI.

#wojna #ukraina
Davvs - Moscovia płonie z rana jak talala. To nie AI.

#wojna #ukraina

źródło: 17817658496202443293644110782163

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CebulowyKrul
CebulowyKrul
CebulowyKrul 18.06.2026, 21:05:00 via Wykop
  • 0
@Davvs: gdyby nie kacapia, powietrze na ziemii byłoby czystrze a globalne ocieplenie mniejsze
  • Odpowiedz
mike-johnston
mike-johnston
17.06.2026, 13:11:33
  • 144
Sukces starej małpy z Kremla.
Kiedyś w spotkaniach G7 uczestniczyła Rosja.
Teraz uczestniczy Ukraina, kraj który małpa chciała wymazać z mapy i dokonać eksterminacji/rusyfikacji populacji.

#ukraina #wojna #russiahateclub #rosja #nato #uniaeuropejska #polityka
mike-johnston - Sukces starej małpy z Kremla. 
Kiedyś w spotkaniach G7 uczestniczyła ...

źródło: 1000041243

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CebulowyKrul
CebulowyKrul
CebulowyKrul 17.06.2026, 18:56:56 via Wykop
  • 0
@mike-johnston: co tam w wannabe dyktatorek starmer robi?
  • Odpowiedz
Paszczakova
Paszczakova
17.06.2026, 07:50:33
  • 234
Szpital mało płaci, to trzeba dorabiać na boku

#lekarz100k #lekarz #lekarze #konowalposting
Paszczakova - Szpital mało płaci, to trzeba dorabiać na boku

#lekarz100k #lekarz #le...

źródło: obraz

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CebulowyKrul
CebulowyKrul
CebulowyKrul 17.06.2026, 16:22:45 via Wykop
  • 1
@ExtraPensja: k---a znowu bedzie problem z kupieniem od dilera. Pacjent na pniaka
  • Odpowiedz
banzi
banzi
17.06.2026, 09:46:04
  • 208
Zaczęło się! To już nie są żarty. Drżyjcie Helmuty! Idą po was ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #pis #bekazprawakow
banzi - Zaczęło się! To już nie są żarty. Drżyjcie Helmuty! Idą po was ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#...

źródło: image

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CebulowyKrul
CebulowyKrul
CebulowyKrul 17.06.2026, 16:17:16 via Wykop
  • 0
@banzi: niemieckie służby pracujące w tym kauflandzie powinny ich spacyfikować, w końcu każda ambasada jest uznawana za terytorium danego państwa więc wtargnęli i robią bajzel.
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
16.06.2026, 18:48:12
  • 181
Niemiecka policja zglebowała i skuła Bąkiewicza oraz kilku ludzi z jego samozwańczego Ruchu Obrony Granic. Próbowali oni postawić koło berlińskiego pomnika upamiętniającego polskie ofiary niemieckiej okupacji krzyż, a Telewizja Republika akurat szczęśliwie przechodziła obok z kamerami, by to nagrać i zrobić inbę.

Bąkiewicz zdążył już napisać, że oto potwierdziło się, że nie było żadnych nazistów, tylko byli i są Niemcy. A także, że zamknięto go w klatce bez tlenu. Mogę tylko powiedzieć xD.

Dokładny
donatien-de-sade - Niemiecka policja zglebowała i skuła Bąkiewicza oraz kilku ludzi z...

źródło: IMG_7721

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CebulowyKrul
CebulowyKrul
CebulowyKrul 17.06.2026, 14:37:56 via Wykop
  • 0
@donatien-de-sade: to już drugi bojkot niemieckich marek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czyżby jakieś się ostały po pierwszym?
  • Odpowiedz
Distracted93
Distracted93
17.06.2026, 05:56:57
  • 262
Martyrologia weszła cała na brunatno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polityka #bekazprawakow #bekazpisu #bakiewicz #tvrepublika
Distracted93 - Martyrologia weszła cała na brunatno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polityka #bekazprawa...

źródło: 1000034783

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CebulowyKrul
CebulowyKrul
CebulowyKrul 17.06.2026, 11:25:47 via Wykop
  • 1
@bn1776: myśleli że u niemca też wolno im więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PistacjowyPonczek
PistacjowyPonczek
16.06.2026, 05:26:59
  • 345
Czy ktoś moze wyjaśnić jakim cudem Google chrome w 2026 roku wiedzie taki prym w statystykach skoro to przeglądarka g---o? Ublockorigin nie działa, w tle działają procesy, ktore zamulą nawet niezłą pamięć, niedawna afera ze ściaganiem 4 GB AI w tle. Nie mówię, by patrzeć na przeglądarki z pozycji antykorporacyjnego foliarstwa, ale od Chorme jest lepsze wszystko, nawet chińska opera, bo przynajmniej bloker reklam działa jak należy, nie wspominając o Firefox, lub
PistacjowyPonczek - Czy ktoś moze wyjaśnić jakim cudem Google chrome w 2026 roku wied...

źródło: chrome-goodd-v0-nqyqjxhux7pb1

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CebulowyKrul
CebulowyKrul
CebulowyKrul 16.06.2026, 18:28:59 via Wykop
  • 0
@PistacjowyPonczek: ublockorigin lite działa, tylko filmiki yt lądują się z kilkusekundowym opiznieniem, szybciej jakbyś oglądał reklame albo dwie po 30sek. Ale chrome tylko do youtuba bo tylko do trgo się nadaje i w sumie głupie trochę być zalogowanym na gmailu i yt na mozilli. Brave jest na chromium zbudowane wiec stronki działają normalnie.
  • Odpowiedz
R_O_T_T_E_N
R_O_T_T_E_N
16.06.2026, 05:37:10
  • 1774
#heheszki #wedkarstwo
ROTTE_N - #heheszki #wedkarstwo

źródło: 1000028859

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CebulowyKrul
CebulowyKrul
CebulowyKrul 16.06.2026, 16:17:53 via Wykop
  • 0
@R_O_T_T_E_N: jakby himdus wlazł do takiego gangesu to by umarł w kilka minut
  • Odpowiedz
Cinoski
Cinoski
16.06.2026, 13:26:24
  • 1
Twoja stara pali gumę windą
#gownowpis
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CebulowyKrul
CebulowyKrul
CebulowyKrul 16.06.2026, 13:27:34 via Wykop
  • 0
@Cinoski: a twoja pali gumę orbit
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Internetowy Napinacz

  • Szitpost everyday

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 19.06.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking