Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
mikens

mikens

Dołączył 9 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6324
  • Znaleziska 638
  • Mikroblog 5686
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 7
Jabby
Jabby
24.06.2026, 11:40:17
  • 399
Czyli znajdowano zwłoki ofiar Kacprzyka w toaletach, następnie te zwłoki przenoszono do pracowni tomograficznej gdzie robiono im zdjęcia żeby zatuszować przyczyny zgonu. Czyli w cały proceder musiało być zaangażowane mnóstwo ludzi. Personel medyczny, ochrona z dostępem do monitoringu, technicy od tomografu, lekarze stwierdzający zgon. Cała maszyna tuszowania zaniedbań jednego człowieka. Niesamowite! A ów ordynator sygnalista, który też o wszystkim wiedział, jedyne co zrobił to napisał na komunikatorze do Trzaskowskiego. Ale nie o
Jabby - Czyli znajdowano zwłoki ofiar Kacprzyka w toaletach, następnie te zwłoki prze...

źródło: bdea4178eeaf47bdbf2efeaee2bf6951

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikens
mikens 24.06.2026, 16:31:25 via Wykop
  • 0
@Jabby: a skończ się go czepiać, może przez brak reakcji poszło trochę ludzi do piachu, ale zobacz jaką oglądalność i cytowania ma kanał zero! A poza tym, krytyukejsz zakolaka więc musisz być fanatykiem pe ło. Kanał Zero to obiektywne media.
  • Odpowiedz
ish_waw
ish_waw
24.06.2026, 13:22:13
  • 1069
Czyli ginęli ludzie, ale jak prokurator poprosił, żeby o tym opowiedzieć, to nie opowiedział xDD.

Gościa rozwalą teraz pozwami cywilnymi - jedyny ratunek to niepoczytalność xD

#bekazprawakow na 100% #bekazpisu #polityka
ish_waw - Czyli ginęli ludzie, ale jak prokurator poprosił, żeby o tym opowiedzieć, t...

źródło: IMG_5798

Pobierz
  • 138
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikens
mikens 24.06.2026, 16:26:51 via Wykop
  • 0
@ish_waw: gówna prawda, powiedział u Stanoskiego prawdę co wiedział, Stano powiedział że nikomu już nic więcej nie powie bo powiedział wszystko. Niech Stano powie jaki wyrok i lecimy dalej, a nie uśmiechnięci już mają ból tyłka.
  • Odpowiedz
Substytut
Substytut
Substytut
22.06.2026, 19:25:21
  • 3
#polityka

Na prawdę kocham swój Kraj i Polaków xD, ale czasami to jesteśmy zje-bani po całości i mamy jakieś chyba kompleksy pozostałe po komunie, przez co musimy się upadlać sami.

Wszedłem z ciekawości na post Prezydenta Ukrainy (ten co odsyła Order) i nie mogę z niektórych Polaków.
Jaki oni mają kokos zryty.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikens
mikens 23.06.2026, 06:35:59 via Wykop
  • 0
@Substytut: obie skrajności to idioci. Nawrocki zrobił to na potrzeby polityki wewnętrznej - co więcej ugrał dla Polski? Dostaniemy jakieś konrakty? Zwrrot kasy za czołgi czy samoloty? Albo zwrot z 800+ pobranego przez Ukraińców którzy nie mieszkali w Polsce? Komik już miękł i chciał się spotkać, to Prezydent mógł serio to wykorzystać i wygrać...ale to był było wymagało przemyślanego działania - a jak wiemy fajnoprawactwu staraczą gest,słowa i machanie szabelką.
  • Odpowiedz
mikens
mikens 23.06.2026, 10:41:56 via Wykop
  • 0
No jeżeli nie miało żadnego wpływu, to tym bardziej nie rozumiem po co to robił. Nic na tym nie zyskamy jako Polska poza dumą i że przez 5min o tym napiszą i co dalej? Mamy już śmiertelnego wroga na zachodzie, co ostatnio pobił naszych bezbronnych pielgrzymów w Berlinie, to teraz będziemy mieli kolejnego wroga na wschodzie...

To że Ukraina ma nas gdzięs i pluje to jedna sprawa, druga że nasza polityka obecnie
  • Odpowiedz

2320

Lekarz milioner z PiS przyspawany do stołka dyrektora od 18 lat

Lekarz milioner z PiS przyspawany do stołka dyrektora od 18 lat

Jest dyrektorem szpitala, ale jeździ też na karetce i dorabia w innym szpitalu, mimo że ma zakaz. W ten sposób zarobił w

aiksto
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 22.06.2026, 10:12:38
  • 125
  • #
    pis
  • #
    polska
  • #
    lekarz
  • #
    lekarze
  • #
    lekarz100k
  • #
    polityka
mikens
mikens 22.06.2026, 12:26:04 via Wykop
  • 38
Ciekawe czy będzie o tym materiał na Kanale Zero, podobno to obiektywne medium a wszędzie czytam że cała ta afera to tylko wina Pe Ło i trzeba zmienić władzę.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kobiaszu
kobiaszu
21.06.2026, 12:53:40
  • 173
A teraz tak szczerze bez złośliwości serio pytam - jaki jest dalszy plan Nawrockiego na relację z Ukrainą? W jaki sposób ma zamiar to deeskalować albo realnie wpłynąć na decyzję Ukraińców?

#polityka #ukraina
kobiaszu - A teraz tak szczerze bez złośliwości serio pytam - jaki jest dalszy plan N...

źródło: 1000028237

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikens
mikens 22.06.2026, 08:41:42 via Wykop
  • 0
@kobiaszu: to był ruch na polityka wewnętrzna, nie musi nić zrobić tylko raz na jakiś czas strzelać z tego działa a ludzie będą klaskać i cieszyć z kolejnego zwycięstwa
  • Odpowiedz

1168

Artyści z emeryturami od rządu? Sejm dał zielone światło

Artyści z emeryturami od rządu? Sejm dał zielone światło

Projekt ustawy o zabezpieczeniu socjalnym artystów jest jednym z tych, który w ostatnim czasie wywołał najwięcej kontrowersji. Co ciekawe, jak wynika z sondaży większość Polaków jest przeciwna takiej regulacji, a większość sejmowa, która została przez obywateli wybrana wciąż dopuszcza takie rozwiąza

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 22.06.2026, 05:41:35
  • 158
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
  • #
    polityka
mikens
mikens 22.06.2026, 07:46:54 via Wykop
  • 3
@sxilll: mi się wydaje że oni liczą na to że Ci artyści wytańczą / powiedzą fanom na kogo głosować i to za działa...
Kempes
Kempes
22.06.2026, 04:33:35
  • 464
#polityka #konfederacja #bekazkonfederacji #bekazprawakow #heheszki #mentzen

Hipokryzja Memcena nie zna granic (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
Kempes - #polityka #konfederacja #bekazkonfederacji #bekazprawakow #heheszki #mentzen...

źródło: 1000079872

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikens
mikens 22.06.2026, 06:47:11 via Wykop
  • 1
@xer2--her: i za te 3 lata plucia w twarz, jedyne na co nas stać to odebrać medalik. Nie wiem skąd te peanny o zwycięstwie i sile jak to dla mnie przyznanie się do porażki XD
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
20.06.2026, 11:16:43
  • 6
Tymczasem polski internet aż płonie, że Ukraińców powinno się deportować bo zabierają miejsca pracy i siedzą na socjalu XD nie ma drugiego tak autodestrukcyjnego narodu jak Polacy

#polityka
donatien-de-sade - Tymczasem polski internet aż płonie, że Ukraińców powinno się depo...

źródło: IMG_7747

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikens
mikens 20.06.2026, 11:25:26 via Wykop
  • 0
@Pomorski_Wilk: Tu chodzi o fantastyczne zwycięstwo polityki Prezydenta Nawrockiego, którego jednym z elementów planu bylo odebrać medalik Prezydentowi Ukrainy. W odpowiedzi Ukraińcy zaczynają oddawać inne medale, co prawa strona uważa za zwycięstwo i liczy na dalszą eskalacja, np. Opuszczenie kraju przez te 1 - 2mln Ukraińców. Serio, calego X mam pełnego postów jaki to sukces osiągnął prezydent :D
  • Odpowiedz
Whiskeyjack29
Whiskeyjack29
Whiskeyjack29
17.06.2026, 09:37:37
  • 9
Afera lekarska to są ośmiorniczki tego rządu. Najlepsze jest obrona silników "a za pisu to Kaczyńskiemu kolana zoperowali" xDDD. Już lepiej siedzieć cicho ( ͡° ͜ʖ ͡°) #polityka
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikens
mikens 17.06.2026, 11:23:21 via Wykop
  • 1
@Whiskeyjack29: Masz rację że ta afera zatopi ten rząd...tylko czy alternatywa będzie lepsza ?
Jak mąż Witek 2 lata leżał na ojomie, to jak sprawa się rypła to PIS się wszystkie wyparł, tutaj przynajmniej go odpalili (wiadomo że powinny być zarzuty ale przynajmniej reakcje inne). Zreszta, wiele przepisów i obecnej patologii to efekty działań ich rządów

Plus teraz będzię to przed czym przestrzegał PIS - czyli Prezydent i Rząd z
  • Odpowiedz

794

Kacprzyk zorganizował na SOR salonik VIP dla polityków

Kacprzyk zorganizował na SOR salonik VIP dla polityków

1.6 miliona rocznie i stanowisko koordynatora SOR służyło do zorganizowania saloniku VIP na SOR do którego w publicznym szpitalu przyjeżdżali politycy i wpływowi znajomi z pierdołami

viktorro
z
youtube.com
dodany: 17.06.2026, 05:50:12
  • 192
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
mikens
mikens 17.06.2026, 07:35:51 via Wykop
  • -3
@Glacial: wydaje mi się zatopi, problem w tym że w cale nie przyjdzie lepsze a mam wrażenie że gorsze :(
W tych wyborach nie będzie już problemu "cementowania" władzy i bez problemu bedzie można mieć prezydenta i rząd z jednego obozu...

4810

Krajowy System Ewidencji Czasu Pracy Lekarzy - Ustawa Kacprzykowa

Krajowy System Ewidencji Czasu Pracy Lekarzy - Ustawa Kacprzykowa

Skoro możemy kontrolować czas pracy kierowców i wielu innych, aby dbać o nich i wszystkich w koło, to powinniśmy się upewnić, że ludzie, którzy decydują o naszym życiu w momencie największej słabości są wyspani. Przy okazji można ukrócić patologie w stylu Kacprzyka. anty-patologia, pro-jakość

RandomBits
z
markdownpastebin.com
dodany: 15.06.2026, 11:53:58
  • 435
  • #
    konowalograf
  • #
    patologie
  • #
    ochronazdrowia
  • #
    polska
mikens
mikens 15.06.2026, 15:02:59 via Wykop
  • 2
@DuchZoliborza: ale co za androndy kolego pleciesz, lekarzy mamy za dużo - mimo starzejącego się społeczeństwa NIL opublikował informację iż nie jest konieczne zwiększanie limitów na studia. Chyba jakby było za mało , to by zwiększyli limit no nie? A nie chcesz chyba żeby leczył Cie lekarz po 95h pracy ?

https://nil.org.pl/aktualnosci/9288-w-obronie-jakosci-ksztalcenia-lekarzy-nrl-domaga-sie-zaprzestania-prac-nad-projektem-ustawy-mz
Vanderwill
Vanderwill
10.06.2026, 15:22:26
  • 2
Jakie Monster Munch(duszki) są niedobre po zmianę składu, 25% mniej soli, smakują tragicznie. Jedyne jakie jadłem czasem, eh. WTF #jedzenie #gownowpis #chipsy #kiciochpyta
Vanderwill - Jakie Monster Munch(duszki) są niedobre po zmianę składu, 25% mniej soli...

źródło: IMG_3018

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikens
mikens 10.06.2026, 15:31:30 via Wykop
  • 0
@Vanderwill: mi już żadne nie smakują, ale ostatnio odkryłem z Lidlu z soczewicy i fajnie wchodzą
  • Odpowiedz
Paszczakova
Paszczakova
10.06.2026, 15:25:40
  • 136
#mecz Mundial zaczyna się jutro, a w ogóle nie czuć tej całej atmosfery mistrzostw świata, jednak ten w Katarze mimo, że kupiony ze $$$$ miał swój klimat, w Europie zimno, ciemno, deszczowo a tam fajniutko cieplutko, wiadomo że klima robiła robotę na stadionach.
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikens
mikens 10.06.2026, 15:27:37 via Wykop
  • 85
@Paszczakova: tam jeszcze godziny mi jakoś fajnie siadały, prawie wszystkie obejrzałem mecze
  • Odpowiedz
Tozsamosc_prawdziwa
Tozsamosc_prawdziwa
05.06.2026, 14:48:40
  • 0
Dawajcie jakieś książki o psychodelikach dysocjacjach, marzeniach sennych, medytacji duchowości i tym wszystkim,
#psychodeliki #duchowosc #ksiazki

Psychodeliczne książki

  • Aldous Huxley "drzwi percepcji" 11.1% (1)
  • "Moje trudne dziecko" Hoffman 0% (0)
  • Molekuła duszy DMT 55.6% (5)
  • "Zmienione stany świadomości" 11.1% (1)
  • Coś innego(co?) 22.2% (2)

Oddanych głosów: 9

  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikens
mikens 08.06.2026, 08:41:35 via Wykop
  • 0


@Tozsamosc_prawdziwa: Kiedy nie możliwe staje się możliwe Grof
  • Odpowiedz

386

Fundacje rodzinne w rozkwicie. To genialny instrument chroniący przed podatkami

Fundacje rodzinne w rozkwicie. To genialny instrument chroniący przed podatkami

"Wystarczyły trzy lata, by okazało się, że fundacja rodzinna to genialny instrument chroniący polityków, prezesów i wszelkiej maści biznesmenów przed podatkami. Klasa polityczna i biznesowa zamieniła fundacje rodzinne w osobisty portfel poza zasięgiem fiskusa" pisze Marek Czarkowski w "Tygodniku

airaG
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 07.06.2026, 10:05:06
  • 96
  • #
    polityka
  • #
    podatki
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
mikens
mikens 08.06.2026, 08:27:20 via Wykop
  • 4
@thekrepa: szkoda że nie dałeś żadnego konktretnego przykładku do którego można się odnieść, tylko dołączyłeś do politycznej roz(g)rywki. Witamy na szachownicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PierwszySpartanin
PierwszySpartanin
06.06.2026, 06:11:24
  • 30
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikens
mikens 06.06.2026, 07:08:57 via Wykop
  • 3
@PierwszySpartanin: pamiętaj o nożu do kupy
  • Odpowiedz
saviour
saviour
04.06.2026, 23:50:04
  • 54
Koleś znalazł sposób na biznes i gra na kompleksach niższościowych polaczkuw. 0,1-0,5 miliona polaczków co tydzień siada, żeby posłuchać, że rusek musi się podcierać paluchem, a nas stać na rumiankową Reginę xD
#ukraina #rosja #wojna #polskiyoutube
saviour - Koleś znalazł sposób na biznes i gra na kompleksach niższościowych polaczku...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-05 014047

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikens
mikens 05.06.2026, 07:54:10 via Wykop
  • 3
@saviour: lepsze to niż kanał zero
  • Odpowiedz

36

CEO firmy Teradata zmaiast dać podwyżki wydał kasę na AI

CEO firmy Teradata zmaiast dać podwyżki wydał kasę na AI

Sorry, mamy pieniądze na podwyżki, ale lepiej zrobimy jak wydamy je na AI. W sumie ceny copilota wzrosły kilka razy...

iggy_p
z
businessinsider.com
dodany: 04.06.2026, 19:03:48
  • 17
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    komputery
  • #
    informatyka
mikens
mikens 05.06.2026, 07:09:49 via Wykop
  • 4
@HabaHabaZutZut: Masz rację, wierzę jednak że może kiedyś uda się nam jako cywilizacji, wymyślić coś w rodzaju gratyfikacji finansowej co nie zostaje - nazwałbym to premia albo coś podobnego.

17

Łamanie Kodów w Pythonie - książka warta 50$ do pobrania z dysku google

Łamanie Kodów w Pythonie - książka warta 50$ do pobrania z dysku google

Do pobrania z dysku google : https://drive.google.com/file/d/1hTtbO36OJFQCQmg5cYc-ItX2vm3SWK3A/view?usp=sharing Książka autorstwa Al Sweigarta pod tytułem Cracking Codes with Python to praktyczny przewodnik łączący naukę programowania w języku Python z fascynującym światem kryptografii. Czytelnik

grinone64
z
youtube.com
dodany: 02.06.2026, 17:27:01
  • 17
  • #
    python
  • #
    programowanie
  • #
    naukaprogramowania
  • #
    technologia
  • #
    komputery
mikens
mikens 03.06.2026, 16:11:59 via Wykop
  • 1
Nie udało się otworzyć pliku.

Sprawdź adres i spróbuj ponownie.
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mikens
mikens 04.06.2026, 18:09:00 via Wykop
  • 0
@deni28s: dzięki śmiga
@grinone64 ; dalej to samo :(
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 08.09.2025

    Rocznica
  • Komentator
    od 02.04.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking