Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko215
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bartsw

bartsw

Dołączył 12 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6989
  • Znaleziska 6754
  • Mikroblog 235
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 13
  • Dodane (0)
  • Komentowane (0)
  • Plusowane (235)
Medokin99
Medokin99
21.11.2025, 08:33:18
  • 2247
#motoryzacja #honda

Jeżeli myśleliście że ostatnio mieliście nie farta to przeczytajcie to.
Wczoraj udało mi się zakupić mój pierwszy samochód, byłem wraz z właścicielem na stacji diagnostycznej, żadnej rdzy, żadnych wycieków, perełka.
O godzinie 19 wróciłem pod blok i zaparkowałem, poszedłem spać a o 6 budzi mnie policja
- dzień dobry, czy jest pan właścicielem hondy?
Medokin99 - #motoryzacja #honda 

Jeżeli myśleliście że ostatnio mieliście nie farta ...

źródło: IMG_8733

Pobierz
  • 324
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

powrot_do_terazniejszosci
powrot_do_terazniejszosci
powrot_do_terazniejszosci
21.11.2025, 08:44:30 via Wykop
  • 1571
@Medokin99: Przykra sprawa, ale jeżeli beta miała OC i to od niej sie zaczęło to dostaniesz odszkodowanie. Jako że auto spłynęło całkowicie masz sporą szanse na otrzymanie kasy którą masz na umowie kupna.
  • Odpowiedz
Medokin99
Medokin99
Autor
21.11.2025, 08:49:59 via Wykop
  • 1987
@Medokin99: będę dawał znać po 12:00 co stwierdzi biegły
  • Odpowiedz
Medokin99
Medokin99
06.03.2026, 18:15:40
  • 1666
Wracam do Was z prawdopodobnie już ostatnim wpisem dotyczącym podpalenia mojego świeżo zakupionego samochodu w listopadzie 2025 roku.

Post: https://wykop.pl/wpis/83961361/motoryzacja-honda-jezeli-mysleliscie-ze-ostatnio-m

Kilka dni temu znalazłem w skrzynce awizo. Szczerze mówiąc, od razu domyślałem się, co może się za nim kryć. Po wizycie na poczcie moje przypuszczenia niestety się potwierdziły.

Po
@Medokin99 +2247
#motoryzacja #honda

Jeżeli myśleliście że ostatnio mieliście nie farta to przeczytajcie to.
Wczoraj udało mi się zakupić mój pierwszy samochód, byłem wraz z właścicielem na stacji diagnostycznej, żadnej rdzy, żadnych wycieków, perełka.
O godzinie 19 wróciłem pod blok i zaparkowałem, poszedłem spać a o
więcej
Medokin99 - Wracam do Was z prawdopodobnie już ostatnim wpisem dotyczącym podpalenia ...

źródło: IMG_9470

Pobierz
  • 166
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Saeglopur
Saeglopur
06.03.2026, 18:19:42 via Wykop
  • 392
Najbardziej absurdalne jest to, że nawet w uzasadnieniu decyzji można znaleźć błędy gramatyczne, co tylko pokazuje, z jakim podejściem prokuratura potraktowała całą sprawę.


@Medokin99: To jest absolutny standard i o dziwo jest na to przyzwolenie ciągle. Jest też coś takiego jak "pomyłka oczywista" - drastyczne błędy merytoryczne są nieważne tym sposobem w sądach, policji itd
  • Odpowiedz
jamajskikanion
jamajskikanion
06.03.2026, 19:45:30 via Wykop
  • 610
@Medokin99: nie ustalili nawet co tam się paliło bo już się wypaliło i c--j XD
Zero ustaleń.
I my tą bezużyteczna skorumpowaną organizację utrzymujemy.

Najbardziej skuteczni są w kryciu d--y majtczakom jak kogoś zabiją i pałowaniu ludzi na potrzeby władzy. Normalny człowiek ma do nich jakąś sprawę to wyśmieją w twarz i c---a zrobią.
Aż mnie zagotowało.
  • Odpowiedz
NotourMATT
NotourMATT
24.02.2026, 12:45:52
  • 1749
Zdjęcie przedstawia zbombardowany teatr w Mariupolu przed którym widnieje napis "dzieci"
Wedle szacunków w ataku mogło zginąć nawet 600 cywilów z czego większość, to właśnie dzieci.
A to tylko jedno z wielu przykładów tego czym k.acapy są i co mają do zaoferowania światu.

#ukraina #rosja #wojna #historiajednejfotografii
NotourMATT - Zdjęcie przedstawia zbombardowany teatr w Mariupolu przed którym widniej...

źródło: image

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BajaScorpions
BajaScorpions
24.02.2026, 12:55:35 via Wykop
  • 511
@NotourMATT: Korwinizm, gospodarka, tradycyjne wartości.

  • Odpowiedz
Kusher
Kusher
Kusher
24.02.2026, 13:55:01 via Wykop
  • 303
@fredperry: bazuje na "tradycyjnych ruskich wartościach"
  • Odpowiedz
MakeLifeGreatAgain
MakeLifeGreatAgain
MakeLifeGreatAgain
22.02.2026, 11:13:57
  • 534
#kolej #pkp #pociagi #polska #wypadki #ciekawostki
Utknąłeś na przejeździe? Wyłam rogatkę! To nie jest przestępstwo
https://www.youtube.com/shorts/EMZieLbzIWE
MakeLifeGreatAgain - #kolej #pkp #pociagi #polska #wypadki #ciekawostki
Utknąłeś na p...
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ryhu
ryhu
22.02.2026, 18:04:19 via Wykop
  • 280
@MakeLifeGreatAgain: prędzej umrę z honorem pod kołami pociągu niż przerysuję samochód rogatką, taka jest droga wojownika
  • Odpowiedz
Drzepetto
Drzepetto
Drzepetto
22.02.2026, 18:39:06 via Wykop
  • 40
@MakeLifeGreatAgain: https://autoblog.spidersweb.pl/wysokosc-mandatu-za-wylamanie-rogatki
  • Odpowiedz
kobiaszu
kobiaszu
18.02.2026, 08:58:35
  • 1474
Od początku 2025 roku #usa przestało wspierać #ukraina finansowo i militarnie. Obecnie cała pomoc pochodzi z krajów Europy, łącznie z większością danych wywiadowczych. Ukraina powiększa przewagę w dronach, poprawia sie sytuacja z rekrutem i wyglada na to, że to #rosja zaczyna przegrywać wojnę materiałową.

Pojawia sie zatem pytanie - po co nam USA do obrony przed kacapstanem skoro biedna Ukraina wsparta przez 1% pkb EU daje
kobiaszu - Od początku 2025 roku #usa przestało wspierać #ukraina finansowo i militar...

źródło: 1000025559

Pobierz
  • 118
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kobiaszu
kobiaszu
Autor
18.02.2026, 09:07:01 via Wykop
  • 443
@Szczuroskoczek_: Zmieniła się polityka mobilizacyjna, zmalały straty i stan osobowy armii zaczyna się powoli zwiększać
  • Odpowiedz
Ucho1899
Ucho1899
18.02.2026, 09:46:19 via Wykop
  • 508
Hahahaha xD


@duzy240: To że macie więcej surowców których nie umiecie efektywnie wydobyć i wykorzystać nie oznacza, że wygrywacie wojnę materiałową :)
  • Odpowiedz
Sossija
Sossija
04.02.2026, 15:25:47
  • 390
#himalaizm #annapurna #kukuczka #hajzer #polska #historia #alpinizm

39 lat temu dwa polskie kocury, Jerzy Kukuczka i Artur Hajzer, zdobyli zimą najniebezpieczniejszy spośród ośmiotysięczników - Annapurnę. Było to pierwsze zimowe wejście na świecie na ten szczyt, dodatkowo panowie zrobili to bez używania tlenu z butli i w stylu alpejskim (bez budowania kilku baz po drodze). W tym samym roku pan
Sossija - #himalaizm #annapurna #kukuczka #hajzer #polska #historia #alpinizm

39 lat...

źródło: z26987267IHG,Szczyt-Annapurna

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MistrzKowalski
MistrzKowalski
04.02.2026, 15:31:15 via Wykop
  • 255
@Sossija: 41 lat temu w Polsce pierwszą udaną transplantację wykonał prof. Zbigniew Religa 5 listopada 1985 roku w Zabrzu.
I to jest ważna informacja a nie skakanie sobie po skałkach
  • Odpowiedz
wujek_stiopa
wujek_stiopa
04.02.2026, 20:27:44 via Wykop
  • 193
@Sossija: zostawić żonę z małym dzieckiem, żeby pić gorzałę w górach dla sławy. Dla mnie faceci, którzy są w stanie odpuścić gorzałę dla wychowania dziecka wchodzą o wiele wyżej niż 8848 m.
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe
27.01.2026, 12:30:11
  • 552
Jak hamować samochodem na śliskim?

TVN wrzucił rolkę gdzie instruktor mówi o podstawach hamowania z ABS: https://www.facebook.com/reel/1465679281646828/
Omawia ten podstawowy błąd który robi z 80% kursantów na kusach doskonalenia jazdy - czyli za słabo cisną hamulec, który przy potrzebie awaryjnego hamowania należy cisnąć z całej siły (tak!).
I oczywiście jest to dobra rada, bo to jest sposób na najszybsze możliwe zatrzymanie samochodu z ABS w każdych warunkach - cisnąć hamulec z całej siły (nawet dużo
hellfirehe - Jak hamować samochodem na śliskim?

TVN wrzucił rolkę gdzie instruktor m...

źródło: image

Pobierz
hellfirehe - Jak hamować samochodem na śliskim?

TVN wrzucił rolkę gdzie instruktor m...
  • 153
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jimw
jimw
jimw
27.01.2026, 12:41:49 via Wykop
  • 235
@janekplaskacz: Dobrze powiedziane, faktycznie nie wiesz.
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe
Autor
27.01.2026, 13:17:04 via Wykop
  • 205
ogarnij dlaczego w WRC zakazali ABS


@KasKro: no właśnie dlaczego musieli ZAKAZAĆ kierowcom z WRC (również z F1) korzystać z ABS?
Po co go montowali? ;)

Dlaczego w innych seriach, w których nie jest zakazany, to się
  • Odpowiedz
Apaturia
Apaturia
13.01.2026, 06:46:59
  • 608
Lodowa wełenka. W rzadkich przypadkach na obumierającym drewnie można zaobserwować zimą ciekawe, włókniste lodowe formacje przypominające trochę zamrożoną watę, wełnę lub włosy. Wyglądają zwykle bardzo gładko, mają jedwabisty połysk i nierzadko są malowniczo poskręcane i pofalowane, a ich końce wydają się lekko postrzępione. W sprzyjających warunkach mogą zachować swój kształt przez kilka godzin lub nawet dni – jednak pod dotknięciem rozpadają się.

Lód tego rodzaju, określany często jako lód włosowy lub lodowe
Apaturia - Lodowa wełenka. W rzadkich przypadkach na obumierającym drewnie można zaob...

źródło: Hair Ice Seidenhaarige_Eiskristalle_im_Bergischen_Land,_Naafbachtal

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Apaturia
Apaturia
Autor
13.01.2026, 06:47:14 via Wykop
  • 86
Apaturia

źródło: Hair Ice Utrecht_(Netherlands)

Pobierz
  • Odpowiedz
Apaturia
Apaturia
Autor
13.01.2026, 06:47:24 via Wykop
  • 73
Apaturia

źródło: Hair_ice_(53446769298)

Pobierz
  • Odpowiedz
bartol_wwa
bartol_wwa
30.12.2025, 16:04:52
  • 2424
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Catmmando
Catmmando
30.12.2025, 16:06:01 via Wykop
  • 1125
@bartol_wwa: niezłe zoo tam macie
  • Odpowiedz
T3sla
T3sla
30.12.2025, 16:12:56 via Wypiek
  • 1570
@bartol_wwa ja bym dokleił to:
T3sla - @bartol_wwa ja bym dokleił to:

źródło: 1000013632

Pobierz
  • Odpowiedz
heheszek
heheszek
30.11.2025, 05:15:20
  • 4635
Mój dziadek był piekarzem.

Zacząl robotę jak miał 17 lat i przepracował w jednym zakładzie do emerytury.

Dla mnie p------e, ale jak o tym myślę to w miejscu gdzie żył miał do wyboru jeszcze tylko mleczarnię.

Sam
heheszek - Mój dziadek był piekarzem.

Zacząl robotę jak miał 17 lat i przepracował w...

źródło: temp_file3526262762375595097

Pobierz
  • 189
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

whos_your_daddy_snakegirl
whos_your_daddy_snakegirl
whos_your_daddy_snakegirl
30.11.2025, 05:22:03 via Android
  • 912
@heheszek

Chlebuś zajebisty a Dziadzio jest z Ciebie dumny kolego gdziekolwiek teraz się znajduje (づ•﹏•)づ
  • Odpowiedz
Arivederczi
Arivederczi
30.11.2025, 06:51:10 via Wykop
  • 696
@heheszek: zajebisty chlebek i dziadka tez miales swietnego :)
Co do pracy w jednym zakladzie - to tylko swiadczy o tym jaka czlowiek mial wtedy zyciowa stabilnosc. Nie bal sie, ze praca sie kiedys skonczy itd. Dzisiaj wiekszosc mlodych ma po 10 miejsc pracy w CV
  • Odpowiedz
vitreux
vitreux
27.09.2025, 11:49:42
  • 514
Dzień dobry Miraski,

ostatni post - słowo mirabelkowe - w temacie filmików, które zbieram dla Taty. Później dodam już tylko link do gotowego materiału. Termin przedłużam do niedzieli, 18:00. Nie będę spamowała, ale dodaję zawsze tag #jasiekwygrywa, więc jeśli kogoś te posty męczą, triggerują, czy nudzą, można tag ten śmiało na czarnolisto.

TLDR: Ponieważ weekend, to może macie chwilę oddechu i chcielibyście dołączyć do akcji, którą organizuję dla mojego Taty
@vitreux +2020
Kochani Mircy, niestety, wracam po latach na Wykop.

Niestety, ponieważ ostatnio "w szerszym gronie" widzieliśmy się w 2017 roku, kiedy mój Tato zachorował na nowotwór złośliwy z przerzutami. Nagraliśmy wtedy wspólnie filmik z życzeniami zdrowia (https://youtu.be/ZAXDiFFrTS0), co odegrało OGROMNĄ rolę w procesie zdrowienia Taty. Wasza energia - nawet
więcej
vitreux - Dzień dobry Miraski,

ostatni post - słowo mirabelkowe - w temacie filmików...

źródło: unnamed

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vitreux
vitreux
Autor
27.09.2025, 12:28:23 via Wykop
  • 10
PRZEPRASZAM, JEŚLI ZAWOŁAŁAM KOGOŚ DWUKROTNIE - coś mi się naklikało! ( ͡° ʖ̯ ͡°) Bardzo przepraszam!
  • Odpowiedz
choochoomotherfucker
choochoomotherfucker
28.09.2025, 10:13:43 via Wykop
  • 7
oczywiście, że chodzi o kasę.


@JaX92: Gdyby chodziło o kasę, to byłby link do zbiórki, a jest tylko prośba o nagranie i wysłanie filmiku.
  • Odpowiedz
Lardor
Lardor
21.09.2025, 06:15:36
  • 28
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lardor
Lardor
Autor
21.09.2025, 06:15:59 via Android
  • 1
Lardor

źródło: temp_file4621787879124048755

Pobierz
  • Odpowiedz
dzieju41
dzieju41
21.09.2025, 07:52:07 via Android
  • 1
@Lardor Dodałem tag niszofala do obserwowanych, to czasy mojego dzieciństwa i młodości, zaraz biegnę odsłuchać
  • Odpowiedz
Minieri
Minieri
12.06.2025, 18:35:52
  • 6267
Pamiętacie te akcję kiedy anonimowy mireczek wpłacił ponad 31k na zrzutkę żeby drużyna dzieciaków z Piekar Śląskich mogła pojechać do Turynu na turniej akademii Juventusu?
https://wykop.pl/wpis/80082573/siemka-mireczki-sprawa-jest-dzieciaki-z-juventus-a

Otóż mirku dobroczyńco, bo mogło ci umknąć - udało się! Dzieciaki pojechały, spełniłeś chłopie ich marzenie. Masz specjalne podziękowania od @xjanek123 i chłopaków
https://wykop.pl/link/7728157/michal-napraw-tagi-podziekowanie-za-zrzutke-juventus-2015-piekary-slaskie/najstarsze#131544259

#pilkanozna #zrzutka #juventus
@Minieri +1026
Siemka mireczki, sprawa jest. Dzieciaki z Juventus Academy z Piekar Śląskich rocznik 2015 (U-10) marzą o tym żeby jechać na MŚ akademii Juventusu do Turynu i potrzebują w spełnieniu tego marzenia naszej pomocy. Ja wsparłem tę inicjatywę niewielką kwotą i bardzo was proszę o to samo, lub w
więcej
Minieri - Pamiętacie te akcję kiedy anonimowy mireczek wpłacił ponad 31k na zrzutkę ż...

źródło: 31f9eef50ade04e0bad7982afe81e8cf54faa0b2d858f1170b5d91013b45b7f6

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

T3sla
T3sla
12.06.2025, 18:39:18 via Android
  • 811
Jak to nie pójdzie w gorące, to nie wierzę w społeczeństwo. Brawo @xjanek123 !!!
  • Odpowiedz
wojo16
wojo16
wojo16
12.06.2025, 19:09:31 via Android
  • 759
@m__b nawet młode pokolenie wnosi protesty o naprawę tagów ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
marian1881
marian1881
16.03.2025, 08:58:31
  • 150
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kureci_paratko
kureci_paratko
kureci_paratko
16.03.2025, 09:07:12 via Android
  • 45
@marian1881 na to mam alergię. Zawsze jak spotykało sie w przyrodzie to miałem ze sobą reklamówkę. Jak ktoś wyrzucał puszkę czy butelkę to po moim wybuchu wracał sie i sprzątał po sobie, jednocześnie narzekając, że od tego są ludzie za które płaci miasto. Tak kurvo, w domu też pewnie tak robisz ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie wiem skąd u ludzi taka ignorancja. Cieszy jedzenie to, że coraz
  • Odpowiedz
marian1881
marian1881
Autor
16.03.2025, 09:44:40 via Wykop
  • 21
@MichalCoSieWPorySkichal: Wręcz przeciwnie. Nie cierpię śmieci w miejscach, w których ich być nie powinno, więc chcę ograniczyć ich ilość wokół siebie.
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
01.03.2025, 10:53:28
  • 1910
1 marca 2011 w Warszawie w niewyjaśnionych okolicznościach ginie Jolanta Brzeska, działaczka społeczna zaangażowana w obronę eksmitowanych lokatorów. #kartkazkalendarza #wynajem #nieruchomosci #warszawa #historia
SendMeAnAngel - 1 marca 2011 w Warszawie w niewyjaśnionych okolicznościach ginie Jola...

źródło: jolanta-brzeska

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grubber89
Grubber89
Grubber89
01.03.2025, 11:14:04 via Wykop
  • 88
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Vampire007
Vampire007
Vampire007
01.03.2025, 12:10:03 via Wykop
  • 305
@SendMeAnAngel: oczywiście że Bufetowa ją odwaliła bo sama była w aferę umoczona, Śpiewak ostatnio sporo wyjaśnił u Rymanowskiego, mocny wywiad i szokujący, dziwne że bez echa przeszedł bo grubo poleciał, zwłaszcza o bufetowej
Vampire007 - @SendMeAnAngel: oczywiście że Bufetowa ją odwaliła bo sama była w aferę ...
  • Odpowiedz
sportpomnikow
sportpomnikow
31.01.2025, 11:42:40
  • 4216
Mirki, stało się to już jakiś czas temu, ale od wczoraj wiem już to prawie na pewno i mogę powiedzieć to jasno i otwarcie: pokonałem raka.
Wczoraj odebrałem wyniki z tomografu, żadnych nawrotów i żadnych przerzutów. Wszystko zniknęło mam nadzieję, że definitywnie.
Trzy cykle chemioterapii i 36 naświetlań przyniosło skutek. Tzw. radiochemioterapia radykalna, bo na operację już się chyba nie nadawałem. Nie chcę się rozpisywać o szczegółach. Piszę o tym dlatego,
sportpomnikow - Mirki, stało się to już jakiś czas temu, ale od wczoraj wiem już to p...

źródło: 1738322721126sm

Pobierz
  • 157
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rdzawo_brody98
Rdzawo_brody98
31.01.2025, 13:03:09 via Wykop
  • 295
@sportpomnikow: Gratki Mirosław!
  • Odpowiedz
T.....r
konto usunięte 31.01.2025, 13:04:08 via Wykop
  • 381
@sportpomnikow: gratuluję :3 nie wyobrażam sobie jakie to musi być uczucie dostać informacje o pokonaniu tego syfu. masz jeszcze wiele lat przed sobą :)
  • Odpowiedz
LukaszN
LukaszN
21.01.2025, 13:08:02
  • 5415
Uczniowie klasy 8A Szkoły Podstawowej nr 1 w Koronowie zajęli I miejsce w finale III edycji konkursu filmowego zorganizowanego przez koronowskich policjantów "„Bezpieczni w ruchu drogowym”. Za pomocą klasyka z filmu "Asterix i Obelix: Misja Kleopatra" pokazali, jak ważne jest noszenie odblasków nocą, kiedy poruszamy się po drogach publicznych.

Fajny pomysł, spoko realizacja, no i jest przekaz Michu, nie?

Jeśli ktoś chciałby kopnąć na główną znalezisko, to zostawiam link: https://wykop.pl/link/7632987/i-miejsce-uczniowie-szkoly-podstawowej-nr-1-w-koronowie-z-filmem-pt-widac

#bezpieczenstwo
@Cieslin 4647

I miejsce uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Koronowie z filmem pt. Widać

więcej
LukaszN - Uczniowie klasy 8A Szkoły Podstawowej nr 1 w Koronowie zajęli I miejsce w f...
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Teec
Teec
21.01.2025, 13:12:59 via Wykop
  • 1218
@LukaszN: xDD dobre
  • Odpowiedz
Obserwator_od_10_lat
Obserwator_od_10_lat
21.01.2025, 13:14:13 via Wykop
  • 922
@LukaszN: dobreee. Warto wykopać.
  • Odpowiedz
fundacjawosp
fundacjawosp
16.01.2025, 13:58:30
  • 1219
Dołącz do Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców!

❤️ Coroczny Finał WOŚP to nie tylko kwesta do puszek, aukcje Allegro, zbiórka SMS czy eSkarbonki! To również Licytacja Najbardziej Hojnych Darczyńców, towarzysząca finałowemu graniu od 1994 roku! To jedna z najstarszych finałowych tradycji!

Więcej szczegółów o LNHD znajdziecie tu: https://www.wosp.org.pl/aktualnosci/dolacz-do-licytacji-najbardziej-hojnych-darczyncow

#wosp2025
fundacjawosp - Dołącz do Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców!

❤️ Coroczny Finał...

źródło: 32f_lucyna_lewandowska-9253_22_57

Pobierz
  • 332
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

T.....d
T.....d
konto usunięte 16.01.2025, 14:24:54 via Wykop
  • 982
@fundacjawosp:

Eee, niekoniecznie. Teraz trwa kampania Trzaskowskiego, więc obawiam się, że znowu część pieniędzy zamiast na chore dzieci może pójść na bilbordy z kontekstem politycznym ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
zagubionychromosom
zagubionychromosom
16.01.2025, 14:28:22 via Wykop
  • 735
@fundacjawosp: i już wpis sztucznie wrzucony na główną mimo że ma tylko 7 plusów. skoro kręcicie na wykopie to nie można wam ufać gdzie indziej.
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
27.02.2024, 09:21:23
  • 1538
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
6 lat związku, w tym 2 lata małżeństwa i szykuje mi się rozwód.
Jest to dla mnie straszne, bo ją kocham, ale terapia małżeńska mi w pewnym sensie otworzyła oczy. Moja żona chce być ciągle zaskakiwana, podróżować, wychodzić często na randki, a ja wręcz przeciwnie. Jestem domatorem i w zupełności mi wystarcza wyjście kilka razy w roku do kina, restauracji i 2x kilkudniowe wakacje.
Po to wszedłem w związek, żeby
  • 411
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

s.....a
konto usunięte 27.02.2024, 09:27:11 via Wykop
  • 1806
@mirko_anonim: a może spróbujcie sami znaleźć kompromis między waszymi oczekiwaniami zamiast pozwolić, żeby terapeuta rozwalił wasz związek? Nie da się dostawać od życia 100% tego czego oczekujemy.
  • Odpowiedz
A.....a
A.....a
konto usunięte 27.02.2024, 09:27:13 via iOS
  • 883
@mirko_anonim a kompromis? Może możecie ustalić pewne rzeczy i się dogadać. Np. w jeden weekend Ty pojedziesz z nią na wycieczkę czy pójdziecie gdzieś na randkę a kolejny weekend spędzicie w domu?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 08.06.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking