Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
KreZUSik
KreZUSik

KreZUSik

Dołączył 4 lata i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 523
  • Znaleziska 50
  • Mikroblog 473
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
mamracjewieszotym
mamracjewieszotym
10 godz. i 42 min temu
  • 4
#tenis kompromitacja Coco. To jest trochę dziwna tenisistka jak dla mnie
mamracjewieszotym - #tenis kompromitacja Coco. To jest trochę dziwna tenisistka jak d...

źródło: 1000043868

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KreZUSik
KreZUSik
KreZUSik 10 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 0
@mamracjewieszotym: ale Badosa też dobra aż dziwne, że takie dalekie miejsce zajmuje
  • Odpowiedz
MLeko29
MLeko29
przedwczoraj, 09:51:28
  • 3
Jak pijecie z butelki to obejmujecie warami cały jej gwint czy tylko od dolnej strony?
MLeko29 - Jak pijecie z butelki to obejmujecie warami cały jej gwint czy tylko od dol...

źródło: 1000071159

Pobierz

Jak chwytasz wariacie?

  • Cały gwint 23.8% (10)
  • Tylko dolną część, dolną wargę 76.2% (32)

Oddanych głosów: 42

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KreZUSik
KreZUSik
KreZUSik przedwczoraj, 11:49:50 via Wykop
  • 1
@MLeko29: nie wiedziałem że Elka Jaworowicz tak chleje, a później wszyscy się dziwią, że taka krzywo siedzi.
  • Odpowiedz
Dominikjagoda
Dominikjagoda
przedwczoraj, 10:47:50
  • 2
Kupiłem małą picke za 14€ na niemieckim zajeździe dla tirów i okazuje się, że pizza nie musi być bieda plackiem z pięcioma plasterkami najtańszej szynki z biedronki na krzyż plus ewentualnie za dopłatą naładowane najtańszego sera. Pod spodem 2 warstwy szynki z salami, na wierzchu ser ale bez przesady jeśli chodzi o ilość. Składniki dobrej jakości. Zjadłem połowę i napakowałem się pod korek. Drugie pół będzie na później.

#fastfood #
Dominikjagoda - Kupiłem małą picke za 14€ na niemieckim zajeździe dla tirów i okazuje...

źródło: temp_file4271790655800708112

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KreZUSik
KreZUSik
KreZUSik przedwczoraj, 11:28:08 via Wykop
  • 1
@Dominikjagoda: czym jest szynka z salami? To tak ja u nas parówki z mielonej budy psa?
  • Odpowiedz
congrats
congrats
congrats
15.06.2026, 09:48:13
  • 402
Levi's został zmuszony przez #fifa do zasłonięcia swojego loga na stadionie w Santa Clara bo nie są sponsorem mundialu. Zrobili to sprytnie, tak że logo rozpoznaje większość osób. Dzięki temu zyskali jeszcze większy rozgłos i darmową promocję.

#reklama #kreatywnosc #kreatywnareklama #mundial
congrats - Levi's został zmuszony przez #fifa do zasłonięcia swojego loga na stadioni...

źródło: images

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KreZUSik
KreZUSik
KreZUSik 15.06.2026, 10:02:32 via Wykop
  • 174
@congrats: ludziom ta firma kojarzy się z białym prześcieradłem? Dzięki temu ma większą rozpoznawalność?
  • Odpowiedz
KreZUSik
KreZUSik
KreZUSik 15.06.2026, 10:12:05 via Wykop
  • 13
@congrats: aaaa kształt płachty. No faktycznie ja nie skojarzyłem. Nawet jak spojrzałem na wrzucone przez ciebie foto to nie zwróciłem uwagi, że ułożyli ja w jakiś konkretny kształt.
  • Odpowiedz
KreZUSik
KreZUSik
KreZUSik 15.06.2026, 19:54:01 via Wykop
  • 0
@SpokojnyPan: koleś napisał post na wykopie.... o co ci chodzi? To odpisałem, że nie kojarzę.
  • Odpowiedz
KreZUSik
KreZUSik
KreZUSik przedwczoraj, 11:11:55 via Wykop
  • 0
@SpokojnyPan: ty też, że szukasz drugiego dna. Przeczytać wszystkie moje komentarze to będziesz wiedział co i jak. Nie tylko mi białe prześcieradło nie kojarzy się z tą firmą...
  • Odpowiedz
KreZUSik
KreZUSik
KreZUSik 15.06.2026, 22:19:25
  • 2
#mundial co to za dziecko komentuje mecz Arabia - Urugwaj przechodząc mutacje głosu?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kranel
Kranel
Kranel
15.06.2026, 23:13:15 via Wykop
  • 1
@KreZUSik: zastanawiałem się czy tylko mnie tak irytuje głos Gikiewicza. Przecież tego nie da się słuchać…
  • Odpowiedz
kopek
kopek
14.06.2026, 16:46:45
  • 0
#mundial
Takie potęgi jak Maroko i Haiti nawet nieźle sobie radzą
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KreZUSik
KreZUSik
KreZUSik 15.06.2026, 17:31:47 via Wykop
  • 0
@kopek: ale ty wiesz , że Maroko na poprzednich MŚ grało w półfinale?
  • Odpowiedz
troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
14.06.2026, 18:41:43
  • 1
Jak jest po curaçaolsku "koniec złudzeń, korzeń w chmarzeń"?
#mundial
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KreZUSik
KreZUSik
KreZUSik 15.06.2026, 17:24:58 via Wykop
  • 1
@troglodyta_erudyta: E fin di soñonan, e fin di ilushonnan.
  • Odpowiedz
RaciczkaEntertainment
RaciczkaEntertainment
15.06.2026, 16:33:37
  • 2
Te "hydrataion breaks" to niezły szajs. Temperatura ~20 stopni, warunki do gry super, ale przerwa w środku każdej połowy musi być. No bo jak to tak 45 minut czegokolwiek bez reklam? Amerykanie to jednak podludzie. Mają ten swój amerykański futbol, i jest tam tak nasrane reklam, że mecz trwa trzy razy dłużej, tragedia...
#mundial
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KreZUSik
KreZUSik
KreZUSik 15.06.2026, 17:16:11 via Wykop
  • 0
@RaciczkaEntertainment: jest zakaz puszczania wtedy reklam. Będą z tego tytułu kary. Jakaś amerykańska tv puściła reklamy i już się szum zrobił.
  • Odpowiedz
RicoElectrico
RicoElectrico
15.06.2026, 09:51:24
  • 1
#warszawa #kiciochpyta
Co to za budynek zaznaczony strzałką?
RicoElectrico - #warszawa #kiciochpyta
Co to za budynek zaznaczony strzałką?

źródło: 1000078885

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KreZUSik
KreZUSik
KreZUSik 15.06.2026, 10:00:07 via Wykop
  • 0
@RicoElectrico: z tej odległości wygląda jak Tadź Mahal...widocznie ładna pogoda była.
  • Odpowiedz

14

Kamera uchwyciła gest sędziego VAR. Skandal na MŚ

Kamera uchwyciła gest sędziego VAR. Skandal na MŚ

FIFA wyjaśnia zachowanie asystenta VAR Shauna Evansa przed niedzielnym meczem mistrzostw świata Niemcy

KreZUSik
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 15.06.2026, 09:51:49
  • 5
  • #
    mundial
KreZUSik
KreZUSik
KreZUSik
Autor
15.06.2026, 09:54:06 via Wykop
  • 4
Muka panie i panowie... Wy cholerni rasiści heheh
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

krucjan
krucjan
14.06.2026, 15:44:13
  • 5
Dzisiaj se wziąłem pizzę cotto ze tej picceri nowej na jarogniewa, też dobra, cena 29 zł.
#szczecin #jedzenie #pizza
krucjan - Dzisiaj se wziąłem pizzę cotto ze tej picceri nowej na jarogniewa, też dobr...

źródło: IMG_20260614_171416

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KreZUSik
KreZUSik
KreZUSik 14.06.2026, 18:12:29 via Wykop
  • 1
@melekhov: na jarogniewa
  • Odpowiedz
yam_yeti
yam_yeti
14.06.2026, 17:03:54
  • 4
Dzisiaj widziałem znajomego, który wiem że lubi sobie wypić. Jak jadł obiad i nalewał sobie kompotu czy robił cokolwiek innego, to ręce mu się tak trzęsły, że masakra. Ile trzeba pić żeby tak kombinery chodziły? Bo raczej jedno-dwa piwa dziennie to nie jest? #alkoholizm
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KreZUSik
KreZUSik
KreZUSik 14.06.2026, 17:56:07 via Wykop
  • 0
@yam_yeti: no właśnie takiemu to już piwko jedno wystarcza. Nie tłumaczycie sobie tego, że dwa piwka dziennie to nic...
  • Odpowiedz
incapacitatesoaphefty
incapacitatesoaphefty
incapacitatesoaphefty
14.06.2026, 17:22:42
  • 0
Ktoś może polecić dobrą przeszczepialnie włosów? może być krajowe ale kebabownie też biorę pod uwagę.

#przeszczepwlosow #przeszczepzwykopem #przeszczep
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KreZUSik
KreZUSik
KreZUSik 14.06.2026, 17:37:13 via Wykop
  • 1
@incapacitatesoaphefty: o------l się na lyso i przestań kombinować.
  • Odpowiedz
Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture
14.06.2026, 09:02:26
  • 1
Hej, mam na różnych kontach około 150 000 złotych, pracuje w AR w korpo, zarabiam 7500 złotych netto, ale mam w życiu inny cel.

Mam 26 lat i chciałbym zostać pilotem liniowym. Łączny kosz szkolenia ATPL i wyżywienia oraz zakwaterowania by w ogóle móc się ubiegać o pracę pierwszego oficera wynosi około 300 000 - 400 000 złotych. Nie ukrywam, że to dla mnie duża kwota, ale chciałbym zrealizować swoje zawodowe marzenie i
Glimpse0fTheFuture - Hej, mam na różnych kontach około 150 000 złotych, pracuje w AR ...

źródło: image

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KreZUSik
KreZUSik
KreZUSik 14.06.2026, 09:05:29 via Wykop
  • 0
@Glimpse0fTheFuture: w wiek 30 lat to jednak za późno żeby zostać pilotem. Jak zaczniesz te wszystkie kursy to na emeryturę będą cię wysyłać.
  • Odpowiedz
KreZUSik
KreZUSik
KreZUSik 14.06.2026, 09:10:27 via Wykop
  • 0
@Glimpse0fTheFuture: może i tak ale czy nie będą szukać młodych zdrowych a nie takich przed lub po 40?
  • Odpowiedz
KreZUSik
KreZUSik
KreZUSik 14.06.2026, 14:04:35 via Wykop
  • 0
@rastafari85: no tak sobie myślę, że jednak młodsi i sprawniejsi to bardziej do tej fuchy pasują. A taki 50 latek to raczej do rejsów z wyspy na wyspę z 3 pasażerami.
  • Odpowiedz
KreZUSik
KreZUSik
KreZUSik 14.06.2026, 14:46:08 via Wykop
  • 0
@y0ss4r14n: młodsi w sensie, że zaczeli w wieku 20 lat szkolenie a nie po 30.
  • Odpowiedz
jmuhha
jmuhha
14.06.2026, 09:10:27
  • 1
dzisiaj dzwoni do mnie koleżanka czy nie wezmę jej dziecka na popołudnie bo jedzie na budowę xDD. Ja pamiętam że z bratem jako dzieci przesadziliśmy piasek, nosiliśmy pustaki, wylewaliśmy fundamenty i czasem nosiliśmy krokwie

A tu taka prośba xDX laska 30 lat i ma konflikt z teściową ale to jest mój wolny czas #zwiazki
jmuhha - dzisiaj dzwoni do mnie koleżanka czy nie wezmę jej dziecka na popołudnie bo ...

źródło: 1000028585

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KreZUSik
KreZUSik
KreZUSik 14.06.2026, 09:14:43 via Wykop
  • 5
@jmuhha: k---a znajoma cię poprosiła to jej k---a odmów i po sprawie a nie w necie żale wyrzucasz.
  • Odpowiedz
r5678
r5678
14.06.2026, 09:00:30
  • 4
Ja pierdziele. Jeszcze się nie wyleczyłem z przeziębienia wczoraj o 21 jelitowka mnie złapała.
Nigdy tak drastycznie nie przechodziłem
Co 15-20 minut rzyganie i sranie przez 7h do 4 rano.
Po 4 udało się zasnac i już częstotliwość zaczęła spadać..teraz leżę pół przytomny w łóżku i jestem w stanie coś wypić...

#medycyna
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KreZUSik
KreZUSik
KreZUSik 14.06.2026, 09:09:19 via Wykop
  • 0
@r5678: na szczęście dałeś radę napisać posta...
  • Odpowiedz
LukaszTV
LukaszTV
13.06.2026, 21:15:43
  • 4
Co to jest? xd #warszawa #paradarownosci
LukaszTV - Co to jest? xd #warszawa #paradarownosci

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
KreZUSik
KreZUSik
KreZUSik 13.06.2026, 21:21:57 via Wykop
  • 0
@LukaszTV: zajebisty podpis na pasku.... To ta lekarka od zakopywania płodów.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 04.04.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking