Poroszenko zrzekł się orderu, ale nie zrzeka się interesów w naszym kraju. W związku z tym trzeba mu o tym przypomnieć. Nie kupujemy produktów firmy Roshen, to jest jego firma. Jak włożyć do do końca, a nie do połowy, pajacu. #ukraina #polska #polityka
też nie mam chada. Ale oni chyba są jednorazowi, do rozmowy się nie nadają. A znowu ci mniej atrakcyjni nie pociągają. Konkluzja: trzeba być singielką, jedyne honorowe wyjście.
Niech każdy żyje jak chce. Jeśli on chce i podoba mu się utrzymywać ich dwoje, bo go stać, to niech ona leży i pachnie. Nie każda kobieta marzy, by wstawać do nieciekawej roboty za parę groszy o świcie. Ogólnie lepiej dla każdej kobiety posiadać swoje pieniądze i nie prosić się chłopa o każdy ciuch, kosmetyk, torebkę, jedzenie, w zamian za spółkowanie, bo do tego się finalnie wszystko sprowadza. Masz swoją kasę, to
@krolowa_lodu: też nie mam za dużo kasy, i nie wystarcza mi na wiele rzeczy, np na buty za 200zł, na torebkę za 100 zł, etc. Odkładam ile mogę, by posiadać oszczędności. Utrzymuję się sama i staram się dawać radę.
Dlaczego ludzie dziękują zatrzymującym się samochodom na pasach, przecież to nie jest żaden akt łaski tylko gdyby nie ten obowiązek wprowadzony ileś tam lat temu to byłby dalej dziki zachód jak był kiedyś
#rozowepaski