Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
DrJudym

DrJudym

Dołączył 6 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9760
  • Znaleziska 670
  • Mikroblog 9090
  • Obserwujący 22
  • Obserwowane 54
vieniasn
vieniasn
1 godz. i 10 min temu
  • 21
od tego całego rowerykowania boli mnie gucz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrJudym
DrJudym 1 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 1
@vieniasn: anielski orszak dziadzia
  • Odpowiedz
RobertPupica
RobertPupica
23 godz. i 29 min temu
  • 11
szukalem aktora z brwiami i wpisalem w gogle aktor z brwiami i wyskoczyl ten o ktorego mi chodzilo
RobertPupica - szukalem aktora z brwiami i wpisalem w gogle aktor z brwiami i wyskocz...

źródło: 451427_1.3

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrJudym
DrJudym 23 godz. i 14 min temu via Wypiek
  • 1
@kocha_to_poczeka 1 wynik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
DrJudym - @kochatopoczeka 1 wynik ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000028162

Pobierz
  • Odpowiedz
MLeko29
MLeko29
23 godz. i 20 min temu
  • 29
Załóżmy własne wykoptown
MLeko29 - Załóżmy własne wykoptown

źródło: 1000071289

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrJudym
DrJudym 23 godz. i 16 min temu via Wypiek
  • 1
@MLeko29 kto guru?
  • Odpowiedz
DrJudym
DrJudym wczoraj, 04:28:19
  • 6
Wordziel.pl #341 3/7
⬜🟨⬜🟨🟩
⬜🟨🟨⬜🟩
🟩🟩🟩🟩🟩
https://wordziel.pl/
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrJudym
DrJudym
Autor
wczoraj, 06:42:14 via Wykop
  • 0
@MazurskiSmak: nie ma obowiązku
  • Odpowiedz
DrJudym
DrJudym
Autor
wczoraj, 06:57:20 via Wykop
  • 1
@MazurskiSmak: chłopie mam w------e w ciebie i czarne listy twoje
  • Odpowiedz
DrJudym
DrJudym
Autor
wczoraj, 10:48:40 via Wykop
  • 0
@artur-szarak: oj arturku
  • Odpowiedz
Marek_Tempe
Marek_Tempe
wczoraj, 06:46:43
  • 27
Śniadanie
Marek_Tempe - Śniadanie

źródło: 1000012912

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrJudym
DrJudym wczoraj, 06:48:21 via Wykop
  • 3
@Marek_Tempe: nie dorosłem do tatara
  • Odpowiedz
vieniasn
vieniasn
przedwczoraj, 17:46:15
  • 15
zapobrałem tego całego komoota i chciałem zaplanować trasę ale mi się znudziło po minucie co za droga krzyżowa męcząca już lepi na ślepo jechać w losowe miejsce
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrJudym
DrJudym przedwczoraj, 17:52:11 via Wykop
  • 1
@vieniasn: @Qurvinox o to polecam, jak zegarków nie macie
https://www.mapmyride.com/
Ja na darmówce lubelskie zjeździłem i spoko.
  • Odpowiedz
DrJudym
DrJudym przedwczoraj, 17:55:16 via Wykop
  • 1
@vieniasn: no w morde, ale tam sobie ustawisz całą trasę i lecisz, no trzeba ciut cierpliwości, zapominam, że ty jesteś szympans w kaszkiecie.
  • Odpowiedz
DrJudym
DrJudym przedwczoraj, 17:58:43 via Wykop
  • 1
@vieniasn: ja sobie ostatnio do Garmina wrzuciłem nową trasę Moja Wieś - Lublin. Jedziesz rowerem a zegarek ci mówi skręć w lewo. A tam chałupa. Dlatego nie można wynalazkom ufać.
  • Odpowiedz
DrJudym
DrJudym przedwczoraj, 18:44:51 via Wypiek
  • 1
@Qurvinox ale patrz ile czekał na swoją chwilę, aż się bordo dorobił
  • Odpowiedz
bArrek
bArrek
przedwczoraj, 17:12:01
  • 19
Wordziel.pl #340 6/7
🟩⬜⬜⬜⬜
🟩🟨⬜🟨⬜
🟩🟨⬜🟨⬜
🟩⬜🟨⬜🟨
🟩⬜🟩⬜🟩
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrJudym
DrJudym przedwczoraj, 17:12:28 via Wykop
  • 8
@bArrek: ( ͡° ͜ʖ ͡°) zaraz się przyjebią, że nie otagowałeś
  • Odpowiedz
DrJudym
DrJudym przedwczoraj, 17:20:25 via Wykop
  • 2
@bArrek:
DrJudym - @bArrek:

źródło: abell46s-reface

Pobierz
  • Odpowiedz
Soothsayer
Soothsayer
przedwczoraj, 16:58:56
  • 19
Wczoraj komora sypialna miała 24 stopnie no i w takich warunkach już nie dało się, uruchomiłem klimę
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrJudym
DrJudym przedwczoraj, 16:59:35 via Wykop
  • 0
@Soothsayer: śpisz na golasa?
  • Odpowiedz
DrJudym
DrJudym przedwczoraj, 17:10:55 via Wykop
  • 1
@Soothsayer: też, bardzo dobre to jest
  • Odpowiedz
DrJudym
DrJudym przedwczoraj, 17:07:00
  • 4
#mecz o k---a zamknął mi mordę, idę do kąta
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SiemaWaliszKonia
SiemaWaliszKonia
przedwczoraj, 17:05:27
  • 2
Rozgrzewa się goacik
#mecz
SiemaWaliszKonia - Rozgrzewa się goacik
#mecz

źródło: 1000024997

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrJudym
DrJudym przedwczoraj, 17:06:06 via Wykop
  • 0
@SiemaWaliszKonia: w 100 minucie się rozgrzeje, jak dużo i długo będą pić
  • Odpowiedz
DrJudym
DrJudym przedwczoraj, 17:04:48
  • 2
#mecz ale serio Ronaldo to nie ma do Messiego podjazdu całkowicie, nie ten okres kariery
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

malinowydzem
malinowydzem
przedwczoraj, 16:59:45
  • 4
Cannavaro miał Polske prowadzić ale to z Uzbekistanem gra na mundialu co za chichot losu
#mecz #mundial
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrJudym
DrJudym przedwczoraj, 17:00:10 via Wykop
  • 0
@malinowydzem: bez kitu
  • Odpowiedz
Lujdziarski
Lujdziarski
przedwczoraj, 16:43:40
  • 2
#mecz Już wiem wszystko, kibicujecie im bo w sumie to swoi
Lujdziarski - #mecz Już wiem wszystko, kibicujecie im bo w sumie to swoi

źródło: 1000057916

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrJudym
DrJudym przedwczoraj, 16:44:51 via Wykop
  • 1
@Lujdziarski: jaki psychopata zakazuje sprzedaży cebuli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Soothsayer
Soothsayer
przedwczoraj, 16:12:53
  • 18
Nawadnianie się błagam was
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrJudym
DrJudym przedwczoraj, 16:24:04 via Wykop
  • 4
@Soothsayer:
DrJudym - @Soothsayer:

źródło: fred

Pobierz
  • Odpowiedz
kobiaszu
kobiaszu
przedwczoraj, 16:01:41
  • 255
Z okazji duchot piekielnych jakie nas czekają pochwalę się moim patentem na klimę dla biednych który działa u mnie z powodzeniem od 3 lat. Szyba z poliwęglanu na wymiar z otworami, uszczelnienie obiegu skarplacza czym tylko się da i można bzikać w chłodzie.

Jak się lato kończy to wkładam z powrotem szybę do okna

#klimatyzacja #pogoda #l-------------j #diy #majsterkowanie
kobiaszu - Z okazji duchot piekielnych jakie nas czekają pochwalę się moim patentem n...

źródło: 1000028320

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrJudym
DrJudym przedwczoraj, 16:03:02 via Wykop
  • 10
@kobiaszu: ja wywalam rurę za otwarty balkon i 50 m2 pokój mi chłodzi na spokojnie. Na dole mam standardową klimę, na górze u mnie w moim pokoju "gier i zabaw" taka styka na spokojnie. Ale patent fajny, bardzo fajny.
  • Odpowiedz
DrJudym
DrJudym przedwczoraj, 16:06:23 via Wypiek
  • 3
@kobiaszu
DrJudym - @kobiaszu

źródło: 1000028153

Pobierz
  • Odpowiedz
DrJudym
DrJudym przedwczoraj, 16:08:03 via Wykop
  • 4
@ni0bi: no ale na tych 50 metrach i tak pięknie chłodzi, uchylone jak wyżej na focie, aktualnie działa i jest elegancko
  • Odpowiedz
DrJudym
DrJudym przedwczoraj, 16:14:27 via Wykop
  • 3
@kobiaszu: @ni0bi: tak do godziny temperatura się tu utrzymuje po wyłączeniu jak wszystko pozamykam, ale masz rację tak do godziny i znowu gorąc, nie poleciłbym np. do bloku, gdzie w salonie miałaby stać. Ja i tak tu na słuchawkach przeważnie siedzę, pracuję przy kompie i gram, albo np. mecze oglądam, więc cały czas zasuwa i hałas mi nie przeszkadza.
  • Odpowiedz
cheture
cheture
przedwczoraj, 16:06:29
  • 47
jakie k---a 37 stopni
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrJudym
DrJudym przedwczoraj, 16:11:40 via Wykop
  • 13
@cheture:
DrJudym - @cheture:

źródło: hcuj

Pobierz
  • Odpowiedz
notakjakbytotalnie_
notakjakbytotalnie_
przedwczoraj, 15:50:22
  • 4
macie masło w domu?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrJudym
DrJudym przedwczoraj, 15:50:44 via Wykop
  • 2
@notakjakbytotalnie_: macie
  • Odpowiedz
DrJudym
DrJudym przedwczoraj, 15:16:29
  • 6
Wszyscy ostatnio zrobili się jacyś tacy agresywni, nie wiem czy to od pogody, czy może coś w żywności teraz jest takiego (np. te kurczaki na anybiotykach), że wszystko ludzi w-----a. Zamiast poluźnić gumę to każdy się spina o byle co, a potem fala udarów, zawałów etc.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wscieklizna_irl
wscieklizna_irl
przedwczoraj, 15:12:09
  • 20
Mam 32gb ramu ja bogacz burrzuj
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrJudym
DrJudym przedwczoraj, 15:12:32 via Wykop
  • 5
@wscieklizna_irl: ok oska
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.04.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 02.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 12.07.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 08.05.2025

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking