Nazywasz się @robertkk @Klaudik czy inny bayzedma, JPRW i tego typu całe te.
Tłumaczysz całymi dniami paliakom - my jewkraince nie panimaju szto eta Upa, my nieciewo złego nie chaciu, my wszystko kochamy polaki i walczymy z Rosja za waszą wolność! My dobre















![List otwarty do Prezydenta Federacji Rosyjskiej od Prezydenta Ukrainy [ENG]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/cd2fa3098c9070ae55b647f7ae70ca66bc698a1ca1055b576ca5d7de7b35dbef,w220h142.jpg)




Ukraińscy strażnicy brali bezpośredni udział w terrorze, w tym w masowych egzekucjach. Byli znani ze skrajnego sadyzmu, nierzadko przewyższającego brutalność niemieckich esesmanów.
#ukraina #polska #historia
@Vinizius: i wystarczyło tyle dopisać w swoim pierwszym poście. A tak, zrobiłeś (celowo lub nie) piękną manipulację, godną trolla z Olgino. Winszuję.
@Vinizius: no tak, potężny ze mnie troll, co ma 560 akcji w 3 lata xD