Ale bym se pograł w tibijkę, tak do słuchania podcastów w tle to chyba najlepsza gra i pewnie jakiś rycerz, ale ostatni raz chłop grał w 2021 i widzi że tu jakieś drzewko rozwoju broni, jakieś koło rozwoju umiejętności, chłop nie wie czy dałby rade, ogląda filmy o sekretach tibii które go interesowały od zawsze i kusi, chora gra że 1000lv na expie przepala i jednocześnie zarabia kilkaset zł, a kiedyś mówili
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z tego summer update jedyną fajna rzecz to amulety za tokeny na ogień reszta takie meh
Ten nowy bis bow pewnie na początku będzie po 1kkk

#tibia
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

290 ed gdzie najlepiej bić pod exp sensowny? Obecnie to z 150% stamina na werehyenach mam jakoś 2.8kk jak ludzi nie ma. Ale trochę już człowiek ma dość.
#tibia
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zmiany spoko ewentualnie podkręcecic jeszcze e utito dla patykarza to wtedy 90% graczy to będzie rp

#tibia
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#tibia zbyt fajnie się gra, ciekawe kiedy hansy zaczną nerfy bo nie w ich naturze jest dawać dobrze się bawić graczom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@majzter: porobili miliony tych nowych miejscówek dla high-lvl przez lata, to chcą teraz, żeby ludzie szybko dogonili te miejscówki zamiast ciągle bić się o te oblegane słabsze
  • Odpowiedz
No niestety gra się zbyt przyjemnie, ten stan nie potrwa zbyt długo zapewne i polecą srogie nerfy dla wszystkich ( oczywiście RP buffa dostanie )
  • Odpowiedz
@fauliee: osobiście odkad frigo i terra mają ten sam cd to rune rzucam tylko w przebieganiu. natomiast wczoraj testowałem falcony solo to tylko używałem forki na zmianę.
  • Odpowiedz
Hans wie co robi. Po tym rebalansie tibia to juz full arcade XD bez ronk mozna wchodzic na kiedys-trudne-spoty i kręcic rekordy expa

#tibia
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam szanownych paladyniarzy,
czy ktoś bawił się już kołem? Jakieś podpowiedzi? Czy wyrzuciliście granat z rotacji? Bo ja w sumie tak, ale jeszcze inne respy protestuję sobie. #tibia
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WhiteRower: koło pod divine barrage tylko pod exp na defensywnej cnocie, do expa na innych spotach lepiej oddaje kolo pod granat t2, i kafelek lewo dół dający 10% crit chance do ethereal barrage
  • Odpowiedz
Podoba się dla mnie ten rebalans na 200 lvl bo mogę wchodzić szybciej na spota. Jak wcześniej biłem po te 200+- z nas sama i 100 z rynku, to teraz bije nie dość że z nas sama więcej, to jeszcze z barraga nawet po 800. Coś wspaniałego, aż jeszcze większą ochotę na expioloe się pojawiła
#tibia
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aż jeszcze większą ochotę na expioloe się pojawiła


@Szr1h: n------n aby osiągać podobne działanie substancji też musi zwiększać moc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#tibia
chwile tylko na noob spotach coś tam poklikałem, bo wszystko pełne testerów
2 nowe chainy Eda op, zmienjszony DC i wydluzony frigo wave
nie ma sensu juz kupowac run
z discordowcyh rozmów, eki stoja jak nigdy, rpki nie dosc ze bija jak powaleni to jeszcze sie lecza jak powaleni
co tu sie zadziało? zamiast znerfic wszystko, jak za czasów MDW, to boosty , że zaraz nam sie znudzi
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

to jaka teraz rotacja na palku? mas san + plus jeden z dwóch nowych spelli i tyle? czy coś jeszcze?

jest jeszcze sens używać exori san/con?

#tibia
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DJtomex: z moich krótkich obserwacji to utito stance i wtedy ten barrage z melee t2 w kole. Przy expieniu mialem poczucie że granat jest zbędny, chociaż jak się przełamałem to miałem fajny peak raw expa.

Wydaje mi się, że nie ma teraz uniwersalnego rozwiązania. Zależnie co to za spot, jakie wrażliwości mobow, jaka postawa będzie odpalona to albo ta defensywna postawa i mas San + divine barrage z koła T2
  • Odpowiedz