Podatki tutaj, ale główny zysk leci za granicę.
@trottta: Inpost nie wypłaca dywidend, nikt z właścicieli złotówki zysku nie widzi, akcjonariusze "zarabiają" wyłącznie na wzroście wartości spółki (jeśli swoje akcje postanowią sprzedać komuś za więcej niż kupili)




















@Cztero0404: Poczekaj aż się dowiesz, że Cypr należący do Unii Europejskiej leży w Azji ( ͡° ͜ʖ ͡°)