Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
mnemonk

mnemonk

Dołączył 11 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7622
  • Znaleziska 1852
  • Mikroblog 5770
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 91
Korda
Korda
przedwczoraj, 10:39:30
  • 6
Ukraińcy chcieli wycofać z Polski wojska amerykańskie, a zamiast nich umieścić wojska ukraińskie, co Zeleński próbował ugrać z Trumpem, w ogóle bez pytania o to Polski.

#ukraina #banderowcy #polska #usa #polityka #4konserwy #afera
Korda - Ukraińcy chcieli wycofać z Polski wojska amerykańskie, a zamiast nich umieści...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mnemonk
mnemonk przedwczoraj, 12:19:53 via Wykop
  • 0
@Korda: A to nie jest przypadkiem jakieś stare info, jeszcze z czasów Dudy?
  • Odpowiedz
jurekqwerty
jurekqwerty
jurekqwerty
24.06.2026, 06:57:18
  • 595
Tak widzę tę sytuację

#bekazpisu #ukraina #bekazprawakow #polityka
jurekqwerty - Tak widzę tę sytuację

#bekazpisu #ukraina #bekazprawakow #polityka

źródło: image

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mnemonk
mnemonk 24.06.2026, 11:33:47 via Wykop
  • 0
@Yahoo_: O i to jest świetny pomysł, z tym nazwaniem lotniska. Ale to trzeba bez emocji, a nie leciec z bagnetami na armaty.

@KokainowyStforek a ten twój prezydent pouczył Trumpa o historii wojen w Iraku i Afganistanie i roli polskich żołnierzy w nich? Czy jest mocny w gębie tylko do "slabszych"?
  • Odpowiedz
mnemonk
mnemonk 24.06.2026, 12:41:21 via Wykop
  • 0
@KokainowyStforek: odpowiedz na pytanie, trudne jest czy co?
  • Odpowiedz
panDario
panDario
23.06.2026, 22:28:50
  • 2
#usa #antifa #polityka

https://x.com/MarioNawfal/status/2069544779286011980
panDario - #usa #antifa #polityka

https://x.com/MarioNawfal/status/20695447792860119...

źródło: image

Pobierz
panDario - #usa #antifa #polityka

https://x.com/MarioNawfal/status/20695447792860119...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mnemonk
mnemonk 24.06.2026, 06:13:00 via Wykop
  • 0
@panDario: Czemu kolportujesz takie bzdury? To zdjęcie z flagą jest niepowiązane z wydarzeniem do którego się odnosi. Nie mówiąc już, ze opis również jest tendencyjny.
  • Odpowiedz
Matuuusuuu
Matuuusuuu
23.06.2026, 11:57:29
  • 844
No ty jesteś ku^wa typie bezczelny xD

#bekazpisu #polityka
Matuuusuuu - No ty jesteś ku^wa typie bezczelny xD

#bekazpisu #polityka

źródło: obraz

Pobierz
Matuuusuuu - No ty jesteś ku^wa typie bezczelny xD

#bekazpisu #polityka
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mnemonk
mnemonk 23.06.2026, 15:20:30 via Wykop
  • 1
@salanderek: A ten kredyt wzięty mimo weta prezydenta jest bezwarunkowy, ale droższy? Pytam bo nie wiem, a wydajesz sie widzieć jakieś niuanse.
  • Odpowiedz
bombastick
bombastick
22.06.2026, 16:35:41
  • 255
XD

Nawrocki jest politykiem nacjonalistycznym, który wykorzystuje nastroje antyukraińskie do osiągnięcia korzyści wyborczych


— twierdzi amerykańska stacja CNN,

#ukraina #polska #wojna #rosja
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mnemonk
mnemonk 22.06.2026, 19:02:39 via Wykop
  • 1
@Grzesiok: No tak, tylko ze kraj Zelenskiego jest w trakcie wojny, więc możnaby mu więcej wybaczyć (albo załatwić to w bardziej dyplomatyczny sposób, niż publiczne wzywanie do zmiany zdania) niż Nawrockiemu, który robi inby, bo najwyraźniej chce być bardziej antyukraiński od konfedrerosji. Czemu wcześniej się nie czepiał ukraińskich urzędników, jak nadawali ulicom w ukrainskich miastach imiona Bandery czy bohaterów UPA? Czemu wtedy nikt się nie obrażał? Czemu wtedy mówił, że
  • Odpowiedz
mnemonk
mnemonk 22.06.2026, 20:39:39 via Wykop
  • 0
@Suseuropejski: Ale czekaj, bo może ja czegoś nie wiem. Nazwa nie jest Bohaterów UPA? Ogólnie, bez nazwisk?
  • Odpowiedz
luke-mat
luke-mat
luke-mat
21.06.2026, 22:38:54
  • 41
Zełeński: "Bez Ukrainy nikt nie będzie w stanie obronić Polski. To po prostu niemożliwe. Jeśli nie będzie Ukrainy, nie będzie też bezpiecznej Polski."
Nikt mu nie powiedział, że Polska to kilkukrotnie silniejszy kraj niż Ukraina i 15 mln Polaków nie ucieknie, a będzie tłuc kacapa?
Nikt mu nie powiedział, że też możemy zacząć produkować drony i rakiety, a potencjał mamy wielokrotnie większy niż Ukraina?
Wojnę wygrywa ekonomia i Ukraina sobie radzi tylko
luke-mat - Zełeński: "Bez Ukrainy nikt nie będzie w stanie obronić Polski. To po pros...

źródło: image

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mnemonk
mnemonk 22.06.2026, 00:46:46 via Wykop
  • 2
@kapitan_nowakowski_kolega_moim_byl: Plusik dla Ciebie, dosłownie to.
  • Odpowiedz

550

Mięso każą zastąpić roślinami - od września ogromne zmiany w szkolnych stołówkac

Mięso każą zastąpić roślinami - od września ogromne zmiany w szkolnych stołówkac

Od 01.09.2026 szkoły i przedszkola będą musiały stosować nowe zasady żywienia dzieci określane jako "dieta planetarna". W jadłospisach pojawi się obowiązkowy roślinny obiad raz w tygodniu, więcej dań na bazie strączków, zupy na wywarach warzywnych oraz możliwość zastępowania nabiału produktami rośli

Korda
z
niezalezna.pl
dodany: 14.06.2026, 13:49:34
  • 524
  • #
    wegetarianizm
  • #
    c40cities
  • #
    ue
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    4konserwy
mnemonk
mnemonk 14.06.2026, 16:38:39 via Wykop
  • 1
Czemu tu w komentarzach jest taki festiwal chłopskiego rozumu? Lewactwo, gejostwo, wegetarianizm, robaki, mercosur, zieloni - dosłownie plagi egipskie rzucone na ludzi, którzy pewnie nawet nie mają dzieci, ale muszą wypowiedzieć się w temacie o którym nie mają pojęcia, bo inaczej się uduszą.
Dieta oparta na mięsie, zwłaszcza czerwonym nie jest niczym zdrowym. A budowanie pozytwynych nawyków żywieniowych w dzieciństwie, zaprocentuje w dorosłym życiu.
Czy zjedzenie talerza warzyw podczas JEDNEGO posiłku w
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mnemonk
mnemonk 14.06.2026, 17:15:48 via Wykop
  • 8
@GeraltRedhammer: Pierwszy raz słyszę nazwę "dieta planetarna", ale odnosiłam się do jedzenia warzyw raz w tygodniu podczas szkolnego obiadu - to co jest napisane w opisie. Bo to wywołało histerię. A ja w tym nie widzę nic złego. Wolałabym to dla mojego dziecka, niż makaron czy pampuchy z sosem truskawkowym serwowane w ramach dnia bezmięsnego.
mnemonk
mnemonk 14.06.2026, 19:43:57 via Wykop
  • 1
@MegaZU0: Wciąż jest ten program. Moje dziecko w wieku szkolnym przynosi kartonik co parę dni. Każdy dostaje i każdy bierze do domu. Dostają też warzywa i owoce raz w tygodniu.
Seraficzna2
Seraficzna2
Seraficzna2
13.06.2026, 09:50:33
  • 33
Około połowa polaków ma styl przywiązania inny niż bezpieczny co oznacza, że bez psychoterapii prawdopodobnie nigdy nie będzie w stanie stworzyć trwałego i zdrowego związku. Miażdżąca nadwyżka takich osób znajduje się na aplikacjach randkowych, ponieważ wpadają i wypadają oni z rynku matrymonialnego i tak w kółko.

Osoby o stylu bezpiecznym mają filtr przez który (dość szybko) wchodzą w relacje z innymi osobami o stylu bezpiecznym przez co związki te są zdrowe i
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mnemonk
mnemonk 13.06.2026, 16:43:01 via Wykop
  • 2
@Seraficzna2: Ja bym jeszcze dodała, że style przywiązania dotyczą również relacji i związków platonicznych, jak choćby przyjaźń, nie tylko romantycznych.
  • Odpowiedz
Javert_012824
Javert_012824
13.06.2026, 05:56:31
  • 322
Jak to szło? Wykopki to świadomi użytkownicy, którzy nie dadzą sobie wcisnąć kitu? Wczoraj całe gorące były zawalone tym fejkiem.

PS. Oczywiście walić Rosję, ale raczej powielanie fejków o tym jak wygrywamy w niczym nie pomoże.

#rosja #wojna #ukraina #bekazpodludzi #neuropa #4konserwy
Javert_012824 - Jak to szło? Wykopki to świadomi użytkownicy, którzy nie dadzą sobie ...

źródło: 1000059992

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mnemonk
mnemonk 13.06.2026, 08:24:18 via Wykop
  • 2
@Javert_012824: Od razu w komentarzach było pisane że to fejk, bo nie ma żadnego źródła, to nie przeszkadza w śmianiu się z "potęgi" Rosji.
  • Odpowiedz
ZielonaOna
ZielonaOna
ZielonaOna
12.06.2026, 06:46:51
  • 93
Uważajcie tam na siebie. Pamiętajcie że to mogła być wasza mama, siostra, żona.

#stopimigracji #stopislamizacjieuropy
ZielonaOna - Uważajcie tam na siebie. Pamiętajcie że to mogła być wasza mama, siostra...

źródło: 4316

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mnemonk
mnemonk 12.06.2026, 10:12:01 via Wykop
  • 16
@ooooooooo: Nie wierzę. Nawet jeśli się przepychała (a ponoć się potknęła), to należał jej się KOPNIAK W GŁOWĘ i upadek na schody? Ha tfu.
  • Odpowiedz

11

Czy dorośli rowerzyści powinni znać przepisy ruchu drogowego?

Czy dorośli rowerzyści powinni znać przepisy ruchu drogowego?

Od kilku dni prowadzę stronę z testami wiedzy dla rowerzystów: https://rower.testy.elkares.pl Testy nie są zbiorem przypadkowych pytań. Są wzorowane na testach znanych z egzaminów na prawo jazdy i dotyczą przepisów dla rowerzystów, techniki jazdy rowerem, obsługi roweru i pierwszej pomocy. Od urucho

Aquaman73
z
wykop.pl
dodany: 11.06.2026, 10:05:20
  • 56
  • #
    rower
  • #
    przepisydrogowe
  • #
    rowerzysta
  • #
    piesi
  • #
    wypadkidrogowe
  • #
    bezpieczenstworuchudrogowego
mnemonk
mnemonk 11.06.2026, 13:09:54 via Wykop
  • 0
Mam PJ, jeżdżę też rowerem. 42/80. Nie wiem czego to ma dowodzić, pytania były trudne.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jmuhha
jmuhha
11.06.2026, 05:08:45
  • 778
Wytłumaczy mi ktoś po co?
jmuhha - Wytłumaczy mi ktoś po co?

źródło: 1000008417

Pobierz
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mnemonk
mnemonk 11.06.2026, 09:46:19 via Wykop
  • 0
@bakter: W Wilnie, w komentarzach jest lokalizacja.
  • Odpowiedz
Famine
Famine
10.06.2026, 04:34:40
  • 697
Takie nocne przemyślenia:

Dla pani Anety są urlop menstruacyjny, praca do 60. roku życia i wyjazd do Hiszpanii w razie W. Dla ciebie, Panie Areczku, są z-------l do 65. roku życia, wyśmiewanie lub deprecjonowanie twoich problemów i umieranie w Przesmyku Suwalskim za ludzi, którzy mają ciebie za nic.

#niebieskiepaski #polska #przemyslenia
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mnemonk
mnemonk 10.06.2026, 09:18:55 via Wykop
  • 2
@Famine: A przypomnisz kto chce wysyłać polskich mężczyzn na front, robić obowiązkową służbę wojskową tylko dla mężczyzn i nie chce zrównywać wieku emerytalnego dla obu płci? I gdzie niby w prawie pracy jest umiejscowiony ten urlop menstruacyjny?
  • Odpowiedz
mnemonk
mnemonk 10.06.2026, 09:32:56 via Wykop
  • 2
@Famine: No, czyli Polska i Polacy nie są gotowi na prawdziwą równość, skoro ciągle poparcie mają partie, które mają w dupie tak ważne tematy. Z kim bym nie rozmawiała, to o temat wyrównania wieku emerytalnego prowadzi do kłótni, bo większość kobiet i mężczyzn broni tej obecnej, tragicznej nierówności.
A o dodatkowych świadczeniach poza kodeksem pracy decyduje jedynie pracodawca. To miej pretensje do konkretnej firmy, która "dyskryminuje" i daje kobietom dodatkowe
  • Odpowiedz
mnemonk
mnemonk 10.06.2026, 09:46:10 via Wykop
  • 2
@Famine: To pisz konkretnie, o co ci chodzi, że chodzi o ten jeden przypadek, a nie tworzysz chochoły. Czy z tego precedensu coś konkretnego wynika? Ile kobiet zatrudnia OHP, w sensie ilu osób dotyczy ten przywilej?
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
08.06.2026, 20:55:00
  • 2
✨️ Dlaczego Polacy nie uśmiechają się? Ⓘ
Czemu w Polsce ludzie się nie uśmiechają? Wróciłem z pobytu w USA i idę do skepu, apteki w Polsce i ludzie kamienna twarz i odpowiadają jakby byli za kare. To samo jak zagaduje kogoś na przystanku o rzecz w sumie dotyczącą autobusu to przerażeni że wgl ktoś od nich coś chce. Co się dzieje w tej Polsce? Jakaś żałoba narodowa była że wszyscy chodzą jak zombie?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mnemonk
mnemonk 08.06.2026, 22:42:01 via Wykop
  • 2
@mirko_anonim: Ale czego oczekujesz? Każdy jest zajęty swoimi sprawami, a nie ludźmi dookoła. Pierwszy raz jesteś tutaj?
  • Odpowiedz
mnemonk
mnemonk 09.06.2026, 14:13:29 via Wykop
  • 1
@TytanowyOdpyt: Mieszkam w Polsce całe życie i zwykle wszyscy są mili i uprzejmi, jak kogoś o coś zaczepić. W Czechach więcej gburów spotkałam. Ja bym nie generalizowała.
  • Odpowiedz

28

Dlaczego russka armia nie chce już wygrać wojny?

Dlaczego russka armia nie chce już wygrać wojny?

"Jaka piękna katastrofa" dla ruskiej armii zmienia się w świetny biznes dla ruskich elit. I dlaczego im gorzej idzie na froncie, tym lepiej idzie Specjalnej Operacji Korupcyjnej.

BArtus
z
youtube.com
dodany: 09.06.2026, 05:42:09
  • 9
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojsko
  • #
    korupcja
  • #
    rosjawstajezkolan
mnemonk
mnemonk 09.06.2026, 05:59:31 via Wykop
  • 3
@epicentrum_chaosu: Ale co to ma wspólnego z tematem pod którym się wypowiadasz?
mnemonk
mnemonk 09.06.2026, 09:55:06 via Wykop
  • 3
@epicentrum_chaosu: A w jaki sposób można zakończyć wojnę od strony ukraińskiej i Zelenskiego?

76

Vance wściekły na "europejskie elity". Obwinił je o śmierć polskiego studenta

Vance wściekły na "europejskie elity". Obwinił je o śmierć polskiego studenta

Powinien wciąż żyć, i żyłby, gdyby ostatnie kilka pokoleń europejskich elit stanęło twardo przeciwko polityce samonienawiści i masowej inwazji migrantów, z których wielu gardzi Zachodem i ludźmi, którzy go kochają" - ocenił wiceprezydent Stanów Zjednoczonych

etepetete
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 05.06.2026, 22:05:20
  • 22
  • #
    emigracja
  • #
    polityka
  • #
    ciekawostki
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    wiadomosci
mnemonk
mnemonk 06.06.2026, 08:13:01 via Wykop
  • 1
Po raz kolejny intryguje mnie czemu ten gość interesuje się innymi i ich poucza, a u siebie ma ogromny bałagan i go nie sprząta.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2

Oby ten kamyk poruszył lawinę a jego śmierć nie poszła na darmo.

Oby ten kamyk poruszył lawinę a jego śmierć nie poszła na darmo.

Wiceprezydent USA J.D. Vance oświadczył w mediach społecznościowych, że śmierć Henry'ego Nowaka w Wielkiej Brytanii jest

wesolymarcin
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 06.06.2026, 05:35:59
  • 2
  • #
    usa
  • #
    polska
  • #
    trump
  • #
    anglia
  • #
    ciekawostki
  • #
    londyn
mnemonk
mnemonk 06.06.2026, 07:12:02 via Wykop
  • -3
A co go to obchodzi? Niech się zajmie porządkiem u siebie.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pepopek
pepopek
pepopek
27.05.2026, 08:22:24
  • 216
#polityka #pelczynskanalecz #polska2050 #wiekemerytalny

Dla tego narodu nie ma nadziei, Pełczyńska mówiąca o absolutnej konieczności zrównania wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn, a w komentarzach czysta sraka i festiwal nienawiści Januszy i Grażyn
pepopek - #polityka #pelczynskanalecz #polska2050 #wiekemerytalny

Dla tego narodu ni...

źródło: image

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mnemonk
mnemonk 27.05.2026, 14:19:28 via Wykop
  • 0
@pepopek: Te komentarze to nie boty, rozmawiałam z rodzicami, którzy są na emeryturze (stosunkowo od niedawna), to mówią dokładnie to samo, a fb nawet nie używają...
  • Odpowiedz
szurszur
szurszur
25.05.2026, 18:32:00
  • 158
Nie żyje rosyjska żona tego Polaka Jerzego Tyca uhonorowanego medalem od Szojgu za renowację pomników. Tyc w 2025 poszedł walczyć po stronie Rosji w agresji na Ukrainę i po iluś tam tygodniach już nie żył. Po kilku miesiącach odnaleziono ciało.
Kobieta pojechała sobie ze znajomymi na wycieczkę do Osetii. Kilka dni temu przechodzili przez mostek linowy nad rwącą rzeką i wtedy jeden z kolegów dla żartu zakołysał mostem. Kobieta wpadła do nurtu
szurszur - Nie żyje rosyjska żona tego Polaka Jerzego Tyca uhonorowanego  medalem od ...

źródło: dawadwzwy-1

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mnemonk
mnemonk 25.05.2026, 18:45:15 via Wykop
  • 4
@szurszur: Na Reddit widziałam film jak wpadają do wody.
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
25.05.2026, 03:09:22
  • 901
Mega_Smieszek

źródło: 1000016444

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mnemonk
mnemonk 25.05.2026, 07:30:36 via Wykop
  • 1
@Saly: Zapraszam do Wrocławia
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

I G

  • :)
  • Wrocław

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 27.01.2022

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 30.01.2019

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 18.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 09.07.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 10.02.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking