nie wiem juz jak mam pisac te podsumowania, moderacja mnie przesladuje, napisze czlowiek ze gruube to glupie i juz kasują
prawdopdoobnie moderacja jest w 3 klasie otylosci i zamiast chudnac to zrą jak swinie i nie mozna ich nawet za to j---c bo moderacja
Ehh bez sensu to życie
W












Podsumowania nie będzie
Nie chce mi się bo wiecie co? Grubasom się nie chce odchudzać
Nie chce mi się znowu czytać ze z-----i no spotkali się ze znajomymi i żarli jak świnie
Bo grubasy nie potrafią zjeść jak człowiek
źródło: file_0000000082f871f59633778f7e6aa4e9
Pobierz