Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko179
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Zimnyy
Zimnyy

Zimnyy

Dołączył 9 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3608
  • Znaleziska 3267
  • Mikroblog 341
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1

474

Szkoła luksusu i pogardy, czyli żeński redpill pierze mózgi kobietom(ANALIZA)

Pamiętacie słynne amerykańskie podcasterki tłumaczące, że facet bez 100k na koncie miesięcznie to podczłowiek? Ten rak oficjalnie zaszczepił się w Polsce, a algorytmy mediów społecznościowych pompują to do głów młodym dziewczynom na masową skalę.Podrzucam świetny materiał od @diendris

Swiezyy
z
wykop.pl
dodany: 08.06.2026, 12:49:57
  • 229
  • #
    redpill
  • #
    blackpill
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    p0lka
  • #
    diendris
  • #
    randki
Zimnyy
Zimnyy
Zimnyy 09.06.2026, 04:57:28 via Wykop
  • 10
@Arivederczi: what?! xD nie wiem jakim jesteś mężczyzną (o ile, bo chyba fejk różowy) lub jakich mężczyzn znasz. Bo w moim otoczeniu często mężczyzna domowe obowiązki wypełnia na podobnym poziomie lub wyższym niż jego kobieta, a z seksem też raczej problemów nie ma :) Patrząc na siebie, gdzie w kuchni ogarniam mocno (gotuję 80% obiadów w chacie), żona nigdy nie umyła okien ani podłogi, bo ja to robię, a z
Zimnyy
Zimnyy
Zimnyy 09.06.2026, 05:05:21 via Wykop
  • 12
@Arivederczi: serio, to że jesteś nieudacznikiem nie znaczy że każdy facet taki jest ;)
Lolenson1888
Lolenson1888
08.06.2026, 04:59:19
  • 1086
Poza Warszawą i okolicami prawie nikt nie wie co to znaczy. Świat i ludzie xD
#mapy #mapporn #warszawa
Lolenson1888 - Poza Warszawą i okolicami prawie nikt nie wie co to znaczy. Świat i lu...

źródło: image_picker_E9D1C6CA-73D5-4DD8-BF54-F59306CCF50D-13209-000003AE9D9EB0CE

Pobierz
  • 349
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zimnyy
Zimnyy
Zimnyy 09.06.2026, 04:45:20 via Wykop
  • 0
@Lolenson1888: nie no k---a, to trzeba mieć popalone styki, żeby mówić "świat i ludzie" jako synonim "wystarczająco". Jeszcze na "dużo aż do przesady" to znam "aż świat". Np. "Na przyjęciu było tyle jedzenia, że aż świat!". Ale k---a "świat i ludzie"? Bójcie się Boga :D
  • Odpowiedz

45

Tym manewrem zabił dwie osoby

Do tragicznego zdarzenia doszło w weekend w Ząbkach po tym, jak 37-letni obywatel Turcji niespodziewanie zjechał przez trzy pasy, żeby skręcić w lewo...

ono6767
z
polsatnews.pl
dodany: 08.06.2026, 02:11:00
  • 19
  • #
    warszawa
  • #
    polska
  • #
    samochody
  • #
    polskiedrogi
  • #
    motoryzacja
Zimnyy
Zimnyy
Zimnyy 08.06.2026, 07:39:14 via Wykop
  • 6
Turek bezdyskusyjnie winny, ale kierowca Audi grzał dosyć mocno na skrzyżowaniu.
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wiktor-wkpl
wiktor-wkpl
04.06.2026, 12:32:58
  • 3516
#mecz #pilkanozna #mundial #mundial2026 #sport

NIE PATRZ NA JPG PRZED PRZECZYTANIEM!

Do rozpoczęcia Mundialu pozostał równy tydzień. Z racji, że będzie to turniej bez Reprezentacji Polski dla wielu z nas te mistrzostwa delikatnie straciły urok pod względem kibicowskim. Sam nie bardzo wiem komu kibicować i pomyślałem, że wielu z Was ma podobny problem.
Tak więc spróbujmy sobie urozmaicić to piłkarskie święto.
wiktor-wkpl - #mecz #pilkanozna #mundial #mundial2026 #sport 

NIE PATRZ NA JPG PRZED...

źródło: 7602

Pobierz
  • 253
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zimnyy
Zimnyy
Zimnyy 05.06.2026, 07:08:28 via Wykop
  • 1
Iran xD
  • Odpowiedz

2359

Polska firma wyrzucona z inwestycji we Lwowie. "To kradzież w biały dzień"

Miasto Lwów wyrzuciło polskiego wykonawcę Control Process z budowy, choć ten robił wszystko zgodnie z kontraktem i wygrał wszystkie sprawy przed międzynarodowymi sądami. Miasto nie dopuszcza go nawet do pozostawionego na terenie budowy sprzętu o wartości prawie 10 mln euro

ScypioAfricanus
z
businessinsider.com.pl
dodany: 01.06.2026, 20:45:31
  • 288
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    biznes
  • #
    gospodarka
  • #
    afera
Zimnyy
Zimnyy
Zimnyy 02.06.2026, 05:26:41 via Wykop
  • -1
@MadmaxPL: masz plusa, ale zacznij do cholery używać znaków interpunkcyjnych... (╯°□°)╯︵ ┻━┻

934

Znany prawnik nie wytrzymał. Działali na czarno, a teraz chcą opieki państwa

Znany prawnik nie wytrzymał. Działali na czarno, a teraz chcą opieki państwa

Rząd przyjął projekt ustawy, dzięki której państwo będzie dopłacać artystom do ZUS

starnak
z
bezprawnik.pl
dodany: 30.05.2026, 05:50:19
  • 172
  • #
    polska
  • #
    prawnik
  • #
    artysci
  • #
    budzetpanstwa
Zimnyy
Zimnyy
Zimnyy 30.05.2026, 09:16:27 via Android
  • 2
@solarris: przeliczą się tak samo jak z Rafałkiem i referendum w Krakowie :)

2608

Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa

Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa

Streamer apeluje do rządu i prezydenta o refundację terapii dla dzieci z DMD. Żadnej refundacji jednak nie będzie. Chodzi o amerykański lek Elevidys, który NIE został dopuszczony w Europie. Powód? Wykazano, że właściwie nie działa. Lek dla 1 dziecka kosztuje ok. 3 mln dolarów.

okoboji
z
glamrap.pl
dodany: 27.05.2026, 19:30:02
  • 545
  • #
    latwogang
  • #
    zdrowie
  • #
    pieniadze
  • #
    ciekawostki
  • #
    afera
  • #
    polskiyoutube
Zimnyy
Zimnyy
Zimnyy 28.05.2026, 05:29:30 via Wykop
  • -7
@meinteil: Spałeś przez ostatnie 1.5 miesiąca? Bo ciężko mi uwierzyć, że nie słyszałeś o zbiórce podczas 9-dniowego streama, która pobiła kwotą WOŚP i przy okazji rekord Guinessa

614

Ferrari poszło drogą Jaguara? Akcje lecą w dół po premierze elektryka

Ferrari poszło drogą Jaguara? Akcje lecą w dół po premierze elektryka

Premiera pierwszego w pełni elektrycznego Ferrari miała być historycznym momentem dla włoskiej marki. Zamiast zachwytów pojawiły się jednak porównania do jednej z najbardziej kontrowersyjnych premier ostatnich lat. Nowy model Luce już teraz zestawiany jest z Jaguarem Type 0

ochucki
z
ithardware.pl
dodany: 26.05.2026, 19:51:05
  • 241
  • #
    ferrari
  • #
    samochody
  • #
    italiancars
  • #
    motoryzacja
  • #
    gielda
  • #
    elektryki
Zimnyy
Zimnyy
Zimnyy 27.05.2026, 14:32:06 via Wykop
  • 3
@fotiks1984: Jaguar aktualnie nie produkuje ŻADNEGO samochodu, stwierdził, że zrobi nowy i będzie to nowy rozdział... Wypuścił reklamę, gdzie kolorowi ludzie, kolorowo ubrani sobie chodzą.

https://www.youtube.com/watch?v=rLtFIrqhfng
Zimnyy - @fotiks1984: Jaguar aktualnie nie produkuje ŻADNEGO samochodu, stwierdził, ż...
Zimnyy
Zimnyy
Zimnyy 27.05.2026, 14:33:36 via Wykop
  • 2
to wnętrze jeszcze by mnie mogło czymś przekonać. Jest minimalistyczne i ma kilka fajnych nawiązań do kultowych modeli. Natomiast z zewnątrz wygląda jak skrzyżowanie mercedesa EQS z Multiplą i Citroenem Cactus
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

514

Ograniczenie konsumpcji prowadzi do wolności

Ograniczenie konsumpcji prowadzi do wolności

Tomek Kopyra brutalnie o dzisiejszym konsumpcjonizmie.

SoLUffka
z
youtube.com
dodany: 26.05.2026, 15:12:08
  • 191
  • #
    tomekkopyrazblogublogkopyracom
  • #
    kopyra
  • #
    praca
  • #
    pracbaza
  • #
    korposwiat
  • #
    pieniadze
Zimnyy
Zimnyy
Zimnyy 27.05.2026, 08:59:49 via Wykop
  • 1
@NaMoment: No ja tak mam, że dużo zacząłem zarabiać, ale też dużo przewaliłem, bo w domu niby biedy nie było, ale też się nie przelewało. Pieniądze z osiemnastki poszły na prawko, jeszcze musiałem w wakacje iść do pracy, bo nie starczyło. Od 16-go roku życia każde wakacje pracowałem. Pierwszy samochód kupiłem w wieku 26 lat, bo nie było na to hajsu. "Niestety" jestem motoryzacyjnym freakiem i na fury sporo przepuściłem,

762

Czy łatwo gang chce wyciągnąć pieniądze podatników na lek który nie działa?

Czy łatwo gang chce wyciągnąć pieniądze podatników na lek który nie działa?

Lek na który zbierają to Elevidys Tutaj OFICJALNY CYCTAT Z DOKUMENTU EUROPEJSKIEJ AGENCJI MEDYCZNEJ "Różnica w zmianie wyników w skali NSAA między dwiema grupami wyniosła 0,65 w 34-stopniowej skali i nie była istotna statystycznie, co oznacza, że mogła wynikać z przypadku."

Ryzcel
z
instagram.com
dodany: 26.05.2026, 15:51:46
  • 174
  • #
    latwogang
  • #
    wykop
  • #
    afera
Zimnyy
Zimnyy
Zimnyy 27.05.2026, 06:23:48 via Wykop
  • 26
@Snuq: no ale w Polsce nie można nic skrytykować, bo "dobrze robi". Też uważam, że mógłby na chłodno oceniać sytuację.

832

Już co dziesiąty polski podatnik wpada w drugi próg PIT. Zamrożenie kością niezg

Już co dziesiąty polski podatnik wpada w drugi próg PIT. Zamrożenie kością niezg

32-procentową stawkę podatku płaci już co dziesiąty podatnik PIT wynika z danych Ministerstwa Finansów. To efekt zamrożenia progu podatkowego, o co trwa już spór w koalicji rządowej.

matelusz
z
pb.pl
dodany: 26.05.2026, 10:31:22
  • 202
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
  • #
    polska
  • #
    podatki
Zimnyy
Zimnyy
Zimnyy 27.05.2026, 05:13:23 via Wykop
  • 1
@the_good_guy: wtedy zniosą pierwszy xD

481

Masowa IMIGRACJA KOLUMBIJCZYKÓW do POLSKI

Masowa IMIGRACJA KOLUMBIJCZYKÓW do POLSKI

,,POLSKA to RAJ na Ziemi

admin-adsaDASD
z
youtube.com
dodany: 25.05.2026, 12:57:37
  • 92
  • #
    polska
  • #
    imigranci
  • #
    kolumbia
Zimnyy
Zimnyy
Zimnyy 26.05.2026, 11:01:48 via Wykop
  • 0
@haohao: o dziwo u mnie całkiem sporo par z Kolumbii.
lyncz
lyncz
lyncz
15.05.2026, 17:25:41
  • 916
TL;DR:
Pamiętacie moją nówkę sztukę Konę, która zdechła po 700 km, a krakowskie ASO potrzebowało 2 tygodni na ściągnięcie akumulatora? Dziś rano zadzwonili: "Naprawione, można odbierać!". Urwałem się z roboty, przedzierałem przez zakorkowany Kraków ponad godzinę. Odbieram auto, wyjeżdżam za bramę serwisu i... na deskę wjeżdża czerwona ikona braku ładowania xD. Wrócili do punktu wyjścia. Rzuciłem im kluczykami na blat, zrównałem ich procedury z ziemią i zostawiłem tam ten złom.

​Wersja dla koneserów korpo-absurdu:
​Mirki,
  • 162
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zimnyy
Zimnyy
Zimnyy 22.05.2026, 08:23:52 via Wykop
  • 0
Ten sam tiguan - znowu skrzynia (btw dq500 to problematyczna skrzynia). Jeden raz. Wymienili olej, coś tam w sterowniku. Dalej. Znowu sorzęgła (po dwóch tysiącach km xd z czego 100km to jazda do aso). Znowu to samo tylko tym razem napisałem w kwitach że nie odbieram bez zrobionej zbieżności. To samo! Oddałem. Miesiąc, drugi… dzwonię… diagnozujemy… trzeci… diagnozujemy… czwarty… piąty… diagnozujemy… po pół roku frajera oddałem


@congobongo: z ciekawości -
  • Odpowiedz
Zimnyy
Zimnyy
Zimnyy 22.05.2026, 08:52:45 via Wykop
  • 0
@congobongo: ja mam Stelvio, w prawdzie używkę i złego słowa nie powiem. Jak Cię SUV nie ziębi, to Quadrifoglio ma Q4. Jak na SUVa prowadzi się wyśmienicie. W zakręty wgryza się aż miło. Porównując do konkurencji, to nie waży dużo, bo 2.0 ma 1650kg. Jak latasz dużo tras z prędkościami 160+ no to już SUV bez sensu, bo spala w ciul i słychać jednak to powietrze.
  • Odpowiedz
Zimnyy
Zimnyy
Zimnyy 22.05.2026, 09:11:54 via Wykop
  • 0
@congobongo: Moim zdaniem Alfy na tej platformie są typowymi wozami dla petrolheadów :) Same założenia już o tym świadczą - jak najlepszy rozkład masy, silnik mocno cofnięty do kabiny (cały za przednią osią), domyślnie napęd na tył, karbonowy wał napędowy (w każdej wersji), zajebista skrzynia ZF 8hp (ta co w BMW). Do tego wielkie, aluminowe łopaty. Jedynie czego brakuje, to wyłączenia kontroli trakcji, ale da się to obejść selektorem trybów
  • Odpowiedz

531

jak można dopuścić do seryjnej produkcji takie urządzenie? #sprzęgło #aso #synch

jak można dopuścić do seryjnej produkcji takie urządzenie? #sprzęgło #aso #synch

Wada produkcyjna czy gość nie wie, co mówi? I gdzie są instytucje odpowiadające za ochronę konsumentów?

ken-wawa
z
youtube.com
dodany: 21.05.2026, 16:15:05
  • 138
  • #
    samochody
  • #
    ciekawostki
  • #
    motoryzacja
  • #
    prawo
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    panstwozdykty
Zimnyy
Zimnyy
Zimnyy 22.05.2026, 08:27:27 via Wykop
  • 2
@congobongo: cvt czy e-cvt w toyocie? We wszystkich hybrydach masz e-ctv, czyli planetarkę, która właściwie ciężko żeby się z-----a...

306

Hakerzy twierdzą, że ukradli 8 TB danych Apple, Nvidia i Google

Hakerzy twierdzą, że ukradli 8 TB danych Apple, Nvidia i Google

Foxconn, największy producent elektroniki na świecie i główny partner Apple, potwierdził atak ransomware na część swoich fabryk w Ameryce Północnej. Na liście mają być m.in. Apple, Nvidia, Google, Intel i Dell.

m1ck
z
techcrunch.com
dodany: 16.05.2026, 15:21:07
  • 39
  • #
    cyberbezpieczenstwo
  • #
    cybersec
  • #
    ransomware
  • #
    apple
  • #
    nvidia
  • #
    google
Zimnyy
Zimnyy
Zimnyy 17.05.2026, 15:26:23 via Android
  • 0
To na pewno ma coś wspólnego z ogłoszeniem współpracy Foxconn i Electromobility Poland
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

468

Słynna gdańska radna Sylwia C. chce mediacji z taksówkarzem,

Sylwia C., gdańska radna z ramienia Koalicji Obywatelskiej, chce mediacji z taksówkarzem. To pokłosie afery, w której samorządowczyni obraziła pochodzącego z Ukrainy mężczyznę, a awanturę nagrała kamera w aucie pokrzywdzonego. Sylwia C. usłyszała zarzuty, do których się nie przyznała.

epicentrum_chaosu
z
trojmiasto.pl
dodany: 14.05.2026, 16:54:34
  • 61
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    trojmiasto
Zimnyy
Zimnyy
Zimnyy 15.05.2026, 04:16:06 via Wykop
  • 4
@ChciwyASasin: wygląda jak transwestyta i to jeszcze brzydki.
thorgoth
thorgoth
14.05.2026, 11:21:24
  • 1496
Bardzo ciekawy materiał wideo z komendy we Wrocławiu.

Kierująca pojazdem marki BMW prowadziła auto w bardzo agresywny sposób, nie ustąpiła pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu, jechała pod prąd ulicą jednokierunkową, zmieniała pasy bez użycia kierunkowskazu i ignorowała czerwone światło na sygnalizacji świetlnej.
Podczas tego rajdu została zauważona przez patrol policji, który podjął pościg. Mimo wydawanych przez policjantki wyraźnych sygnałów świetlnych i dźwiękowych, kierująca nie zatrzymała się do kontroli drogowej i kontynuowała jazdę.

W efekcie
thorgoth - Bardzo ciekawy materiał wideo z komendy we Wrocławiu.

Kierująca pojazdem ...
  • 210
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zimnyy
Zimnyy
Zimnyy 15.05.2026, 04:14:22 via Wykop
  • 0
@Bumelante: ubiegłeś mnie. Kobieta vs kobieta to jeszcze sobie poradzi. A niech tam siedzi chłop 1.90m i 100+ wagi, który nie jest ulaną p---ą i obraz może być z goła inny
  • Odpowiedz

334

Miszalski o SCT: Nie zmieni obszaru i norm w Krakowie, nawet kosztem "stołka"

Miszalski o SCT: Nie zmieni obszaru i norm w Krakowie, nawet kosztem "stołka"

Dla przypomnienia, 24 maja jest referendum. Na Prezydencie nie robi wrażenia nowy raport GIOŚ dla Krakowa, który spełnił normy NO2 na wszystkich stacjach pomimo braku SCT w 2025 roku. Istotnych zmian nie zamierza wprowadzać. To może pora postawić kropkę nad "i" i zmienić Miszalskiego?

planarize
z
krknews.pl
dodany: 14.05.2026, 08:28:49
  • 77
  • #
    krakow
  • #
    sct
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
Zimnyy
Zimnyy
Zimnyy 14.05.2026, 11:50:03 via Wykop
  • 4
@Pawel993: ale wiesz, że w Katowicach strefa będzie naprawdę maleńka? Do tego jeśli jesteś mieszkańcem aglomeracji, i masz już samochód niespełniający wymogów, to Cię nie będzie dotyczyć ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

533

U Niemca zestaw panelu z bankiem energii za 3k PLN

U Niemca zestaw panelu z bankiem energii za 3k PLN

Fanatyczne rozwiązanie plug and pluy na balkony albo do offgridowego zadupia

testa_di_moro
z
x.com
dodany: 12.05.2026, 09:59:54
  • 185
  • #
    panelesloneczne
  • #
    offgrid
  • #
    energetyka
  • #
    prad
  • #
    ciekawostkizniemiec
  • #
    ciekawostki
Zimnyy
Zimnyy
Zimnyy 13.05.2026, 05:32:51 via Wykop
  • 0
@JaktologinniepoprawnyWTF: ja mam balkon na południe i latem praktycznie cały czas słońce nadupca.

315

Krążą wokół Kuby jak rekiny. USA powtarzają schemat z Wenezueli i Iranu

Pokaż treści 18+

Krążą wokół Kuby jak rekiny. USA powtarzają schemat z Wenezueli i Iranu

W ostatnim czasie gwałtownie wzrosła liczba amerykańskich lotów rozpoznawczych wokół Kuby, prowadzonych przy użyciu dronów i samolotów załogowych. Podobny schemat miał miejsce przed amerykańskimi operacjami wojskowymi przeciwko Wenezueli i Iranowi.

znin
z
forsal.pl
dodany: 11.05.2026, 11:06:57
  • 60
  • #
    kuba
  • #
    usa
  • #
    wojsko
  • #
    trump
  • #
    swiat
  • #
    ciekawostki
Zimnyy
Zimnyy
Zimnyy 12.05.2026, 11:05:55 via Wykop
  • 0
@subnoise: czym mają to zrobić? xD
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

KM

  • Somalia

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 17.07.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 08.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 23.11.2016

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking