Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
fiutozord

fiutozord

Dołączył 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2587
  • Znaleziska 527
  • Mikroblog 2060
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 7
Nieprzyjaciel_Izraela
Nieprzyjaciel_Izraela
Nieprzyjaciel_Izraela
13.06.2026, 12:23:28
  • 0
Typowa historia: ostatnio przestały mi się podobać już te wszystkie bawary/kałdice/merce i zakochałem się w tej starej japońskiej motoryzacji z duszą! Wiadomo każdy by chciał Supre/R34/R35/RX7/Silvia ale realia są takie że jak nie masz od uja hajsu i własnego garażu to nie ma nawet mowy czegoś takiego posiadać...

No i tutaj uderza rzeczywistość, jaki fajny japoniec jest REALISTYCZNYM wyborem na daily/do zabawy/cruising w nocy, po prostu czysta zabawa z jazdy ale też
Nieprzyjaciel_Izraela - Typowa historia: ostatnio przestały mi się podobać już te wsz...

źródło: 1902628-1-1995-prelude-honda-vtec-megan-racing-coilovers-volk-te37-wheel-color

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fiutozord
fiutozord 14.06.2026, 16:49:33 via Wykop
  • 0
@Nieprzyjaciel_Izraela: mam 350z, pomodzone, jako daily. Insta: citiZ33n. Pytaj co chcesz
  • Odpowiedz
fiutozord
fiutozord 14.06.2026, 14:55:52
  • 8
#f1 obrzydliwe
fiutozord - #f1 obrzydliwe

źródło: 22133

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fiutozord
fiutozord
Autor
14.06.2026, 16:47:51 via Wykop
  • 0
Te klamki w drzwiach gdzie trzeba wszystko rzucic by ją podnieść do zamkniecia kluczem ch wie po co jest 100x gorsze
  • Odpowiedz
kszych
kszych
12.06.2026, 07:52:15
  • 327
Z osiągnięć życiowych - w 1998 roku przeszedłem quake 2 używając tylko klawiatury bo nie wiedziałem że można sterować myszką.

#gry #chwalesie #pcmasterrace #heheszki
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fiutozord
fiutozord 12.06.2026, 19:40:56 via Wykop
  • 0
@kszych: wtedy granie na myszce bylo bez sensu bo pchniecie myszki poruszali postac zamiast podniesc celownik
  • Odpowiedz
fiutozord
fiutozord 08.06.2026, 23:32:25
  • 14
"Z Bottasa powstałeś, w Bottasa się obrócisz"
#f1
fiutozord - "Z Bottasa powstałeś, w Bottasa się obrócisz"
#f1

źródło: 21924

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QRQ
QRQ
08.06.2026, 23:43:09 via Wykop
  • 13
@fiutozord:
QRQ - @fiutozord:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
fornson23
fornson23
09.06.2026, 02:54:13 via Wykop
  • 5
@fiutozord: nie dość, że dotknął nieskalanej ręki Roberta, to jeszcze kask (0:51) Bottasa. Gekon został przeklęty przez bogów F1 na wieki wieków ament.
fornson23 - @fiutozord: nie dość, że dotknął nieskalanej ręki Roberta, to jeszcze kas...
  • Odpowiedz
fiutozord
fiutozord 07.06.2026, 21:02:18
  • 23
#f1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
fiutozord - #f1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 21871

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kimunyest95
kimunyest95
05.06.2026, 06:31:56
  • 43
Zawsze mnie to u Polakow zastanawia, ze co jak co, ale w kwestii motoryzacji to sa chyba najwiekszymi OMNIBUSAMI w galaktyce, majac nedzne doswiadczenie empiryczne. Nie majac zadnej wiedzy lub bardzo ograniczona, sa w stanie niemalze zagryzc kogos w dyskusji, obrazac, dyskredytowac, w oparciu jedynie o zaslyszane historie / wiedze nabyta na uniwersytecie chlopskiego rozumu / lub w nawiazaniu do instytutu danych z d--y (BO IM SIE WYDAJE).

- chlop jezdzi 20 letnim
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fiutozord
fiutozord 05.06.2026, 13:35:23 via Wykop
  • 0
@kimunyest95: na wykopie to samo. Jak ten typ od rx8 co mnie malo nie zagryzl ze te auta sa glosne i robia brap mimo ze debil nie mial katalizatora i nie wie jak brzmi seria
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical
05.06.2026, 06:24:54
  • 19
Mirki co byście zrobili na moim miejscu?

Zaparkowałem specjalnie na samym końcu parkingu, tak by nikt normalny koło mnie się nie wpychał - miejsc było bardzo dużo. Jednak zjawił się on, nie dość że zaparkował bardzo blisko to jeszcze uszkodził mi drzwi (picrel). A w komentarzu sprawca (nie będę wrzucać całego nr rejestracyjnego)

Zostawiłem gościowi kartkę, ale gdy wróciłem nie ma ani kartki ani samochodu typa.
Mam zdjęcia i nr rejestracyjny sprawcy.
Atypical - Mirki co byście zrobili na moim miejscu? 

Zaparkowałem specjalnie na samy...

źródło: 1000027250

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fiutozord
fiutozord 05.06.2026, 13:33:55 via Wykop
  • 0
@Atypical: dkl, kolejny noworudzki cwel
  • Odpowiedz
mlesz
mlesz
05.06.2026, 07:58:45
  • 160
#uk #emigracja
mlesz - #uk #emigracja

źródło: IMG_5899

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fiutozord
fiutozord 05.06.2026, 13:32:16 via Wykop
  • 1
@mlesz: nie no wcale nie ma protestow nic a nic. Siedz w tej swojej p0lske i sklej p---e na tematy o ktorych nie masz pojecia
  • Odpowiedz
PijeWodePoPierogach
PijeWodePoPierogach
PijeWodePoPierogach
03.06.2026, 05:17:24
  • 735
Bo wiecie, to Wy jadąc przepisowo albo zbyt wolno stwarzacie zagrożenie na drodze( ͡° ͜ʖ ͡°) Pewnie właśnie ktoś za wolno w niego wjechał( ͡° ͜ʖ ͡°) Albo ktoś mu słup na drodze postawił...
#motoryzacja #samochody #polskiedrogi
PijeWodePoPierogach - Bo wiecie, to Wy jadąc przepisowo albo zbyt wolno stwarzacie za...

źródło: IMG_20260602_230338

Pobierz
  • 132
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fiutozord
fiutozord 03.06.2026, 11:21:36 via Wykop
  • 0
@PijeWodePoPierogach: p---a nie kierowca. Tyle w temacie. A polskie grupy nissanow, czy to gtr czy z czy cokolwiek podobnego to kopalnia zjebow co obciagna zeby zaplacic 2zl mniej za cześć
  • Odpowiedz
qoop
qoop
26.05.2026, 04:41:09
  • 459
#krakow #bekazzydow #heheszki #rzymianie #zydkrecikorba
qoop - #krakow #bekazzydow #heheszki #rzymianie #zydkrecikorba

źródło: temp_file5178889821147590075

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fiutozord
fiutozord 26.05.2026, 11:14:16 via Wykop
  • 6
@BlogoslawionyTwarozyc: xd pokaz mi pracujacego zyda
  • Odpowiedz

15

RIESE: NAUKOWCY SZUKAJĄ MASOWYCH GROBÓW. TE BADANIA MOGĄ ZMIENIĆ HISTORIĘ

RIESE: NAUKOWCY SZUKAJĄ MASOWYCH GROBÓW. TE BADANIA MOGĄ ZMIENIĆ HISTORIĘ

Czy w Górach Sowich istnieją nieodkryte masowe groby więźniów kompleksu Riese? Międzynarodowy zespół naukowców z Polski i Czech prowadzi przełomowe badania w Kolcach miejscu, które może skrywać jedną z największych tajemnic II wojny światowej. W tym materiale: - tajemniczy cmentarz pozoracyjny -

Justyna_HiHistory
z
youtube.com
dodany: 17.05.2026, 07:50:09
  • 3
  • #
    riese
  • #
    hihistory
  • #
    lamparska
  • #
    iiwojnaswiatowa
  • #
    ofiarywojny
  • #
    cmenatrz
fiutozord
fiutozord 17.05.2026, 11:20:50 via Wykop
  • -6
Nie ma zadnych grobow bo to byly obozy pracy a nie do mordowania to raz. A dwa to skonczcie z tymi kretyńskimi filmikami bo 30 lat żyłem obok tego miejsca i nigdy nikt niczego tam nie znalazl ani nie szukal wiec skonczcie robic sztuczne sensacje
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1214

Youtuberzy bojkotują drukarki Bambu. Społeczność open source rusza do ofensywy

Youtuberzy bojkotują drukarki Bambu. Społeczność open source rusza do ofensywy

Sprawa zaczęła się od małego projektu open source, który przywracał funkcje usunięte przez firmę w jednej z aktualizacji. Reakcja Bambu Lab, próba zablokowania tego projektu, wywołała efekt Streisand. Społeczność programistów zjednoczyła się wokół twórcy modyfikacji

ochucki
z
ithardware.pl
dodany: 14.05.2026, 15:44:48
  • 128
  • #
    drukarki3d
  • #
    bambulab
  • #
    opensource
  • #
    afera
  • #
    youtube
  • #
    software
fiutozord
fiutozord 15.05.2026, 15:21:06 via Wykop
  • -1
@Hirunkan:
"Co ma Bambu czego nie mają drukarki konkurencji w przypadku użytku domowego?"

To, że działa.
fiutozord
fiutozord 15.05.2026, 15:21:40 via Wykop
  • -2
To se bojkotujcie i wracajcie użerać sie z gownem od creality
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

CzekoDonut
CzekoDonut
11.05.2026, 18:28:17
  • 1559
Znasz ten produkt - plusujesz, dzieciaki d--a cicho.

#humorobrazkowy #heheszki
CzekoDonut - Znasz ten produkt - plusujesz, dzieciaki d--a cicho.

#humorobrazkowy #h...

źródło: gumczi_kulczi

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fiutozord
fiutozord 11.05.2026, 23:03:42 via Wykop
  • 1
@CzekoDonut: ma pani rozmienić sto złotych? Nie? To po proszę gumę kulkę
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
04.05.2026, 05:55:34
  • 242
prawacy powielają zdjęcie wygenerenowane przez AI byle tylko podtrzymać teorię spiskową o "morderstwie" Litewki - wystarczy spojrzeć na znaki drogowe, które są po niewłaściwej stronie drogi
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
splinter96 - prawacy powielają zdjęcie wygenerenowane przez AI byle tylko podtrzymać ...

źródło: 1000026688

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fiutozord
fiutozord 04.05.2026, 11:13:06 via Wykop
  • 0
@splinter96: najlepsze ze na tym zdjeciu to nawet nie jest colt
  • Odpowiedz

387

OrcaSlicer-BambuLab projekt zamknięty

W świecie druku 3D zawrzało po tym, jak firma Bambu Lab zmusiła polskiego programistę, Pawła Jarczaka, do zamknięcia jego projektu OrcaSlicer-BambuLab.

jeanpaul
z
forum.bambulab.com
dodany: 03.05.2026, 12:18:09
  • 132
  • #
    druk3d
  • #
    orcaslicer
  • #
    opensource
fiutozord
fiutozord 04.05.2026, 11:09:05 via Wykop
  • 1
@bialy100k: po prostu kup jakies bambu, byle nie creality
fiutozord
fiutozord 04.05.2026, 11:09:37 via Wykop
  • -2
@JestemKaspi: i niech monopolizuja. Ich sprzet przynajmniej robi to co powinien, w przeciwieństwie do creality
RadioaktywnyBorsuk
RadioaktywnyBorsuk
14.04.2026, 10:53:30
  • 0
Jak oceniacie wrażenia z GT7 na PSVR2, ale na padzie? I oglnie grę na padzie? Mam dostęp do VR od znajomego i w sumie pościgałbym się, ale nie chce inwestować kilka tys w kierownicę i fotel.
#ps5 #gt7 #granturismo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fiutozord
fiutozord 14.04.2026, 18:01:12 via Wykop
  • 2
@RadioaktywnyBorsuk: gra się zajebiscie, a mam porownanie bo grałem wcześniej na kierownicy
  • Odpowiedz
fiutozord
fiutozord 17.04.2026, 12:38:30 via Wykop
  • 0
@oscarwilde666: na vr1 mialem rozmyty bo jest niska rozdzielczość. Na vr2 powinno byc ok, chociaz renderowanie troche lezy. Probowales oddalic/przyblizyc szkla? Tam jest taka regulacja i wydaje mi sie ze to to, ew po prostu wytrzyj porzadnie tecznikiem papierowy i plynem do szyb
  • Odpowiedz
fiutozord
fiutozord 02.04.2026, 19:45:28
  • 12
#2137
fiutozord - #2137

źródło: 7e8aeb745efcc16e153c95f64370ae4a71dd669986a628314b63f7b0213e7ea4,w800

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fiutozord
fiutozord 02.04.2026, 19:43:49
  • 18
#2137
fiutozord - #2137

źródło: comment_1641242001Nm4QLpc6GkirCXby8iNgQf,w400

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking