Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko135
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Ariel1990lbn
Ariel1990lbn

Ariel1990lbn

Dołączył 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1007
  • Znaleziska 239
  • Mikroblog 768
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 6

1096

Radny KO Konrad Wcisło kłamał. Nie ma i nigdy nie miał karty inwalidzkiej

Radny KO Konrad Wcisło kłamał. Nie ma i nigdy nie miał karty inwalidzkiej

Nowe fakty ws. radnego KO z Lublina, który zajął niebieską kopertę. Konrad Wcisło twierdził, że posłużył się kartą ojca przez pomyłkę, bo ma własną. Śledztwo Jawnego Lublina wykazało, że polityk kłamał. Nie posiada takiego dokumentu, a wniosek o niego złożył dopiero... 10 dni po wybuchu afery.

jawnylublin
z
jawnylublin.pl
dodany: przedwczoraj, 08:41:07
  • 79
  • #
    lublin
  • #
    polityka
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    afera
  • #
    samochody
  • #
    polska
Ariel1990lbn
Ariel1990lbn
Ariel1990lbn przedwczoraj, 11:56:53 via Wykop
  • 4
Klan Wcisłów jest bardzo mocny "lubiany" w Lublinie.
Pamiętam jak Marta Wcisło przed wyborami w 2023 oplakatowała cały Lublin, jak to ona bardzo chce być w Sejmie dla Lublina, jeździł nawet jakiś samochód odtwarzający jej nagranie z głośnika, no gdzie byś nie poszedł w Lublinie to widziałeś ten blond warkocz xD Dostała się. Za pół roku poszła do Parlamentu Europejskiego, już walka w Sejmie o Lublin nie była taka ważna. Znowu całe
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

430

Byli prezydenci Ukrainy zrzekli się Orderów Orła Białego.

Byli prezydenci Ukrainy zrzekli się Orderów Orła Białego.

Byli prezydenci Ukrainy - Leonid Kuczma i Wiktor Juszczenko - zrzekli się Orderu Orła Białego.

Dentoray
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 20.06.2026, 19:13:54
  • 260
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    wydarzenia
Ariel1990lbn
Ariel1990lbn
Ariel1990lbn 21.06.2026, 12:14:36 via Wykop
  • 1
@szyp: ciekawe kiedy ta odbudowa będzie, bo na razie trwa tam wojna i nie zanosi się na jej koniec. Jeszcze gdy były dobre relacje Ukraińcy nam wciskali odbudowę Donbasu, który jest dla nich przecież definitywnie stracony. Moglibyśmy postawić pomnik Bandery w centrum Warszawy, a Ukraińcy by nam i tak pluli w twarz.
Ariel1990lbn
Ariel1990lbn
Ariel1990lbn 22.06.2026, 15:48:23 via Wykop
  • -1
@szyp: No i widzisz, sam sobie przeczysz. Wojna to biznes, więc sprawy takie jak ordery nie powinny mieć wpływu na politykę gospodarczą Ukrainy.
I przypomnę raz jeszcze, że Ukraińcy chcieli nam obiecać odbudowę Donbasu, czyli gruszki na wierzbie, w chwili, gdy nasze relacje były bardzo dobre. Sam się plączesz.
DanielPlainview
DanielPlainview
20.06.2026, 09:14:18
  • 391
Nawrocki musiał jak najszybciej zadziałać, bo nie może być tak że konferencja o odbudowie Ukrainy, której gospodarzem będzie Tusk zakończy się sukcesem Polski
#polska #ukraina #wojna #gospodarka #polityka #bekazpisu
DanielPlainview - Nawrocki musiał jak najszybciej zadziałać, bo nie może być tak że k...

źródło: 69ce77f15ccd47cac59e5b07_urc-2026-logo-actual-768x193

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ariel1990lbn
Ariel1990lbn
Ariel1990lbn 20.06.2026, 19:43:45 via Wykop
  • 0
@DanielPlainview: Trochę dziwny temat konferencji , odbudowa kraju regularnie niszczonego przez Rosję w wojnie, której końca nie widać. Takie obiecywanie Niderlandów.
  • Odpowiedz
Jabby
Jabby
20.06.2026, 05:50:38
  • 589
Ale jak to? Przecież Batyr jest ŚCIGANY przez Rosję. Co to za chwalenie naszego Ryczącego Kibola?

#bekazpisu #rosja #ukraina #wojna #polityka
Jabby - Ale jak to? Przecież Batyr jest ŚCIGANY przez Rosję. Co to za chwalenie nasze...

źródło: 176d38585ab444cbba5aab1c6e2afd38

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ariel1990lbn
Ariel1990lbn
Ariel1990lbn 20.06.2026, 09:33:58 via Wykop
  • 3
@Jabby: Nikt nie przyczynił się tak do pogorszenia relacji polsko-ukraińskich, jak Wołodymyr Zełenski.
  • Odpowiedz
Ariel1990lbn
Ariel1990lbn
Ariel1990lbn 19.06.2026, 20:04:34
  • 29
Dziś chyba po raz pierwszy od bardzo dawna przedstawiciel polskich władz, odbierając order Zełenskiemu, pokazał, że Polakom nie można bez konsekwencji pluć w mordę. Smutne, że dopiero teraz trafił się taki polityk.

#wojna #rosja #ukraina #nawrocki #polityka
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ariel1990lbn
Ariel1990lbn
Ariel1990lbn
Autor
19.06.2026, 23:07:38 via Wykop
  • 1
@wstanczyk: No nie zrobisz ze mnie pisowca czy bota Mateckiego, bo jak wejdziesz na mój profil to zobaczysz jak cisnę po pisie itp. Po prostu, są decyzje dobre i decyzje złe, niezależnie od tego, kto je wydaje. Oczywiście życzę pisowi i prawicy przegranej w 2027 r., ale w kwestii orderu dla Zełenskiego to akurat ona ma rację.
  • Odpowiedz
Ariel1990lbn
Ariel1990lbn
Ariel1990lbn
Autor
19.06.2026, 23:25:33 via Wykop
  • 0
@wstanczyk: No a ty swoje. Wyobraź sobie, że są ludzie, którzy nie są doktrynalnymi zwolennikami jednej partii. Naprawdę, przejrzyj mój profil. No chyba że uznasz, że to wszystko wielka mistyfikacja, kilkaset postów walących w pis, żeby teraz uwiarygodnić ten jeden pochwalający jedną decyzję Nawrockiego.
A co Polsce przybyłoby tym, że ten wielbiciel ludobójców by ten order dalej miał? Nic, Polska pokazałaby, że jest frajerskim państwem, któremu można pluć w twarz.
  • Odpowiedz

1794

Karol Nawrocki zdecydował o odebraniu Orderu Orła Białego Wołodymirowi Zełenskie

Decyzja Prezydenta RP Karola Nawrockiego w sprawie odebrania Orderu Orła Białego Prezydentowi Ukrainy Wołodymyrowi Zełen

smutny_kojot
z
x.com
dodany: 19.06.2026, 17:54:55
  • 512
  • #
    wydarzenia
  • #
    polityka
  • #
    ukraina
  • #
    polska
Ariel1990lbn
Ariel1990lbn
Ariel1990lbn 19.06.2026, 19:08:33 via Wykop
  • 33
Dobrze, że prezydent Nawrocki zmienił złą decyzję prezydenta Dudy.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ariel1990lbn
Ariel1990lbn
Ariel1990lbn 19.06.2026, 19:20:14 via Wykop
  • 0
Ariel1990lbn
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ariel1990lbn
Ariel1990lbn
Ariel1990lbn 19.06.2026, 19:24:11 via Wykop
  • 9
Polecam posłuchać przemówienia prezydenta w tej sprawie, bardzo dobre i wyważone.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ariel1990lbn
Ariel1990lbn
Ariel1990lbn 19.06.2026, 19:26:38 via Wykop
  • 5
Ariel1990lbn
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ariel1990lbn
Ariel1990lbn
Ariel1990lbn 19.06.2026, 20:00:25 via Wykop
  • 9
@chrzanowska: po prostu ten order jest nieważny, szarfa i gwiazda orderu to tylko symbole. Mając je nie jest się jeszcze odznaczonym, tak jak ktoś, kto sobie uszyje mundur z pagonami generała nie staje się od tego generałem.
kyloe
kyloe
18.06.2026, 06:57:44
  • 1719
Ta cała Naczelna Izba Lekarska wypowiada się co najmniej tak jak gdyby była jakimś ramieniem władzy ustawodawczej a prawda jest taka, że wystarczy zmienić jedną ustawę żeby rozgonić to towarzystwo

Byłby to niewątpliwie bardzo dobry krok na drodze do normalizacji środowiska lekarskiego i zahamowania wyciągania milionowych kwot z naszych podatków. Sytuacja, w której szpitale zadłużają się, stają się niewypłacalne, często nie mają środków na zakup leków, sprzętu etc; chorzy czekają miesiącami na
kyloe - Ta cała Naczelna Izba Lekarska wypowiada się co najmniej tak jak gdyby była j...

źródło: Obrazek 78

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ariel1990lbn
Ariel1990lbn
Ariel1990lbn 19.06.2026, 11:00:14 via Wykop
  • 0
@kyloe: te limity świadczeń to absurd, lepiej zachorować w lutym niż w październiku. Gurwa gospodarka centralnie planowana, planowanie liczby chorych. I jakieś szantaże lekarzy, że jak nie dostaną miesięcznie kilkaset kawałków to odchodzą. Państwo im dało za darmo bardzo drogie studia. Miał rację ś.p. Ludwik Dorn, że lekarzy trzeba w kamasze i "pokaż lekarzu co masz w garażu".
  • Odpowiedz

477

Prawie 40% Polaków ma problem z rozumieniem tekstu. To cichy hamulec gospodarki

Prawie 40% Polaków ma problem z rozumieniem tekstu. To cichy hamulec gospodarki

Polacy wypadli najgorzej w tekstach kompetencji dorosłych wśród wszystkich państw członkowskich OECD.

ObserwatorGospodarczy
z
obserwatorgospodarczy.pl
dodany: 18.06.2026, 08:46:16
  • 223
  • #
    polska
  • #
    nauka
  • #
    ekonomia
Ariel1990lbn
Ariel1990lbn
Ariel1990lbn 18.06.2026, 22:58:09 via Wykop
  • 0
Większość ludzi to prosty formularz, w tym polu wpisz imię, w tym nazwisko, źle wypełni. Powszechne prawo wyborcze bez weryfikacji kompetencji intelektualnych to absurd.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

409

Pseudokibice napadli rodzinę ""Walił w szybę, wołał do córki, że ma otwierać""

Pseudokibice napadli rodzinę ""Walił w szybę, wołał do córki, że ma otwierać""

Kiedy wreszczie polska zrobi porządek z tzw patologią i największymi zakałami? Kibole = zakały społeczne, patologia

PiersiowkaPelnaZiol
z
uwaga.tvn.pl
dodany: 18.06.2026, 13:29:55
  • 90
  • #
    wykop
  • #
    policja
  • #
    przestepczosc
  • #
    kibole
  • #
    patologiazewsi
  • #
    rybnik
Ariel1990lbn
Ariel1990lbn
Ariel1990lbn 18.06.2026, 18:23:56 via Wykop
  • 4
@itanic: wrogami narodu i porządku społecznego są kibole

1888

Cały zarząd warszawskiego Szpitala Południowego został odwołany.

Cały zarząd warszawskiego Szpitala Południowego został odwołany.

Cały zarząd warszawskiego Szpitala Południowego został odwołany - przekazał w czwartek prezydent stolicy Rafał Trzaskowski. Decyzja zapadła na wniosek włodarza miasta.

ocynkowanyodpornynahejt
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 18.06.2026, 14:38:42
  • 269
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
  • #
    lekarz
  • #
    szpital
Ariel1990lbn
Ariel1990lbn
Ariel1990lbn 18.06.2026, 16:28:04 via Wykop
  • 2
A teraz wyobraźmy sobie, że afera dotyczy lekarzy powiązanych z pisem. Ogłosiliby krucjatę w Republice, Rachoń mówiłby o przemyśle pogardy wobec "wspaniałych lekarzy", co chwila puszczaliby materiał o tym, że rzekomo Tomasz Grodzki brał łapówki, urządzonoby miesięcznice z okazji "bezpodstawnego zaszczuwania lekarzy", puszczaliby co chwila materiały o tym, że rzekomo PO chciała prywatyzować służbę zdrowia, Sakiewicz ogłosiłby zbiórkę na prześladowanych lekarzy, z marżą dla siebie w wysokości jedynych 98% zebranej kwoty i
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ariel1990lbn
Ariel1990lbn
Ariel1990lbn 18.06.2026, 17:34:55 via Wykop
  • -4
@kepinsky: nie mówię że nie i to źle, że coś takiego się stało, a dobrze, że Platforma coś z tym robi. Pis miał liczniejsze i większe afery, wszystkie zamiatał pod dywan.
Ariel1990lbn
Ariel1990lbn
Ariel1990lbn 17.06.2026, 16:27:57
  • 90
Polska policja powinna się uczyć od niemieckiej. U nas Bąkiewiczów ze swoimi faszystami robił bajzel na granicy, urządzał bezprawne patrole, a policja stała i się patrzyła. Pojechał do Berlina ze swoimi fagasami, chciał zrobić burdę, nie słuchał poleceń policji, więc został adekwatnie do tego potraktowany.

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #bakiewicz #niemcy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jariii
Jariii
17.06.2026, 16:34:10 via Wykop
  • 23
@Ariel1990lbn: I tak kiedys było. Jak kibice wychodzili z pociągu byli pałowani, aż do stadionu i z powrotem. I to prewencyjnie. Wtedy sie nie pieprzyli z patusami.
Jariii - @Ariel1990lbn: I tak kiedys było. Jak kibice wychodzili z pociągu byli pałow...
  • Odpowiedz
matti-nn
matti-nn
17.06.2026, 16:36:53 via Wykop
  • 27
@Ariel1990lbn: brawo Niemcy, brawo niemiecka policja.
matti-nn - @Ariel1990lbn: brawo Niemcy, brawo niemiecka policja.

źródło: Screenshot_20260617_183543_Facebook

Pobierz
  • Odpowiedz
Ariel1990lbn
Ariel1990lbn
Ariel1990lbn 17.06.2026, 15:49:32
  • 17
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #bakiewicz #niemcy
Ariel1990lbn - #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #bakiewicz #niemcy

źródło: robert-bakiewicz-spiewa-hymn-ue-unii-europejskiej-o-radosci-iskro-bogow-kwiecie-elizejskich-pol

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Distracted93
Distracted93
17.06.2026, 05:56:57
  • 262
Martyrologia weszła cała na brunatno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polityka #bekazprawakow #bekazpisu #bakiewicz #tvrepublika
Distracted93 - Martyrologia weszła cała na brunatno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polityka #bekazprawa...

źródło: 1000034783

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ariel1990lbn
Ariel1990lbn
Ariel1990lbn 17.06.2026, 15:48:09 via Wykop
  • 0
@Distracted93: Cóż, osiągnęli co chcieli, ale mogli osiągnąć więcej, bo pewnie chcieli ten krzyż postawić czekając, aż go Niemcy wyniosą, żeby potem drzeć mordy "Niemcy niszczą polski krzyż katolicki!!!11jeden" i bronić go aż do w-------u. Niestety dla nich zaliczyli tylko w------l.
  • Odpowiedz
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
17.06.2026, 05:00:06
  • 684
Przecież ta tania i idiotyczna prowokacja powinna dyskwalifikować PIS z życia publicznego.

Już wolałbym Bosaka na stołku premierą niż knura, który organizuje takie spędy, żeby robić politykę wewnętrzną na n-----------u krzyżem w naszego sąsiada.

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #neuropa
mhmhmhmhm - Przecież ta tania i idiotyczna prowokacja powinna dyskwalifikować PIS z ż...

źródło: IMG_8432

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ariel1990lbn
Ariel1990lbn
Ariel1990lbn 17.06.2026, 15:44:25 via Wykop
  • 0
@mhmhmhmhm: Niemieccy policjanci to powinni za spałowanie tych faszystów Bąkiewicza ordery od państwa polskiego.
  • Odpowiedz
the_last_tomato_in_the_world
the_last_tomato_in_the_world
14.06.2026, 18:24:04
  • 156
Upiekłem sobie bułkę do #kebab

#przegiolemco #gotujzwykopem #jedzzwykopem
thelasttomatointhe_world - Upiekłem sobie bułkę do #kebab

#przegiolemco #gotujzwykop...

źródło: IMG_4507

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ariel1990lbn
Ariel1990lbn
Ariel1990lbn 14.06.2026, 20:26:17 via Wykop
  • 3
@the_last_tomato_in_the_world: opie bandyto takie rzeczy pokazywać w niedzielę wieczorem.
  • Odpowiedz
MLeko29
MLeko29
13.06.2026, 18:38:27
  • 26
pycha kroczy przed upadkiem a mleko kroczy przed budyniem
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ariel1990lbn
Ariel1990lbn
Ariel1990lbn 13.06.2026, 20:44:24 via Wykop
  • 1
@MLeko29: a kebab kroczy przed cierpieniem na kiblu.
  • Odpowiedz
Ariel1990lbn
Ariel1990lbn
Ariel1990lbn 12.06.2026, 15:47:06
  • 3
Jeśli chłop ma jakąkolwiek godność osobistą, to powinien głosować tylko na taką partię, która ma wyraźnie w programie napisane dążenie do zrównania wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn.

#polityka #oswiadczenie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ariel1990lbn
Ariel1990lbn
Ariel1990lbn
Autor
12.06.2026, 16:25:48 via Wykop
  • 1
@Shadovek: Razem albo Pl2050. Konfederacja to kukoldy do kwadratu, Mentzen i jego niechęć do obowiązkowej wojskowej służby kobiet, w sprawie wieku emerytalnego też nic nie mówią.
  • Odpowiedz
Ariel1990lbn
Ariel1990lbn
Ariel1990lbn 12.06.2026, 15:09:58
  • 0
Hej Mirki, był ktoś z Was kiedyś na męskim kręgu? Warto tam iść, jeśli nie jest się zbyt rozmownym? Znajomości ze studiów się porozluźniały, a czasem bym z kimś pogadał jak chłop z chłopem.

#pytanie #przegrywpo30tce
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ariel1990lbn
Ariel1990lbn
Ariel1990lbn
Autor
12.06.2026, 15:41:46 via Wykop
  • 0
@Nick7C5: https://masculinum.org/meskie-kregi/
  • Odpowiedz
zarroc
zarroc
12.06.2026, 08:29:03
  • 67
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem #kolekcjaklasyki
zarroc - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem #kolekcjaklasyki

źródło: 225

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ariel1990lbn
Ariel1990lbn
Ariel1990lbn 12.06.2026, 15:07:54 via Wykop
  • 1
@zarroc: Opus gównum, daję plusa.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 06.10.2025

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 11.01.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking