Dokładnie 31 lat temu, 17 kwietnia 1995 roku, Poniedziałek Wielkanocny. Ludzie śpią, korzystając z dodatkowego dnia wolnego. Jedni lokatorzy wstają wcześniej, inni nieco później. Niestety, część w związku ze świętami jest pod wpływem alkoholu. Ci nieliczni, którzy wstali wcześniej, poczuli w swoich mieszkaniach bardzo intensywną woń gazu. Jeden z mieszkańców przyznał w filmie dokumentalnym “Czarny serial” (prod. TVP S. A. w likwidacji), że zdziwiło go to, że woń gazu była silniejsza na
@thorgoth: Dzieckiem byłem tam mieszkając. Na parterze mieszkała moja koleżanka z klasy wraz z Rodzicami (w niedzielę wyjechali do Rodziny). Na drugim piętrze mieszkała Pani Grażyna do której chodziłem na lekcje gry na pianinie. Niestety wraz z Mężem zginęła w wybuchu ale ich Córka cudem ocalała.
Przekonalem sie na wlasnej skorze jak dziala nasze panstwo w sytuacji obywatelskiej reakcji na pijaka za kolkiem. To bylo tak: 1. Facet jechal samochodem i w trakcie jazdy fura mu sie zepsula xD 2. Wysiada z fury i probuje ja zepchnac. 3. Podchodze i mu pomagam. 4. W trakcie rozmowy czuje od niego alko. 5. Wzywam policje i odchodze na bezpieczna odleglosc.
@gutowszczyzna: To się ciesz, że się udało. Kumpel tak był ciągany a facetowi nic nie zrobili, bo jak przyjechała policja to siedział w aucie ale kluczyki miał w kieszeni a samo zeznanie świadka że typ wyjechał spod bloku i wrócił nic nie pomogło. Kumpel tylko widział jak odjeżdżał a nie widział kiedy przyjechał. Typ ciągle jeździł na bani i zawsze tak przesiadywał potem w aucie.
Nie trawię Berkowicza, ale za sam kwik zydow bravo dla niego. Ależ oni pieją, żądają przeprosin. Szkoda że jak zginął Polak z rąk zydow, Polak który niósł pomoc w akcji humanitarnej to nie byli skorzy do przeprosin. #izrael #wojna #palestyna #berkowicz
ostatnio do robo jak jeżdże autobus to na dworcu taka wsiada małolatka ze 30lvl i sie patszy to dzisiaj wezne tego lepszego bonda sie psikne i zobaczymy czy tam coś z tego ten
@johny-kowalski: Jak polskie osiedla mają nie być wylęgarnią patologi do cyklicznego ostrzału, jak wyglądają niczym postsowieckie miasta robotnicze dla pracowników huty w Moczopijańsku.
"Wystarczyło zadzwonić na policję i sprawa byłaby załatwiona"
Tak samo jak w szkole, wystarczy zgłosić do nauczyciela, że patus / grupka patusów dręczy ciebie i połowę szkoły, potem wezwanie na wspólną rozmowę z pedagogiem, podanie sobie rąk na zgodę i od następnego dnia patusy zostają wzorowymi uczniami z wzorowym zachowaniem, tak właśnie działa świat według niektórych xD
Dziwnym trafem, że na takich szkolnych patusów jedyne co działało to aż któryś dzieciak w końcu
@ag3nt: zapowiada się, że nawet ci z głośnej sprawy zmasakrowania chłopa z narzeczoną na festiwalu nie poniosą konsekwencji i nie uda się ich skazać xD
https://www.fakt.pl/wydarzenia/sosnowiec-nowe-fakty-w-sprawie-smierci-marcina-mizi/hb7n1c8 "Jesteśmy pokrzywdzeni, a traktowani jakbyśmy to my popełnili przestępstwo. To jest dramat. Na ławie siedzą nieletni, którzy, obawiam się, nie poniosą żadnej kary, bo sąd nie ustali, kto skatował naszego syna. Ta sprawa się rozmyje. Mamy siedzieć cicho, bo to przecież są "dzieci prawem
bezkarność i oni doskonale zdają sobie z tego sprawę,
@ag3nt: O tym sobie pomyślałem, jak ten chłop od "kryminalnej polski", sam się spłakał, że w takich sytuacja to się po policję powinno dzwonić. No dlaczego tak powiedział? Zapewne z swojego doświadczenia, że te dotychczasowe interwencje po nich spływają jak po kaczce, spiszą ich, jakiś mandacik, ewentualnie dołek, w skrajnych przypadkach sprawa i zawiasy. Dostaną propsy od swoich, historię do opowiadania
@musze_miec_konto_zeby_widziec: co za niesamowity przypadek, ze akurat zaginęły telefony... Strasznie niebezpiecznie musi być na tym osiedlu, nie dość ze ludzi zaczepia się jak sobie rozmawiają ze sobą, to jeszcze można telefony zgubić...
Jak żyję nigdy ze znajomymi tak nie mieliśmy, no ale wyjątkowe sytuacje się zdarzają...
Ta sytuacja tylko pokazuje ilu patusów mamy tu na wykopie xD Trójka kryminalistów z pobiciami na koncie ( Nawet tego samego dnia kogoś pobili) w końcu trafiła na kogoś kto się postawił i bronił, a wykop olaboga dobrych chłopaków mordujo na ulicy.
Mam nadzieje, że trafi się jakiś sąd z rigczem i dostanie jakiś adekwatnie niski wyrok, bo niestety na uniewinnienie w tym antyludzkim państwie nie ma co liczyć
Nie moge pojąć tych komentarzy "poszedl do domu po b--ń by sprowokować ich i zabić" itp. Owszem, wrócił do domu, i co z tego? Ma zakaz ponownego wyjścia bo patusy tak powiedziały XD? Chryste gdzie ja zyje. Chciał se wyjść drugi raz na spacer czy gdziekolwiek to se poszedł. Nawet mógł se pójść posiedziec na ławkę obok tych patusów i dalej jest to legalne i normalne. Przypominam że patusy go za drugim razem
@revoolution: no i jak mu udowodnisz że nie poszedł se na spacer albo nie chcial jechac na strzelnicę a po drodze znowu zostal zaatakowany xD natomiast wyrok przez was juz został wydany ze nie może z domu wyjsc chlop xdddd
@enhansa: przeciez przy drugim spotkaniu on ich prowokuje z odległości żeby zareagowali tak by mógł użyć tej broni, jadąc na strzelnicę, b--ń się trzyma w pokrowcu czy tam innym 'pojemniku' a nie w ręce naładowaną i gotową do strzału, ile ty masz lat? 15?
Parę faktów dla tych, co mówią, że "się dzwoni na policje a nie zabija dobrych chłopaków".
Fakt 1. Tego wieczora policja już BYŁA powiadamiana o ich agresji i zachowaniu. Nie zrobiła nic. Fakt 2. Patologia przyznała, że tego wieczora wykrzykiwała wulgaryzmy pod adresem kuzyna Borysa. Ciekaw jestem waszego zachowania, jakby ktoś, kto juz udowodnił, że jest zdolny do zorganizowanej przemocy, krzyczał, że w najbliższym czasie skrzywdzi kogoś z waszej rodziny. Fakt 3. Patologia poszła na
@CopyM: ja tam bardzo popieram wyrywanie chwastów, a tym co żyją strzeżonych osiedlach czy innych banieczkach, albo próbują tutaj jakieś moralizatorstwo czy filozofowanie w stylu najgorszych sojaków wykonywać to mela na ryj. Borys jest bohaterem. Państwo s-------e Poliniackie ma za zadanie każde takie formy buntu pacyfikować, przez to gość dostanie maksymalny surowy wyrok, a sojaków zaraz w telewizorni będą masowo pokazywać, że tak nie można się bronić, to trzeba w
Francja wskrzesza ZSSR. Kanada przenosi jeziora z północy do Afryki centralnej. Łódź Bałuty stają się stolicą Urugwaju. Australia zrzeka się niepodległości i zostaje wasalem Uzbekistanu. Stany gurom!
źródło: Gdansk-wojska-polskiego-39-05
PobierzOczywiście stara baba klasycznie poszła dokarmiać kotki XD