Wpis z mikrobloga

Siemanko. #chwalesie regałem na książki lub jak kto woli biblioteczką - prawie 3m dębowego mebla na przechowywanie książek. Całość klejona, żadnych oczywiście wkrętów, gwoździ etc. Wnosiliśmy to na 1p w pięciu a i tak sufit trochę ucierpiał :D luzu do sufitu jest dosłownie kilka mm, więc najtrudniejsze we wnoszeniu było ustawienie regału poziomo w celu dosunięcia do ściany.

#stolarstwo #meble #krakow #wieliczka
OrzechowyDzem - Siemanko. #chwalesie regałem na książki lub jak kto woli biblioteczką...

źródło: obraz

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@OrzechowyDzem: cudeńko, jedyne co by mi przeszkadzało to właśnie to parę mm luzu do sufitu, bo wiedziałbym że tam się zbiera kurz którego nie wytrę... chyba bym przejechał akrylem pod sufitem zatem.
  • Odpowiedz