Wpis z mikrobloga

@M4rcinS: co za debile
Proponuje w nastepnym odcinku zeby do tego fryzjera dwoch koksow podeszlo, jeden wali mu lepe w ryj i go trzyma drugi mu wyciaga portfel i telefon z kieszeni i ucieka

Po 5 min „hehe my z programu zlodzieje i sytuacja wymknela sie spod kontroli by byla dynamiczna, musi pan uwazac na złodziei”
  • Odpowiedz
  • 222
napastnik atakuje Fryzjera od tyłu

@M4rcinS: widzi chłopa który szarpie się z kimś to go n--------a, a narracja jakby chłop zaatakował niewinnego przechodnia XDD
  • Odpowiedz
@M4rcinS: Szkoda, że mocniej go nie n---------ł tą pałką. Widać, typowe cwele do kobiet tylko startują, a jak się wylosował z boku chętny chłop, to cwaniak aż do szpitala pojechał. Przykro, że wyszedł o własnych siłach.
  • Odpowiedz
@msuma: Normalnie narzeka się na społeczną znieczulicę i brak reakcji przechodniów, a tutaj gdy znalazł się bohater broniący człowieka przed bandytą telewizyjne cwele mówią o "napastniku, który od tyłu zaatakował bez ostrzeżenia", brak słów
  • Odpowiedz